|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
6.11.2016 23:28:59   
eminaja
amela sretno u svakom slucaju,,,proce i ovaj period poslije cemo se sjecat svega pa mozda pozeljet da se vrijeme vrati kad su bili bebe user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 0:06:25   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Bebica11

Amelaaa kod tebe je baš mala razlika pa to ima i prednosti i nedostataka user posted image
Prednost je što je ljubomora manja kad je razlika baš tako mala. Djeca lakše prihvate prinovu, karakter još nije formiran tek se oblikuje. Malo je neobično u početku al će se cura brzo uklopiti aBd ne briniuser posted image Moja N nikad nije imala velike izljeve ljubomore a 23mj je starija od malenog. Stvarno jako brzo se uklopila.

Nedostatak je što je i ona haman pa beba pa ćeš imati malo više posla i zahtjeva i ona dosta pažnje i truda...malo ćes morati balansirati al polahko...

Zanimljivo to bude. Na početku čuvamo bebu od starijeg djeteta i štitimo a vremenom kad beba poskoci onda starije dijete već naučeno da se povuče da ne udari bebu i sl onda beba počne starije maltretirati.user posted image onda uči obratno..
Eh onda oboje omudraju pa sudite jedno vrijeme. Kasnije skontate da nije ok biti sudija da pogriješite eh onda po starinski oboje idu u kaznu ako su pogriješili ili se potukli i posvadjali...to je kod mene saduser posted image





user posted image
E bas ovako kako si napisala user posted image kod nas je sad takvo stanje ..bena maltretira bracu user posted image pa joj on nekad uzvrati i tako ukrug .al zvrk mali lrobocira ,udara ga prva ccc...guzica joj ne moze podnijet al mora ona njega udarituser posted image eh ja ih nekad pustim da sami rijese pa makar se potukli user posted image dobro jos su mali ,al sto kazes ne mozes uvijek biti sudija pa nek rjesavaju sami il oboje dobiju svojeuser posted image
Ma sta da vam kazem ..sve je to i zanimljivo i tesko ...nije lahko biti mama definitivno ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 0:07:58   
bejbibi
Zene lahku noc ...eto rijesile se depresije i strahova bar za vecwrasuser posted image sutra u novi krug aBd ...odnoano danas,vec je ponocuser posted image ajde ,fino spavajte ,lijepe snove

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 0:39:34   
Mina90
Veceeee zenice.... vidim da ste se raspricale hehe user posted image
da vas obavijestim, da sam u petak vadila nalaze I da su masala super...hematokrit I hemoglobin malo smanjeni, a zeljezo veoma dobro ...kaze doktorica tako to inace u trudnoci...

Ja imam problem sa probavom trenutno...u cetvrtak navecer sam imala proljev i, evo do sad nista.. :(
sto se tice colee, ja je pijem ko ludaa, tako mi godi... user posted image inace je ne volim, vise gusti, al sad valjda zbog zgaravice mi godi...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 8:00:42   
manuela RR
Uh zene moje jeste se raspisale.
Ja se divim svim svojim prijateljicama koje imaju djecu male razlike stvarno je testiranje zivaca... Ali zato kad malo porastu uvijek imaju drustvo....user posted image
Ja se nadam da tog tipa ljubomore i ispada kod mene nece biti...
Ipak je E. 8 godina i iako je dosta vezan za mene svjestan je da su bebe zahtjevne i da im treba paznja.
Sad je odusevljen i jedva ceka da se rodi pogotovo sto je brat.Tako da se nadam da ce me bar to zaobici.
Premda nikad se ne zna posebno sad sto smo stalno zajedno od kako sam na bolovanju pa sam mu posvecena 2000 %


Ja Sam E dojila 10 mjeseci,al znala sam po noci kad hocu da se naspava i on i ja povremeno dati mu flasicu.... I nije bilo frke.




(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 11:52:41   
bejbibi
Hello zene pa gdje ste ,sta je ovo pon a nigdje nijedne ..da nije sta zignulouser posted image

M napokon u vrticu,pozelio izgleda haha ..neka ga vala ,uh vrtic je spas ...al ova lopuza mi ne da mirauser posted image vuce usisivac hoce da usisa,pa sad malo fen i tako redom ...mala mahalusa hoce u bingo user posted image kaze bingauser posted image jutros mm krenuo M u vrtic vodit a ona stala na vrata ne da im,hoce i ona snjima papa i brmbrm hahha ...bas je namazana

Kod nas ce vjerovatno sarma danas i sutra biti user posted image e bas mi se jede sad haha

Htjela ukesiliti malo kupusa da imam za zimu ,zdrav je i izgleda nije komplikovanouser posted image prvi put bih to radila pa et jos se dvoumimuser posted image ja bas nemam habera oko zimnica ,ajvara i toga uh

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 12:52:57   
amelaaaa
Zenee gdje ste user posted image Danas vidim nema depresije, sinoc je pomogla grupna terapija user posted image
bejbibi sto se zimnice tice, usudila sam se samo da pravim dzem od sljiva...sve ostalo je za mene spansko selo user posted image Mada kazu svi da nije neka mudros, pogotovo te salate...Sreno ti s kupusom, ako se odlucisuser posted image

manuela kod tebe je razlika super, u teoriji ne bi trebalo da ti bude tesko... Ja sam odlucila da ispucam dvoje do tridesete, a poslije vidjet cemo, kontam nisam vise u cvijetu mladosti, moze mi biti samo teze user posted image


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 12:54:06   
amelaaaa
Kad smo vec kod godina, koliko ste vi zenice mlade? :D Nekad ste pricale o godistima, ali tad nisam bila aktivna...pa nisam ni upratila user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 13:26:44   
eminaja
Bejbibi ja sam pravila kiseli kupus ali onaj rendani nisam u glavicama...uglavnom se posoli da bude malko slaniji,potrpas u tegle i zalijes vodom neko stavlja u te salate konzervanse i sl... Aa mislim da je ovako bolje... Eh sad vjerovatno se tegle trebaju prokuhat da se vakumski zatvore,ja nisam jer smo mi brzo potrosili tih par tegli user posted image et ne znam koliko sam pomogla... Amela sto se tice godista ja sam haman najmladja istjerat cete me user posted image '94 user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 13:42:22   
amelaaaa
Bgmi eminaja ti i jesi u cvijetu mladosti user posted image Komotno mozes i cetvero do 30te hehehhe Jelde ti si ono spominjala da bi voljela 4 djece user posted image Valjda nisam pomijesala user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 14:05:09   
eminaja
ABd granica je 32-33 pa ako sta bude bude hehe nek prvo ovo dvoje malo odrastu aa i ja imam nekih planova za sebe pa cemo vidjet,moza mm promjeni misljenje do tad hah ili ako nas ovo dvoje ne izludi user posted image kako si ti amela pripremas li se tebi se haman priblizilo,,da ti bude s hajrom i da brzo prodje samo ti pozuri u bolnicu d ne bude frke cini mi se da kod nas ima ta neka procedura kad tek dodjes ono user posted image ja zamalo da se kod kuce ne porodih user posted image user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 14:13:34   
amelaaaa
aBd da vam sve ide po planu user posted image

A ja...predporodjajno user posted image bole me prepone, idem stalno u wc...i ostale trudnicke radosti user posted image Sad u srijedu mi je punih 40 sedmica, a u cetvrtak mi je termin po mjesecima (prestupna godina zene, jeste li primjetile nepodudaranje) user posted image Ako me ne zaboli prije nisam sigurna koji dan da se javim u bolnicu...

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 14:36:09   
manuela RR
Amelaaa taman tako sam I ja odlucila do 30 dvoje.Prije dva mjeseca napunila 30 taman kako sam i htjela.
user posted image
A prvo sam dobila same 22 taman da pozelim sva silna uzbudjenja oko novog clana...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 14:37:26   
manuela RR
Uh eminaja ti pravo mlada....
Ma I bolje imas vise zivacauser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 16:01:56   
bejbibi
Sad ste se nasle raspisat kad mene nema user posted image ma gdje su LEJLA I BEBICAuser posted image

Eh ja sam vam 87 godiste.znaci u martu punih 30 aBd user posted image taman ce trece biti prije rockasa nadam se user posted image ja nisam to planirala al desilo se user posted image

ja sama heheh,mm poveo A po M u vrticu..jes lijepo ovako tiho,mirno,sama sa svojim mislima i rr drustvomuser posted image al vratit ce se brzo..u komsiluku nam vrtic jos on autom otisaouser posted image al nema veze,5min 5min ...isplati se..

Skuhala sarmu jamiiii,super ispala....napravila mafine,ocistila rernu i mikrovalnuuser posted image et bila vrijedna...mm kofol cistio dvoriste a haman nista uradio nijeuser posted image ljutiiii meeee...

Mi o vuku vuk na vrata user posted image dosli user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 16:07:32   
lejla80
Eh evo i mene da malo mahnem... Jutros išla na ctg, dobar hvala Bogu . Doktor koji mi je potpisao veli, možda mi tebe porodimo i prirodnouser posted image ...mislim nemama riječi..pa šta me zaj... onda sa nalazima.. kao eto da dođem na komisiju u četvrtak. Pojma nemam šta me na toj komisiji čeka pihhhh, mrzim neizvjesnost.
Onda odem kod interniste u moj DZ sa labaratorijskim nalazima kao što mi je rečeno i ne htjede me doktorica primiti bez briseva...Eh sad kakve veze imaju brisevi sa internistom, neka mi to neko objasni. Brisevi opet tek u srijedu gotovi pa popodne inetrnisiti. Komisija u četvrtak u 12 a prije toga moram na ctg, kao i to treba...tačno ne znam gdje da uguram ovog anesteziologauser posted image ..hjoj...ja komplikacija mati mila...ž

Eh eto...zbunih ja i samu sebe sa ovim škrabanjem...al upravo se osjećam tako, zbunjeno... na hajr i na dobro u svakom slučaju

Što se tiče godina, ja sm ovdje ko neka bakica...jer sam svog prvog đetića rodila u 30 godini user posted image a sad ovo aBD u 36... al šta me briga svakako izgledam puno mlađe hahahahhahaa

Eh eto odoh sada da štogod skufam... pa ćemo nastaviti a terapijom...ljubim vas sve user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 16:35:30   
Lina85
Selam zenice user posted image
Evo jos jedne user posted image mi smo u 24 nedelji i jos neznamo dali smo user posted image ili user posted image
Nas Termin je 28.02.17 aBd

_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 17:01:54   
amelaaaa
lina dobrodosla user posted image Sa mnom se neces dugodruziti heheh jer sam par dana do termina, ali ostaje jos zenica s kojima se vazda ima sta pricat user posted image

Pa lejlo kakva su to malteretiranja kod doktora ccc user posted image
bejbibi vala jesi bila vrijedna, svaka cast user posted image Ja sarmu nikad nisam ni pokusala napravit user posted image

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 17:30:31   
lejla80
Žene drage smorih se dok napravi i ručak, tacno ne mogu ni da jedem. Šteta haha...
Jedino sam supu pojela, nešto ko da me i želudac i glava hoće zaboliti, stres je čudo...probat ću jedan mg možda spriječi..

Stvarno gdje mi je bebica drugarica?

Lina, dobro nam došla draga, nadam se da ćeš nam se češće javljati user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 17:33:12   
lejla80

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


NOVEMBAR 2016 user posted image


02.11. Maglaj_num user posted image
10.11. amelaaa user posted image
28.11. svamojadjeca user posted image


DECEMBAR 2016 user posted image


01.12. bebica11 user posted image
03.12. lejla80 user posted image
04.12. leptirica13 user posted image
24.12. bambi1 user posted image


JANUAR 2017 user posted image


05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image
19.01. aidicaa user posted image


FEBRUAR 2017 user posted image


02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
28.02. Lina85


MART 2017 user posted image


05.03. ananas_ze
06.03. bejbibi user posted image


APRIL 2017 user posted image



MAJ 2017 user posted image


11.05. strepnja
22.05. anandi

JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90




_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 19:05:51   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Lina85

Selam zenice user posted image
Evo jos jedne user posted image mi smo u 24 nedelji i jos neznamo dali smo user posted image ili user posted image
Nas Termin je 28.02.17 aBd


Dobro nam dosla draga ,javljaj nam se redovno user posted image sedmicu si prije mene a termin ti na rodjendan moje mame user posted image bas fin datum user posted image
Urednu trudnocu ti zelim i sto laksi porod ..jel prva bebica user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 19:07:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: amelaaaa

lina dobrodosla user posted image Sa mnom se neces dugodruziti heheh jer sam par dana do termina, ali ostaje jos zenica s kojima se vazda ima sta pricat user posted image

Pa lejlo kakva su to malteretiranja kod doktora ccc user posted image
bejbibi vala jesi bila vrijedna, svaka cast user posted image Ja sarmu nikad nisam ni pokusala napravit user posted image


Vala sam se i pravo najela user posted image ja i A jele a M i mm nisu ...mm ce jest kad dodje vecwras a M cu pred spavanje nahranit ..drago mi da je A bar jela jer kad moram oboje hranit onda je ludnica uh..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 19:09:03   
bejbibi
A gdje su nam sve zenice user posted image

BEBICE halooooo jesil jos 2u1user posted image

Joj LEJLA al su te bas zezaliuser posted image ma ovo nase zdravstvo je ludnica nazalost ...nemam komentara

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 19:38:15   
manuela RR
Lina 85 dobro nam doslauser posted image ja I ti smo tu negdjeuser posted image
Tacno gdje nam je bebica?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u očekivanju beba - NOVEMBAR
7.11.2016 20:27:20   
Bebica11
Hej ženice

Evo i mene...Ma radila danas pa sinu rockas malo oko njega sada evo tek u horizontali od jutrosuser posted image user posted image

Još 2u1 nekad oko 15h sam imala kontrakcije pod stomakom i onaj moj famozni znojuser posted image Al smirilo se. Sutra sam zakazala pregled izapodne kod svoje dr taj zadnji pa cu na ctg

I ja punim 30 sada u decembru aBduser posted image prvo rodila sa nepunih 25 drugo nepunih 27 i sada treće nepunih 30 aBd očekujemuser posted image

Može još jedno do 35user posted image Ako bude nafake i dosta od mene. Podigla sam nantalitet od mene dovoljno user posted image Još sam ja imala u 22.godini missed i vanmatericnu. U ovih 8g postala sam inventar na klinici gore i dr me znajuuser posted image

Lejla nemoj se nervirati vjerovatno će te komisija na carski aBd

Lina dobrodošla i hairli ostatak trudnoce zelimuser posted image

Mina drži se jos malo pa ce onda probava da krene uzbrdouser posted image

Bejbibi bolja si mi cim si opet u starom elementu za pisanje user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *