|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 17:31:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Midnight_489 iskrene čestitke user posted image

Mi smo danas bili na kontroli,13+5,a beba odgovara 12+6,dr je zadovoljna,kaže fino beba napreduje. Sutra idem da vadim krv za dabl test.
Pijete li vi šta od ovih vitamina za user posted image Ja je danas zaboravih pitati,pila sam folnu dok nisam ušla u četvrti i prestala na svoju ruku jer se ona pije do trećeg mj. E sad ne znam da li da uzmem šta u apoteci ili nema potrebe user posted image


Inace propisuju Prenatal vitamine :) ja od 3 mj dosad samo jednu kitiju popila user posted image
Nisam bas nesto za te tablete ...inace ne volim piti nikakve tablete :)
Mozes sama uzeti te ako hoces ,nece skoditi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 17:32:24   
bejbibi

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 17:35:28   
bejbibi
Joj zene ,ja vec mozda nekih mjesec sam primjetila na desnoj vanjskoj strani gospodje nekakvu guticuuser posted image ne boli me na dodir al ko da je desna strana natecena ...stid me ici ginekologu za touser posted image mislim svakako moram na kontrolu al me stid pitati za to..ne znam jesul oni zaduzeni za taj dio ili urologuser posted image a bas me nesto zabrinjava ...imala sam na pocetku trudnocu i cistu i hematom,ne znam ima li to kakve veze
Znaci desna strana negdje izmedju prepone i gospodje,ispod jajnika negdje ..ne znam kako bi objasnila

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 17:46:06   
Maca91
Ni ja nisam za te raznorazne tablete tako da vjerovatno necu uzimati nista,samo voce i udri user posted image
Bejbibi,pitaj kad odes na kontrolu,zasto bi te bilo sramota,slobodno.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 18:46:41   
bejbibi
Ma znam da moram pitati al et kad sam cudna user posted image
Salu na stranu ,moram pitati

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 18:52:42   
Zelimo_bebu
Mi smo usli u 13.-tu sedmicu i dalje pijemo folacin i nista drugo...tako doktorica rekla pa se ja toga i drzim...jedino mimo njenog sam ja kupila magnezin direkt i kad me ziguca stomo popijem...
Bejbibi kako ti ti objasni da nije neka upala..nedaj Boze kila...mozda sad i ja lupam...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 19:18:47   
Maca91
Zelimo bebu,i ja nekad popijem taj magnezijum direkt,onaj sto ide direktno na jezik,a eto ona mi ne rece nista za te tablete,ali jedem voce koliko god mogu,pa kontam da tako unosim vitamina.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 20:11:54   
Zelimo_bebu
Tako i ja radim.jedem sve od.limuna narandzi sipka ananasa krusaka jabuka ma.sve miksam u nutribulletu a i onako jedem...
Nego zene ja imam sad problem oko depilacije...od ljeta sam isla.na depilaciju sec.pastom i onda kad sam ostala trudna doktorica mi zabranila...i ja od tad ponovo na brijacu...medjutim ja se sva izaspem to je ludilo sto nikad nisam jer aam se prije te sec.depilacije tako depilirala.i nikad nisam.imala.reakciju a sad uzas tacno.me stid kad idem.doktorici...imate li vi kakav savjet?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 20:33:59   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Mi smo usli u 13.-tu sedmicu i dalje pijemo folacin i nista drugo...tako doktorica rekla pa se ja toga i drzim...jedino mimo njenog sam ja kupila magnezin direkt i kad me ziguca stomo popijem...
Bejbibi kako ti ti objasni da nije neka upala..nedaj Boze kila...mozda sad i ja lupam...



Nemam pojma sta je user posted image ne znam da li da pitam ginekologa na pregledu da vidi na ultrzvk user posted image nisam planirala ici na uobicajeni pregled al cu morati izgleda

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 20:36:04   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Zelimo bebu,i ja nekad popijem taj magnezijum direkt,onaj sto ide direktno na jezik,a eto ona mi ne rece nista za te tablete,ali jedem voce koliko god mogu,pa kontam da tako unosim vitamina.


Mozes piti taj mg kad god te zigne ,mozes 2x na dan :) a uzmi i te tablete vitamine nek imas ,,nikad dovoljno vitamina za unijet ...idu 1x1 pa ne moras ni svaki dan piti user posted image eto kazem vam ,ja sam jednu kutiju dosad pila :) i ne planiram vise uzimati ..pijem po kasikicu nekog ljekovitog meda za imunitet i ks

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 20:37:30   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Tako i ja radim.jedem sve od.limuna narandzi sipka ananasa krusaka jabuka ma.sve miksam u nutribulletu a i onako jedem...
Nego zene ja imam sad problem oko depilacije...od ljeta sam isla.na depilaciju sec.pastom i onda kad sam ostala trudna doktorica mi zabranila...i ja od tad ponovo na brijacu...medjutim ja se sva izaspem to je ludilo sto nikad nisam jer aam se prije te sec.depilacije tako depilirala.i nikad nisam.imala.reakciju a sad uzas tacno.me stid kad idem.doktorici...imate li vi kakav savjet?


A sto ti je zabranila user posted image ja sam sad u trudnoci pocela se sama dep veet-om ...planiram ici na profi dep pred porod .jedino ne znam bil i gospodju sredila user posted image nisam nikad a kazu da boli pa da se ne bih prije vremena porodila user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 20:43:08   
Maca91
Vidjecu onda mozda da uzmem te neke vitamine pa neka ih u kuci user posted image A ne vidim ni ja zasto bi zabranila depilaciju,ja se do sad cupkala epilatorom al sad i ja brijem,rekoh da trpim bol bezveze kad nema potrebe user posted image Ali i ja od kad sam opet pocela brijati bas mi iritira kozu a prije nikad nije user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 21:15:45   
Zelimo_bebu
Zabranila jer mi je rizicna trudnoca a trpim bol dok me depilira tom secernom pastom i nije htjela da rizikuje vjerovatno ce dozvoliti kada prodje taj kriticni period...ali evo do sad nije dozvolila.ma nije meni frka zbog toga nego me iritacija ubi...a taman navikla kozu na ovu depilaciju znate koja gotova ja mirna budem po 20dana a bikini zona kao kod bebe...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 21:20:52   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Zabranila jer mi je rizicna trudnoca a trpim bol dok me depilira tom secernom pastom i nije htjela da rizikuje vjerovatno ce dozvoliti kada prodje taj kriticni period...ali evo do sad nije dozvolila.ma nije meni frka zbog toga nego me iritacija ubi...a taman navikla kozu na ovu depilaciju znate koja gotova ja mirna budem po 20dana a bikini zona kao kod bebe...


Pa lrobaj neki piling uraditi ,mozda smiri iritaciju :) nemam nikakav konkretan savjet nazalost :( mada sam cula da je obicna so super ..kad se kupas istrljaj tijelo solju pa saperi ..cula sam ,nisam probala :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 21:31:43   
Zelimo_bebu
Mozda je samo sad koza osjetljivija a i odvikla se brijaca pa iritira...hvala vam u svakom slucaju...nama su sudjene te vjecne depilacije i borba s dlakama user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
4.1.2017 22:55:23   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Mozda je samo sad koza osjetljivija a i odvikla se brijaca pa iritira...hvala vam u svakom slucaju...nama su sudjene te vjecne depilacije i borba s dlakama user posted image


Nazalostuser posted image valja nam deverati ....al je najbolja depilacija sigurno .mene vise nne boli toliko a rahat sam po mjesec dana 😁
Cak i ispod pazuha depiliram ...da mi je jos i gospoju maviknuti na to user posted image
Laku noc zene ,fino spavajte 😊😴

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 10:27:58   
anandi
Dobro jutroooo
Ja evo popila kafu pa kontam sta bi doruckovala, nista mi se ne jede.... Danas mi valja opet kod zubara.
zelimo bebu a da pokusas poslije brijanja napuderisat Becutan puderom. On bas miruje kozu.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 10:32:01   
anandi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Midnight_489 iskrene čestitke user posted image

Mi smo danas bili na kontroli,13+5,a beba odgovara 12+6,dr je zadovoljna,kaže fino beba napreduje. Sutra idem da vadim krv za dabl test.
Pijete li vi šta od ovih vitamina za user posted image Ja je danas zaboravih pitati,pila sam folnu dok nisam ušla u četvrti i prestala na svoju ruku jer se ona pije do trećeg mj. E sad ne znam da li da uzmem šta u apoteci ili nema potrebe user posted image


user posted image user posted image za urednu kontrolu. Ja sam do 14 pila folacin a poslije mi dr ukinula i kad sam dosla na narednu kontrolu u 16 sedmici nalazi nisu bas bili najbolji, zeljezo je kaskalo i jos nesto pa mi je uvela Prenatal vitamine. Sad cekam naredni pregled i da odradim nalaze pa da vidimo imaju li efekta.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 10:34:42   
manuela RR
Jutric curke moje...

Maca 91 ja sam po preporuci ginekologa od pocetkauser posted image koristila Prenatal 1 do 4 mjeseca onda Sam pocela sa Prenatal 2 njega i dalje pijem a krvna slika mi je od pocetka super...
Mene ako pitas uzmi neke nece naskoditiuser posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 10:38:14   
anandi

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Joj zene ,ja vec mozda nekih mjesec sam primjetila na desnoj vanjskoj strani gospodje nekakvu guticuuser posted image ne boli me na dodir al ko da je desna strana natecena ...stid me ici ginekologu za touser posted image mislim svakako moram na kontrolu al me stid pitati za to..ne znam jesul oni zaduzeni za taj dio ili urologuser posted image a bas me nesto zabrinjava ...imala sam na pocetku trudnocu i cistu i hematom,ne znam ima li to kakve veze
Znaci desna strana negdje izmedju prepone i gospodje,ispod jajnika negdje ..ne znam kako bi objasnila

draga moja pricaj mi o tome i tim guticama. Vodim borbu s njima vec par godina user posted image bas kao sto si opisala. Samo sto sam ja samo to pipkala i pokusavala istisnut i kad sam vidjela da ne ide cak jednom sam i zabila spricu od clexana da izvucem to iz gutice user posted image user posted image a tek onda belaja, kad se to upalilo stvorio se ogroman cir user posted image Gin mi kaze da su to neke kao potkozne bobuljice ili masna tkiva. Samo je bitno ne dirat ih. Recimo nekad poslije brijanja kad podu rasti dlake pa pode svrbit ja to malo nadrazim.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 10:59:58   
Zelimo_bebu
Jutrooo ja sam ustala prije sat tek...a nesto sam par puta nocas ustaja i gledala kako snijeg pada uh koja idila...evo kuham kafu pecen pogacu da doruckujem i mislim se sto da kuham za rucak eto...
Bejbibi slazem se to je najbolja depilacija i koza je kao bebina i vas dugo traje sto je najbitnije dlake manje rastu...a gospoju ja sredim ali mi ova teta tako duboko depilira da mi ne ostane puno...


_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 13:46:08   
covered
Kako ste zenice, mene zvanicno mucnine 'satiru' od jucer, a bas sam mislila da cu se izvuci user posted image lezim vazdan, nista ne mogu jesti.. ulazim u osmu sedmicu user posted image

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 17:11:19   
Bubamara92
Drage zenice kako ste mi?Nije me bilo par dana A mi bila bolesna sad je hvala Allahu dobro...
Midnight cestitam na bebici da vam je zdrava i ziva puno godina...
Ja danas bila na kontroli sve je uredu sljedece sedmice idem na prvi CTG...sa A nisam ni stigla do prvog CTG-a....za bebaca je sve spremno kao i za bolnicu kod nas na jezero sve nosis svoje.
Manuela jesili spremna jos malo docekat bebeca user posted image
Zenica kojoj su pocele mucnine grickaj bademe ili nesto slano da ti ne bude prazan stomak meni su pomagali i obicni stapici
ostale zenice imateuser posted image

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 18:00:51   
Maca91
Uzecu nesto u apoteci,sta mi oni preporuce.

Slazem se i ja za mucnine,meni je bilo bitno samo da zeludac nije prazan,jesam li mrvicu gladna odmah mi muka,i jos uvijek mi je tako ali sam se sad navikla na to user posted image

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
5.1.2017 18:12:10   
covered
To mi je nekako i logicno, ali ja bas izbjegavala da jedem da ne povracam.. hvala vam, pokusat cuuser posted image
Mm mi kupio b-complex nece naskoditi, nadam se. Jeste koja imale iskustva s tim tabletamauser posted image

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *