|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 21:13:29   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela

Zenice jeste li vi povijali bebe ( siroki povoj) I da li planirate sad ?


Nisam nijedno i ne planiram ni trece :) mislim da im je onaj pampers dovoljan user posted image i sve ok sa kukovima bilo

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 21:14:13   
bejbibi


SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


JANUAR 2017 user posted image

04.01 pcelica 23user posted image porodila seuser posted image
05.01. NARI
06.01. midnight489 user posted image porodila seuser posted image 03.01
19.01. aidicaa user posted image



FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa
02.02. manuela user posted image
05.02. Zeze
09.02. Bubamara92 user posted image
28.02. Lina85



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebu
14.07 Maca91


AVGUST 2017 user posted image

21.08. Andy_Bec
Orhideja2505
Covered
3godine


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
7.1.2017 21:17:16   
bejbibi
Vecer zenice ,kako ste :) ja evo pod dekom u dnevnoj .A zaspala,M se vrti al ce zaspati uskoro pa sam ih ostavila u spavacoj. ..
Ja evo gledam seriju ,jos da imam tofife bilo bi super user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 9:05:15   
bejbibi
Dobro jutro user posted image user posted image

Jeste se naspavale ?
Mene je jutros probudila neka ostra bol na desnoj strani ,jedva sam se okrenula .ko ligament da se rastezao..bas grozno
A vec dva dana me pupak boli user posted image malkice je ispupcen i tu me boli na dodir .makar lagano prolazila rukom ono boli ...nije mi se dosad ovo desavalao.citala sam da je normalno al ko ce ga znati .pitat cu na kontroli aBd

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 10:50:15   
ziel
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela

Zenice jeste li vi povijali bebe ( siroki povoj) I da li planirate sad ?


Nisam nijedno i ne planiram ni trece :) mislim da im je onaj pampers dovoljan user posted image i sve ok sa kukovima bilo

Nisam ni ja povijala. Evo ga hoda, trci, skace, sve normalno...

< Poruku je uredio ziel -- 8.1.2017 10:51:06 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 11:16:37   
Andy_Bec23
Dd Zenice moje... nisam imala nikako vremena da ulazim i čitam i pišem vam...
radim svaki dan i onda trčim po Davida u vrtić pa u kupovinu pa kući pa kuhanje, pranje, spremanje Itd...
Juce smo imali goste koji su tu prespavali pa sam cjeli dan kucala nesta i evo ispratili ih oko 10 idu kući sada imaju 700 km da voze..

Ja vam muku mučim sa mučninama evo danas prvi dan otkako je bolje ;) malo imam neki pritisak Dole i bas mi čudno to ;( valjda je sve ok tek 18 imam kontrolu kod doktora Uf Ko će izdržati ...

Čestitam pčelici i Midnight na Bebicama da su vam žive i zdrave i da se sto prije oporavite ;)

Kod nas je sinoć počeo snijeg padat i Eno još pada neprestane i bas ga je napadalo pa ću popodne malo sa d van da ga grudvam..

Sve ostale mazite Pule ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 11:17:56   
Andy_Bec23
Sto se tiče sikorokog povijanja to se neradi ovdje nigdje i ja D nisam povijala i Eno 2 godine ima sve hvala dragom Bogu ok trci i skače bez problema ...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 11:20:24   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: covered


IZVORNA PORUKA: manuela

Covered nista bas ne mozes?
Ni suhu kiflu keks...?
Bas tesko al utjeha je da je to ocekivano u trudnoci.
Ja Sam malo od 7 mog mj. imala mucnine jedino suhe kifle i kisela mi godile...


Nista, bas nista. Kad povratim dobro budem pa pojedem nesto minimalno i nakon 10 min opet muka i sve tako. Zedna sam a ne mogu da pijem. Dzaba svak misli da ce njega masiti user posted image


Draga ja sam kupila tablete od dzumbirovog korijena i pomažu mi.. pokušaj da nađeš tako nesta ili čaj od dzumbira ili bombone od dzumbira ja sam i to kupila ;) ja mogu sve da jedem čak nasuprot imam mučnine ali zderem kao luda i već imam 62 kile Tj 2 kile vise 😱😱😱

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu covered)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 16:29:02   
bejbibi
Dancek .pa gdje ste drage user posted image
Ja bukvalno citav dan pratim A da mi se ne upisa u gace ,skinula sam joj pelenu pa je stalno na tutu ili solju stavljam ..hB 4x u tutu piskila i jednom u gaceuser posted image nekad kaze da joj se piski al ugl ja je tjeram da ide ...dok ne skonta da kaze bice svega

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 16:32:07   
Zelimo_bebu
Dan zene kod nas je prehladno i cini mi se da nikako ne popusta...prozori su mi unatoc grijanju smrzli po dnu...uzas zivi...
Nego da vas pitam kako sam smrcala par dana i naravno stalno brisala nos aad mi se ispod nosa pojavio kao neki herpes nisam sigurna jel pravi herpes da li je opasan u trudnoci i cime smijem tretirat? Trenutno mazem sa nekom biljnom kremom...
Kako ste vi pregurale i kako gurate na ovoj hladnoci?
Manuela ne znam sta da ti kazem za to siroko povijanje neke da neke ne meni je prvo ja nista ne znam user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 16:57:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Dan zene kod nas je prehladno i cini mi se da nikako ne popusta...prozori su mi unatoc grijanju smrzli po dnu...uzas zivi...
Nego da vas pitam kako sam smrcala par dana i naravno stalno brisala nos aad mi se ispod nosa pojavio kao neki herpes nisam sigurna jel pravi herpes da li je opasan u trudnoci i cime smijem tretirat? Trenutno mazem sa nekom biljnom kremom...
Kako ste vi pregurale i kako gurate na ovoj hladnoci?
Manuela ne znam sta da ti kazem za to siroko povijanje neke da neke ne meni je prvo ja nista ne znam user posted image


Ja sam imala herpes sada i stavljala sam kaladont ..mm pitao za kremu i nisu mu dali nista u apoteci .zato sam kaladont stavljala par puta .odmah je nakon prvog puta presusio al ke kasnije bila krasta dugooooo ...oko 2sedmice user posted image
Bitno da me nije bolilo i svrbilo ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 17:12:51   
Maca91
Veče žene,ova hladnpća je više pretjerala vala user posted image
Mene od sinoć grlo uhvatilo,ne mogu da gutam,boli nenormalno user posted image Grgljam žalfiju čitav dan,ni malkice nije popustilo. Negdje pročitah da je dobra topla limunada sa medom,da ću sad praviti i to.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 17:31:33   
Zelimo_bebu
Bejbibi ovo sto sam ja mazala je neka krema sa propolisom...ali ako i ti moze da naskodi necu...stavit cu kaladonta onda...ma mene niti svrbi niti boli samo je nekako krastasto...ruzno i crveno...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 20:10:07   
aidicaa
Vece drage moje 😀
Prvo da cestitam januarskim porodiljama, nek su vam zive i zdrave vase bebice user posted image
Ja Sam pocela polako da odbrojavam, u petak Sam usla u 39 nedelju, termin aBd sad 19/1 user posted image
Bas Sam uzbudjena, torba je uglavnom spremna 😉.
Sto se sirokog povijanja tice nisam ga primenjivala ni kod prvog deteta pa necu ni sad.

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 21:36:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Bejbibi ovo sto sam ja mazala je neka krema sa propolisom...ali ako i ti moze da naskodi necu...stavit cu kaladonta onda...ma mene niti svrbi niti boli samo je nekako krastasto...ruzno i crveno...


Ma ne bi trebalo skoditi ako je na biljnoj bazi :) pogotovo propolis .ja sam htjela napisati da mozes nesto sa propilisom staviti al zaboravila..djeca su me raspamaetila danas user posted image odnosno A ...citav je dan pratim jer sam joj skinula pelenu ,a ne zna jos reci kad joj se piski il kaki pa sve tjeraj na tutu ,na solju ..uh bas mi se oduzio dan ccc...al zadovoljna sam :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 21:36:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: aidicaa

Vece drage moje 😀
Prvo da cestitam januarskim porodiljama, nek su vam zive i zdrave vase bebice user posted image
Ja Sam pocela polako da odbrojavam, u petak Sam usla u 39 nedelju, termin aBd sad 19/1 user posted image
Bas Sam uzbudjena, torba je uglavnom spremna 😉.
Sto se sirokog povijanja tice nisam ga primenjivala ni kod prvog deteta pa necu ni sad.


Blizi se blizi user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 21:38:19   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Maca91

Veče žene,ova hladnpća je više pretjerala vala user posted image
Mene od sinoć grlo uhvatilo,ne mogu da gutam,boli nenormalno user posted image Grgljam žalfiju čitav dan,ni malkice nije popustilo. Negdje pročitah da je dobra topla limunada sa medom,da ću sad praviti i to.


Draga mozes one tablete tantum za grlobolju ..al ako ne prodje morat ces antibiotik al to jedino ginwkolog propisujw..ja sam sa A morala antibiotik piti jer me uzasno bolilo a plasila sam se da nije gnojna angina.to je uzasno ne daj Boze

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 22:08:44   
Zelimo_bebu
Nego nesto citam po netu jeste vi radile briseve u trudnoci?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 22:14:11   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Nego nesto citam po netu jeste vi radile briseve u trudnoci?


Meni su u slo radili bris u 4mj ja mislim ..tad sam tamo isla prvi put na kontrolu pa zato ..mislim da bi i ranije uradili da sam bila tamo...a u prijasnjim trudnocama nisam user posted image
Vodila ih ovdje kod nas

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
8.1.2017 22:52:36   
lejla80
Evo i mene da mahnem, uspavala sve indijance pa tražim kakvo sijelo na forumu. Izgleda da su se svi ususkali i spavaju hah...

Čestitam novim mamicama i nek se jave na temu o bebama, tamo baš fali male raje da razmjenjujemo mišljenja.

Ja sam radila briseve u devetom, na početku. U Vojnoj insistiraju na njima. Želimo bebu ako te još šta zanima možeš u pp, jer ne pratim redovno temu.

Što se tiče širokog povijanja i sad neki savjetuju mada mene to baš čudi. Ja nisam ni jedno povijala. Zijanila sam se nedavno na snimanju kukova kad nas posavjetovase da u šestom mjesecu posjedamo bebe, ono kao da ih podupiremo jastucima user posted image Lično nisam za to nasilno posjedanje jer beba će sama sjesti kad bude spremna. Jesam držala bebu pomalo u krilu i podizala položaj u kolicima i hranilici ono blago, ne potpuno da sjedi.

Terminusama želim što lakše porode i ishodajte se dok možete, jest da je prehladno vani al poželi se hodat a sa bebom je baš komplikovano, sve nešto na frku.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 1:19:27   
Mina90
Sta je ovo, kakvo je ovo zatisje ?
Evo da vas pozdravim I nesto pitam, bezze se osjecam user posted image
Kad se pogledam u ogledalo izgledam grozno user posted image
U 19 smo tjednu, a dobila sam 4,5 kg, sto je puno...zatrudnila sam sa 65,5 kg, a sad imam 70 kg... user posted image visina mi je 178, nekako bas golemo izgledam samoj sebi I ne osjecam se uopce fino I pozeljno svom muzu user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 7:05:05   
ziel

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Nego nesto citam po netu jeste vi radile briseve u trudnoci?

Kod nas na TK ako ides u D.Zdr.da vodis trudnocu, niko ti briseve nece pomenuti. Ako ides privatno onda ti kazu trebas uraditi, i to ne svaki ginekolog. Svaki ima neki svoj princip. Ja sam radila u 34.nedjelji trudnoce

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 7:06:59   
ziel
IZVORNA PORUKA: Mina90

Sta je ovo, kakvo je ovo zatisje ?
Evo da vas pozdravim I nesto pitam, bezze se osjecam user posted image
Kad se pogledam u ogledalo izgledam grozno user posted image
U 19 smo tjednu, a dobila sam 4,5 kg, sto je puno...zatrudnila sam sa 65,5 kg, a sad imam 70 kg... user posted image visina mi je 178, nekako bas golemo izgledam samoj sebi I ne osjecam se uopce fino I pozeljno svom muzu user posted image

Potpuno razumijem taj osjecaj, isto sam sve prosla... Ali dodje to sve na svoje poslije poroda. Samo shvati da si ti trudnica, a sve trudnice su lijepe jer nose zivot u sebi. Znas da mnoge zene nemaju tu mogucnost... a tebi je Bog podario tu moc da budes trudnica i aBd majka user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 9.1.2017 7:16:08 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 8:16:00   
Bubamara92
Jutro drage evo kafica user posted image jestel se naspavale...
Manuela ja sam A samo rukice malo pelenom zamotavala 2-3 dana i to je to...i sad planiram tako a sto se tice nogica mislim da je pampers dovoljan...
Kod mene svaki dan se sve vise spusta stomak uskoro bi mogla i doc bebaca. Kaze dr...da se poceo spustat u porodjajni kanal...ostake zenice kako ste mi...
Zenice s mucninama probajte sa limunovim bombonama meni su znale pomoci...

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 9:18:30   
bejbibi
Jutro zene .da se brzinski javim .opet pratim A po kuci pa moram stalno biti user posted image user posted image
MINA ma svaka prolazi tu fazu ...al shvati da si trudna i da je sve to normalno user posted image nemoj zbog toge se osjecati lose ili padati u neku depresiju ..pupo ce jos vise rasti i sigurno ces se debljati vise ,zavoli to :)) ja bar u trudnoci jedem sve sto zelim i ne cuvam se kila nikako to mi je jedini period kad ne moram paziti ( a inace ni ne pazim nesto posebno)
Ajde nemoj se deprimirati bezveze ;) sve ce te kile otic kad rodis...a muz treba biti presretan jer si debeljuca user posted image nosis zivot u sebi eeej ;)

Evo mene zvanicno u 8.mjuser posted image pune 32sed :)



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *