|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 9:50:18   
Zelimo_bebu
Jutroooo zene evo i mene sa user posted image ...rano sam nesto ustala muz me probudio iz nocne...doruckovala i sad uzivam u jutarnjoj sa svojim zenicama...
Ja pitam za briseve onako jer sam citala na netu da neke trudnice to rade a bas cu pitat doktoricu...
Kad cujem ove zenice sto im se priblizio termin sve me neka jeza obuzme od neke srece i uzbudjenja a istovremeno me strah kako cu ja to pregurat...
Je li ista toplije jutros kod vas? U Zenici nema grijanja pocrkali kotlovi a sinoc nije bilo ni struje u gradu ljudi se mrznu ovo je stvarno uzas...hvala Bogu pa ne ovisim o njima ali mi zao male djece i staraca...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 11:49:19   
3_godine
Lejla 80, vidim da ti spominješ Vojnu. I ja bih trebala od sutra tamo kod dr pa me zanima kakva su tvoja iskustva, ko te vodio od dr, inace kakvi su uslovi i pristupa pacijentima?
hvala

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 11:54:38   
eminaja
hej zene kako ste,,samo da se malo javnem bejbibi to sto te boli oko pupka i mene je u prvoj trudnoci,,msm nije neki bol vise kao osjetljivost vjerovatno sto se koza rastegla jos vise user posted image aa sto se tice tih povoja ja msm da oni vise nisu potrebni s obzirom na ove pelene jer one u posiroke,,ima cak na youtube bas pedijatar objasnjaje da to i nema neke veze s kukovima taj siroki povoj,,,ja nisam ni jedno povijala ni siroki ni onaj standardni kad umotaju bebu bude isto crvic user posted image user posted image user posted image eto ako sam sta uspijela pomoc user posted image

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 12:21:56   
Maca91
Bejbibi
Popustilo je grlo od žalfije ali sad kašljem,cijelu noć nisam spavala user posted image Sačekaću još sutra,pa ako nastavi onda ću se prekosutra javiti dr.

< Poruku je uredio Maca91 -- 9.1.2017 12:22:35 >


_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 13:00:30   
anandi
Hellooo evo i mene. MM napokon poceo raditi pa evo uspjela sam doci do racunara da napisem koju user posted image

zelimo bebu
bas sam citala jutros na netu da je losa situacija kod vas po pitanju grijanja i struje. Sreca pa ne zavisis od njih. Kad spominjes briseve ja sam pitala dr za njih jer ih nisam nikako radila u trudnoci (zadnji put je bilo pred transfer i bili su uredni) kaze nema potrebe dok god nema nekog iscjetka cudnog mirisa i svraba.

Maca91
meni je kasalju pomogao caj od dumbira. Nakon dvije solje bila sam ko nova a mogu ti reci da sam vukla pa ima i 10 dana.

Ja sad izlazila da kupim nesto i smrzla sam se. Trenutno nam je negdje oko -12 sto opet nije strasno naspram vikenda i onog ledenog vjetra.
E da, danas sam zvanicno punu 21 sedmicu user posted image nemam prestavu kad prije proleti. Bebac se javlja i bas uzivamo. Trebala sam danas na uz ali sam se cula s dr i pomjerila. Nisam joj htjela reci da sam isla na uz pred NG i vidjela da je sve ok s user posted image Ne vidim smisao da sad pored nalaza koji ce me izaci 96KM da placam i obicni uz od 75KM pa za 15-tak dana opet na 4d i morfologiju organa a to ce me izaci najmanje 150KM. Ovako sam jedan preskocila, u toku sedmice cu odraditi nalaze pa se narucit za 4d.

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 13:05:48   
anandi
Mina ma kakva ti je prica da izgledas grozno. Bit ces bjena user posted image i ja sam do 19 sedmice dobila ne 4,5 nego 6 kg, a zatrudnila sa 64. Vala samo hodam po stanu i spopadam muzeka kako sam sexy trudnica. Cak sam ga i sinoc silovala user posted image user posted image pa mi je presjelo.
Probudila se oko 3 i povracala dok nije svanulo, nemam pojma sta mi je naskodilo...nisam nista bogzna jela.

Ostale kako ide kod vas? Odoh malo sredit po stanu i pristavit rucak. Uzivajte mi

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 13:51:50   
manuela RR
Cao zenice... Znaci nijedna nije za siroko povijanje...Nisam ni ja E povijala al evo par dana gledam savjete oko kupanja beba na YouTube i vecinom stavljaju Pampers pa platnenu pa svedsku pelenu a jadobila par svedskih pelena na poklon pa kontala da probam premda nisam E niti jednom...

Ja danas 37. sedmica ....
U srijedu iden na kontrolu i da se dog za porodjaj ..da nadjem stelu sto bi se reklo...premda je uvijek sve kako ti Bog odredi al kod nas u Tz stela ti treba da te bar ne tretiraju ko stoku.



< Poruku je uredio manuela -- 9.1.2017 13:52:52 >

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 13:56:32   
manuela RR
Bubamara 92 I meni djeluje da mi se stomak spustio i dosta je manji nego u prvoj trudnoci...Nadam se da ce bebica proc bez problema posto mi je prva bila krupnija za 1 kg nego sto su oni procijenili pa sam se namucila pravo a i bebica je...

< Poruku je uredio manuela -- 9.1.2017 13:57:12 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 13:58:33   
manuela RR
Maca 91 za grlo je dobro grgljati mlaku slanu vodu... Pomogne bas.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 14:02:28   
manuela RR
Mina 90 ja sam isto tako na pocetku a sad pri kraju se osjecam bas super iako ko tenkic bas uzivam i nije me briga.
Muskarci imaju stomake i bez beba pa se ne sikiraju da li su nam privlacni ili ne... Tako da savjetujem svim zenama da budu bez kompleksa i ugledaju se na muskarce....user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 9.1.2017 14:03:21 >

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 14:23:44   
Maca91
manuela grlo me prestalo srećom ali me zato ovaj suvi kašalj utuši,stomak me počeo boliti koliko kašljem user posted image

anandi moram kasnije izaći da pogledam taj čaj u apoteci,ako išta bude radilo jer je kod nas danas neradni dan

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 14:31:06   
anandi
Maca ja sam uzela u supermarketu korjen dumbira (na odjelu gdje je povrce) i isitnila ga i kuhala 15 min, pa ostavila jos 15 min da ostoji. Procijedila i iscjdila cijeli limun, malo je zestoko ali je djelotvorno

manuela sretno na Gradini, ajd javi kakva je situacija. I meni valja gore na proljece. Jesil cula za Enidu Nevacinovic? Navodno ona je dobra, moze i stela a kao prijatna je. Sad ne znam, ima raznih misljenja

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 14:49:36   
bejbibi
Jest fino kad se raspisete ,imam sta citatiuser posted image

Ja isla po M u vrtic maloprije ,A hodala ..nisam je stavila u kolica ionako led vani ...a blizu nam vrtic a nije nesto hladno danas pa nam bas godilouser posted image jos kad smo se vracali srele neke mace pa smo ih zvali do kuce i hranili a A uzivala mazeciuser posted image plakala kad sam je u kucu uvodila...
Danas nam odvikavanje hB dobro ide..nije se vani upiskilauser posted image piskila kad smo usli ..al ima dana jos do navecer pa vidjet cemo sta nas xekauser posted image

Joj sto se tice tog kaslja,ja evo kasljem mjesecima user posted image nista mi ne pomaze osim sirupa ,fluimukan jer imam slajma ,nos me zeza redovno fuj ...znaci katasrofa ...stomak me zaboli kad se zakasljem.kaze mm ko kakava stara nana kasljemuser posted image ma ko da pusim tri kutije a dan ,takav kasalj grozanuser posted image a ne pusim ...
Pravila sebi neku smjesu dzumbir,limun,med al ne pomazr :(

Sto se tice kila ,ja se ne vagamuser posted image zadni put na kontroli skoro prije mjesec imala 66,6kg ...zatrudnila sa 60 i spala na 54 do 4mj zbog mucnina...al udebljala sam se ja dobro od 4mjuser posted image rapidno sam primila kile al briga meuser posted image ja sam u prve dvije trudnuce bila u plusu 18-20kguser posted image i sad cu tako vjerovatno ...znaci na porod sam isla sa 78kg a visoka 160cm otprilikeuser posted image lakse me preskociti nego zaobicuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 14:55:51   
covered
I ja vas citam vazdan al' nikako da se javim. Mucnine i povracanje-isto, nista ne pomaze. Evo danas me i kiselina pojede od dzumbira, a uz to i ledja, ne mogu se nikako namjestiti. Sve se nadam od sutra cu biti bolje i tako u krug user posted image
Drago mi je kad citam da ste ok, pred porod, da uzivate itd user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 15:08:13   
lejla80
3 godine ja sam zadovoljna Vojnom, svi su dosta ljubazniji nego na Jezeru. Sestre su baš posvećene, mislim na većinu. Meni je vodila trudnoću Alica, zna se sa mojom mamom pa sam se odlučila za nju. Žene najviše hvale Spahovića gore koliko sam primjetila a pričala sam sa mnogima jer sam bila u bolnici pet dana zbog carskog. U biti to ti ništa posebno ne znači jer se često treba na ctg i njega potpisuju svi, ko bude taj dan u kabinetu a i na porodu se nikad ne zna ko će te zapasti. Za prirodni porod su najvažnije babice i one se trude maksimalno da porode bez epi. Dosta forsiraju dojenje i koliko sam primjetila bebu odmah nakon što se zavrsi procedura oko poroda sa majkom odvuku u sobu. Eh to se nekom sviđa a nekom ne hahh.
Eto ukratko, pitaj ako te još šta zanima, i kod njih se sada zagužvalo pa valjda se neće promijeniti jer je donedavno bilo vrlo malo poroda pa su stizali biti ljubazni.

I da, na ctg ti je najbolje oko pola devet otići, jer tada bude manje žena a i doktori završe sa sastankom pa se ne čeka predugo na potpis. Jesi li ti već izabrala doktora?

manuela tebi je baš usitnilo user posted image user posted image Sretno i svakako nije zgoreg naći kakvu štelu hahhaha Jesi li spakovala u kesu koju čokoladicu za svaki slučaj nek se nađe user posted image

Mina ma normalno je da u trudnoći svašta prolazi kroz glavu..sreća pa imaš kad i o tome razmišljati..Meni mm nije bioo ni na kraj pameti..i još uvijek nijeuser posted image Od djece nemam kad ni da ga pogledam..a linija se vrati, brže nego što misliš.

Anandi bezobraznice user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 15:30:20   
manuela RR
Lejla 80 hvala trebace mi.
Sad sam onako u blagoj panici i strahu... Tjesim se kao imam vremena... a ustvari moze biti svakog trenutka...
Dr.od 06.01 otvorila porodiljno pa bi bolje bilo da se porodim prije termina da duze budem sa bebicom.user posted image

Sto se tice cokoladica vec treci put snikers vadim iz ulozaka i jedem pa ponovo kupujem i guram u uloskeuser posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 15:34:28   
lejla80

IZVORNA PORUKA: manuela

Lejla 80 hvala trebace mi.
Sad sam onako u blagoj panici i strahu... Tjesim se kao imam vremena... a ustvari moze biti svakog trenutka...
Dr.od 06.01 otvorila porodiljno pa bi bolje bilo da se porodim prije termina da duze budem sa bebicom.user posted image

Sto se tice cokoladica vec treci put snikers vadim iz ulozaka i jedem pa ponovo kupujem i guram u uloskeuser posted image


i ja volim snikers user posted image user posted image

Ma hajde bona što prije krene to bolje. Svakako mora krenuti a deveti mjesec se baš oduži uhhh..vjeruj da je meni dobro došlo ovo deset dana ranije što sam se porodila, nije me bolila trtična kost ko prvi put a i leđa me sada ne bole.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 17:06:16   
Zelimo_bebu
Joj jest lijepo kad se raspisete...milina
Anandi sta ti eksperimentises user posted image ?
Manite kila zena je.najljepsa kad je trudna i treba da uziva u tome a ne da se opterecuje sa kilama...na kraju krajeva rezultat nema cijenu kila tako da samo opusteno...ja jedem ono sto mi se jede i u koliko sati mi se jede sta me briga...sreca je da ce je ljeto kad budem najvise kila dobila sto je lakse nego zimi nedaj Boze pojedoh svu zimsku hranu user posted image

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 17:34:15   
manuela RR
Zene drage zna li koja kako funkcionise porodiljni dopust.Svekar mi sad donio doznake i jos neki papir pise za zavod e sad jel ja to nosim u zavod il je to moja kopija ?I jel opet svaki mjesec se javljam za doznake svom porodicnom?

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 18:40:49   
3_godine
Lejla_80 hvala ti puno. I ja sutra idem prvi put kod dr Alice :). Tek sam na pocetku ali planiram se dogovoriti s njom da mi vodi trudnocu dalje ako Bog da. Nadam se da cu biti zadovoljna.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
9.1.2017 21:11:03   
lejla80

IZVORNA PORUKA: 3_godine

Lejla_80 hvala ti puno. I ja sutra idem prvi put kod dr Alice :). Tek sam na pocetku ali planiram se dogovoriti s njom da mi vodi trudnocu dalje ako Bog da. Nadam se da cu biti zadovoljna.


Koja slučajnostuser posted image
Meni je ona skroz ok, onako djeluje pogruba i zna svašta reći ali je stručna. Mislim tako pričaju žene a ja lično je nisam doživjela u tom losijem izdanju. Moja prijateljica je isto vodila kod nje trudnoću i zadovoljna je. Ma nek tebi trudnoća bude uredna aBd to je najvažnije.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 0:22:18   
Mina90
Hvala cure sto ste mi takvu podrsku dale...joj mene ba hormoni deru, jutros skontam da su mi sve cijevi zaledile, ja sama, muz na poslu, zovem ove u VIK kaze provjeri jel ti brojilo puklo ako jest dodji uplati licno na blagajnu onda ce tek nalog ici za popravak, a ako nije brojilo puklo moras sama odletit mi ti ne mozemo pomoc.... nisu mi kile od jutros na pameti, al sam im zato na njihove gluposti I procedure psovala ko kocijas...user posted image
Nisu normalni, sve su oni krivi zbog toga sto I sad zavrcu vodu u ponoc, umjesto da po ovim minusima bude stalni protok vode...show!!!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 9:02:24   
bejbibi
Jutro user posted image
Jeste se naspavale user posted image
Ajde user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Mina90)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 10:40:55   
manuela RR
Jutro i od mene...
U posljednje vrijeme slabije po noci spavam...
Probudim se oko 4 ujutro pa do pola 7 budna muza ispratim na posao.... Pa onda me ponovo uhvati spavanjac...

Navece u donjem dijelu ledja imam bolove... Sinoc sam cak mislila da je pocelo al nije stomak tvrd i brzo prodje i dugo se ne ponavlja.Sutra idem Dr na kontrolu tak da vidjecemo...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
10.1.2017 15:59:11   
bejbibi
Gdje ste zene ,kakvo je ovo zatisje na temi :( hajde malo se raspisite :)
Mi isli u fis ...joj kako mrzim sa mm hodati i shopingovatiuser posted image ko musko ,on bi to za 15 min .al me naljutio majko mila ...jos heeeej ja mahsuz otisla da njwgovoj mami uzmem poklon a on ko..user posted image kad ga nisam nasred fisa odalamilauser posted image
Tolko sam se naljutila da sam haman izasla iz fisa kad zove ...i haj vratim se i obavimo sta treba ...
Ja oko A vazdan ,dobra je mashalla..nije se niakko upiskila dok smo bili u fisu ...al jest mi se sad malo ukakila u gace ,valjda dok je dosla do tute

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *