|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
4.3.2010 13:35:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ja mislim da svaka gradnja ograde izmedju komsija mora biti u dogovoru jer  automatski ogradjuje i dio njegovog imanja..al mi smo i to rijesili user posted image povukli smo malo ogradu u nas posjed..a ako se njemu ne svidja nasa ograda nek sebi odmah uz nju pravi druguuser posted image


isti slujaj je i kod nas,nama je komšija nudio da pola betona ide u njegovo a pola u naše i mi nismo htjeli,sve smo napravili u našem i stavićemo ogradu na taj beton (zidić mali) kakvu mi budemo htjeli a njemu ako se ne sviđa nek pored odma drugu stavi

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
5.3.2010 14:33:52   
hanabanana
Da li znate tko radi klizna vrata u Sarajevu?
MOže na pp...


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
10.3.2010 21:49:42   
acudesa
Hanabanana, ne znam na koja klizna vrata misliš...ako su to ona što odvajaju dvije prostorije (i ako želiš drvena) to ti radi svaki bolji stolar...a, znaš šta se meni sviđalo kad su mi trebala klizna vrata-ona kao sa nekom slikom, dekoracijom, pa kad ih otvoriš i preko zida-super izgleda, ja ih tad nisam našla, ne znam ima li ih sad kod nas ..ovako nešto (ako ti može pomoći)

user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
12.3.2010 13:43:32   
Anoniman
ja mislim acudesa sve što čovjeku treba od drveta da je najbolje kod stolara po svojoj mjeri i želji naručiti,evo mi smo prošle sedmice naručili prozore kod stolara,ja fino čovjeku objasnila kakve želim i on će mi napraviti,a i sve ostalo ću tako plakare,ormare isl.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
12.3.2010 13:49:02   
acudesa
Slažem se sa tobom, i ja sam pravila plakare po mjeri-ja nacrtala šta hoću, čovjek je doslovno napravio kako meni odgovara....
A, sad mi treba jedna polica za knjige i svašta nešto...pa i to moram skontati, jest malo skuplje al te poslije ne boli glava kad skontaš da je nešto nepraktično za tebe

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
12.3.2010 13:52:47   
Anoniman
eh to je to,malo skuplje platiš al je sigurno kvalitetnije i imaš sve po svom ćeifu
i ja ću aBd dok malo prikupim parićki naručiti svašta nešta mi treba user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
12.3.2010 13:56:34   
acudesa
Ja ih skupljam od useljenja u kuću, ali nikad da sa malo nagomilajuuser posted image da nešto veće odradim, uvijek iskrsne nešto: pokvari se auto, more, 2-3 posjete koje traže dosta izvajanja, put sa obaveznim poklonima...i nikad da se maknemo malo..user posted image ...ali, polako, bit će....

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
12.3.2010 13:59:22   
Anoniman
eh dobro si vala i mi čim se koja viška pojavi daj ovo ili ono,odma ti nešto treba,a kad ih nemaš ništa ti ne treba user posted image

nek smo živi i zdravi biće kuća i namještaja po želji

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
21.3.2010 17:08:25   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: acudesa RR


user posted image


Gdje si ovo našla???
Da li neko zna nekoga ko bi ovo mogao napraviti??
Možda neki staklar''''

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
21.3.2010 23:02:01   
acudesa
Našla sam na internetuuser posted image ...nije neka spec firma, a mislim (znači moja pretpostavka je) da stolari koji prave kuhinje sa dekorisanim staklom mogu i ovo napraviti...s, tim da bih ti ja savjetovala da uzmeš pleksiglas radi djece

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
31.5.2010 14:51:43   
azraj
Meni ovo izgleda kao one folije sto se lijepe na staklo user posted image

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
31.5.2010 14:56:32   
azraj
Mi zivimo u stanu i dali smo u oglas da ga prodajemo posto bi htjeli da pravimo kucu.Stalno ceprkam po netu i vidim da su sada aktuelne ove montazne kuce,pa ne znam koliko su dobre,da li neka od vas zivi u takvoj kuci i da li se kod nas uopce grade te kuce?
Al su stvarno prelijepe,pogotovo one prizemne,ja nesto ne volim kuce na sprat...

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 10:39:23   
amela.ko
Pošto smo u fazi početka gradnje kuće ako možeš da mi se javiš na mail
amela7777@hotmail.com

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 10:43:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: azraj

Mi zivimo u stanu i dali smo u oglas da ga prodajemo posto bi htjeli da pravimo kucu.Stalno ceprkam po netu i vidim da su sada aktuelne ove montazne kuce,pa ne znam koliko su dobre,da li neka od vas zivi u takvoj kuci i da li se kod nas uopce grade te kuce?
Al su stvarno prelijepe,pogotovo one prizemne,ja nesto ne volim kuce na sprat...


i ja sam htjela kupiti takvu kućiću, zapikala sam bila jednu jednospratnu od nekih 90 m2, cijena je bila 40000,00 KM al moraš pripremiti "mrtvu ploču" pa računaj i na te troškove, mrtva ploča dodje nekih 3500 - 4000 KM
Nakon dužeg razmišljanja odlučila sam se za čvrstu gradnju ipak.... bojim se zemljotresa, da ne bi montažnu kuću kasnije našla kod komšijeuser posted image
One zaista lijepo izgledaju ali......

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:11:27   
Ilhana RR
dadada o cemu ti pricas majke ti?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:12:08   
Anoniman
e sad mi je otkljucana...a bila je zakljucanauser posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:14:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: acudesa RR


user posted image


Gdje si ovo našla???
Da li neko zna nekoga ko bi ovo mogao napraviti??
Možda neki staklar''''



a sad da napisem ono sto sam zeljelauser posted image

imate ovakivih (slicnih) vrata u sogalu...a vjerujem i u ostalim firmama koje prave plocasti namjestaj

eto...ja sad mirnauser posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:15:18   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: dadada

e sad mi je otkljucana...a bila je zakljucanauser posted image user posted image



cini ti se... ja je prvo zakljuca pa odkkljuca znaci bila otkljucana al eto reko da vidim sta ce biti :P

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:17:11   
Lejla Ka
Staklena klizeča vrata imaju u http://www.schachermayer.ba/std_main.html
Da li oni rade cijela vrata ili samo klizni mehanizam ne znam, ali sigurno će vas znati uputiti na one koji prave vrata. Nisu jeftina, ali su izuzetno lijepa.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:17:48   
amela.ko
Ćaos svima, u fazi smo gradnje kuće ( prizemne ) pa me interesuje ako neko ima iskustva sa gotovim betonom i koje firme, cijene, kao i estrih???? Jaao koliko pitanja???

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:20:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: dadada

e sad mi je otkljucana...a bila je zakljucanauser posted image user posted image



cini ti se... ja je prvo zakljuca pa odkkljuca znaci bila otkljucana al eto reko da vidim sta ce biti :P

ma ne cini mi seuser posted image ...eno sam i sliku postavila na problemu s forumom...fino se katanac vidiuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:21:41   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: amela.ko

Ćaos svima, u fazi smo gradnje kuće ( prizemne ) pa me interesuje ako neko ima iskustva sa gotovim betonom i koje firme, cijene, kao i estrih???? Jaao koliko pitanja???


Ja neznam cijene al estrih radi od mog muza amidza i predobro to rade kao i fasadu, ako hoces posalji mi pp pa ti nadjem broj pa se vi sa njima cujte preko telefona pa ce vam i reci koliko kosta...

Oni su uradili svo maltanje i estrih i fasadu kod moji roditelja...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu amela.ko)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 11:26:51   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: dadada

e sad mi je otkljucana...a bila je zakljucanauser posted image user posted image



cini ti se... ja je prvo zakljuca pa odkkljuca znaci bila otkljucana al eto reko da vidim sta ce biti :P

ma ne cini mi seuser posted image ...eno sam i sliku postavila na problemu s forumom...fino se katanac vidiuser posted image


samo si trebala kucat...to je neka poruka bila obrisana sa vrha stranice ili posljednja pa se ključ n anju odnosio...
a ti meni ne vjeruješuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 12:32:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: dadada

e sad mi je otkljucana...a bila je zakljucanauser posted image user posted image



cini ti se... ja je prvo zakljuca pa odkkljuca znaci bila otkljucana al eto reko da vidim sta ce biti :P

ma ne cini mi seuser posted image ...eno sam i sliku postavila na problemu s forumom...fino se katanac vidiuser posted image


samo si trebala kucat...to je neka poruka bila obrisana sa vrha stranice ili posljednja pa se ključ n anju odnosio...
a ti meni ne vjeruješuser posted image user posted image user posted image

a ma nisam imala opciju odgovorauser posted image ...jedino da sam nekog citirala...Fidis..a to mi nije palo na pametuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Gradite li kucu (uređujete stan)?
17.6.2010 15:58:12   
Visnja RR
treba da uradim neke male izmjene u novom stanu ...tj MM hoce da promjeni stepenice koje idu do spavacih soba...
ko zna ko to radi?...ima li neka stranica?...
meni licno ove sad stepenice nisu strasne jedino sto bi ih izbrusila (drvo lakirano pa se sija) a ja ne volim ni parket kad je onaj sa visokom sjajem nego mat...
btw odustala sam od cesljanog parketa i odlucila se za bambus...tako da bi nam i stepenice odgovarale od bambusa 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *