|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gradite li kucu?
16.2.2010 16:50:50   
Anoniman
mm i ja smo napravili kuću 2008 god. (kad su bile najskuplje cijene)

I etaža - garaža i poslovni neopremljen
II etaža-stan opremljen ne baš jeftinim materijalom u kojem sad živimo
III-etaža-visoko potkrovlje ne opremljeno

na II etažu polijepljen stiropor i garažna vrata postavljena,kamin i sva stepeništa ispred urađene

priključena voda a struju koristimo od komšije zato što nemamo građevinsku koja košta oko 15.000,00 KM

sve ovo sa zemljom nas je koštalo oko 80.000,00 KM

treba nam još oko 30.000,00 KM da bi je 80% završili

vjerujem da se sad pošto je strašno pojeftinio materijal može kompletirati za oko 100.000,00 KM

ako kome treba materijal nek se javi ja radim u stovarištu građ.materijala,imaćete popust obećavam user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Gradite li kucu?
16.2.2010 20:18:44   
milenium
leliš draga ,ako je u i vas skupo onda je u svakom slučaju u nas još skuplje. znam jer imamo u obitelji građevinsku tvrtku.uostalom radnike većinom uzimamo od tamo jer je jeftinije,nego naši ovdje.a pitala sam baš sinoć čovjeka (nije bitno šta mi je)bil išao u sarajevo raditi otvore,jer sam predložila ovoj ako bude radila alu.da se javi.kaže da neide tamo jer nemože konkurirat cjenom.
nisam ja rekla da je kod vas bagatela ali kod nas je katastrofa.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Gradite li kucu?
17.2.2010 16:54:48   
balooon
a neutjesna oprosti jesi li iz sarajeva ne mogu da vjerujem da je tako jeftino napraviti kucu u sarajevu pa zato te pitam ispade da cu se ja moci dobro raskomotiti i kupovati za 150000 a na to nisam navikla u zivotu pa mi ovo sto pricas djeluje ko san pa otprilike ce i kod mene biti isto tako kao i kod tebe samo mi nisi navela koliko kvadrata si dobila na ukupno u kuci da poredim sa svojim jer ja planiram izmedju 130 i 150 da ti reko nije manja kuca od moje pa zato tako jeftino

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Gradite li kucu?
17.2.2010 16:56:04   
balooon
ako mozda imas sliku kuce ako nemas nista

(odgovor članu balooon)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Gradite li kucu?
17.2.2010 17:02:37   
ivana st
Zavidim na ovim cjenama, kod nas je to posve drukčija priča, ako nemaš nasljedstvo cijeli život si u kreditu za 50 m2 stana.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu balooon)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Gradite li kucu?
17.2.2010 18:22:02   
milenium
ivana ovdje se podrazumjeva samo kuća.(bez zemljišta)zemljište je jako skupo.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Gradite li kucu?
17.2.2010 20:52:21   
ivana st
Mislila sam na ovaj post od Neutješne, a ona spominje cijenu koja uključuje i zemljište.Dakako da cijene zemljišta variraju od grada i sela, ali vidim da je materijal kod vas dosta povoljniji, bar po onom što cure pišu.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 0:53:41   
balooon
a gdje kod vas odakle ste ivana vi

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 0:55:12   
balooon
ma i meni su ove cijene nevjerovatne zato bi i volio cuti jos misljenja djeluje mi prejeftino za kvalitetno kucu ma da je svakako moguce nije izmislila sigurno zato sam i pitala jel u sarajevu zivi

(odgovor članu balooon)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 8:39:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: balooon

a neutjesna oprosti jesi li iz sarajeva ne mogu da vjerujem da je tako jeftino napraviti kucu u sarajevu pa zato te pitam ispade da cu se ja moci dobro raskomotiti i kupovati za 150000 a na to nisam navikla u zivotu pa mi ovo sto pricas djeluje ko san pa otprilike ce i kod mene biti isto tako kao i kod tebe samo mi nisi navela koliko kvadrata si dobila na ukupno u kuci da poredim sa svojim jer ja planiram izmedju 130 i 150 da ti reko nije manja kuca od moje pa zato tako jeftino


vidi mila jesam iz Sarajeva i kupili smo zemlju u Rajlovcu ako znaš,jer je meni blizu posla,samo zbog toga
kuća mi je 8,5m x 8 m + izbačeni balkoni sa obadvije strane kuće po 1,5m,znači s jedne strane je 8m a s druge 11m.Vjeruj mi toliko je materijal pojeftinio na osnovu kad sam ja pravila da ti sa 150.000,00 možeš napraviti vilu iz snova
Staviću ja kasnije sliku da vidiš
u svakom slučaju čelim ti da što prije napraviš,ja stvarno u svojoj kući uživam još samo da mi nije sveki user posted image user posted image

(odgovor članu balooon)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 8:52:09   
Emica_sa
user posted image user posted image user posted image  neutješna i sveki,ma legenda siuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 9:04:53   
Anoniman
ma šta ću mila zaključali nam temu sveki pa ja malo na svakoj zvocnem o njoj user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 9:54:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: balooon

ako mozda imas sliku kuce ako nemas nista


stavila sam slike u album pa pogledaj jer ovdje mi baš ne ide hahauser posted image

(odgovor članu balooon)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 11:02:05   
ivana st
Neutješna pogledala sam slike tvoje kuće. Sve je za 5 ali me se posebno dojmio pogled sa prvog kata i komin ispred kuće user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 11:04:12   
ivana st
IZVORNA PORUKA: balooon

a gdje kod vas odakle ste ivana vi


Iz najlipšeg grada na svitu user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu balooon)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:24:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ivana st

Neutješna pogledala sam slike tvoje kuće. Sve je za 5 ali me se posebno dojmio pogled sa prvog kata i komin ispred kuće user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala mila treba joj još novaca ali polako o tom potom kad se bude moglo,uglavno ljeti uživam ondje ispred vrata i mozak od posla odmaram,samo ptičice čujem i to je sve

(odgovor članu ivana st)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:33:25   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

ma šta ću mila zaključali nam temu sveki pa ja malo na svakoj zvocnem o njoj user posted image user posted image


Malo OT ali zasto je tema zakljucana?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:36:56   
Anoniman
jeste mila

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:39:39   
Anoniman
stavila sam u album slike od moje kuće i naravno malo i sveki user posted image user posted image

pa ako vas zanima pogledajte

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:49:46   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

jeste mila


A draga skontala sam i ja da jeste, nego znateli zasto?
hahahah

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 12:58:16   
Anoniman
ma veze nemam vjeruj,valjda što smo izbacivale iz sebe bijes zbog sveki
jesi je vidjela na slikama

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 13:06:56   
SailorMoon
Hahaha, jesam ostavila sam cak i komentar!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 14:05:50   
ivana st
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

IZVORNA PORUKA: ivana st

Neutješna pogledala sam slike tvoje kuće. Sve je za 5 ali me se posebno dojmio pogled sa prvog kata i komin ispred kuće user posted image user posted image user posted image user posted image



hvala mila treba joj još novaca ali polako o tom potom kad se bude moglo,uglavno ljeti uživam ondje ispred vrata i mozak od posla odmaram,samo ptičice čujem i to je sve


Ja živim od ljeta do ljeta da uživam u pjevu ptičica, zelenilu,čistom zraku...Evo sad me rastuži user posted image , ja bi da je ljeeetoooo!!!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 14:51:15   
samedi
Neutjesna,kuca ti je mashallah,ako Bog da da je brzo i zavrsis! Svaka ti cast zeno! Sad te tek razumijem,nije mala stvar upustiti se u pravljenje kuce,a kamoli ovolike "kucurine" (nemoj me pogresno shvatiti) a sve sa tvoje grbace! Jos + svekar i sveki koji nece da dignu d-pe ni za sta! Zato sto znam koliko treba sredstava za ovo i koliko je truda i ljubavi tvoje ulozeno u tu kucu,cestitam ti i jos jednom ti kazem SVAKA CAST! Ti si moj heroj :DDD

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Gradite li kucu?
18.2.2010 14:54:04   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: samedi

Neutjesna,kuca ti je mashallah,ako Bog da da je brzo i zavrsis! Svaka ti cast zeno! Sad te tek razumijem,nije mala stvar upustiti se u pravljenje kuce,a kamoli ovolike "kucurine" (nemoj me pogresno shvatiti) a sve sa tvoje grbace! Jos + svekar i sveki koji nece da dignu d-pe ni za sta! Zato sto znam koliko treba sredstava za ovo i koliko je truda i ljubavi tvoje ulozeno u tu kucu,cestitam ti i jos jednom ti kazem SVAKA CAST! Ti si moj heroj :DDD


Bas ovako!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *