|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
28.5.2012 12:17:43   
mala_beba
kad sam upisivala svoju curicu sve vrtice sam obisla i htjela sam je u zvoncic upisati ali nije bilo mjesta jer su tad imali 30djece u jaslicama, a druga opcija je bio vrtic kekec. opcenito sam zadovoljna ovim vrticem ali nakon ovih slika vise ne znam sta da mislim i radim. zao mi je jer se curica pravo navikla na tete...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
28.5.2012 12:29:52   
Lady26
Hvala na informaciji user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 28.5.2012 12:33:12 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
28.5.2012 12:37:52   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mala_beba

moja curica ide u kekec u jaslice i jutros sam je morala ostaviti tamo iako im je stanje takvo kakvo je... tete ne znaju sta ce, moraju biti u tim prostorijama i cekati da se smiluju i poprave taj krov...



Strašno mala_bebo.....mene tako nervira što su tete prve na udaru, a nisu ni krive ni dužne.
Da je direktorica - direktorica, ona  bi zatvorila Kekec dok se ne renovira a djecu rasporedila u druge vrtiće.

Ja sam danas odvela malenu u vrtić, soba njene grupe je dobra. Nije prokisla, nema vlage.
Ali kakva mi je to satisfakcija?!
I meni je žao malene, voli svoju tetu, voli drugare, ali sigurno da je neću ostaviti u ovom vrticu ako se stanje ne popravi.
vec od kraja sedmica ona nece nece ici u vrtic, od septembra pocinje opet.
A tada cu vidjeti hoce li ostati u Kekecu ili cu je prebaciti u ovaj novi vrtic u Buca Potoku.

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
28.5.2012 12:45:05   
mala_beba
nesto sam cula da ce dobiti novac za renoviranje pa ce mozda i dovesti stanje vrtica na normalu. a ne znam ni gdje bih je prebacila i u slucaju da nista ne urade po pitanju kekecauser posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 10:15:04   
Lady26
Mala_beba, izgleda da ce jaslice prebaciti u vrtic Rosica, ali ne znaju ni tete sa sigurnoscu a na vrticu nema obavijesti...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 11:22:23   
škorpija
Evo najsvježioja infomacija, kolegica mi kaže da je direktorica potvrdila da je jutros donesena osluka da djeca budu premještena u druge vrtiće i da počinje sanacija

e sad hitno mi treba kontakt predstavnice udruženja roditelja vrtića "Kekec" žena je neki dan davala izjavu za kantonalnu, molim vas da mi javite na pp

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 11:25:39   
Lady26
Hvala skorpija za info, znaci sad je definitvno
A za kontakt, jedino da pitas na stranici FB ili posalji pp Maloj Selmi, mozda ona zna

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 11:26:19   
Hanady RR
škorpijo na FB ima grupa vrtić ''kekec'' ako sma dobro shavtila osoba po imenu Aleksandra sašla K. je ta koja je dala izjavu medijima na TVSA....
ona se u grupi redovno javlja..možda da tu ostaviš poruku ili putem FB joj pošalješ...vrlo je kativna i temeljnauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 21:45:12   
Visnja
Raja,
ima li neko od Vas ili znate li nekoga da su mu djeca upisana u vrtic Masnica i to u grupu od 2-3 godine? Bila je neka priredba prosli cetvrtak a ja nisam uspjela otici s posla i tako mi je zao, pa rekoh mozda neko ima slikice?

lp

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
29.5.2012 21:54:24   
Lady26
Zvanicno obavjestenje:

Obzirom na stanje u vrtiću “Kekec” koje je zbog konstantnih padavina i širenja vlage pogoršano, obavještavamo Vas da je Menadžment JU”Djeca Sarajeva” na sastanku održanom dana 28.05.2012. godine donio zaključak o neophodnosti privremenog izmještanja djece ovog vrtića u vrtiće “Rosica” ul.Paromlinska br.7 (jasličke grupe) i vrtić “Dunje” u ul. Brčanska bb (vrtićke grupe) počev od 04.06.2012. godine (ponedjeljak).

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Visnja)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 9:47:16   
Lady26
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

Zvanicno obavjestenje:

Obzirom na stanje u vrtiću “Kekec” koje je zbog konstantnih padavina i širenja vlage pogoršano, obavještavamo Vas da je Menadžment JU”Djeca Sarajeva” na sastanku održanom dana 28.05.2012. godine donio zaključak o neophodnosti privremenog izmještanja djece ovog vrtića u vrtiće “Rosica” ul.Paromlinska br.7 (jasličke grupe) i vrtić “Dunje” u ul. Brčanska bb (vrtićke grupe) počev od 04.06.2012. godine (ponedjeljak).

Hvalim te Bože da su se pomakli sa mrtve tačke, nadam se da ovo neće biti problem za roditelje, ali samo neka su djecu izmjestili iz one strahote

A problem jeste ali sta da se radi, sve je bolje nego da ostanu u onakvim prostorijama... bar da im hoce biti njihove tete user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 9:56:14   
hanabanana
Jest da nije jednostavno djecu šetati po drugim vrtićima, ali ovo je po meni jedino ispravno rješenje.
Sve pohvale.
Da nije direktorica ovdje virila? user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 9:57:24   
mala_beba
jaslice premjestaju u "rosicu" a velike u "dunje" i to samo do 1.7. a poslije se moramo snalaziti do septembra jer im ide kolektivni godisnji odmor tako mi rece jutros teta u vrticu. izaci ce nam u susret i dozvolit da dijete ispisemo iz vrtica do septembra pa da ga opet upisemo u istiuser posted image sta reci na ovo i kako reagovati...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:01:59   
Lady26
IZVORNA PORUKA: mala_beba

jaslice premjestaju u "rosicu" a velike u "dunje" i to samo do 1.7. a poslije se moramo snalaziti do septembra jer im ide kolektivni godisnji odmor tako mi rece jutros teta u vrticu. izaci ce nam u susret i dozvolit da dijete ispisemo iz vrtica do septembra pa da ga opet upisemo u istiuser posted image sta reci na ovo i kako reagovati...


Ja nisam cula za ovo?!
Pa nece mi dijete izbaciti na ulicu.... user posted image
Nema kolektivnog godisnjeg odmora i ne moze se zatvoriti vrtic, pogotovo drzavni
Vrtici rade cijelo ljeto, al se spajaju ako ima potrebe

< Poruku je uredio Lady26 -- 30.5.2012 10:08:30 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:03:37   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: mala_beba

jaslice premjestaju u "rosicu" a velike u "dunje" i to samo do 1.7. a poslije se moramo snalaziti do septembra jer im ide kolektivni godisnji odmor tako mi rece jutros teta u vrticu. izaci ce nam u susret i dozvolit da dijete ispisemo iz vrtica do septembra pa da ga opet upisemo u istiuser posted image sta reci na ovo i kako reagovati...



Čuj, oni će nama izaći u susret?!
Da li su oni čitali ugovor koji su s nama potpisali?
U tom ugovoru nema kolektivnog godišnjeg odmora u kojem niti jedan vrtić JU Djeca Sarajeva ne radi.
Imaju dežurni vrtići, i mora se unaprijed znati koji su to vrtići.

U tom istom Ugovoru stoji da mi imamo pravo jednostrano prekinuti Ugovor kad hoćemo, i opet mi niko ne može zabraniti da upišem dijete isto tako kad hoću.

Prema tome, oni meni ne izlaze u susret uopšte.

Mene tako ove njihove gluposti izbace iz cipela, a moje dijete uopšte tokom ljeta niti neće ići u vrtić.
A nije ni starija išla, ali nisam ih ni ispisivala. A sad mi dodje da je ispišem, i uštedim si 300 maraka.


(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:10:05   
mama2009

IZVORNA PORUKA: mala_beba

jaslice premjestaju u "rosicu" a velike u "dunje" i to samo do 1.7. a poslije se moramo snalaziti do septembra jer im ide kolektivni godisnji odmor tako mi rece jutros teta u vrticu. izaci ce nam u susret i dozvolit da dijete ispisemo iz vrtica do septembra pa da ga opet upisemo u istiuser posted image sta reci na ovo i kako reagovati...


an vrtić JU Djeca Sarajeva ne radi.
Imaju dežurni vrtići, i mora se unaprijed znati koji su to vrtići.


ovo je totalna dezinformacije, odgovorno tvrdim da nije tako.....nasa djeca prelaze do daljnjeg (dok se ne sanira kekec) u rosicu i nema kolektivnog godisnjeg, ako malo porazgovaras sa tetama dobit ces pravu info...juce mi teta Sehija kaze kako im je frksa jer u petak moraju seliti sve (posteljine, tute, madrace itd)

ne siri dezinformacije

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:11:16   
mala_beba
i ja sam ostala bez teksta jutros kad sam to cula. moja mora ici u vrtic i preko ljeta jer je nema ko cuvati tako da me ova vijest bas sokirala...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:11:52   
Lady26
Mala_beba, nas dvije kao da ne vodimo djecu u isti vrtic, kod istih teta user posted image
A djeca nam borave u istoj prostoriji

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:13:45   
mala_beba
i ja cekam danas razgovor sa teta sehijom a teta jadranka mi je jutros rekla ovo do 1.7. za rosicu i kolektivni godisnji odmor.nisu dezinformacije nego kazem kako je meni receno

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:16:50   
mala_beba
i meni se tako cini. jesi li ti razgovarala jutros sa jadrankom?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:22:02   
mama2009
jadranka je od pon nagodisnjem, tako da se satavljaju dvije jaslicke grupe gdje ce raditi sehija i sena, nakontoga ide sehija na godisnji..sena nece ici na godisnji do septembra.....

NEMA KOLEKTIVNOG GODISNJEG u drzavnom vrticu, oni rade cak i za praznike imas dezurne vrtice

< Poruku je uredio mama2009 -- 30.5.2012 10:23:05 >


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:29:03   
mala_beba
tako mi je receno kad sam upisivala malu u vrtic jer sam prvo pitala sta u vrijeme god. odmora. a teta sehija je tako rekla MM jucer tako da sam se i ja pravo iznenadila jutros kad mi jadranka rece za kolektivni godisnji. ne mogu biti pametna.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:29:16   
Mala Selma
Nije mi jasno kakva je fora siriti informacije po forumu (info koje nisu provjerene) i dizati paniku medju roditeljimauser posted image
JU Djeca sarajeva nema kolegtivni godisnji odmor, a nisam nikada ni cula da ima neka javna ustanova kolektvni godisnji (izuzev suda)?
Kada je vrijeme godisnjih odmora djeca se spajaju u grupe, jer je predpostavka da ce biti manje djece (zbog godisnjeg odmora roditelja).
Pravi potez je za vrtic Kekec sto se zatvara i da se konacno sanira sve sto treba.Mislim da roditeljima nije daleko voditi djecu ni u Dunje ni u Rosicu (udaljeno je 1 tra. stanicu) i nadam se da ce nova direktorica, upravni, nadzorni odbor i vijece roditelja istrajati u svojim zahtjevima i polako poceti raditi na sanaciji i poboljsanju uslova rada i boravka djece u vrticima.user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:34:08   
mala_beba
sad mi je lakse. meni je super i rosica, sto kazes samo jedna tramv. st. i sto je najbitnije tete se ne mjenjaju. a hvala Bogu pa su poceli nesto raditi po pitanju tog krova i vlageuser posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.5.2012 10:36:17   
Lady26

IZVORNA PORUKA: mala_beba

i meni se tako cini. jesi li ti razgovarala jutros sa jadrankom?


Ja nisam jer jutros niej bila raspolozena za pricu user posted image , samo mi je rekla da idu u Rosicu i to je to, dalje nisam pitala, a krivo mi je sto ja ne idem po Lanu pa pitam tete detalje...ali sta da se radi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu mala_beba)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *