|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 11:34:16   
dambolina
Da, ali u Djecijem gradu zbog postojanja druge smjene, mozes ostaviti dijete i nakon 17 sati. U tom slucaju se placa 5 KM po satu. Meni se par puta desilo da mi je dijete ostalo iza 17 sati u vrticu, pa sam za to vrijeme doplacivala. Doduse, nije ostao nikad preko 15 minuta, ali sam svejedno morala platiti tih 5 KM kao da je ostajao citav sat.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 16:52:36   
srećicaa
Ma 5 KM je nista u poredjenju s tim da ja gledam hocu li izgubiti glavu u voznji ili na sred sastanka reci zao mi je ali moje dijete ce ostati na ulici ako odmah ne krenem. Cak i da ne moze po njihovom ostati, jedino mi se mogu napricati kako to ne moze tako, ali znam da nece neko radi mene na ulici na -15 stajati i brojati sekunde kada cu doci, a i moje dijete isto tako.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 16:53:32   
srećicaa
Mame i tate, vodi li iko dijete u Dunje?

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
12.6.2015 19:01:41   
vjestica
to je prije bilo, sad više ne
ove godine ako roditelji kasne, učiteljica koja inače vodi dijete ostaje sa njim duže,a ne učiteljica iz druge smjene
znači, djetetovoj učiteljici remetiš slobodno vrijeme i prisiljavaš je da ostane duže ako kasniš iza 5 sati
moje dijete ide u taj vrtić i bilo je dosta probelma zbog roditelja koji su kasnili

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.6.2015 21:08:37   
Lavić
Mi smo najavili koristenje vrtica za narednu godinu, moramo li se prijaviti na JP?
Ako ne, kad potpisujemo ugovor, obzirom da smo na godisnjem juli i august? Isto najavili.


_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.6.2015 21:13:02   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Lavić

Mi smo najavili koristenje vrtica za narednu godinu, moramo li se prijaviti na JP?
Ako ne, kad potpisujemo ugovor, obzirom da smo na godisnjem juli i august? Isto najavili.


ako si potpisla onaj papir o produženju korištenja vrtića na narednu godinu,onda dsamo čekaj sistematski i potpisivanje ugovora u toku avgusta...ne znam u kom periodu će biti.....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.7.2015 12:57:16   
jednaa
koliko se plaća manje zbog suhe hrane?
Ako neko zna molim da mi napiše, dijete je išlo u vrtić cijelo vrijeme...
Izvinjavam se ako se već pisalo o tome..

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.7.2015 13:08:03   
vjestica
21 km manje

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
6.7.2015 13:55:25   
jednaa
Hvala vještice

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
7.7.2015 12:21:07   
bebaa
Ja platila 01.07...user posted image
nadam se da ce dozvoliti u augustu da umanjimo...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.7.2015 8:55:27   
salmana
http://www.klix.ba/vijesti/bih/roditelji-djece-zarazene-salmonelom-u-sarajevskim-vrticima-pokrecu-tuzbu/150707095

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.7.2015 8:57:50   
salmana
"Dva mjeseca nakon što je kćerka Azre Hrustemović zaražena salmonelom u jednom od sarajevskih vrtića, zaražen je i njen mlađi sin.

"Nakon dva mjeseca i njenih šest negativnih nalaza, salmonelom se zarazio i moj mlađi sin.
I to je upravo ono što me je potaknulo na tužbu - iskreno sumnjam u to da su ti nalazi bili negativni,
jer on nije mogao nikako drugačije dobiti salmonelu nego preko nje", pojašnjava ova majka i dodaje:

"Sva djeca s negativnim nalazima su se mogla vratiti u vrtiće, a ja sam igrom slučaja svoje dijete ispisala jer sam je upisala u školu.
Ipak, zamislite broj djece koja su vraćena u vrtiće sa negativnim nalazima, a i dalje su kliconoše", govori Hrustemović."


Ovo je stvarno da te strah uhvati user posted image

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
24.7.2015 14:11:04   
jednaa
http://radiosarajevo.ba/novost/195689/vrtici-pretrpani-ponisten-konkurs-za-upis-djece-u-sarajevska-obdanista

_____________________________

baby boy se rodio 02.01.2010.
ex jedna2u1

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 10:47:01   
Miimy
Recite mi sta je potrebno prilikom prijave na konkurs za upis djeteta u vrtic JU Djeca Sarajeva... prvi put se upisujemo je li samo odemo popunimo obrazac , a ako prodjemo donosimo ostale dokumente ... i jel od sutra pocinje upis negdje procita 31jula a njihova stranica mi izbacuje gresku hvala....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu jednaa)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 12:28:31   
teacher75
dostavi i potvrde da oboje radite

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 17:47:19   
maja78 RR
ma mislim samo licna za vas dvoje, a za dijete rodni list

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 19:09:32   
škorpija
Ma poništili su konkurs i sad svi moraju na avgustovski koji će biti rigorozan, a prednost imaju djeca kojima oba roditelja rade i djeca koja su lani ostala na listi čekanja

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 19:34:06   
maja78 RR
aaa koja diskriminacija, pa mozda jedan roditelj radi ali na crno jer je primoran

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.7.2015 20:48:43   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

aaa koja diskriminacija, pa mozda jedan roditelj radi ali na crno jer je primoran

naravno da je diskriminacija,zasto ja kao majka troje djece,a muz mi nije uopce ovdje,ne bi mogla upisati svoje dijete u vrtic...

kada sam predavala za prosli konkurs teta na Mojmilu mi je odmah rekla da nece biti primljen jer ja ne radim...

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 11:32:06   
salmana
Zna li iko kad ce JU objaviti rezultate konkursa?

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 11:49:59   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: salmana

Zna li iko kad ce JU objaviti rezultate konkursa?


to se svi pitaju. moraju ostaviti žalbeni rok a da danas objave rezultate neće imati onih zakonskih 8 dana za žalbu.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 12:48:38   
salmana
I to, a I za primljenu djecu kada ljudi briseve I pedijatrijske potvrde da izganjaju??? a konkurs zatvoren prije 11 dana user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 13:03:32   
maksi
Ja svaki cas ulazim na njihovu stranicu a nista,stvarno nema smisla,bas su bezobrazni mi smo bili primljeni u junu,da li ce o sada vidjecemo.
Ja sam juce uzela uputnice za briseve,sutra cu odvesti djecu da bude spremno a vidjecemo sta ce biti
IZVORNA PORUKA: salmana

I to, a I za primljenu djecu kada ljudi briseve I pedijatrijske potvrde da izganjaju??? a konkurs zatvoren prije 11 dana user posted image



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 13:26:55   
salmana
Evo sam zvala, rekli su mi da ce rezultati konkursa biti objavljeni pocetkom sljedece sedmice, bice I zalbeni rok, upis se pomijera.


Eto, da ne iscekujemo.

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
25.8.2015 13:39:53   
maksi
Stvarno svasta nemam rijeci,pa nece to biti zavrseno ni do polovine sljedeceg mjeseca

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *