|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 20:55:58   
irenaSA
Da sam znala da ćeš ići da i za nas pogledašuser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:18:11   
Dinkica
Ma mogla sam i poslikati spiskove ali se pogubih, ja se nadam da je tvoje dijete primljeno jer ova grupa je specificna samo 5 primili.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:19:32   
Marija13
Moj sin nije primljen, i to je u kategoriji od 4godine a njemu 2god i 8mj user posted image
ko je ovdje lud?? Idemo sutra da se žalimo!

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:24:13   
ruby_
Pozdrav, da li neko zna da li je potrebno ljekarsko uvjerenje za polazak u obavezno predskolsko? Koliko se sjećam, na upisu su nam rekli nalaz brisa i rodni list?

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:28:44   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: ruby_

Pozdrav, da li neko zna da li je potrebno ljekarsko uvjerenje za polazak u obavezno predskolsko? Koliko se sjećam, na upisu su nam rekli nalaz brisa i rodni list?


jeste, treba ljekarsko. danas pročitah na vrtiću.

< Poruku je uredio ladyblue -- 31.8.2015 21:29:12 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu ruby_)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:35:00   
Dinkica
Marija13, i moja djevojcica ima 2god i 9mj a rasporedili su je i tu grupu u cetvrtoj godini zivota. Nema ovdje usmenih zalbi, sad ce se oni praviti englezi, nego pismeno njima i nadleznom ministarstvu. Sretno

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:38:43   
ruby_
Hvala LB, trebam li voditi i dijete u dom zdravlja ili je ljekarsko samo formalnost?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 21:44:27   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: ruby_

Hvala LB, trebam li voditi i dijete u dom zdravlja ili je ljekarsko samo formalnost?

izvadis bris nosa i grla,odes sa nalazom brisa u dom zdravlja i napisu ti ljekarsko, ne treba dijete

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ruby_)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 22:27:22   
teacher75
evo izasao spisak za novi grad

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 22:59:17   
merima_s
Moj sin nije primljen u Bisere. Postoje dvije grupe, jedna od 3 god. do polaska u školu i druga za djecu u 4.god života. U prvu su primili desetak u drugu nisu ni jedno dijete. On u novembru puni 4.godine i ako je ova prva mješovita grupa onda bi valjda mogao uci na tu listu. I sto je najgore uopšte nema liste čekanja za grupu od 4.god. Šta sutra kad se otvori neko mjesto koga će primiti i kojim redoslijedom? Vidim u prethodnim postovima da u drugim vrtićima ima lista čekanja. Zašto i ovdje nije oformljena? I ja isto idem da se žalim.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 23:11:41   
Dinkica
Treba pogledati poziv za upis sa web stranice za taj vrtic, za neke uzrastne grupe uopste nisu predvidjeli prijem jer su kapaciteti vjerovatno vec puni. Tako je npr slucaj u vrticu Djeciji grad da dijete sa 8 bodova u uzrastnoj grupi od 4 godine nije primljeno a s druge strane dijete u 5pj godino zivota primljeno iako ima samo 2 boda jer je u toj grupi bilo mjesta.
IZVORNA PORUKA: merima_s

Moj sin nije primljen u Bisere. Postoje dvije grupe, jedna od 3 god. do polaska u školu i druga za djecu u 4.god života. U prvu su primili desetak u drugu nisu ni jedno dijete. On u novembru puni 4.godine i ako je ova prva mješovita grupa onda bi valjda mogao uci na tu listu. I sto je najgore uopšte nema liste čekanja za grupu od 4.god. Šta sutra kad se otvori neko mjesto koga će primiti i kojim redoslijedom? Vidim u prethodnim postovima da u drugim vrtićima ima lista čekanja. Zašto i ovdje nije oformljena? I ja isto idem da se žalim.



_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
31.8.2015 23:20:02   
merima_s
Mogu napraviti listu čekanja za tu grupu. A ako ima i mješovita grupa od 3 god do polaska u školu zašto nije ubačen tu?

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 0:37:41   
Dinkica

IZVORNA PORUKA: merima_s

Mogu napraviti listu čekanja za tu grupu. A ako ima i mješovita grupa od 3 god do polaska u školu zašto nije ubačen tu?

Pogledah maksuz za vas vrtic. Prema pozivu za upis u tom vrticu je predvidjen upis dvije grupe odgojna grupa od 1-3 god i odgojna grupa u 6 god zivota. Znaci sve izmedju je vec popunjeno. Na spisku rezultata su napravili gresku pa pogresno nazvali grupu od 3 pa do polaska u skolu jer je odmah ispod lista cekanja sa ispravnim nazivom. Ova fora su odgojnim grupama koje su stavili u poziv za upis a njih prije nije bilo je uveliko napravila pometnju. Cak su djeca sa 17 bodova odbijena jer u tom vrticu nije predvidjen upis za njihov uzrast.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 10:21:58   
srećicaa
Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 12:08:20   
CombatKitten
Molim mame za pojašnjenje, nisam sigurna da li dobro zaključujem.

LISTA ČEKANJA PREMA OSTVARENIM BODOVIMA I DATUMU-VREMENU ZAPRIMANJA

datum zaprimanja prijave je jedan od kriterija????
Gdje to stoji u pravilniku? gdje stoji u javnom pozivu da treba pozuriti?

Moje dijete je u prvom ponistenom krugu bilo primljeno, sad nije.

Drago mi je zbog sve djece koja su primljena, mi imamo nas stari/privatni vrtić.
Samo mi teško pada da još jedna javna ustanova/institucija biva instrument provođenja nečijih politika.
Prvo salmonela, pa ostavka direktorice, pa poništenje konkursa i drugih javnih nabavki, pa u zadnji čas objava preliminarne liste.
To su dječica, to je ona graja, smijeh, veselje, onaj prizor kad u redovima po dvoje držeći se za ručice sa tetama prolaze ulicom....ovo sve što država radi je grehota.user posted image

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 14:43:11   
dambolina
imas to kao stavku u pravilniku, a mislim da je i u oglasu bil navedeno

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 14:53:27   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image



Labudovi je extra vrtić. Moja kćerka ide već 4 godine. Vaspitačice sa dugogodišnjim iskustvom, djeca ih super slušaju i one se prema njima super ophode. Djecu izvode 2X dnevno kada je vani lijepo vrijeme. Ljeti uglavnom ujutro jer poslije podne bude prevruće.
Ma ja sam prezadovoljna tim vrtićem.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 16:19:02   
srećicaa

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image



Labudovi je extra vrtić. Moja kćerka ide već 4 godine. Vaspitačice sa dugogodišnjim iskustvom, djeca ih super slušaju i one se prema njima super ophode. Djecu izvode 2X dnevno kada je vani lijepo vrijeme. Ljeti uglavnom ujutro jer poslije podne bude prevruće.
Ma ja sam prezadovoljna tim vrtićem.


Hvala ladyblue. Meni su neki rekli da prokišnjava i da ima dosta vlage u njemu, te da je neuslovan vrtić i da ima baš neke problematične djece koja se stalno tuku,psuju i sl. te da mnogi nakon određenog vremena ispišu dijete.
Vidiš kako ljudi šire dezinformacije-jer im je kao neko od prijatelja tako rekao.
user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 20:36:53   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: srećicaa


IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image



Labudovi je extra vrtić. Moja kćerka ide već 4 godine. Vaspitačice sa dugogodišnjim iskustvom, djeca ih super slušaju i one se prema njima super ophode. Djecu izvode 2X dnevno kada je vani lijepo vrijeme. Ljeti uglavnom ujutro jer poslije podne bude prevruće.
Ma ja sam prezadovoljna tim vrtićem.


Hvala ladyblue. Meni su neki rekli da prokišnjava i da ima dosta vlage u njemu, te da je neuslovan vrtić i da ima baš neke problematične djece koja se stalno tuku,psuju i sl. te da mnogi nakon određenog vremena ispišu dijete.
Vidiš kako ljudi šire dezinformacije-jer im je kao neko od prijatelja tako rekao.
user posted image


Prokišnjava? da, svakako....mi djecu u kabanicama u vrtić vodimo. samim tim ima i vlage ali mi svi volimo da nam djeca u memli prostorijama borave. a tek problematična djeca...pa naravno, u Švrakinom smo poBogu. normala.

koje predrasude....nevjerovatno.

vrtić jeste star. mislim da je to jedan od najstarijih vrtića u gradu ali je ok. krov u tom vrtiću je otišao kao i u dosta objekata kada je onaj strašni snijeg bio prije 4 godine ali je i popravljen odmah.
vlage ne da nema nego imaju one starinske gusane radijatore i prevruće je pa stalno zrače da djeca imaju zraka.

a to oko problematične djece ... previše mi je tužno kada neko djecu koja još uvijek u vrtić idu okarakteriše kao problematičnu. bitno je da ti, koji djecu tako malu karakterišu kao problematičnu, imaju divnu i krasnu djecu. valjda što su iz Švrakinog, automatski ih se svrstava u porblematične. jadno. kao da tamo nema vaspitačica i djeca borave sama pa mogu da rade šta hoće.



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 20:46:45   
dambolina
e vala ladyblue svaka ti je zlatna, tacno same predrasude i to iskljucivo zbig lokacije vrtica. bljak, kakav smo mi narod.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.9.2015 23:03:37   
srećicaa
Ja stvarno nemam nikakvih predrasuda, inace ne bismo prije 5 godina kupili kucu bas tu, ali mi he to ispricala osoba kojoj vjerujem, sto ne znaci da nju nisu slagali njeni prijatelji kako ne bi rekli pravi razlog ispisa djeteta. Meni je druga lokacija vise odgovarala jer mi je blize poslu pa ne bih brinula da cu zakasniti. A to da djeca mogu biti problematicna mogu i ne bih zelila da nam se radost i iscekivanje druzenja i igranja pretvori u neko nezadovoljstvo, mada to itekako moze da se desi i u najelitnijim vrticima, cak i cesce.
Vama hvala u svakom slucaju.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
2.9.2015 19:20:06   
teacher75
http://www.nasastranka.ba/sabina-cudic-nakon-trovanja-djece-gold-mignon-nagraden-na-drzavnom-tenderu/

user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
7.9.2015 12:13:42   
delfin

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image



Labudovi je extra vrtić. Moja kćerka ide već 4 godine. Vaspitačice sa dugogodišnjim iskustvom, djeca ih super slušaju i one se prema njima super ophode. Djecu izvode 2X dnevno kada je vani lijepo vrijeme. Ljeti uglavnom ujutro jer poslije podne bude prevruće.
Ma ja sam prezadovoljna tim vrtićem.


samo da potvrdim da su Labudovi super vrtić, mojih 2 ide. Imaju super učiteljice, zaista se trude oko djece, i djeca ih vole i ja sam jako zadovoljna. izvode ih vani, a unutra nema vlage. A što se tiče djece, ja nisam čula takvo nešto, svugdje se djeca ponekad posvađaju ali ništa posebno.
Milsim da je predrasuda samo zbog lokacije, ista stavr nas čeka i sa školom gdje upisati djete?


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
7.9.2015 12:24:26   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: delfin

Milsim da je predrasuda samo zbog lokacije, ista stavr nas čeka i sa školom gdje upisati djete?



čuj gdje...ili C faza ili Švrakino, da nastavimo tradiciju user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
7.9.2015 12:29:15   
delfin

IZVORNA PORUKA: ladyblue


IZVORNA PORUKA: delfin

Milsim da je predrasuda samo zbog lokacije, ista stavr nas čeka i sa školom gdje upisati djete?



čuj gdje...ili C faza ili Švrakino, da nastavimo tradiciju user posted image


C faza zvuči bolje user posted image , trebamo s eveć sad aktivirati za produženu boravak jer ga nemjau, a u švrakinom imaju

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *