|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.9.2015 8:06:58   
srećicaa
Hvala u svakom slučaju. Najvjerovatnije da će odluka biti Labudovi-čekamo samo konačne liste. Možda se i upoznamo tamo. Eto toliko o mojim predrasudama user posted image

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 1601
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.9.2015 13:10:42   
Miimy
Imali neko info kad potpisujemo ugovore, kad djecica krecu....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1602
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.9.2015 15:46:28   
dambolina
prijedlog je izasao 31.08., a zalbeni rok je 8 dana sto znaci da je danas zadnji dan za zalbe. Sad njima treba sigurno jos 7 dana da na zalbe odgovore, a bice ih sigurno mnogo, tako da ja licno ne vjerujem da ce spiskovi postati konacni prije 15.09.

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1603
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
8.9.2015 15:55:45   
Miimy
Tako mi i prijateljica sad kaze da su joj rekli 15 potpisivanje ugovora , ma ja se ne nadam do 17 tj sljedeca sedmica isto snadji se kako znas i umijes ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1604
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 8:41:45   
maksi
Zna li neko jesu li se poceli potpisivati ugovori

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1605
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 9:02:22   
SREĆNA
To su dječica, to je ona graja, smijeh, veselje, onaj prizor kad u redovima po dvoje držeći se za ručice sa tetama prolaze ulicom....ovo sve što država radi je grehota.user posted image


Daleko je sve od graje i smijeha, postoji samo grč u stomaku i patnja , kad si ostavljen kao najveći državni neprijatelj nemaš kud djecu , moraš raditi, za državu, za djecu, kažu nema nataliteta, kako će biti, kad roditelje u svakom pogledu uništavaju do dna.

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 1606
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 9:14:30   
ladyblue RR
jutros pročitah u Oslobođenju da su članovi Upravnog odbora podijeli ostavke tako da je upitno kada će se i kako riješiti ova žalbena procedura.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 1607
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 9:36:54   
Miimy
Uzas ja nemam gdje djete , uzimam slobodne dane, izlaz s posla, vodam ga i ostavljam gdje stignem ,pravi bezobrazluk...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1608
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 10:02:26   
dambolina
ja sam u petak zvala da vidim sta se desava i samo su mi rekli da jos uvijek nista ne znaju... meni srecom sveki cuva curu, ne znam sta bih da nije tako...

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1609
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 10:22:26   
Miimy
Sad zvala teta jako ljubazna kaze nista do daljneg konacni spiskovi gotovi,cekaju odobrenje ministarstva , kaze daj Boze prije 1 . Sto se tice ostavki kaze dao je upravni odbor ne odbor za zalbe ... takav info dobi .. tako je kako je snadji se nema druge ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 1610
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 20:36:32   
Emica_sa
jao komedijeuser posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 1611
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 20:54:24   
salmy
Toliko privatnih vrtica vi dumate sta ce odluciti

JU su svakako nuzno zlo ( po meni) ..

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 1612
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 20:56:22   
Emica_sa
IZVORNA PORUKA: salmy

Toliko privatnih vrtica vi dumate sta ce odluciti

JU su svakako nuzno zlo ( po meni) ..


nekome je skup privatni vrtic 300 KM,a ko ima vise djece...

< Poruku je uredio Emica_sa -- 14.9.2015 20:57:00 >


_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 1613
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
14.9.2015 21:02:51   
salmy

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: salmy

Toliko privatnih vrtica vi dumate sta ce odluciti

JU su svakako nuzno zlo ( po meni) ..


nekome je skup privatni vrtic 300 KM,a ko ima vise djece...

slazem se..ali meni je preskupa i teta kojoj je 300 KM minimum...plus hrana pokloni itd...
a ko ima vise od 2 djece ili ne radi pa je kuci s anjima ili jedno drugo cuvaju( vidjela par situacija)
ja sam se odrekla mnogo toga i mm da decku priustimo privatni vrtic..cak je bilo perioda da je samo mm radio....(moje msiljenje).

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 1614
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.9.2015 11:17:31   
Ninah

IZVORNA PORUKA: srećicaa

Drage mame,

molim sve Vas čija djeca idu u vrtić Labudovi ili vrtić Dunje da mi napišete kako je u vrtiću, da li ima vlage, izvode li djecu, kakav je odnos prema djeci i da li ima možda problematične-neodgojene djece? Može u pp ili ovdje. Molim Vas za bilo kakve informacije. Možda su glupa pitanja, ali obzirom da smo dobili ovo kao alternativu moram dobro izvagati da li pristati ili prepustiti nekome mjesto.

Hvala user posted image


Drage moje, moze li se neko javiti da kaze kakva su vam iskustva sa vrticem Dunje? Mi tek krecemo I prvi put smo u vrticu (hmm, nadamo se...obzirom kako ovo ide) ali bi nam svako iskustvo koristilouser posted image

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 1615
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.9.2015 12:11:32   
lejli
Da li ima bilo ko od roditelja čije dijete ne može u vrtić da hoće govoriti pred kamerama? LP, Lejla

(odgovor članu Ninah)
Neposredna veza do poruke: 1616
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
15.9.2015 13:58:09   
Ašoni
http://www.klix.ba/vijesti/bih/vlada-ks-imenovala-upravni-odbor-u-ju-djeca-sarajeva-malisani-uskoro-krecu-u-vrtice/150915069

(odgovor članu lejli)
Neposredna veza do poruke: 1617
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.9.2015 22:50:39   
Neca xxx
Evo konacno i odluka!

http://www.djecasarajeva.edu.ba/images/docs/ODLUKA-O-PRIJEMU-DJECE-SEPTEMBARSKI-UPISNI-ROK.pdf

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Ašoni)
Neposredna veza do poruke: 1618
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
21.9.2015 23:06:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Evo konacno i odluka!

http://www.djecasarajeva.edu.ba/images/docs/ODLUKA-O-PRIJEMU-DJECE-SEPTEMBARSKI-UPISNI-ROK.pdf

jeste vi pozitivno riješeni

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 1619
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
22.9.2015 10:40:07   
miracle
Jutros slusam na anteni Sarajevo od danas potpisivanje ugovora..i sa ljekarskim od danas djeca mogu u vrtic..konacno.

Sretno user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1620
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
22.9.2015 21:54:13   
bebaa
i tako...kažu od 01.10. vrtić 160 km......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu miracle)
Neposredna veza do poruke: 1621
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.9.2015 21:03:07   
ladyblue RR
da i ovdje ispljujem JU Djeca Sarajeva.....da se razumijemo, moje dijete več 5. godinu ide u vrtić i ja sam žena kojoj je sve ok....od uslova, preko činjenice da sami kupujemo toal. papir, bojice i ostali pribor, da djeca spavaju na podu na dušecima starim koliko i ja (a nisam baš u cvijetu mladosti) itd.....ali danas sam popizdila.
Ja inače, a forumašice koje me znaju će posvjedočiti, nisam previše opterećena svojim djetetom. Ja sam ležerna varijanta pa tako i sa hranom. gledam, kao i sve majke da u skladu sa svojim mogućnostima što kvalitetnije hranim svoje dijete ali ne furam eko/bio/organsku hranu, dajem djetetu slatkiše, McD i sl. u nekim normalnim količinama.
No danas sam baš poludila...odem po dijete i dok je čekam da dođe onako bacim pogled na jelovnik i vidim ovo

user posted image


i šokiram se. Pitam djecu koja se vrte okolo šta su jeli za doručak, kažu eurokrem. Pitam ih šta je bilo za ručak a oni svi sretni - opet eurokrem!!!

Zovem vaspitačice i pitam šta je ovo? Eto ne sastavljaju one jelovnik. Rekoh jeste li slijepe ili nepismene da ne znate odreagovati na ovo.
Meni je nepojmljivo da se u ustanovi koja se svako malo hvata "prosvjetno pedagoških normi" šta god ih se pita, sastavi jelovnik i u istom danu od 3 obroka, 2 obroka daju djeci eurokrem.
Da li su oni normalni, neka mi neko kaže? Ja zaista nemam ništa protiv eurokrema ali da dijete toliku količinu slatkiša unese u jednom danu i to u odgojnoj instituciji meni je nepojmljivo!


< Poruku je uredio ladyblue -- 30.9.2015 21:04:02 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 1622
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
30.9.2015 23:46:47   
merima_s
Kad je moja kćerka išla čini mi se da su skroz izbacili eurokrem,paštete( osim riblje) i salame, samo je margarin bio sporan na listi. Eto sad opet nove metode a lafa poskupljuju da se poboljsa kvalitet ishrane. Uzas!

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1623
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.10.2015 7:54:00   
ninuska
Nema ni sada pastete (osim riblje), salama i virsli.
Bas me zanima gdje ce otici novac od povecanja cijene vrtica. Daj Boze da sta konkretno urade.

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 1624
   RE: JU " djeca sarajeva " - Vrtici
1.10.2015 9:12:56   
salmana

IZVORNA PORUKA: ladyblue

da i ovdje ispljujem JU Djeca Sarajeva.....da se razumijemo, moje dijete več 5. godinu ide u vrtić i ja sam žena kojoj je sve ok....od uslova, preko činjenice da sami kupujemo toal. papir, bojice i ostali pribor, da djeca spavaju na podu na dušecima starim koliko i ja (a nisam baš u cvijetu mladosti) itd.....ali danas sam popizdila.
Ja inače, a forumašice koje me znaju će posvjedočiti, nisam previše opterećena svojim djetetom. Ja sam ležerna varijanta pa tako i sa hranom. gledam, kao i sve majke da u skladu sa svojim mogućnostima što kvalitetnije hranim svoje dijete ali ne furam eko/bio/organsku hranu, dajem djetetu slatkiše, McD i sl. u nekim normalnim količinama.
No danas sam baš poludila...odem po dijete i dok je čekam da dođe onako bacim pogled na jelovnik i vidim ovo

user posted image


i šokiram se. Pitam djecu koja se vrte okolo šta su jeli za doručak, kažu eurokrem. Pitam ih šta je bilo za ručak a oni svi sretni - opet eurokrem!!!

Zovem vaspitačice i pitam šta je ovo? Eto ne sastavljaju one jelovnik. Rekoh jeste li slijepe ili nepismene da ne znate odreagovati na ovo.
Meni je nepojmljivo da se u ustanovi koja se svako malo hvata "prosvjetno pedagoških normi" šta god ih se pita, sastavi jelovnik i u istom danu od 3 obroka, 2 obroka daju djeci eurokrem.
Da li su oni normalni, neka mi neko kaže? Ja zaista nemam ništa protiv eurokrema ali da dijete toliku količinu slatkiša unese u jednom danu i to u odgojnoj instituciji meni je nepojmljivo!




Da ti pravo kazem, dobro si izdrzala 5 godina s djetetom u JU a da tek sad popi*dis zbog necega. Sve si u pravu, ali tamo ili pristajes na (ne) uslove ili ides dalje. Nema tamo korekcija nikakvih sve je to rezultat besparice, mita I korupcije kao I u svim drugim ustanovama. BLJAK. Probaj ako ti nije mrsko da se zalis, ali da ces nesto postici zaista ne vjerujem, pa nama je ovdje normalno (niko se pobunio nije osim Sabine Cudic) da je ista firma koja je inficirala I otrovala djecu (a u medjuvremenu snabdijeva hranom I bolnice izmedju ostalih) ponovo izabrana najregularnije na tenderu za nabavku hrane. UZAS gdje zivimo, malo je reci. Taj "tvoj eurokrem" ne mogu ti reci koliko im je bitan, pored salmonela I drugih bolescura, to im je smijesno.

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 1625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  63 64 [65] 66 67   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *