|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  269 270 [271] 272 273   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost
3.3.2016 18:31:11   
hepihipi
Pozz cure, meni malo raspolozenje varira ovih dana a znam i zbog cega, gripica me savladala ovih dana, temperatura, malaksalost sto me ometa da provodim svoje redovne aktivnost, aerobik, folklor, fizicka aktivnost uopsteno zbog kojih se osjecam dobro i to mi tako nedostaje, ali ide nabolje hvala Bogu i onda nastavljam dalje...nego htjela sam vas pitati da li vi imate osobu sa kojom iskreno mozete razgovarati o ovim nasim "problemcicima". Ja nemam a bilo bi mi puno lakse da imam...porodicu ne zelim opterecivati i sekirati a nemam sad neku osobu ono bas od povjerenja da budem sigurna da nekad nece zloupotrijebiti moje stanje, emocije i sl.u zdravlje😄

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6751
   RE: Anksioznost
3.3.2016 20:35:26   
Dinaaa1
Poz uplasene :D
Draga hepi nisi jedina, ni ja nemam nikog, na pocetku sam.imala muza, ali iskreno nisam ga htjela opterecavati sa sobom, tako da ja mislim da on uopste i.nezna vise kako je meni, misli da sam sasvim ok, dok se ja vamo borim sa svojim prokletim mozgom :D... a i ja mislim da bilo dobro imati neutralnu osobu ali ta osoba trebala bi.imati iste probleme mislim da bi.nas shvatila, pa da se jadamo uzajamno ;), ja jos takvu nepoznam il.mi. je mozda pred ocima a krije kao.i.ja :)!
Ja sam zadnja dva dana ni.na nebu ni zemlji, mali mi bolestan, inace ima bronhijalnu astmu koja bi trebala do puberteta nestati, pa jesen i.prolece uzas, kasalj,kratko disanje, gubitak zraka itd. Ihaliramo evo pa vidicemo do sutra ako.nebude bolje idemo u bolnicu, mada je bolje od juce, al.ipak to ubrzano disanje njegovo me ubija, vjerujte od anksioznosti ni traga ni.glasa on mi samo u mislima da bude dobro, a na sebe i.ne mislim, simptoma nikakvog - cudna li.je ova bolest, ako je uopste tako mozemo.i.nazvati "bolest"
Poz za sve javim se kad mali ozdravi aBd Dina sa novim simptomima za par dana u akciji opet :D
Ps. inace sam saldzija pa nezamjerite ako.pokoju glupost ovako napisem ;)

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6752
   RE: Anksioznost
3.3.2016 21:14:47   
moram biti jaka
Evo malo i pozitive o nama anksioznim ;) ;)
Nauka pronašla zanimljivu vezu između anksioznosti i inteligencije
Ljudi koji previše misle možda imaju malo razloga za brigu. ...
03 Mar 2016 0 comment
92 0 0 92 0
Nauka pronašla zanimljivu vezu između anksioznosti i inteligencije
Nedavne studije su pokazale da postoji veza između anksioznosti i inteligencije i to vrlo pozitivna, piše lifehack.org.
Naučnici su otkrili da ljudi koji mnogo brinu to čine jer doživljavaju "visok nivo spontane aktivnosti" u dijelu mozga koji upravlja percepcijom opasnosti.

Strah vam omogućava da reagujete na potencijalnu opasnost na vrijeme. Biti previše sretan cijelo vrijeme znači da ne mislite o mogućim problemima.Teško je predvidjeti nešto o čemu se ne razmišlja. Dakle, ultra-veseli su u nepovoljnom položaju kada im je potrebno da prevaziđu nedaće. To se posebno odnosi na rijetke ili kompleksne probleme koje je teško očekivati.

Osobe sa anksioznošću ponekad nude odgovor na prijetnju koja ni ne postoji. Ali, odgovor znači da je njihova mašta vrlo aktivna. Aktivna imaginacija vas čuva od prijetnji na koje drugi ljudi možda neće reagovati.

Studija o ovoj vezi je objavljena u časopisu Trendovi unutar kognitivne nauke 2015. godine. To je jedna od nekoliko studija koja je pronašla snažnu vezu između anksioznosti i inteligencije.

Nervozan um je fokusiran um

Opšte uvjerenje o anksioznosti je da je to negativna stvar. To ne mora biti slučaj.

U 2012. godini, izraelski psiholozi su vodili test na 80 studenata na interdisciplinarnom centru u Herzliyau. Studenti su mislili da su tamo kako bi procijenili umjetnička djela na dijelu softvera.

Umjesto toga, istraživači su namjestili program. Umjesto gledanja umjetnosti, studenti su izazvali kompjuterski virus. Zatim su ohrabreni da se obratite IT-u.

Pronalaženje IT-a je predstavljalo nove izazove. Pošto su studenti napustili sobu, bili su okruženi raznim preprekama. Nekim studentima su ispadali papiri dok su hodali prema IT-u. Neki su bili zaustavljeni i od njih je zatraženo da ispune anketu o drugom problemu.
Test je utvrdio da su oni učesnici koji su zaista željeli da uklone virus imali najviši iznos anksioznosti.

Studenti koji su imali manje anksioznosti su bili lakše ometeni. Zaustavljali su se zbog sitnica i lahko bi odustajali od svog cilja.
U suštini, uznemireni studenti su imali veći osjećaj prijetnje i onoga što je bilo u pitanju. Ovo je mjesto gdje se javila korelacija između inteligencije i anksioznosti jer su zabrinuti studenti željeli da se oslobode svoje anksioznosti ne samo obavljanjem zadatka. Oni su željeli da ga obave na najbolji mogući način.

Dakle, anksioznost nam zapravo daje veću šansu za uspjeh!

- See more at: http://www.akos.ba/nauka/nauka-pronasla-zanimljivu-vezu-izmedu-anksioznosti-i-inteligencije#sthash.Gi0MAkUD.jcwHhBb9.dpuf

(odgovor članu Dinaaa1)
Neposredna veza do poruke: 6753
   RE: Anksioznost
4.3.2016 1:08:06   
micika07
Heej pozz curke...nova sam na forumu..nadam se da cu s vama pronaci rijesenje za moj problem..jedan sat u noci a jos neide san na oci..planiram trudnocu sa svojim m..ali jako me je strah..imam panicne napade i anksioznost..bila sam na terapiji sa paroksetinom koji mi nije odgovarao..kad sam rekla psihijatrici da planiram trudnocu rekla mi je da bi smjela samo normabel..ali dok ne saznam da sam u drugom stanju da pijem misar navece jedan i preko dana po potrebi..i uz to mi je dala eliceu svako jutro..citala sam po forumima da neke tablete su jako stetne za zdravlje samih nas koji ih koristimo a isto tako i za bebu..neznam sto mi je ciniti..? Svaki dan imam tjeskobu i strah koji vode do napada panicnih ali pokusavam samu sebe nekako kontrolirati da ne dodje do izrazito velikog napada koji je uzasan...ima li tko iskustava sa eliceom? Molim vas pomoziteee..ocajna sam..user posted image

(odgovor članu moram biti jaka)
Neposredna veza do poruke: 6754
   RE: Anksioznost
4.3.2016 10:25:48   
Dinaaa1
Mbj draga znala sam ja da tu ima nesto i pozitivno u svemu ovom :D... evo mali.mi je bolje hvala bogu, mi sad od doktora ;)... al zato mene evo ziga u prsima juhuu hajmo jovo na novo iz pocetka, al nek boli kolko hoce, ne obraćam paznju trenutno ;)
Micika draga nisi napisala koliko dugo se mucis sa anksioznoscu, normalno ako je duzi period trebala bi nauciti nositi se stim, kad kazem nauciti znaci koliko toliko u podsvijeti imati da je sve do nasih misli i da sve radimo sami sebi, podsjecamo svoj um sta imamo i nedamo si mira ;) . Procitaj malo starije postove ovdje pomoci ce ti! Sto se tice trudnoce, odluci se slobodno na taj korak, jer cim bude dio tebe u trbuhu imaces drukcije gledanje, imaces razlog da se boris i trudis da ti bude bolje! Preporucila bih ti da ostavis tablete skroz, predji na biljne stvari kao npr kantarion mada je on vise za smirenje i depresiju, ili valerijana koja je bas namjenjena za strahove, tjeskobu i nervozu... uzimaj duzi period ali ce upaliti na kraju a lahko se odviknes! Imaju sad i bahove kapi koje kupis u biljnoj apoteci, ali moras navesti simptome koje imas da znaju sastav biljaka koje ce pomjesati, jer ih.ima vise vrsta ;)... to je bio mali savjet od mene, i zapamti da samo sebi najvise mozes pomoći, ni tablete ni doktori ti nemogu pomoci dok sama sebi ne.otvoris oci, i ne stvoris volju u sebi za bolje i ljepse sutra, nista ne moze preko noci, ali uspjet ces ipak za neki period... postani mama, promjeni svoje navike koje su te dovele dotle gdje jesi i gledaj zivot s pozitivnoscu, nije lahko ali makar znas boris se i nececekas sta ce se desitu sutra vec ides kroz zivot i boris se za njega - uspjeh je zagarantovan, bice uspona i padova ali kad promjenis sebe promjenit ces i gledanje na to stanje ;)
Sretno!

(odgovor članu micika07)
Neposredna veza do poruke: 6755
   RE: Anksioznost
4.3.2016 11:18:30   
Dinaaa1
Aha zaboravi jos nesto napisati miciki ;)
Panicni napad je onoliko uzasan koliko mu mi dozvolimo, naravno ako za svaki osjecaj, probudis negativni adrenalin u sebi ono ce ici jos dalje i dalje, dok se god nesuocis sa panicnim napadom gdje god da si nece ti biti bolje, pokušaj jednostavno kad ti je dobro prizivati ga ( najbolje kad si sama ) zatvori oci i podsjećaj se svih paničnih, osjetices polako znoj pa nelagodu u stomaku, pa svi ti naleti postepeno, testiraj sebe i tvoje tijelo sta ti se sve moze desiti kod panicnog , a to je NISTA :), radi se samo o tvojim mislima uzasnim, a tijelo ispoljuje, par puta odradi tako i bice sve lakse i.lakse, bitno je samo nauciti gdje god da si ostati pribran! Sta mi se je puta desilo u trgovini ili na kasi u redu jos sa djecom, gdje bih najradije istrcala i bjezala i zamisljam tu sliku a ja i dalje stojim pa sto vise zamisljam vise mi se bjezi, ali gdje bjezati? Od sebe? Nemozes nikad! Pa sam ostajala i dalje u tom redu, vrtilo mi se, znoj me oblivao, sve mi se okretalo, djeca pored mene a ja nemam kud, i onda presaltam brzinu udjem iz pete polako u drugu, kazem sebi to radi tvoj mozak, pa nekad sam si u sebi govorila GLUPACO, ali je pomoglo :D. Stoj gdje si i nemrdaj, u meni milion oluja a niko nista neprimjecuje,cudno :)... znaci to je u nasoj glavi a nedesava nam se uopste nista, nauci ostati mirna i cekaj da prodje, ali samo smireno, ne ubrzavaj pokrete vec polako i vidices kako polako i nestaje :)
Eto toliko ;)

(odgovor članu Dinaaa1)
Neposredna veza do poruke: 6756
   RE: Anksioznost
6.3.2016 15:41:14   
priks1
zdravo moje drage sapatnice:)
kako ste mi?Kako se osjecate?Ja sam kao krivulja gore,dolje...al je uvije u podsvjesti gdje god da jesamuser posted image .Nadam se da gurate i da ce Bog dati da ce biti bolje...u mene izuzev anx. puno
stresa ima oko mene...problemi s ocem,pa malo s muzem.I onda shvatim koliko toga ja potezem..koliko snage u meni ima,a u sustini sam tako osjetljiva da ne znam ni sama kako sve izguramuser posted image .Ali eto valjda cu se i ja od srca smijati nekada.Inace sam pusac,kutija mi traje jedan dan.Da li od vas tko pusi?Znam da je cigara na tren jedna utjeha ali brzo i ona stvara anx. jacom,kava također.Ali nekako se tih stvari ne mogu odrec...a znam da bi pola posla rjesila da bacim cigare.Uf...dobro idemo dalje gurati kroz zivot.Pisite i saljem vam poljubac velikiuser posted image

(odgovor članu Dinaaa1)
Neposredna veza do poruke: 6757
   RE: Anksioznost
6.3.2016 15:43:17   
priks1
oprostite na greskama...pisem s moba
pa se uvijek potkrade koja greska:)

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6758
   RE: Anksioznost
6.3.2016 16:47:43   
Dinaaa1
Pozz ... ja ovde najaktivnija postala vidim dnevno dva puta ulazim :D
Priks nisi sama draga i ja pusim isto kutija na dan, nezelim nemogu , a i necu dase odviknem iskreno, bez cigara bih crkla mislim, to je bas nesto sto me opusti i smiri, mislim nesmiri al ona kafica i pokoja cigara nece me ubiti ;) a i ako ubije makar cu znati da je od cigara a ne od anks. :D! Mislila sam ija ostaviti kad sam otkrila sta mi je, citala sam i da povecavaju anks, ali iskreno meni gore bez njih pa sto da ne onda ;) nijedan porok nevalja ali necu da sebe mjenjan iz temelja zbog anks hocu da zivim zivot, pa pokoja casica vina isto ne steti opusti a dobro je za srce, necemo dobiti infarkt :D ali sve u granicama i nosikiriki ;)
Ljubim...

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6759
   RE: Anksioznost
6.3.2016 17:11:55   
priks1
E Dinnaa iste smo,cigara i kava to mi je sve uvijek kazem,e tako i ja razmisljam necu da se ostavim.Jer kad bi se jos na ovo ostavljala ja mislim da bi crkla...a da sto se tice foruma...bas razmisljam kako onako mobitel drzim u ruci cesto(sto je danas svima ruzna navika)uvijek povirim na forum..cisto mi preslo u neku naviku.Ma neka je,lijepo je da se ovako popricamo o ovoj temi..pozz

(odgovor članu Dinaaa1)
Neposredna veza do poruke: 6760
   RE: Anksioznost
7.3.2016 15:31:43   
mikatr
Čitam i ne vjerujem koliko nas ima! Užasno je ovo.. Kakve fizičke simptome kod vas izaziva anksioznost?
Kod mene su simptomi nekad toliko izraženi da ne mogu povjerovati da je sve od stresa i straha.user posted image user posted image

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6761
   RE: Anksioznost
8.3.2016 21:52:06   
Inkognito
Drage moje zene, cesto napisem tekst, al mi poruka ne prodje, pa mi se ne dakucat ponovo. Sretan vam 8. Mart, da nam svaki dan bude poseban, a ustvari bice poseban kad nam misli budu posebne :D ljubim vas mnogo i pozdravljam :*

(odgovor članu mikatr)
Neposredna veza do poruke: 6762
   RE: Anksioznost??
9.3.2016 22:02:13   
Haniii
Drage devojke , zanima me jel ima neko simptom da oseca u toku hodanja i stajanja kao da je nestabilan ne bi rekla da su to vrtoglavice nego kao osecaj da ce da izgubi ravnotezu , inace bole me ruke i noge .. Inace drugi put sam se porodila i non stop je u rukama beba , boli me i vrat i cela kicma , inace sam anksiozna jakoo dugoo , nervira me sto kad mi se pojavi novi simptom odmah mislim najgore ..

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 6763
   RE: Anksioznost??
10.3.2016 9:27:05   
Dinaaa1
Pozz drage moje... hvala Inko draga :* svaki dan ima da je nas ;)!
Hani mila to ti je normalno od anks. Cesto i ja osjetim kao da nemogu da hodam da ce nogw pokleknuti svaki trenutak, ali nikad se nedesi ostajem cvrsto na tlu :), nesikiraj se proći ce kao i svaki drugi simptom, evo mene od juce glava, ne da boli, vec probada u dijelu slijepoocnica, ono isprekidani zigovi,pa me malo uspanicilo kao i obicno, mislim na moždani, tumor itd. Uvijek najgore, i ako pokusavam ostati jaka, i na neku ruku ide mi, ali ipak tu su te misli.negativne ipak a u podsvijesti znam da to nije to, proci ce glava vidicu dzaba sam se sikirala i mislila pa ce doci novo nesto, tako ti je to moja Hani kod nas anksioznih, al ne odustaj, pokusaj ignorisati koliko mozes, nekad covjek uspije nekad ne, ali sve to nasa psiha radi igra se s nama... ljubim vas sve,

(odgovor članu Haniii)
Neposredna veza do poruke: 6764
   RE: Anksioznost??
10.3.2016 14:52:22   
priks1
Pozdrav novoj clanici....ma sve su to simptomi anks.,sto je rekla Dinaa sve stvar nase psihe.Dinaa takvo probadanje kroz sljepocnice sam ti i ja imala ima nekih mjesec dana.Ugl. nekih dva dana kao neko probadanje,e sad da li je od anks.ili nesto drugo ne znam,mozda je bio i pms.Ali uglavnom proslo je,pa ce tako i tebi.Joj meni je i privatno stres veliki pa sam kao jedna velika kasa pomijesana svim stanjima...Inko draga kako si mi ti?Kako bebac?
Saljem vam svima veeliki poljubacuser posted image

(odgovor članu Dinaaa1)
Neposredna veza do poruke: 6765
   RE: Anksioznost??
10.3.2016 15:08:18   
Haniii
Hvala Dina na odgovoru , ja se trudim da mislim pozitivno ali eto cim neki nov simptom ja odmah dajem sebi najgoru dijagnozu i onda budem smorena , vec dve nedelje imam taj osecaj nestabilnosti i bas brinem zbog toga .. Ali sam i primetila kad imam obaveze onda nema ni simptoma.. Ali dzabe kad je ovaj mozag naucen da razmisljA negativno .. I mene ziga glava i imala sam te neke napade vrucine u glavu i sve moguce simptome nekad mi dodje da uradim magnetnu glave ali me je strah da mi nesto ne nadju ..koliko ti je trajao taj osecaj nestabilnosti ? Ja imam bas bolove u vratu pa verujem da ima i veze sa time..Ja verujem da kad dodje prolece lepo vreme sunce vise setnje napolju da ce se i anksioznost smanjiti ..

(odgovor članu priks1)
Neposredna veza do poruke: 6766
   RE: Anksioznost
10.3.2016 22:28:21   
hepihipi
Drage moje, evo da se i ja malo javim, ne mogu se bas pohvaliti raspolozenjem ovih dana i mene evo glava citav dan boli al smo u firmi imali sistematski pa mi nadjose cisticu na dojci pa da po ovim rtg pluca, pa me sve to malo uznemirilo, nista strasno al nama anskioznima i previse na ovo stanje, uz to jos i pms i manjak fizicke akrivnosti eto ga😕al nedam se,, sutra je novi dan, nova nafaka😄priks, dina i ja sam pusac, kad me spuca ja jos pojacam, nek ide dokle ide...hani ja sam zbog glavobolja, vrtoglavice radila magnetnu i sve je bilo uredu, ako ti to potraje uradi cisto da se rasteretis...eto drage moje, odoh sad malo meditirati uz anu bucevic, ljubim vas💕

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6767
   RE: Anksioznost
12.3.2016 12:12:13   
moram biti jaka
Cao cure...citam postove pa se nasmijem...ma mi smo ti ko prexlikane...svi simptomi isti...mene nekoliko dana boli glava i onaj neki osjecaj vakuma u glavi...osjecam da su mi ramena i vrat napeti i razmisljam o masazi...Anx. Onako nekad jaca nekad slabija nekad je nema... Ove kise me iscrpise zudim da izadjem vani da prosetam da trcim ali mi se neda...proljece je izgleda nase najteze doba...manjak energije pa taj proljetni umor.. :(...Uglavnom dobro je...mada u zadnje vrijeme oni moji snovi koji nisu ni strasni ni ruzni ali nekako teski...ja kazem anxiozni:-P.Budite mi pozdravljene ljubim vas...

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6768
   RE: Anksioznost
14.3.2016 8:22:21   
mikatr
Joj, nestabilnosti i žiganje u glavi - čovjek ne može vjerovati da je sve od stresa, napetosti i anks.
Ja sam radila i snimanje vratne te CT glave, puno raznih pretraga i ništa nisu našli, pa ipak kad osjetim te simptome pomislim da je najgore :-(

Ono sto je osjećam u glavi je najsličnije nekim grčićima, kao da me netko stisne na tren i otpusti unutra .... jel itko ima što slično?

(odgovor članu moram biti jaka)
Neposredna veza do poruke: 6769
   RE: Anksioznost
19.3.2016 19:37:02   
hepihipi
Opet smo se uspavale malo...sta ima, kako ste mi ovih dana? Ja sam malo bolja, ona kisa i tmurno vrijeme su me smorili...glavobolja od fizickih simptoma i totalna bezvoljnost a valja raditi i funkcionisati iole normalno...trebalo bi mi malo odmora i od posla i od muza i jos mnogo cega...a do tada budite mi pozdravljene😊

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6770
   RE: Anksioznost
20.3.2016 21:38:16   
moram biti jaka
Cao drage sta ima...slabije se javljate pa se nadam da ste dobro...ja tako uglavnom dobro...ima nekih fizickih simptoma ...u zadnje vrijeme sam primjetila da mi je fitilj prilicno kratak ali posebno u pms-u i da sam strasno razdrazljiva i svadljiva...ali bas bas ono postajem nepodnosljiva...ali mora valjda uvijek nesto ;)...pitat cu vas otvoreno kako anxioznost utice na vas sexualni zivot i da li utice i kako to podnosi vas partner...Ja zaista ponekad nemam neku volju za sexom a moj muz me bas i ne razumije...pretpostavljam da su svi muskarci osjetljivi kad im je partnerka nezainteresovana za sex pa ponekad i hladna...Ne hladna ono jer ga ne voli ili ne zeli vec jednostavno iscrpljena...Mislim sex je divna prirodna stvar koja treba da nam popravi raspolozenje ali ponekad mi jednostavno vise prija mazenje nego sex konkretno.Jednostavno se ponekad nakon silnih promjena raspolozenja i umora s djecom poslom i kucom desi da sam "izgorjela" i da mi se tesko predati sexu...Vjerujem da i vi imate slicne situacije i da ih je imalo dosta zena ali eto realno bi bilo da iznesemo i to ..Ljubim vas i grlim i sretano vam proljece..

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6771
   RE: Anksioznost
21.3.2016 13:15:40   
HNF
Draga moram biti jaka,mislim da smo sve u pms jako nervozne.ja sam i za vrijeme pms i za vrijeme same menstruacije grozna, nervozna,neraspoložena itd. Kad me uhvati to stanje moj najveći problem je strah da ne poludm,tako onaj ružni osjećaj,da ću poludit i onda ide hiljadu misli i strahova sta ako se to desi. Ima li vas jos sa tim strahovima od gubitka kontrole,i ludila. Taj pms i menstruacija,i onako nas iscrpe i fizički pa promjena sa hormonima itd. Što se tiče sexualnih odnosa, kad mi prodje menstruacija pa tamo dok ovulacija prodje ja imam potrebu za tim i čim prodje ovulacija i ta potreba polako opada,tako da je muž već naučio na to haha.

(odgovor članu moram biti jaka)
Neposredna veza do poruke: 6772
   RE: Anksioznost
21.3.2016 13:19:04   
HNF
A naravno da nisam niti mogu uvijek biti raspoložena za to. Hiljadu obaveza kuća, posao,dijete,često jedva dočekam samo da legnem,ili da pogledam neki film,pročitam nesto itd.

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 6773
   RE: Anksioznost
23.3.2016 17:22:44   
priks1
Zdravo drage moje evo da vam se javim...bilo je tesko ovih dana.
Otac mi je ipak izdahnuo nakon teske bolestiuser posted image .
Kako sam sve prezivjela ne znam ni sama,sprovod...biti uz mamu,
zbog nje biti jaka...al eto nekako sam prezivjela.Sto da vam kazem
sve je to dio zivota ali zaista boli.Jos oca kisa sada pada a meni raspolozenje ravno nuli,a kako nece i biti nakon svega sto mi se izdogađalo.Javim vam se josuser posted image

(odgovor članu HNF)
Neposredna veza do poruke: 6774
   RE: Anksioznost
23.3.2016 22:48:05   
hepihipi
Pozz drage cure, draga piks primi moje saucesce, zao mi je zbog gubitka oca i vrlo dobro znam kako ti je jer sam i ja svog izgubila prije 8 godina i to je bio jedan od okidaca za moju anksioznost, pored ostalog...imas mamu i ja je imam hvala Bogu i u svemu moramo gledati pozitivno, pogotovo mi anksiozni...drzi se, grlim te😊

(odgovor članu hepihipi)
Neposredna veza do poruke: 6775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  269 270 [271] 272 273   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  269 270 [271] 272 273   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *