|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
2.11.2021 22:25:42   
Jsan
Ja nisam uopce htjela obracat paznju na to ,tako da nisam ni skuzila ako je i bilo 😁Ali primjetila sam da mi je imunitet jako los u ovih godinu dana ,kao da mi to crpi baterije iznutra ..pa sam stalno prehladjena i sinusi me muce svako malo ...a do sada nikada s time nisam imala problema ..

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7051
   RE: Anksioznost?
7.11.2021 20:43:03   
pahuljica_25
Pozdrav ekipauser posted image
Prvi put sam na ovoj temi.Čitav život sam anksioznauser posted image .Stalno neke brige,stresovi i slično. Uz sve to sam zdravstveni hipohondar,a radim kao zdravstveni radnik što mi još više otežava jer se svakodnevno susrećem sa raznim pričama o dijagnozamauser posted image
DO sada sam se uvijek nekako uspjevala boriti sa tom anksioznošću tako da sam normalno funkcionisala,čak ni moj muž sa kojim sam u braku 11 godina nikada nije primjetio da imam anksioznost u nekoj većoj mjeri. Prije 2 godine se nakupilo malo više stresa i dobila sam panični napad na poslu otišla svom ljekaru i on mi dao Zoloft da pokušam sa njim. Nije mi bilo baš drago početi ali zaista nakon nekih 20tak dana ja sam bila takoooo relaksirana i opuštena da je to bio predivan osjećaj.Pila sam ga oko 2,5 mjeseca i postepeno isključila bez ikakvih problema. Jedino što mi je libido totalno pao za vrijeme terapijeuser posted image
Nakon toga je došao sav ovaj užas oko korone,izolacije itd i očekivala sam da će se vratiti anksioznost,međutim nije i nekako sam gurala. U februaru sam imala jedna jako stresan događaj u porodici i taman kad sam se vratila u normalu majka mi dobije koronu i završi u bolnici. Bila je u jako lošem stanju 18 dana na kisiku na granici da ide na respirator. Ja sam tih 18 dana preživjela pakao od neizvjesnosti i straha da je ne izgubim jer nemam ni ocauser posted image user posted image
Hvala Bogu završilo se dobro.
Nakon njenog oporavka i vraćanja kući povremeno mi se javljala anksioznost da bi kulminirala u mjesecu oktobru kada sam nakon dugog razmišljanja odlučlila da primim vakcinu protiv covida.Valjda zbog silnog straha kako će proći da li će biti nus efekata moja anksioznost se vratila u punom jekuuser posted image
Tako da sam odlučila opet kratko piti Zoloft i malo se restartovati. Međutim Zoloft pijem več 20 dana i na početku kao da mi je djelovao a evo zadnjih 7 dana imam neki odvratni osjećaj davljenja,gušenja koji je konstantan i koji me plaši. Pomislila sam da je štitna žlijezda i odmah sam uradila hormone ali sve je u savršenom redu. Danas sam popila i jedan Xanax od 0,25mg i kao da je malo popustilo i onda se opet vratilo.Kada nešto radim i neosjetim to čim pomislim ponovo me gušiuser posted image Ne znam do čega je?Dešava li se vama na poečtku terapije tako? Kontam da još nije počelo pravo djelovanje Zolofta?BAš je fuuj osjećaj...

_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7052
   RE: Anksioznost?
7.11.2021 22:33:34   
Jsan
Draga moja ,ja taj osijecaj gusenja imam cijelo vrijeme ,kao da mi je nesto zapelo u grlo ...isto radila hormone stitnjace i sve bilo u redu ...mislim da je to sasvim normalna pojava kod nas ...ili nuspojava .. ja stalno mislim da imam problem sa plucima jer kad me TO uhvati ja jedva do zraka dolazim a srce mi hoce iskocit 🤮🤮Isto razmisljam dali da se cijepim ali strah me ugrusaka i nuspojava jer sam uzasni hipohondar ...Mozda samo treba vise vremena ovaj put da lijek pocne djelovati kako treba ...

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7053
   RE: Anksioznost?
7.11.2021 22:46:08   
pahuljica_25
Da baš tako nemam zraka pa onda kao počnem češće zijevati jer mi tako bude kao lakšeuser posted image
Ja sam se nekako godinama naučila izboriti sa anksioznosšću i samo ponekad sam znala popiti Xanax na poslu recimo ali ovo zadnjih dana je baš esklairalo i umora me.
Taman se ubjedim da je sve ok i da imam to gušenje od anksi onda dođe druga misao i kaže a možda je ipak srce ili pluća i onda kreće preznojavanjeuser posted image
Pijete li Vi neke lijekove?

_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7054
   RE: Anksioznost?
7.11.2021 22:51:36   
Jsan
Ja pijem seroxat i navecer po potrebi normabel ...sada vec godinu dana ...isto sam imala prije 15ak godina pa se brzo smirilo i sada opet ...pripisujem to stresu ,iznenadnoj smrti tate ...valjda se sve nakupilo i nekako mora izaci ...tata mi je umro od plucne embolije ..nemoram vam ni reci koje misli mi prolaze kroz glavu kada tako tesko disem 😫😫I onda krene preskakanje srca i ja gotova 🤣🤣Jel imate vi jos neke fizicke senzacije ? Kako se smirite kad krene ? 

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7055
   RE: Anksioznost?
7.11.2021 23:12:48   
pahuljica_25
Poslije koliko dana pocne da ti djeluje terapija?Meni je cudno sto mi je odmah poslije prvih 7 dana bilo bolje a sad kao da je gore🙄Ili je to samo splet okolnosti jer mi je u proslok sedmici bila godisnjica oceve smrti pa me je i to poljulalo😔Ja se uglavnom borim tako sto pokusam skrenuti misli,obicno pocnem razgovarati sa kolegam recimo ako sam na poslu,pricam samo pricam o bilo cemu dok ne prodje...ako ne ide onda popijem xanax.Uglavnom mi se i javi na poslu i uvijek imam potrebu da pokupim stvari pobjegnem iz kancelarije...

_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7056
   RE: Anksioznost?
8.11.2021 8:45:13   
dana123
Pozdrav pahuljice, ja pijem ad danas deset_i dan. Kod mene je tako da na početku terapije stanje se pogorša, baš mi je grozno ali doktor je reko da do tri tjedna treba terapijii da proradi. Ja se nadam da je tako jer baš mi je loše, danas je kao malo bolje. Ti si isto na početku strpi se bit će bolje samo dok proradi ad. 🙂

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7057
   RE: Anksioznost?
8.11.2021 16:52:09   
Jsan
Meni i uz ad zna biti i boljih i losih dana ...ovisi kako si ja u glavi poslozim stvari ...ako sam mirnija i nisam pod stresom onda ne osjetim ni nervozu niti preskakanje srca ...a ima dana kada mislim da sam pred infarktom citavi dan 🤣🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7058
   RE: Anksioznost?
9.11.2021 8:17:47   
pahuljica_25
Da li ste isle vi na psihoterapiju?Ja nisam nikad i ne znam da li bi to pomoglo🤔Mada i sama sebi mogu rastabiriti u glavi ali eto.Radite li vi?Kako na poslu?

_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7059
   RE: Anksioznost?
9.11.2021 8:23:42   
dana123
Meni je teško bilo radit, jer na poslu mi bilo najgore. Sada sam na bolovanju pijem antidepresiv i simptomi su mi pojačani, ali evo kao da polako ide na bolje. Ja imam psihoterapiju pa sad ne vidim pomak, ali treba vremena.Kako ti da li ti možeš funkcionirat na poslu? Ja nisam mogla pošto radim u staračkom domu bilo mi je grozno😁 htjela sam svaki tren uteć sa posla😂

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 7060
   RE: Anksioznost?
9.11.2021 15:30:04   
Jsan
Mene posao jedino i cupa iz toga ,radim u restoranu pa sam okruzena ljudima i super kolegama ...doma me krene prati nervoza i panika ..pogotovo navecer ...ali u glavi sam si nekako sve poslozila ,neke mantre kojima se tjeram dalje ...koji pelin i super sam 🤣Na bolovanje nemogu i da hocu ,kod privatnika sam ,nemaju oni sluha za takve stvari ...srecom na poslu sa kolegama razgovaram pa mi je donekle lakse ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7061
   RE: Anksioznost?
29.11.2021 23:08:42   
Jsan
Kako ste mi cure ? Ide li na bolje ? Nista ne piset_e 😪😪

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7062
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 9:12:17   
dana123
Hej, pozdrav joj meni je puno bolje evo mjesec dana na terapiji. Smirenija sam, imam više volje za sve, evo sutra krećem radit, strah se smirio. Jedino me muči taj tinitus zujanje i brujanje u ušima😔

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7063
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 9:29:01   
Jsan
Joj draga moja ,bas mi je drago da si mi bolje ...i ja sam hvala bogu ...malo lakse prolaze dane ...ne preskace mi srce onako jako ...mozda bude bolje sve napokon 🤗🤗

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7064
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 9:37:02   
dana123
Vidiš meni preskače uvijek, ja se toga nebojim i to mi traje nekih 20g. i sad od kad sam anksiozna češće. Neznam toga se ne bojim, prije da ali sada ne. Mene je strah tih glupih misli šta ako i režiranje scenarija 😂i napade uznemirenosti to mi je fuj. Ali sad  je stalo hvala bogu🙂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7065
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 9:57:35   
Jsan
Isuse kak ti hendlas to ?! Ja se toga tak bojim ...cak sam magnet srca radila ,sve je dobro ali svejedno me muci to ...ajde bar znam da nisam jedina 🤗Sad si mi uljepsala dan 🤗🤗🤗Meni ti uho vise ne zuji ,uzimam kapi d vitamina ...i magnezij u granulama ...stalo nakon 3 tjedna ..

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7066
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 10:10:45   
dana123
Meni to zuji već tri mjeseca, isto pila b vitamine, magnezij i ginko ništa ne pomaže😔, a to preskakanje srca i sve te tjelesne simptome, probadanja po tijelu sam još prije 20g. imala i naravno na svaku bol sam išla kod doktora. Ja sam tada sama sebi rekla sad je dosta ma neću kod doktora, pa taman crkla 😂 više me bilo stid doktora😂i sama sam sebi  utuvila u glavu ako je neka bolest već bih  davno umrla😂 Uvijek ja to imam povremeno kod stresa, ali nije me strah, al ni malo onak kao dođe i nestane, nereagiram ni malo😉

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7067
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 13:47:51   
Jsan
Ma ja sam sve svoje pretrage napravila ili privatno ili preko veze jer mi moj doktor nikakve uputnice neda ,jer zna sto je 🤣Ali najvise me to srce mucilo ...svaki mjesec od necega umirem ,uzas ...fuj osjecaj ...nadam se da ce nam ici na bolje jer ja snage za ovo vise nemam ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7068
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 13:50:14   
dana123
Znam poznato mi je to, prošla sam, to će proći jednostavno se više nećeš obazirat na to🙂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7069
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 16:17:24   
Jsan
Jooooj ja imam osjecaj da cu se uvijek obazirati na to ...na srce i na svaku senzaciju u tijelu ,iako znam da ako me nije ubilo do sada ,valjda ni nece 🤣Jel pijes ti kakve dodatke prehrani ? Jel pusis ? Kava ?alkohol ?

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7070
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 18:02:12   
dana123
Ne pijem nikakve dodatke prehrani, ne pušim, ne pijem alkohol(sva sam prefina😂) al zato obožavam kavu. I pitala sam danas psihologinju, a zašto baš mene ta glupa anksioznost, pa i drugi imaju stres, probleme, pa nisu dobili anksioznost, ona meni na to, to  je moja slaba točka, da nije to dobila bi neku bolest, šećer, visoki tlak, apsorijazu ili ko zna šta već. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7071
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 21:23:33   
Jsan
Bas to ! Ja se isto stalno pitam pa kudbas ta anksioznost meni ?! Tolko ljudi zivi i radi u stresu i nista ,ko da ih ne pogadja nista ...a mi ovako ...nekada gledam ljude i razmisljam si kako su sretni jer su mirni i ne osjecaju ovo sto i mi ...tak im zavidim ...pitam se dali cu ikada biti ona stara ili je ovo sada moja stvarnost i nova ja ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7072
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 22:18:55   
Visnja RR
Djevojke, samo da vas zagrlim...
divno je kada pomažete jeda drugoj razgovorom user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7073
   RE: Anksioznost?
30.11.2021 22:26:49   
Jsan
Hvalaaaa 🤗🤗🤗🤗🤗Meni ovo tako puno znaci ...bez vas bi poludjela vec ...hvala na potpori 😘😘😘

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7074
   RE: Anksioznost?
13.12.2021 13:29:31   
ninochka07
Pozdrav svima!
Već neko vrijeme čitam vaše objave i našla sam se u puno njih. Dijagnosticiran mi je GAP prije dva mjeseca.... znači, doživjela sam panični napad i sljedeće jutro se probudila sa užasnom nervozom, nedefiniranim strahom i napetošću koji su se nastavili kroz cijeli dan pa tjedan.... nisam mogla spavati, jesti,. koncentrirati se na ništa, samo mi je godila šetnja i svježi zrak... U trenucima sam mislila da ludim. I sve to mi se dogodilo nakon preboljene korone. Iako sam po prirodi malo nervoznija osoba, za ovo stanje do sad nikad nisam čula ni ti znala... :(
Dana123, čitam Vaš objave, čini mi se da imamo isti poremećaj. Ja se teško mirim i nosim s tim :(
Pomažu li vam tablete?
Meni je prepisan samo pregabalin i misar, ne pijem antidepresive...

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  281 282 [283] 284 285   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *