|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 0:15:05   
baby
Pusaaa i tebi laku noc odoh i ja

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 0:24:48   
dinaa
Drage moje pusica i od mene odmorite se i naspavajte i sutra opet ovdje svratite.

p.s i ja vucem korijene iz okoline Gorazda hehehe.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 0:25:49   
Anoniman
slatke i lagane snove vam zelim... ne dajte se drage moje...

p.s. sto nas ima masalah... hahahha...

(odgovor članu dinaa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 0:33:10   
neki
Svaka vam cast na hrabrosti da progovorite o onome sto vas muciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nisam to dozivila,i samo pokusavam zamisliti kako se osjecateuser posted image user posted image user posted image Vidim iz prethodnih postova recenicu "vec mi je malo bolje" i tako mi je drago da ste nasle podrsku na ovoj temi i da vam je bar mrvicu boljeuser posted image user posted image user posted image Vama koje prolazite kroz tako teske trenutke,zelim da se aBd sto prije toga rijesite,da vam iz dana u dan bude sve bolje i boljeuser posted image Sve najbolje vama i vasoj djeciciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 8:44:12   
Rabi
Hvala neki!user posted image

Ne mozes ni zamisliti koliko nam to znaciuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 10:15:22   
Happy
Drage moje,

jeste mi se raspisale... Trebalo mi je vremena da sve pročitam....
Neka si Rabi progovorila.. Ja isto nemam stid od toga, pogotovo od onog trenutka kada sam postal svjesna da se to ne dešava samo meni, nego da ima zaista puno njih koji to isto prolaze...
Ja sam sada nekako "pri kraju" mada se s tim borim od kako sam se udala skoro tri godine... ja nisam imala nekih negativnih iksustva, nisam bila tu u ratu, mada mi moja homeopatica kaže da je to još od poroda maminog, jer sam imala strahove još od djetinjstva...
Tako da je to meni počelo kada sam se udala, muž mi dvokratno radio, ja nisam smjela da ostanem sama naveče, išla sam kod drugarica, noćivala, jer nisam smjela sama da budem u kuci... To je bilo strašno, išla sam da strave saljevam, nema gdje nisam išla... Nisam smjela da idem sama na more sa mužem... Uvijek postoji ono glupo pitanje "ŠTA AKO????"...
Onda sam se okrenula vjeri, stala sam na namaz... Pošla da idem kod homeopate, to bih zaista svakome preporučila... Proces je težak, ali je sueper.. I ona je kao psihoterapeut, prekrasna je i uvijek je nazovem kada mi treba...
da pričam ša sam prolazila svi smo mi korz isto, neko gore, neko malo blaže... Zaboli glava, evo ga moždani, pođe srce da lupa evo ga srčani i ako je uvijek bilo nešto... U suštini to je strah od smrti, strah od nepoznatog...
Kako dalje ne znam... sada za sad sam po prilično OK, posebno od kako sam trudna... Na početku user posted image  mi je bilo katastrofa što zbog predhodnog spontanog, pa straha.... Često sam pila apaurine ali i tada sam otišla kod svoje homeopate, koja mi je dala tzv granulice... sada sam OK.. Desi se da se često pitam šta ako ovo ....Nama ne treba puno...
www.anskioznost.net (rabi super je stranica), jer tamo piše da ustvari strah pojačava strah i da tada dolazi do panike.... Normalno je da imamo strah od nečega ali mi na taj strah dodamo još straha i to je onda haos... I jeste to moramo sami, ali ja opet mislim da je bitno da se potraži nečija pomoć i uputa a to nije sramota...

Ne znam sada ko je tačno iz Mostara... Imaš Porodični centar u Mostaru u sklopu SOS vrtića i tu radi berima Hačam, znam je lično i krasna je i toplo je preporučujem... I ne samo to ima čini se Nermin koji radi još sa nekim ne znam kako se zove radi kranio sakralnu terapiju plus homeopatija zajedno... Ja sam išla kod njega, isto iz Mostarfa super su...
Ima lijeka samo ga treba naci....

LJUBIM VAS SVE

p.s. izvinite na dugom postu

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 10:24:34   
Rabi
Happy user posted image
I ja sam bas preporucila ovu tvoju stranicu koju si ti meni nekad poslala..... I mogu ti reci da je bas sve onako kako pise, ama bas sve...Cesto je iscitavam, pomalo vjezbam.... To u stvari i jeste problem: STA AKO??? To mene slomi!!! I naravno strah od strahauser posted image Kada se nesto prepadnem, iscekujem napad panike...i mislim posle svakaog prvog straha da ce mi se nesto desiti...I onda sve to dovodi do panike!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 10:32:01   
Happy
user posted image user posted image user posted image

ja to sada nekako znam da iskuliram, ustvari kako kada... Kada me zadesi strah... Npr sinoc me je stomak tako zažigao da sam kotnala da je gotovo i naraavno opet panika...
Ali onda nekako sam sa sobom.. Ne paaniči bice sve OK aBd, sve je u Božijim rukama, šta On da tako ce i biti i nekako se ubijedim, nemam pojma i legla i zaspala...
Tako nekako... Naravno nekada se desi da ne mogu ali uglavnom borim se....
Ali ja toplo preporučujem homeopatiju... Pogledaj malo na netu o tome user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 10:37:51   
Rabi
Ma nesto me strahm iskreno receno... Cula sam da kad se krene sa terapijom, bude pravo tesko... Da ti se strah pojaca, ali da je to sasvim normalno. I tek posle nekog perioda rezultati dolaze! Da li je to tacno?

< Poruku je uredio Rabi -- 18.6.2009 10:38:33 >


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 11:11:53   
Anoniman
Zene, svaka vasm cast na hrabrosti da iznesete javno svoje stanje, koje mnogi imaju, ali ne prepoznaju i cesto ga se stide...kao ja. Iz vasih prica i stranice koju ste predlozili, postavla sam sebi dijagnozu, imenovala sam stanje u kojem se nalazim vec neko vrijeme.
Mislim da je to pocelo s udajom i prvim "okrsajem" sa svekrvom, pa nerazumjevanjem muza....Ma ne znam vam sve to potanko objasniti, ali mislim da je to sve vezano s cinjenicom da neke stvari nisam ocekivala u zivotu koje su mi se desile, da sam perfekcionist. Normalno, odnos sa svekrvom je sada puno bolji, ali smo se obje puno trudile da dobijemo ono sto sada imamo. Medjutim, kod mene je uvijek prisutan strah da ce se to sve vratiti.
Muz i ja sada imamo zaista super odnos, ali se uvijek sjecam onih trenutaka kada je mislio da lazem kada kazem sta mi je njegova mati radila, sjecam se svih onih njegovih "faca" i rijeci koje mi je upucivao....I to me koci. To mi ne da da se opustim, ne da mi da mu se predam kako sam to nekad radila..... Pa ta moja nezaposlenost...Joj. To je mozda opet nesto najgore. Stalna potraga za poslom, stalno odbijanje ili lazna obecanja. Omalovazavanje moje struke...a koliko sam znoja ostavila na tom fakultetu.Najsretnija sam kad smo same ja i moja malena. U svom svijetu. Mastam ili se prisjecam svega onog sto mi tjera zeludac na preskakanje i sto me preznojava.
Uvijek sam bila drustvena, uvijek vesela, nasmijana, puna ideja, radoznalosti...sada je to samo jedano lijepo sjecanje. Svega me strah. Eto strah me sada nekog posla koji je tu, na dohvat ruke, bojim se kako cu se snaci na tom poslu, hocu li znati to raditi, kako cu se uklopiti, sta ce mi biti s malenom, kako ce bez mene, hoce li u vrticu pokupiti svu virozu ovog svijeta, hocu li sve stizati....?????sada bih najradije sve to odbila i bila opet u tom zacaranom krugu, umjesto da se radujem sto sam napokon u stanju da se poslovno afirmisem.
Eto od ponedjeljka idem i na casove  iz voznje, ali ja se ne radujem. Panika me hvata od svega toga.  Hocu li ja to moci, kako cu, pa previse sam bila mama domacica, da sam jednostavno zaboravila kako to sve funkcionise tamo "vani"....Uh, tacno me stid sta sam sve napisala o svom stanju, ali eto zelim to s vama podijeliti, pomoci nekoj od vas, ako je u takvom stanju, da zna da nije sama, jer vi ste pomogle meni. Hvala vam.
PS. Izvinite na konfuznom piskaranju, ali tako su mi misli navirale, pa sam ih samo tako "hvatala" za vas....

Jos jedan PS: Nisam navela da sam non stop hronicno umorna, da nemam volje ni za sto, da sam postala pesimista, da nista ne vidim pozitivno, nikome ne vjerujem, sve uzimam s rezervom...ma sama se sebe stidim, ali eto  postadoh takva. ali necu se tome tek ako vise prepustati. Hocu da se borim protiv toga. Hocu da budem ona stara, i jos bolja.


< Poruku je uredio pahuljica farah -- 18.6.2009 11:16:17 >

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 11:28:26   
ledy blue
Evo da se i ja pridruzim !!!Nebih znala utvrditi svoju'' dijagnozu ''...ja nemam strah ni prema cemu...mozda je to cak i zabrinajavajuce...jer kazem pa sta mi se moze desiti...mogu u najgorem slucaju umrijeti, ali ni je to tako strasno, i tako cu nekada, prije ili kasnije svejedno je...a ni ovaj sviijet ne bi bio puno zakinut...Nisam ja suicidna...mada mi i dolaze nekad misli sta je bit mog zivota i zasto zivim,,
Mozda je razlog svemu tome,to sto je moj zivot konstantno pod nekim pritiskom,,,djetinjstvo ne bas idilicno,,,traume sto vezane za rat, sto za porodicne odnose...pa onda moj krah kao  drustveno korisne osobe...od perspektivne tinejdzerke,inteligentne sa puno potencijala sada sam NISTA...jednostavno nisam zamisljala sebe ovakvu...
pa onda problemi sa neplodnoscu...
nekada mogu sate provesti gledajuci u jednu tacku,,,pa neki nagli izljev panike i depresije...pa ona pitanja i ako budem imala dijete kako cu ga uspjeti odgojiti..to mi je najveci strah,,zatvaram se u sebe i sa svima mi je tesko govoriti o tome
jedino svijetlo u mom zivotu je sto sam sretna u braku i sto beskrajno volim svoga muza, i sto sam ponosna na sebe u kakvu sam osobu izrasla,  s obzirom na okolnosti kojke su me pratile kroz zivot,

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 11:39:09   
Anoniman
Dobro jutro u podne vam zelim... ja se ulijenila pa jako ustala... user posted image  Drage moje zenice, prvo vam zelim lagan i prelijep suncan dan... Nadam se da cete danas provesti dan u pozitivnom razmisljanju i veselom druzenju.

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Jos jedan PS: Nisam navela da sam non stop hronicno umorna, da nemam volje ni za sto, da sam postala pesimista, da nista ne vidim pozitivno, nikome ne vjerujem, sve uzimam s rezervom...ma sama se sebe stidim, ali eto  postadoh takva. ali necu se tome tek ako vise prepustati. Hocu da se borim protiv toga. Hocu da budem ona stara, i jos bolja.



pahuljice, moram prokomentarisati ovaj tvoj jos jedan PS... to sto si umorna je sasvim normalno, jer covjeka iscrpe tako banalne stvari da ne povjerujes... sto se tice volje, imas je samo je ne vidis... to sto si pesimista, samo da znas i pesimista je cesto optimista, kad kaze nemoze gore... user posted image , kazes ne vidis pozitivno, zar nisi primjetila odmah na pocetku pozitivnu stranu ove teme?!... ne vjerujes nikome, a ovim zenicama koje prolaze isto sto i ti?!... ne, ja kod tebe ne mogu prepoznati da se stidis same sebe, nego si jako hrabra kao i ove ostale zenice kad si ispricala svoju pricu... i zamolicu te da procitas svoju zadnju recenicu koju si napisala u svom postu... i sve zenice neka procitaju ovu recenicu, jer s moje strane gledista, ovo je recenica koja je na pola puta ozdravljenja... jaka i hrabra osoba koja zna sta hoce moze izreci ovako nesto...
da ne gnjavim vise, saljem vam puno user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 11:44:05   
Anoniman
Hvala Bambi sto si se "drzala" moga posta i hvala sto me bodris, kao i sve ostale. Ali ja vec odavno zelim da budem ona stara, zelim da se pokrenem i uvijek me nesto na tom putu savlada, nesto obesthrabri i ubije i ono malo nade sto imadoh kod sebe. I tako sve "ukrug". Ali ovaj put cu se zaista potruditi, moram, zelim, nesto sam naucila.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 11:56:32   
Anoniman
najbitnije je ono sto ti zelis... a to je da budes osoba kao sto si bila prije nego ti se problem pojavio...
ne bih da se hvalim user posted image , ja sam osoba za koju mnogi kazu da znam slusati, pa eto u ovom slucaju mogu citati... user posted image
zelim vam biti podrska i bodriti vas isto kao i svoga muza... koliko ja vama mogu pomoci sto vam pruzam podrsku, toliko cete vi meni pomoci da razumijem neke stvari koje mi nisu jasne i koje mi stoje na putu pomoci mome dragom...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 12:30:12   
baby
cao drage evo i mene danas citavu noc nespavam tek mozda nekad ujutro sam zaspala oko 5 razmisljam o svemu sto smo sinoc pricale jutros se probudim oko 8 jer svakako moram ranit muza brzo probudim da mu kazem da mi je drago da sam upoznala nekog skim sam  mogla svoja iskustva da podjelim bas sam se veselila ko dijete

Ljubim vasssssssssssssssssss

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 14:52:12   
dana3
IZVORNA PORUKA: Bambi09

najbitnije je ono sto ti zelis... a to je da budes osoba kao sto si bila prije nego ti se problem pojavio...
ne bih da se hvalim user posted image , ja sam osoba za koju mnogi kazu da znam slusati, pa eto u ovom slucaju mogu citati... user posted image
zelim vam biti podrska i bodriti vas isto kao i svoga muza... koliko ja vama mogu pomoci sto vam pruzam podrsku, toliko cete vi meni pomoci da razumijem neke stvari koje mi nisu jasne i koje mi stoje na putu pomoci mome dragom...




Bambi09 jako je vazno, jako je vazno ,jako je vazno znati razumjeti i kad covjek ima podrsku od voljene osobe sve se cini troduplo jednostavnije i lakse.
ako sam ljuta i galamim bez razloga ili placem bez razloga i znam da zbog toga ne moram da osjecam krivicu pomaze jer se rasteretim toga.tako i ti prem amuzu i isto je vazno da se ne osjeca odbacenim i bezvrijednim

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 16:12:26   
Anoniman
da dana3, svjesna sam toga da mu mnogo pomaze kada razumijem i slusam sta i o cemu mi prica... ali kod mene postoji strah da ga necu razumjeti u kriznom momentu pa napraviti glupost... ali trudim se koliko mogu da razumijem...

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 16:45:10   
Rabi
Evo i mene, nisam odavnouser posted image Samo da se javim, da sam prisutna i manje anksioznauser posted image
koja zenica gore rece, nije mogla dugo zaspati i da je sretna k'o malo dijete? Ja sam ista takvauser posted image Sinoc sam jedva zaspala, a kad sam se probudila, jedva sam ceala da ustanem i da idem na rruser posted image
Nemam vremena od adnana da vam pisem, ali se javim veceras oko 9-10.....


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 18:12:17   
lamama
Drage ženice tako sam sretna što ovdje jedna drugoj pomažemo i razmjenjujemo iskustva, drago mi je da ste bolje i da pozitivno razmišljate, ja se borim sa neplodnošću više godina, i zamislite kako nas trudilice to ubija i čini nesretnim, kada sam slučajno došla na rr i razmjenila svoja iskustva sa drugim ženicama, bila sam kao preporođena, prije sam mislila da sam jedina žena sa tim problemom, a sada je sve lakše, jednostavno sam dobila volju da se borim i idem dalje.

podrška mnogo znači u životu!!! ljubim vas sve i želim sve najbolje i da što prije prebrodite opaku anksioznost.


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 19:20:27   
Anoniman
drage moje, evo da se i ja jos jednom javnem... ma sto kazete pravo postadoh ovisna o RR... ali neka sam, ne kajem se nimalo...
lamama, nemogu reci da znam kako ti je, ali mogu te makar malo razumjeti, jer sam ja prije prve trudnoce imala problema sa zanosenjem... 2 godine sam pokusavala ostati trudna, nema sta nismo isprobali, ali jednostavno nije islo... da bi na kraju otisla sa sestrom kod dr. da vidim da nije do mene, a on idiot mi rekao ko grom iz vedra neba, bez ikakvih pretraga bez ikakvih nalaza, samo na osnovu ginekoloskog pregleda: "STA TI HOCES, TI NE MOZES IMATI DJECE"... tad kad nisam umrla rekla sam necu nikada... bila sam slomljena, slom zivaca prezivila... jednostavno potonula sam... a onda na nagovor jedne kolegice s posla, odem kod drugog doktora i smognem snage da mu sve ispricam, na sto je covjek poludio... i tada mi rekao nesto sto i dan danas mi zvoni u glavi i kada se nalazim u nekoj ruznoj situaciji, sjetim se tih rijeci... "NIKO, APSOLUTNO NIKO, DO DRAGOG BOGA NEMOZE ZNATI KO CE IMATI DJECE A KO NE"... te rijeci su mi vratile vjeru u Boga, poslusala sam doktora, otisla na more, gdje sam toliko izgorila da nisam mogla razmisljati ni o cemu drugom osim o tome kako da umanjim bol na kozi... i razmisljajuci o tome, mi s mora se vratimo troje... poenta, Bog mi je dao drugi bol, da zaboravim na onaj prvi, a zatim me nagradio sa nestasnom princezom...
samo nemoj gubiti nadu i vjeru u Boga... a jednoga dana i ti ces drzati svoje milo u zagrljaju i smijati se ovome sto danas prolazis...
opet ja sa filozofiranjem, ma hajd sta fali... mora vam neko i pametovati... odoh malo kod kone, nisam je vidjela 10-ak dana, tek se vratila sa sela, pa cemo se pisati veceras... ljubim vas i grlim...
pozdravi sa Drine

(odgovor članu lamama)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 20:17:44   
teta berta
Evo da se i ja sekund javim. Bila danas u dr.nalazi su ok, samo je željezo sniženo, ali ne baš drastično. Inače ovih dana se osjećam nikako, jednostavno kao da sam pijana pa me sve to dodatno prepada. Je li itko imao slična iskustva, ma sve me nosa, bole me sinusi pomalo, energija mi je na nuli, jednostavno iscrpljena sam a mm me baš i ne razumije pa mi to još teže pada. Sve vas puno volim i pozdravljam...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 20:44:24   
Anoniman
evo i mene ovdje da se tuspasimuser posted image ...procitala sam neke...neke jesu anksiozni poremecaji drugi opet nisu...ne pametujem vec znam jer sam ja u tom filmu vec godinama...kod baby prepoznajem sebe 100%...kod pahuljice farah ti si izgubila samopouzdanje ono bas...a za to nemas razloga jer si barem iz postova (obrazovana, inteligentna i pravo lijepa zena)...znam da je tesko to povjerovati jer sam ti nekad ista takva al' eto ako nista vjeruj totalnom strangeru koji te apsolutno ne poznaje....kada mi se bude dalo bum iscitala sve pa da pricam s vamauser posted image

(odgovor članu teta berta)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 21:10:49   
lamama
"NIKO, APSOLUTNO NIKO, DO DRAGOG BOGA NEMOZE ZNATI KO CE IMATI DJECE A KO NE"... te rijeci su mi vratile vjeru u Boga, poslusala sam doktora, otisla na more, gdje sam toliko izgorila da nisam mogla razmisljati ni o cemu drugom osim o tome kako da umanjim bol na kozi... i razmisljajuci o tome, mi s mora se vratimo troje... poenta, Bog mi je dao drugi bol, da zaboravim na onaj prvi, a zatim me nagradio sa nestasnom princezom...
samo nemoj gubiti nadu i vjeru u Boga... a jednoga dana i ti ces drzati svoje milo u zagrljaju i smijati se ovome sto danas prolazis...
opet ja sa filozofiranjem, ma hajd sta fali... mora vam neko i pametovati... odoh malo kod kone, nisam je vidjela 10-ak dana, tek se vratila sa sela, pa cemo se pisati veceras... ljubim vas i grlim...
pozdravi sa Drine



bambi hvala ti puno na podršci i divnim riječima, i ja Boga molim da meni i MM podari živo, zdravo i hairli dijete, velika pusa za sve divne riječiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 22:32:01   
Rabi
teta berta, ja se isto tako osjecam....stalno me nesto nosa, a posebno ovako pred spavanje... danas sam isla dr. nesto mi odavno brunda u usimauser posted image pa me i to dodatno slomi i stalno o tome razmisljam... A po cijelu noc se Adnan budi, pa sam maksimalno ne naspavana i iscrpljenauser posted image a i dovoljno je covjeku da je non stop u nekakvim svojim ''mislima'' i da ga to smara i umara.... Ove moje misli mi dodju ko teret na ramenima, koji stalno nosim sa sobom...gdje god da idem, teret je tuuser posted image Samo napetost, napetost i napetost..... Ja odoh leci, nemam snage da gledamuser posted image
Ima li sta od druzenja u zivo? Pucica


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Anksioznost??
18.6.2009 22:40:27   
dinaa
teta berta super da su nalazi dobri a zeljezo se da popraviti,
Rabi imas li ikoga da ti u danu pomogne oko sincica da ti malo odmoris,jer znam kako je biti iscrpljen i neispavan,meni nije imao ko pomoci osim MM a on je morao na posao a tu je bilo i starije dijete koje je isto tako trazilo paznju uh kad se sjetim bilo je bas tesko ali i to je proslo.
Hocu i ja da se druzimo samo malo teze mi se "uklopiti"jer nisam iz Sarajeva ali eto kad krenem u Sa mogu javiti pa da se vidimouser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *