|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:52:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

@slonuser posted image user posted image user posted image user posted image


sjetila sam se jos jedne..haman pred sam porod, ja sva vec luda k'o struja pita mene mm kaze - "a jel' se dobije u bolnici uputstvo?"..ja reko "kakvo uputstvo?"..kaze on..."ma znas ono u stilu sta da radimo i tako to"...ja reko "mislis u stilu kako s bebom" kaze "ma ja to"  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ooooo majko moja kad' se samo sjetim


omg!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: "Izvale" naših muževa
25.6.2009 23:58:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

Odem ja u šoping ,mm ostao s bebom,zove nakon sat vremena:''Draga on zaspao''
user posted image Pa šta,velim ja!?
-''Pa ne znam je li gladan''?!
user posted image user posted image


Ako mi se djeca probude kolko sam se smijala, neka teuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:01:54   
noaa
Odem ja na pregled u 8-on mjesecu trudnoce i da ne cekam dok doktor dodje sa kave stavi me sestra na ctg,ja se prepala i ctg pokazao trudove skupilo se sve oko mene panika ziva,aj pregleda me doktor i kaze idi kuci ,miruj pa ako ista osjetis odmah u bolnicu.ja izasla i zovem MM na mob.placem i govorim mu sta se desilo,kaze on hajde bona sta places bolje da rodis sad nego za mjesec danauser posted image user posted image user posted image eto koliko on zna o trudnociuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:06:14   
milenium
ja i mm izišli vanka,šetali.vani mrkli mrak.ni prst pred okom se ne vidi.idemo prema autu i ulazimo u auto.zatvorim ja vrata,zatvori on.Ja osjećam nešto mi široko i komotno...Pita on ''Pa di si''?!
                        Ja odgovaram ''pa evo me u autu''!
                         Kaže on ''pa sjela si na zadnji sic''!!!user posted image
                        user posted image a zato je meni bilo tako komotnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:08:30   
Saraya
Jooooooooj, suze su me oblile od smijeha... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:11:53   
Anoniman
a moj je svima na početku trudnoće pričao kako ja pijem SOLNU kiselinu.user posted image

(odgovor članu Saraya)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:14:04   
neki
Jao kraljice ste,tema je za 10user posted image Ismijah se ja basuser posted image user posted image user posted image Ja se jos ne mogu nicega sjetiti,cim se sjetim,javnem vam seuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:15:57   
dana3
Snjeguljice svaka ti cast za temu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:21:55   
mamma mumi
E stvarno suze me oblise, dugo se nisam ovako ismijala.Ovo sa spavanjem me podsjeti na period kad sam se vratila iz bolnice, mm uzeo mjesec dana godisnjeg da mi pomogne i kaze ja cu praviti hapu kad zatreba, jer sam dojila i davala flasicu ponekad. Tako vam ja njega u  gluho doba zovnem da pravi hapu, jer mali place, a on ko robot " dobro dobro" dize se i pravac glavom u vrata zatvorena, pa ne jednom nego 2x i onda se razbudiouser posted image user posted image

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:23:34   
milenium
Vraćamo se s mora kad nešto...torok...torok... auto nam stalo,otišao rotor pukao kajiš.s čim da povežemo majko mila...ljeto ije,na meni grudnjak s prozirnim tregerim a na leđima isto ono prozirno...ma znate.otkidam ja onaj dio preko leđa i dadnem mu.pita on od čega je ovo,šta je ovo?!
-ma šuti ne pitaj ,samo sveži da more do pumpe velim ja .
reknem mu ja u autu šta je,i tako se nekako dopeljamo do pumpe,i pita onaj što radi pumpar:Gospođo,jel imate štrampice,one dobro drže?
-Molimuser posted image pa tko nosi štrampice ljeti,i to na more?!
a mm će na to:''Ma šta će nam štramplice,ima ona silikona u grudnjaku kolko hoćeš'' !!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:26:30   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:28:25   
slono
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:29:45   
milenium
Prije toga mi je jedan grudnjak ostao na plažiuser posted image ,zatim sam ovaj gore uništila za potrebe autauser posted image ,svaki odlazak na more mi znači rastanak od grudnjakauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:31:40   
milenium
a gdje no je ona tema bikini... kako li,ima moja slika s mora baš od tog puta kad nam auto krepao?

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:44:01   
milenium
ja i mm na šetalištu,još nismo izišli iz auta,nešto pričamo,u daljini vidimo druge ljude kako šetaju i neku grupu mladića od nekih 20ak godina.vidjelo se na njima da su pijani.sjedimo mi tako u autu kad jedan iz te grupe ide prema našem autu,došao do auta,skoro se prilijepio uzanj,skide gaće i počeo pišat. U naše auto ej.a mi u autu.nismo mogli virovat.ja nism znala kud bi gledala i šta bi sa sobom.a onda je mm izišao,uzeo ga za ramena i samo ga zaokrenuo za 160 stupnjeva,da mi ne vidimo.ovi vamo njegovi pajdaši kad su vidli čovika di izlazi iz auta valjali se od smjehauser posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 0:59:18   
lely
Kako sam se samo lijepo ismijala,ma tema je za 10user posted image user posted image user posted image

Moj hairlija redovno provaljuje,ali  evo sad se sjetih ovog....
Ja se porodila i vec je beba u kuci nekih 20-tak dana.Ustala ja jedno jutro oko 5-6 i nahranila ga,pa stavim ga izmedju mm i mene posto sam bila jako iscrpljena,pa reko ako bi se budio da je blizu.Drmnem ja mm i kazem dijete je izmedju nas nemoj ga prignjeciti.Ja samo sto sam sklopila oci,kao da mi neko sapnu progledaj...kad ono imam sta i vidjeti,mm naslonio ruku Anesu na glavuuser posted image
Ja onako ljutito pa jesi li ti normalan,ugusit ces dijete,a on sav miran(kao ono nista ti ne brini) keze sve je pod kontrolom ja sam to samo malo nasloniouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 7:22:25   
nikita
evo svim muzevima da se zahvalim na provalama, nasmijala sam se do suza zorom ,da me je neko gledao reko bi da sam manita totalka user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 8:15:47   
dinciii
millenium svaka cast,evo na sabahu me nasmija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 8:38:59   
Anoniman
Evo bisera mog muža...
Presvlačila ja jednom malenu i mm bio prisutan.  Nakon par sati ja opet uzela da presvučem malu, kad on pita: Zar je moraš opet presvlačiti?!user posted image

Jednom sam ga poslala da mi kupi neki deterdžent za suđe, a on se vratio sa Arfom.

I jedan klasik...
Probudila se moja bebi tokom noći i MM ustane i izađe iz sobe.  Ja kontam on otišao da joj pripremi flašicu.  Nema ga, nema...a malena plače.  Ja ustanem, kad on u drugoj sobi spava...

E blago nam se s njima, al' ne ostavi nas, Bože, bez njih!

< Poruku je uredio pingpong -- 26.6.2009 8:49:11 >

(odgovor članu dinciii)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 10:26:55   
M kao Mama
Porađam se ja, i naravno moj muž je u sali. Nije mi ništa na pameti, bolovi me lome, molim Boga da se sve prije završi i da Lajla bude dobro, kad one sestre se nešto uzvrtiše. Šta je sad, mom Harisu, loše, zlo mu, hoće da padne u bandak. Kažem ja izvedite ga da me ne bruka, a on velik, ma nije mi ništa, nije mi ništa, nego nisam jeo dva dana pa mi malo loše.HAHAHAH, jašta, nego prpa ga uhvatila. Hajd sve se to hairli završilo, došli mi kući i moj mužić pun utisaka iz rađaone. Priča on priča, samo preskače dio kada ga je glad sustigla, i veli, ma sve je prošlo dobro samo mi nekako teško palo što joj se dr. navalio na stoma, i što je 30 studenata gledalo porod. E, moj Harise, velim ja njemu da mi je malo tvoj mozak da se odmori, pa da mi tako neke gluposti budu veoma bitne.

Ima još izvala, ali ne mogu se tačno sjetiti, mada smo i mi imali epizodu sa pelenom, koju je supio naopako staviti, odnosno one gtrekice umjesto naprije bile su na leđima.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 11:05:44   
Snjeguljica
Pitam ja mm juče šta da pravimo za ručak, jer više nemam ideja...Kaže on meni: "Pa možemo ispržiti špagete i sos".
Rekoh:"Srce moje, ispržene špagete ću tebi dati da jedeš". Eeeee ma nemaš ti pojmauser posted image .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 12:03:36   
emy24
bas se nasmija i to posteno.......naravno kao i svaki muz i moj ima bisera ali trenutno mi je naumpao ovaj...
Vani je padala kisa,a njemu dosadio kompjuter pa kaze da malo odmori mozak od kompjutera i uzeo krizaljku,ispunjavao je on,kad prica sam sa sobom,pitanje je bilo kako se zove mali pas,a moj ce ti dragi kao iz topa CUKO (umjesto psić)mozete zamisliti te izvaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snjeguljica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 12:12:39   
ledy blue
mm nesto bas i nije odusevljen malim bebama...tako mi bili kod prijatelja..beba od dva tri mjeseca...ja kazem njemu pa uzmi je malo ..
.a on  '' nesmijem!!! vidi kolika je... pa da sta pokvarim ..a tudze dijete''

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 12:15:25   
D_K
IZVORNA PORUKA: ledy blue

mm nesto bas i nije odusevljen malim bebama...tako mi bili kod prijatelja..beba od dva tri mjeseca...ja kazem njemu pa uzmi je malo ..
.a on  '' nesmijem!!! vidi kolika je... pa da sta pokvarim ..a tudze dijete''


joj ovo je najbolje!!!

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 12:17:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ledy blue

mm nesto bas i nije odusevljen malim bebama...tako mi bili kod prijatelja..beba od dva tri mjeseca...ja kazem njemu pa uzmi je malo ..
.a on  '' nesmijem!!! vidi kolika je... pa da sta pokvarim ..a tudze dijete''



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledy blue)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *