|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
1.11.2012 15:12:13   
Vinetu
Ispekla ja za ručak meso i dosta povrća... između ostalog bilo i tikvice izrezane na velike komade. Prinosim MM ručak, a on će: "Hmmm, nisam nikad jeo takvu krastavicu!"
user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: "Izvale" naših muževa
1.11.2012 15:12:46   
Lady26
I nece nikad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: "Izvale" naših muževa
9.11.2012 12:16:24   
Jeca_Perec
ja i muz cekamo prvu bebu.. ne zna se ko je smotaniji.. reko, znas poslije carskog reza zene ostaju u bolnici od 3-5 dana.. kaze on jel i beba ? ne, reko bebu posalju kucu da je tata cuva user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: "Izvale" naših muževa
12.11.2012 0:17:08   
Volim Te!
Gledam maloprije slike od jedne drugarice na fb i pita me muz ko ti je to?Ja mu kazem ma ona drugarica iz komsiluka video si je kad smo bili u cg,ona je diplomatiju studirala,a on meni odgovara,ah ja to je ona sto se mijesa u politiku user posted image user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: "Izvale" naših muževa
12.11.2012 0:27:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Vinetu

Ispekla ja za ručak meso i dosta povrća... između ostalog bilo i tikvice izrezane na velike komade. Prinosim MM ručak, a on će: "Hmmm, nisam nikad jeo takvu krastavicu!"
user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2012 14:41:44   
mamabb
išla ja kod ginekologa,mm bio samnom. izašla sestra i prozva me a mm me pljesnu po guzici kad sam pošla u ordinaciju '' da pipnem prije njega malo''user posted image sestra se savila od smjeha, a i ovi u čekaoni, još na to sve to sestra ispričala doktoruuser posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2012 16:22:27   
Vinetu
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2012 16:33:57   
ninuska
IZVORNA PORUKA: mamabb

išla ja kod ginekologa,mm bio samnom. izašla sestra i prozva me a mm me pljesnu po guzici kad sam pošla u ordinaciju '' da pipnem prije njega malo''user posted image sestra se savila od smjeha, a i ovi u čekaoni, još na to sve to sestra ispričala doktoruuser posted image


user posted image user posted image user posted image , muz ti je legenda user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2012 16:36:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: mamabb

išla ja kod ginekologa,mm bio samnom. izašla sestra i prozva me a mm me pljesnu po guzici kad sam pošla u ordinaciju '' da pipnem prije njega malo''user posted image sestra se savila od smjeha, a i ovi u čekaoni, još na to sve to sestra ispričala doktoruuser posted image


user posted image user posted image user posted image , muz ti je legenda user posted image user posted image

kralj!user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: "Izvale" naših muževa
15.11.2012 21:36:14   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: mamabb

išla ja kod ginekologa,mm bio samnom. izašla sestra i prozva me a mm me pljesnu po guzici kad sam pošla u ordinaciju '' da pipnem prije njega malo''user posted image sestra se savila od smjeha, a i ovi u čekaoni, još na to sve to sestra ispričala doktoruuser posted image


user posted image user posted image user posted image , muz ti je legenda user posted image user posted image

kralj!user posted image user posted image


user posted image user posted image O Boze user posted image

Legenda user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: "Izvale" naših muževa
4.12.2012 11:24:23   
Vinetu
U zadnje vrijeme moja kćerkica je često prehlađena... stalno pije sirupe za ovo i ono, dajemo joj razne sprejeve za nosić koji često curi. Helem, i MM i ja smo više zbunjeni kad joj šta dajemo.
Sinoć, pred odlazak kćerkice u krevet, pita mene MM: "Hoćemo l' joj dati Rio Mare da ušmrka?" (Jadničak, mislio je na Aqua Maris user posted image )

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: "Izvale" naših muževa
4.12.2012 12:09:54   
D_K

IZVORNA PORUKA: Vinetu

U zadnje vrijeme moja kćerkica je često prehlađena... stalno pije sirupe za ovo i ono, dajemo joj razne sprejeve za nosić koji često curi. Helem, i MM i ja smo više zbunjeni kad joj šta dajemo.
Sinoć, pred odlazak kćerkice u krevet, pita mene MM: "Hoćemo l' joj dati Rio Mare da ušmrka?" (Jadničak, mislio je na Aqua Maris user posted image )


joj, super user posted image user posted image
nije ni cudo, kad su bolesni svi se pogubimo..
ali, dobar je fazon user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: "Izvale" naših muževa
25.12.2012 9:58:38   
Full Moon
Jedna svjeza, od jutrosuser posted image
Budim ja muza u po noci da mi pomogne oko presvlacenja bebe, a on jos sanja i drzi ruku na uhu kao da cuva mobitel i govori: ej hajde cujemo se poslije moram presvuci bebuuser posted image , i za sekund skonta i ono kao jesam li normalan, ja se i sad smijem, a on se jutros pravi lud kao daj ba to ti izmisljasuser posted image user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: "Izvale" naših muževa
15.1.2013 23:08:36   
teacher75
mm legao oko 9 da malo odspava i rekao da ga probudim oko 11 da ustane da uci, i ja ga sad budim a on me pogleda i rece iza sna: pripremi mi taj zahtjev a ja cu da ga potpisem user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: "Izvale" naših muževa
15.1.2013 23:23:35   
Galicia
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: "Izvale" naših muževa
16.1.2013 1:17:23   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: teacher75

mm legao oko 9 da malo odspava i rekao da ga probudim oko 11 da ustane da uci, i ja ga sad budim a on me pogleda i rece iza sna: pripremi mi taj zahtjev a ja cu da ga potpisem user posted image user posted image


aaaaaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: "Izvale" naših muževa
19.1.2013 13:00:56   
koka i po
osvrt na trenutno "drustveno-politicku" situaciju u kuciuser posted image
prljavog sudja nikad nestati...sudopera je moje drugo imeuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: "Izvale" naših muževa
30.1.2013 19:44:29   
lady_bubamara
Tema je odlična, baš sam se fino ismijala user posted image Evo da i ja napišem jednu od svog dragog.

Kako inače imam problema sa kičmom i kukovima u trudnoći me sad još više safatalo pa se po noću okrećem ko foka kako bih se namjestila.

I kako sam bila u B.Luci radila neke pretrage vratila se kući nakon pet dana, legli mi u krevet , zaspali u neko NEdoba mene leđa probudila i ja se okrećem kako bih se namjestila a moj dragi ko zna šta je sanjao odjednom će meni onako ,, MAAALA dođi vamo da te cokim , joj mala kako ja tebe volim uuuuf ,, i sjevnu njegova usta meni na obraz ( jadan vjerovatno mislio da me ljubi u usta ) svu me uslinio i samo nastavio spavati kao da se ništa nije dogodilo user posted image user posted image

Ujutru smo se oboje smijali kada sam mu ispričala user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: "Izvale" naših muževa
31.1.2013 21:18:57   
Lady26
Jos se smijem user posted image
Mm otisao da se kupa, Lana u svojoj sobi i ja joj ne dam skakati a ona se dere tajoooo, tajooo...on je naravno ne cuje, ja joj govorim kupa se ne cuje te...Dodje Lana do wc-a i dere se opet:
Lana: Tajooo mogu li skakati?
Mm: ne mogu ti otvoriti vrata, kupam se
Lana: mogu li skakati?
Mm: pa obuci pape, sta mene pitas?
Lana: ma cuj pape, mogu li skakati?
Mm: ma pojma nemam sta hoces, pitaj mamu user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 31.1.2013 21:19:32 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: "Izvale" naših muževa
31.1.2013 21:23:19   
Hanady RR
obuci pape user posted image

dobro nije iste obula i otišla skakatiuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: "Izvale" naših muževa
10.2.2013 20:48:25   
Zala
Jao, odlicne ste!
Ja sam ovdje nova, ali citala sam vas par dana i umirala od smijeha. U toliko postova sam nasla mm, ima bezbroj izvala.

Pricamo danas o bebi, jos ju samo planiramo, i tako ja sva uzbudjena pricam o bebicama koje znamo, s cijim roditeljima se družimo.. kad ce on meni "jao ti si pukla, totalno se vidi kako ti otkucava tvoj ekoloski sat!" user posted image user posted image user posted image

Neki dan me pak pitao "jel ti to kasni ministracija?

user posted image user posted image

Ja pricam kako me poprilicno strasi porod, a on ce meni na sve to "ma nije ti to tako strasno, ne boli puno!!"
Rekoh a kad si se ti to poradjao pa znas?! :D

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: "Izvale" naših muževa
10.2.2013 21:51:16   
reallove

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Jedna svjeza, od jutrosuser posted image
Budim ja muza u po noci da mi pomogne oko presvlacenja bebe, a on jos sanja i drzi ruku na uhu kao da cuva mobitel i govori: ej hajde cujemo se poslije moram presvuci bebuuser posted image , i za sekund skonta i ono kao jesam li normalan, ja se i sad smijem, a on se jutros pravi lud kao daj ba to ti izmisljasuser posted image user posted image
user posted image user posted image


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: "Izvale" naših muževa
10.2.2013 22:00:58   
teacher75
moj je opet imao prenos "iza sna". juce zaspao popodne i rekao mi da ga probudim u 7, i ja ga budim i vicem: ustani 7 je, a on ce prvo: koji je dan? pa onda: imam sastanak u 8 pa cemo se dogovoriti oko predracunauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: "Izvale" naših muževa
10.2.2013 22:50:16   
reallove

IZVORNA PORUKA: teacher75

moj je opet imao prenos "iza sna". juce zaspao popodne i rekao mi da ga probudim u 7, i ja ga budim i vicem: ustani 7 je, a on ce prvo: koji je dan? pa onda: imam sastanak u 8 pa cemo se dogovoriti oko predracunauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Mm je presmijesan kad ga budim,kod njega odmah akcija,ustaje trazi nesto,nekad uzme i mob..uvijek mu se smijem

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: "Izvale" naših muževa
13.2.2013 15:11:08   
dandi84
Nakon čvrte posjete ginekologu u jednoj sedmici mm zbunjeno pita:
"Šta mu je više, šta se navadio svaki dan da te gleda" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *