|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 16:26:15   
Medić*
Kazem svom M da ide do prodavnice po neke stvarcice. Ok, daj da zapisem u tel sta ti treba da ne zaboravim nesto. Tako ja njemu izdiktirah sve izmedju ostalog i GERMU koja mi je najvise i trebala. Dolazi on, trazim germe nigdje. Pitam ga sto nije kupio, on veli/nisi mi ni rekla. Pa hajde vidi spisak u telefonu. Cita on sve redom, GERMA treca na spisku, cita do kraja i kaze .........pa vidis da mi nisi rekla, pa rekoh vrati se nepismeni procitaj jos jednom. user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 16:49:50   
Okarica
IZVORNA PORUKA: pingpong

Mojoj Esmi nije bilo ni dva mjeseca kad su nam došli prijatelji sa svoje dvoje djece.  Istom, jedno od djece hoće u WC i ja pitam prijateljicu da li joj dijete može koristiti šolju jer nemamo tutu.  A moj čo'ek sav zabrinut i skoro pa u panici: Jao, pa nismo Esmi kupili tutu!!!


Dobar je! Nasmijah se baš od srca!user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 16:59:51   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: Okarica

Ja sam vam, zahvaljujući svom mužu, izašla iz bolnice u spavaćici. Noć prije i na dan izlaska sam mu lijepo objasnila šta da mi ponese od garderobe. Kad su došli po mene, bio je kao muha bez glave. Kad sam ga pitala, gdje mi je odjeća da se presvučem, samo je blijedo gledao u mene. Onda je počeo da me ubjeđuje da sam mu rekla da ću izaći u onome u čemu sam došla, a ne sjeća se da je upravo on te stvari vratio nazad kad su me ostavili u bolnici. Ima dosta takvih "momenata".


e ti momenti AMNEZIJE su mi najbolji, još te počne ubjeđivati kako mu to nisi uopšte rekla.  Ma legende su, nema šta!



tad ne znam bi li ga mlatnula da se sto prije dozove sebi ili bi plakala od smijeha.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 17:07:09   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za muzeve,stvarno se nekad bas prave ludiuser posted image Mog muza je stid kad se ja raspravljam recimo u DZ,kad dugo cekamo ili npr. kad u stojimo u redu,pa se neko ugura preko reda,a ja zvocam i sl.Nije bas tema,ali eto...Prije neka dva mjeseca,stigao nam racun za plin,jaaaako veliki iznos,ja poludila,kaze on :zeno ovaj put cu te poslati da se raspravljas ako zelis,i to ujutru,prije one tvoje jutarnje kafice(luda sam prije jutarnje kafeuser posted image )...

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 22:45:53   
almai
user posted image user posted image user posted image user posted image za sve muzeva bas su originalni....
evo citajuci vase postove naumpadose mi neke izvale i moga hajirlije...
-Kad sam se je trebala poradati i bolovi su poceli ,a necu jos da idem u bolnicu i on je kuci uz mene i on mi masira leda da bol sto prije prode,a ja od muke uzela svoju ruki i grizem je.On sav strahovit rece'ljubavi Bogami bi ti ja dao svoju ruku da grizes ali kad vidm kako svoju grizes pa moju ces otkinuti(i sakri svoje ruke iza leda)user posted image user posted image
-Jedne prilike mu ostavila dijete9mj.i rekla ako se probudi da ga samo izvadi iz kreveta i uzme.Ja dolazim kuci a djeta place....dok on hrce u dnevnoj.Napadnem ga ja i velim pa sto bar nisi lego u spavacu  da ga cujes  ako se probudi ,a on veli .Mislio sam ali bi tamo zaspo pa ga nebi cuouser posted image user posted image
-Posalala ga ja u videoteku i rekla mu da mi digne film 'Đavo nosi Pradu'
dolazi i veli mi 'ah sto me ti osramoti tamo kazu da taj film nepostoji' ja velim kako nepostoji jucer ga ja trazila a on bio izdat.on ponovo pa nisam ja lud fino sam trazio film'Đavo nosi bradu'user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 23:36:24   
marinela
IZVORNA PORUKA: milenium

ja i mm izišli vanka,šetali.vani mrkli mrak.ni prst pred okom se ne vidi.idemo prema autu i ulazimo u auto.zatvorim ja vrata,zatvori on.Ja osjećam nešto mi široko i komotno...Pita on ''Pa di si''?!
                       Ja odgovaram ''pa evo me u autu''!
                        Kaže on ''pa sjela si na zadnji sic''!!!user posted image
                       user posted image a zato je meni bilo tako komotnouser posted image
[To je bona tvoja provala a ne njegovauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 23:46:49   
NANICA
IZVORNA PORUKA: tea lana

IZVORNA PORUKA: Gigana

IZVORNA PORUKA: Okarica

Ja sam vam, zahvaljujući svom mužu, izašla iz bolnice u spavaćici. Noć prije i na dan izlaska sam mu lijepo objasnila šta da mi ponese od garderobe. Kad su došli po mene, bio je kao muha bez glave. Kad sam ga pitala, gdje mi je odjeća da se presvučem, samo je blijedo gledao u mene. Onda je počeo da me ubjeđuje da sam mu rekla da ću izaći u onome u čemu sam došla, a ne sjeća se da je upravo on te stvari vratio nazad kad su me ostavili u bolnici. Ima dosta takvih "momenata".


e ti momenti AMNEZIJE su mi najbolji, još te počne ubjeđivati kako mu to nisi uopšte rekla.  Ma legende su, nema šta!



tad ne znam bi li ga mlatnula da se sto prije dozove sebi ili bi plakala od smijeha.




Ja ne znam ciji je blam, moj ili njegov ali ja sam zbog iste situacije iznad izasla u carapama. Jos kad sam silazila niz stepenice doktorica ide gore i onako me zena blijedo gleda. Ja u zimskoj jakni i samtanim hlacama a bosa user posted image user posted image

_____________________________

Ljuljka, 06/10/2003
Pahuljan, 12/02/2009

In Our Darkest Hour
In My Deepest Despair
Will You Still Care?
Will You Be There?

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: "Izvale" naših muževa
26.6.2009 23:52:42   
milenium
Marinela,netko piše ovde  i provale svojih kumova pa kontam zšto ja ne bih svoju,u kojoj smo na kraju krajeva oboje sudjelovaliuser posted image

(odgovor članu NANICA)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 12:54:23   
amarilis
Bila ja u bolnici, prilično vremena. Nazvala mm i kažem mu da mi ponese veša i piđamu. Došla je s njim u posjetu i moja mama i kaže mi 'kupila ti ja veša i piđamu', k'o mama, jadna brine se, ja joj kažem ma nisi trebala, mm je sve to evo donio. Sjedili smo mi, popili kafu i oni odoše. Ja sada sa stvarima u sobu (6 nas je ukupno bilo), i prvo gledam šta mi je mama kupila, super veš pamučni i piđama, e rekoh sada da vidim šta mi je mm donio... Cijela soba je orila smijehom, donio mi par tangi i svilenu spavaćicu na bretelice...
Dolazi sestra, kaže žene drage šta vam je, jeste li poludjele i pita ko je 'ta i ta' to jest 'ja'. Ja se javim, a ona meni 'evo vam muž poslao novine' i onda se opet svi počnemo smijati, poslao mi nekakvu 'kuharicu' da valjda popravim svoje kuharske sposobnosti, jadan gladanuser posted image
Od tada, mm obavezno naglasim šta i kako, jer nikada se ne zna, za njega su gaće=gaće svih vrsta...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 13:10:01   
dina_89
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
pozelila sam ovu temu pa malo dosla da procitam, legende su bas sam se ismijala opet
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

08.06.2009 godine -nasa princeza & Sarah &

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 13:48:22   
mynxlee
Moram pro da pohvalim temu. I ovaj mm ima izvala ali ih se ne mogu bas sjetiti. Sjecam se samo jedne.

Kad sam se porodila, pa Ivana zamotali u peskiric i odmah mi ga dali u narucje. Drzim ga tako, a on se vrpolji. MM pruza ruke prema njemu kao da hoce da ga uhvati i govori meni: '' Drz' ga dobro da ti ne ispadne''. user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu dina_89)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 14:01:26   
daca/maca
hehehe...sve su IZVALE super....al' moj muž je legenda...
Maleni zaspo, ja ga odnijela na sprat....ZAmolila muža da ga obiđe....On se vraća i kaže mi: " Ne brini spava ko zaklan...."
Gluho bilo, ali je ispalo smiješno...

joj...sjetih se sada....Ja mužu dala malenog da ga pazi, kako bih ja omalo odspavala...Čujem ja kroz san da se maleni vrpolji , a muž mu govori: " Istjeram MEDU...hajde....hajde..." Ja onako isprepadana ustanem da vidim šta se zbiva.... MALENI KAKI, a babo ga bodri.....
p.s. malom je tad bilo svega 1mjesec...

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 14:55:54   
Alisa.
Mi se tek uzeli,ja oprala storu i odem mami,a zamolim mm da okaci.Kada sam dosla,imam sta i vidjeti.On okacio naopako,i jos mi kaze pa zar ne treba tako,da ko sa vana gleda u prozor da bude lijepo.Kao da nikada nije vidio kako stoji stora.

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 15:01:41   
mamma mumi
Almaii nasmijala si me do suza. Ma mm su nam legende.

(odgovor članu Alisa.)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: "Izvale" naših muževa
27.6.2009 16:37:00   
Babyy
evo setih se jos jednog bisera heheh

kad sam otisla u bolnici da rodim malenog.. prvo me stavili na ctg i pregled kaze babica otvrena 9cm odma predji u salu  .. naravno morala sam da hodam a muz me drzi za ruku i kaze... stavi tu drugu ruku da ne ispadne  beba hehehe

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 10:49:52   
amarilis
Babyy, baš si me nasmijala...user posted image user posted image

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 20:42:24   
ljubičica 28
I ja moram pohvaliti temu, nakon tema gdje se samo svađaju, ova tema je pravo osvježenje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Amarillis me sa svojom kuharicom podsjeti na mm.
Ja u bolnici i treba da se operišem. Kažem sm da mi donese neku knjigu za čitanje da mi ne bude dosadno. Dolazi mm meni u posjetu i donosi knjigu, kad ono imam šta vidjeti. Naslov knjige "Život poslije smrti" user posted image   a ja za nekoliko sati treba da se operišem i ne znam da li ću se probuditi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Nakon toga, dugo vremena su ga zezali kako je bio optimističan. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 20:44:36   
ena0002
IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Ja u bolnici i treba da se operišem. Kažem sm da mi donese neku knjigu za čitanje da mi ne bude dosadno. Dolazi mm meni u posjetu i donosi knjigu, kad ono imam šta vidjeti. Naslov knjige "Život poslije smrti" user posted image   a ja za nekoliko sati treba da se operišem i ne znam da li ću se probuditi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
e ovo mi je daleko najbolja izvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 20:44:58   
Anoniman
user posted image aplauz za naše muževeuser posted image

(odgovor članu ljubičica 28)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 21:00:16   
Nunichi

IZVORNA PORUKA: Okarica

Ja sam vam, zahvaljujući svom mužu, izašla iz bolnice u spavaćici. Noć prije i na dan izlaska sam mu lijepo objasnila šta da mi ponese od garderobe. Kad su došli po mene, bio je kao muha bez glave. Kad sam ga pitala, gdje mi je odjeća da se presvučem, samo je blijedo gledao u mene. Onda je počeo da me ubjeđuje da sam mu rekla da ću izaći u onome u čemu sam došla, a ne sjeća se da je upravo on te stvari vratio nazad kad su me ostavili u bolnici. Ima dosta takvih "momenata".


Kaze meni mm na ovo vase "ti bi mene odrobijala"...izgleda ima onu njihovu amneziju. user posted image
Jer ja sam iz porodilista izasla u "njegovoj" jakni,jer je on zaboravio moju!!!
Mada ima tu i mog blama,jer sam je ostavila dan prije na prijemu... user posted image user posted image Sta cu zbunila se...ali nije mi to jedina jakna brate mili...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 21:30:23   
Chuchi
IZVORNA PORUKA: milenium

ja i mm izišli vanka,šetali.vani mrkli mrak.ni prst pred okom se ne vidi.idemo prema autu i ulazimo u auto.zatvorim ja vrata,zatvori on.Ja osjećam nešto mi široko i komotno...Pita on ''Pa di si''?!
                       Ja odgovaram ''pa evo me u autu''!
                        Kaže on ''pa sjela si na zadnji sic''!!!user posted image
                       user posted image a zato je meni bilo tako komotnouser posted image


Ovo stavi na temu ¨Vas blam¨ user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:11:13   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: daca/maca

hehehe...sve su IZVALE super....al' moj muž je legenda...
Maleni zaspo, ja ga odnijela na sprat....ZAmolila muža da ga obiđe....On se vraća i kaže mi: " Ne brini spava ko zaklan...."
Gluho bilo, ali je ispalo smiješno...

joj...sjetih se sada....Ja mužu dala malenog da ga pazi, kako bih ja omalo odspavala...Čujem ja kroz san da se maleni vrpolji , a muž mu govori: " Istjeram MEDU...hajde....hajde..." Ja onako isprepadana ustanem da vidim šta se zbiva.... MALENI KAKI, a babo ga bodri.....
p.s. malom je tad bilo svega 1mjesec...
toliko sam se smijala da sam morala sve prozore po kuci pozatvarati nepamtim kad sam se ovako ismijala tema je legendarnauser posted image user posted image user posted image user posted image
ova je najbolja

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:16:02   
Lulu_
eh evo vam mog muza da vidite s kim ja imam poslauser posted image user posted image

user posted image


ODMARA SE COEK...STAS

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:18:26   
mamica87
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I mm je htio u krevetic da isprobauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio mamica87 -- 28.6.2009 22:19:20 >


_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: "Izvale" naših muževa
28.6.2009 22:20:56   
veeseelaa
moj suprug gdje god da odemo u goste kad ga pitaju šta bi pio on kaže sok a ljudi ispred sebe drže kolu, fantu, guste sokove i sluser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *