|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
11.9.2013 11:16:41   
daris
Moj mali je prije par dana napunio 4 godine a prije mjesec nepuni je ostavio cuclu.Sve one fore da je namazemo ljutim da je bacimo u paucinu i sl. nije upalilo.On se boji glista i crva.Tacnije gade mu se.To mi je pomoglo da ga ubjedim da u cuci rastu crvi i da ako neizbaci oni ce rasti u njegovim ustima.Uz dogovor s njima smo cuclu zakopali u kucno cvijece kako bi crvi izasli iz nje i ostali u zemlji.Prve dvije noci bile su uzas.Plakanje i molecivi ton molim te daj mi je...Malo mi je nedostajalo da posustanem ali nisam.Uvijek bih mu rekla ako zelis eno je u zemlji izvadi je ali cuvaj se rva.Tako je to trajalo nekoliko dana.U medjuvremenu sam ja cuclu dok nije gledao rasjekla i stavila u nju zrno kima tako da je izgledalo da ima nesto u njoj crno KAO CRV .Sutradan sam ga napomenula da pogleda cuclu u kakvom je stanju.Kada je vidio u njoj CRVA poceo je skakati po sobi i definitivno vise nikada nije spomenuo da je uzme.To je bila nasa borba, malo teska zbog njegovih osjecanja jer mu je zaista nedostajala ali uspjeli smo.user posted image

_____________________________

volim svog malog dečka!

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
11.9.2013 11:25:19   
ena23
Emiru je $ godine a Keni dvije. Keno je ostavio cucu prije emira i dosta je lakse proslo. Imo je samo jednu jedinu koju je cuclo i nije htio cuti za drugu. Tako kad je tu svoju omiljenu razgrizo niej htio drugu i to je bilo fertig. Kenko dva tri dana i skonto da nema vise i gotovo... tad je imo oko 14 mjeseci.
Emir je pred cetvrti rodjendan ostavio, od drugog rodjendana nije je donije cuclo po danu ali morala je biti tu ako hocu da normalno bez plakanja zaspi za dvije minute. Jednostavno sam mu prestala davati cucu, on je nije ni trazio ali jeste mljacko ustima kad treba spavati.. a bio je teski ovisnik o cuci, uh kad se samo sjetim...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu daris)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 17:31:05   
Daliyah92
Moj djecak ima 18mj i jako cesto trazi dudu. A pogotovo po noci budi se par puta i trazi je.
Ja bih da ga odviknem od toga ali se bojim da bi po noci trazio je i plakao.
Preko dana bih ga i mogla zavarati ali ne znam sta ako mi ustane plakati u noci.
Jos je mozda mali da se sjeti u noci da je nema.
I ne znam koliko dogo bi on mogao plakati za njom i traziti je. Sta ako potraje?


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 17:59:17   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Moj djecak ima 18mj i jako cesto trazi dudu. A pogotovo po noci budi se par puta i trazi je.
Ja bih da ga odviknem od toga ali se bojim da bi po noci trazio je i plakao.
Preko dana bih ga i mogla zavarati ali ne znam sta ako mi ustane plakati u noci.
Jos je mozda mali da se sjeti u noci da je nema.
I ne znam koliko dogo bi on mogao plakati za njom i traziti je. Sta ako potraje?


Draga,nemoj mu naglo uzimati dudu. Uzmi je danju po par sati. Tako radi sedam dana. Onda je uzmeš duže od par sati. I to nekih 7 dana. Onda svedeš na samo noću nekih 10 dana. I onda je noću daješ samo ako baš plače i traži je. Tako isto deset__ak dana. I onda je makneš skroz. Moji su oboje ludo voljeli dudu. No s oboje sam postepeno radila. Cura ju je ostavila s 18 mjeseci,dečkić s 20. Bez suza i zaljenja user posted image .


< Poruku je uredio jasmin -- 15.12.2013 18:00:57 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 18:10:51   
Sandrich
Moj sin ima 22 mjeseca i sve vise i vise trazi cucu...dobili smo bebu pa nemam vremena da mu se bas posvetim i sve kontam hajd neka mu je jos malo....po danu i nekako al po noci je mora imati da bi zaspao.

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 18:20:08   
škorpija
IZVORNA PORUKA: Sandrich

Moj sin ima 22 mjeseca i sve vise i vise trazi cucu...dobili smo bebu pa nemam vremena da mu se bas posvetim i sve kontam hajd neka mu je jos malo....po danu i nekako al po noci je mora imati da bi zaspao.

još je on mali, a sigurno je pod stresom zbog bebe, nemoj ništa na silu, odviknut će se kad bude spreman, mo je imao više od 3 godine čini mi se kad se odviknuo od cuce

< Poruku je uredio škorpija -- 15.12.2013 18:29:43 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 18:33:24   
škorpija

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Moj sin ima 22 mjeseca i sve vise i vise trazi cucu...dobili smo bebu pa nemam vremena da mu se bas posvetim i sve kontam hajd neka mu je jos malo....po danu i nekako al po noci je mora imati da bi zaspao.

još je on mali, a sigurno je pod stresom zbog bebe, nemoj ništa na silu, odviknut će se kad bude spreman, mo je imao više od 3 godine čini mi se kad se odviknuo od cuce

Evo sad sam našla na prethodnoj stranici moj je imao 3 godine i 7 mjeseci kad smo se odkvikli od cuceuser posted image , tako da, ne znam, mislim da to nije velik problem kod vas

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
15.12.2013 20:19:20   
lejla80
Moj sin se odvikao kada je imao dvije godine. Jako sam se brinula kako ćemo to napraviti jer je u to vrijeme bio u fazi da mu je nismo mogli uzeti iz usta..Međutim, okolnosti su nam izašle u susret. Slučajno zaboravimo cucu i odemo na vikend na Bjelašnicu..problem riješen bez imalo problema. U povratku sam ih krila neko vrijeme a onda ih sakupim pred njega da vidim kako će reagovati. Nikad je više nije stavio u usta.

Mislim da mi roditelji imamo više problema sa odvikavanjem od djece ;)


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
17.12.2013 16:17:06   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Moj djecak ima 18mj i jako cesto trazi dudu. A pogotovo po noci budi se par puta i trazi je.
Ja bih da ga odviknem od toga ali se bojim da bi po noci trazio je i plakao.
Preko dana bih ga i mogla zavarati ali ne znam sta ako mi ustane plakati u noci.
Jos je mozda mali da se sjeti u noci da je nema.
I ne znam koliko dogo bi on mogao plakati za njom i traziti je. Sta ako potraje?


Draga,nemoj mu naglo uzimati dudu. Uzmi je danju po par sati. Tako radi sedam dana. Onda je uzmeš duže od par sati. I to nekih 7 dana. Onda svedeš na samo noću nekih 10 dana. I onda je noću daješ samo ako baš plače i traži je. Tako isto deset__ak dana. I onda je makneš skroz. Moji su oboje ludo voljeli dudu. No s oboje sam postepeno radila. Cura ju je ostavila s 18 mjeseci,dečkić s 20. Bez suza i zaljenja user posted image .


Hvala. Probacu aBd tako user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Kako odviknuti djecu od cucle
17.12.2013 17:23:08   
Sandrich

IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Moj sin ima 22 mjeseca i sve vise i vise trazi cucu...dobili smo bebu pa nemam vremena da mu se bas posvetim i sve kontam hajd neka mu je jos malo....po danu i nekako al po noci je mora imati da bi zaspao.

još je on mali, a sigurno je pod stresom zbog bebe, nemoj ništa na silu, odviknut će se kad bude spreman, mo je imao više od 3 godine čini mi se kad se odviknuo od cuce

Evo sad sam našla na prethodnoj stranici moj je imao 3 godine i 7 mjeseci kad smo se odkvikli od cuceuser posted image , tako da, ne znam, mislim da to nije velik problem kod vas



ma hajde odviknut cemo ga valjda do fakulteta user posted image


_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 260
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *