|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 13:40:28   
ziki
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


Jednom nam je bananom iscrtao pola zida, e tu smo imali "konflikt", taj umjetnički izraz nije bio ni malo sladak, morala sam oprat pa onda prekrečit, ali nije se ponovilo user posted image

mi smo sličan eksperiment imali samo je platno bio tepih. Posle bezbroj pokušaja uspjela sam da operem. Mada je nemirko bio mali oko 10 mjeseci.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 15:48:27   
muby
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

Ovo su naše instalacije od plastelina.

Plastelin - 2 KM
Čišćenje - malo arfa, jedna spužva
Vrijeme ciscenja - 30 minuta

Njeno zadovoljstvo urađenim radom - Neprocjenjivo! user posted image


preslatko
moj bebac jos nije poceo sa svojim kreativnim stvaralastvom ali namjera mi je dati mu potpunu slobodu
inace nisam rob stvari a pogotovo ne zidova koje je stvarno lako prekreciti

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Slova.brojevi.boje
18.10.2010 15:50:39   
muby
IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

Ovako to izgleda u praksi.


u ramaglasu ovakvo rucno bojeno staklo kosta pravo bogatstvo :)
mogla si pokrenuti biznis

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 0:11:03   
Hanady RR
Jedan zid je jedan zid...a sve ostalo je ne jednom ne zauvijek.

meni ne smeta...nije mi stalno na očima....
a i simpatično miuser posted image
Imamo veliki porstor i to nam je omogućeno njime...
volim red i disciplinu ali volim da sam ona koja dozvoljava neke ''strašne'' stavri tipa švrljanje zida.
jedan zid je jedan...a cijela kuća i namještaj su mnogo više. Suzbila sam želju da unište sve dajući im njihov šareni zidić.user posted image

ja igračke ne kupim za njima...one ti rade sameuser posted image
kada vide da sam se ja sagela po nju...jasno im je ta ide u garažu ili na vječita lovišta.
nemamo korpu nego čak 3 ćoška...dva u njihovoj sobi a jedan u dnevnom boravku.user posted image

pa moraju živjeti i nečim se igrati...
što im uzimam igračke ako će stalno složene bitiuser posted image

hanabanana prelijepe slikeuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 0:19:34   
sporty mamaa
Ni ja nedam maloj da mi sara po zidovima, jednom kemijskom isarala po dnevnom, mm se digla kosa na glaviuser posted image
Mi smo se naucili da se "sara po papiru", mozda da imam djeciju sobu da bi joj dopustila, ali ovako ne neuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 0:28:53   
DM

IZVORNA PORUKA: hanabanana

user posted image

Ovako to izgleda u praksi.

ja moram OT-imamo ista vratauser posted image user posted image user posted image (samo moja nisu umazana bojom-I to umaže hranomuser posted image user posted image user posted image ) još kad bi rekla da su ovo ouser posted image d dnevne sobe...


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 23:28:10   
Sonja
moj adin obozava da "pise" tj. svrlja ma samo da je olovka u ruci
cak mi je posvrljao zid u hodnikuuser posted image i bilo je malo puc pucuser posted image user posted image
sto se tice boja, zna prepoznati bijelu i zutu
a brojeve 1,2 i 3..npr. ako drzi dva keksa kaze Daaa(dva) ili tri onda kaze Tiiii

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 23:36:23   
veeseelaa
ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Slova.brojevi.boje
19.10.2010 23:37:29   
bebacha
de nek moderator promjeni naslov teme,ubise m ove tacke,jest neko nepismenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Slova, brojevi, boje
19.10.2010 23:38:39   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 8:31:08   
ziki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image



biće da imamo različito tumačenje urednog,user posted image user posted image meni je uredno da je čisto, da nema prašine, fleka.... a igračke po stanu i oslikani zidovi su moj kreativni nered koji mi baš prija

< Poruku je uredio mama alma RR -- 20.10.2010 8:36:15 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 8:38:00   
M kao Mama
IZVORNA PORUKA: bebacha

de nek moderator promjeni naslov teme,ubise m ove tacke,jest neko nepismenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo, šefice završeno,

Vi okom, ja skokom, hahaha.

Šaljem ti puno user posted image user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 10:56:30   
Anoniman
Kuku, izgleda da sam i ja stroga mama, jer mi je nazamislivo da mi dijete pise/crta po zidovimauser posted image
Ima tablu, milion nekakvih sveski, blokova za crtanje, bojanki, poceli smo joj uzimati i Veselu svesku i Princess novine i mislim da za pokazivanje znanja i talenta ima i previse prostora.
Doduse, nikad nije ni pokusala pisati po zidovima...user posted image


Inace zna brojati do 20, boje zna sve ima godina i po, slova iz nasih imena, zna napisati svoje ime, sekino, mama i babi. Crta ljude kao cica Glisuuser posted image , zna pristojno nacrtati kucu, drvo, srce, sunce, puteve(opsjednuta je crtanjem puteva). Sad za sad mi zadovoljni. Mada se ja gotovo uvijek moram s njom igrati, pa me to smori.

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Slova.brojevi.boje
20.10.2010 11:04:48   
Amrino
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image




I ja mislim da je pored igranja, izrazavanja kreativnosti jako bitno da moja djeca nauce i da pospreme poslije igre, da odrzavaju svoj prostor urednim i cistim. Mi imamo djeciju sobu i igracke stoje tamo...U jednoj kutili Lego, u drugoj "alat" a u trecoj sve ostale igracke...On to sve istrese...igra se a poslije spremi sve na svoje mjesto. Sto se plastelina, bojica i flomastera tice- to radi za trpezarijskim stolom i zna da se flomaster mora zaklopiti nakon sto zavrsi (kako se ne bi pokvario), plastelin podici s poda kada mu ispadne i sl.
Ja i trojica muskih u kuci....pa ako ih sada ne naucim redu- tesko si ga meni user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Slova.brojevi.boje
20.10.2010 11:10:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image




I ja mislim da je pored igranja, izrazavanja kreativnosti jako bitno da moja djeca nauce i da pospreme poslije igre, da odrzavaju svoj prostor urednim i cistim. Mi imamo djeciju sobu i igracke stoje tamo...U jednoj kutili Lego, u drugoj "alat" a u trecoj sve ostale igracke...On to sve istrese...igra se a poslije spremi sve na svoje mjesto. Sto se plastelina, bojica i flomastera tice- to radi za trpezarijskim stolom i zna da se flomaster mora zaklopiti nakon sto zavrsi (kako se ne bi pokvario), plastelin podici s poda kada mu ispadne i sl.
Ja i trojica muskih u kuci....pa ako ih sada ne naucim redu- tesko si ga meni user posted image .

Isto.user posted image
"Od malena setrn ostri"
I moram reci da tu nekakve nkakve frke, to se zna od pocetka, cim je pocela 2uznavati" zna sta se smije sa ne, gdje sta bude...aravno i ja joj pomognem, ali bitno je da to i ona zna da radi.

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Slova.brojevi.boje
20.10.2010 11:17:04   
R&T@
Slova...
Zna nekih petnaestak slova...pocetna slova imena iz familije...
napisati svoje ime...


Brojevi...
Broji kao ona djevojcica iz filma Kuduz...
pocne lijepo i onda lupa...user posted image


O bojama...
Moja odavno zna boje, tj. otkad je prevazisla fazu da je sve zutouser posted image

ali jos uvijek mijesa zelenu i plavu, i toga je svjesna.
Pita:" Je li ovo zeleno? Onda je plavo..."user posted image

A kad crta uvijek bira ljubicastu...
zato u vrticu odmah prepoznam njen raduser posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Slova.brojevi.boje
20.10.2010 11:36:55   
ziki
Nemirko crta ribu, rijeku, sunce i razne krugove. Ovo je ono što pogledaš i znaš šta je nacrtao.
Sa bojama je haos- crvena je sinonim za boju, osnovne boje je zapamtio po nečemu: crvena ko krov, ko drvo, oblak, sunce. Izvedene boje ne maši njih sve znauser posted image
Slova zna desetak, i to ona koja vezije sa našim imenima i omiljenim igračkama a čita i ovako:
T-Tariki
A- avion
K-kamion
I-igla
I zna da broji od 10


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 11:39:34   
muby
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image



biće da imamo različito tumačenje urednog,user posted image user posted image meni je uredno da je čisto, da nema prašine, fleka.... a igračke po stanu i oslikani zidovi su moj kreativni nered koji mi baš prija


slazem se

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 13:50:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja volim da mi je kuća uredna i tome težim, nekad ne uspjevam al se trudim, jedna od bitnijih stvari mi je da nije razbacano, s vremena na vrijeme, svakih sat-dva sve pokupimo u pakete i korpe, pa onda jovo na novo
al red da se zna treba, ne kontam kako roditelji dopuste svašta nešto, djeca time neće biti ni pametnija niti samostalnija.... Već su formirana i bezbeli će bacati na oca i mater, moja sigurno neće postati slikari jer ni ja ni mm ni čiča glišu ne znamo nacrtati user posted image user posted image user posted image user posted image   kažu da se djeca uče od malena, ja u to vjerujem il možda griješim user posted image user posted image helem ne branim joj da se igra al ne sa ne dozvoljenim niti sa mojim živcima user posted image



biće da imamo različito tumačenje urednog,user posted image user posted image meni je uredno da je čisto, da nema prašine, fleka.... a igračke po stanu i oslikani zidovi su moj kreativni nered koji mi baš prija



user posted image user posted image  rekla sam jedna od bitnijeh stvari, kod mene ljudi dodju da se slikaju jer je sve ko  da su dvije tete čistile cijeli dan  user posted image user posted image
sta da ti kazem, stici ce se valjda nekad user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 20.10.2010 13:51:59 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Slova, brojevi, boje
20.10.2010 14:18:24   
emma.L
Kod nas isto ima ponegdje na zidovima pokoji pokušaj, ali nikada nije bilo puc po guzi radi toga. Uvijek joj skrenemo pažnju da se piše po papiru, ali je nismo ružili. Čak su na tapetama u njenoj sobi mede koje šaraju krejonima i pokušala sam je skrenuti da se pridruži medama, ali ne - nije zanimljivo. Ljetos se sakrivala na balkon i šarala i "pušila cigare - olovke". Sigurna sam da će proći, ne smeta mi puno, ali evo ovih dana razmišljamo da li da farbamo stan ili da čekamo proljeće jer me strah da će prvi dan nešto šareno gledati sa zida user posted image . A boje, hmmm.... kako kad. Neki dan je rekla "ovo je zeleni balon kao žabac", ali je to bila preveeeliiiika slučajnost user posted image .
Brojimo do 13 a onda krene 17, 19, blabla bez reda, a slova su nam još apstrakcija. Tek je skontala šta je slikovnica i dozvoljava mi da je listam i shvatila je da tu nešto piše.
A kreativni nered je moj život, inače bih poludjela načisto. Igračke se sklanjaju samo uvečer i cijeli dan na konju ne možeš ući u stan, ali je njoj lijepo, a odmah i meni.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Slova, brojevi, boje
21.10.2010 0:30:22   
sporty mamaa
Moja malena zna sve boje reci na engleskom, i sad recimo kad joj pokazem bocu, zna da je to red(ed) crvena boca... Zato sto sam joj ja rekla da je crvena, a inace ih ne raspoznaje, ne znam kad djeca pocinju raspoznavati, njoj je dvije godineuser posted image user posted image Mozda je nekome smjesno sto je ucim da boje govori na engleskom, al meni je bas zanimljivo kojom brzinom ih pamti... Recimo ja joj jednom bezveze rekla plava blue i ona odmah zapamtila, onda joj rekla i ostale i zna ih skoro sve... Osim zuteuser posted image user posted image user posted image
Brojati je znala do deset tecno sa god i po, sad se "folira" pa broji po svom, neda meni da je ispravimuser posted image
A sto se crtanja tice, upravo je umjesto da spava napravila svoj kreativni rad sa pastom za zube(dok sam ja pisala ovaj post) i to na trpezarijskom stolu grrrrruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Slova, brojevi, boje
7.4.2011 10:49:46   
Anoniman
neki dan kupim plakat sa slovima, ne da bih učila sad svoje dijete od 2 god i 3 mjeseca slova nego da mu proširim fond riječi, stavila sam ga ispod stakla na stolu i svaki dan on meni priča šta vidi na plakatu... potiče ga, zanimljivo mu i svakome bih preporučila da ima ove plakate
user posted image





(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Slova, brojevi, boje
7.4.2011 10:56:00   
bebacha
I mi trebamo ovo nabavit.
Ajla zna sve boje,brojati do 20,zna prepoznat slovo Auser posted image user posted image user posted image i to je sve.ima 3 godine.pisanje i crtanje ne ide nikakouser posted image user posted image A napise ko H.a da zna napisat Ouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Slova, brojevi, boje
7.4.2011 11:04:53   
Romali
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image







Breskva, vidjeh ovo negdje, ali zaboravih gdje... Gdje si ti kupila?? TL ili neka knjižara?
Moj maleni zna raspoznati brojeve do 18,a sad već pogodi i veće dvocifrene, zna oko 20-ak slova ( kaže T-tata, J-jabuka itd.),  7 boja (ali je bijela snijeg, zelena je trava, žuta sunce itd. ) Povezao ih je s okolinom.
Uz sve ovo, njegove rečenice su i dalje jako škrte, kao i kod tate muuser posted image

< Poruku je uredio Romali -- 7.4.2011 11:07:41 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Slova, brojevi, boje
7.4.2011 11:08:54   
HAHA
Hamza ima super puzle slovarica,drvene 90x90cm,kupili u baby centru u bbi,oko 20 KM,također i magnetna pa slaže riječi na frižideru.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *