|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:28:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: meme27

ragibe jesi se navio...user posted image


pardon, trebalo je biti obrnuto, po noci sam Nagib
pardon Nagibauser posted image user posted image user posted image
neka, malo šale nije na odmet

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:30:26   
almai
Nagibaaaaaaa  koprcali se ista vecerasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:31:30   
meme27
hajmo ja i ti tamo na onu temu blow.....user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
8.8.2009 23:32:29   
meme27
IZVORNA PORUKA: almai

Nagibaaaaaaa  koprcali se ista vecerasuser posted image user posted image user posted image



Almai....i ti bi haman na onu temu...user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 9:55:41   
esma*
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: palčica

Inače sam lav po horpskopu, pa mi je fitilj vrlo kratak....


Evo još jednog lava user posted image   user posted image user posted image
--------------------------------------------------------------------------

user posted image  i ja sam user posted image ., ljuta sam........bolje mu je da me ne izaziva user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio esma2010 -- 10.8.2009 9:57:25 >


_____________________________

***Gospodaru naš, podari nam hajr...***

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 9:56:55   
veeseelaa
moj muž je lav i miran je ko jagnjeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu esma*)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 10:11:30   
simba
Ne ne ne .... zasto bi sutila i time sebe izjedala ja bih mu fino rekla da znam i popricali bi na tu temu...... nemas sta izgubiti......bolje sprijeciti nego liječiti....hm......toliko duboko ulaziti u rsprave sa bivsim.....nemora nista značiti ali lijepo bi bilo da na vrijeme odregujes.Naravno nemoj pravitiscenu jer tek tada neces nista stim postici....Samo mu daj do znanja da znas i nista vise.....a on da nesto ima snjom to bi se naravno primjetilo i bilo bi ocigledno..... Ja znam od svog muza pasvord a i on moj. Ponekad udjem preko njegovog profila ( on to zna) na jednu igricu i saljem pare na svoj konto hehhehuser posted image user posted image user posted image a i on nekada zna preko mog uci i sebi salje na svoju igricu..... usput nekad pregledam profil heheh nista zanimljivo jos nisam nasla.... 

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 10:14:06   
veeseelaa
niti bi voljela da mm gleda šta ja pišem po fb niti ja šta on piše, mislim da imaju granice i u braku, zar mora znati šta sve ja pričam i sl
Mene to guši

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 10:17:21   
Nunny
ja nikada nisam zabranila mm da gleda bilo sta sto pisem ili cita moje poruke ...sta ima veze nemam sta da krijem i ne bi mi smetalo da to radi...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 10:19:32   
Misica84
Upravu si vesela. Ja negledam sta on raditi, niti on ja ja, koga imam kako prijatelje itd.
A ja licno mislim, da ako musko bas ima namjeru da te prevari, to ce i uraditi!Jer se sprjeciti nemoze. Krene naprimjer na poso, zaustavi naka, po.....bu se u auto i to ti je to. Kasnije dodje navjreme kuci, prica kako se umorio bla bla. I ti nikad to zasnati nemozes! Znaci ako hoce ima i priliku, u svakom slucaju!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 10:53:21   
Nunny
Tacno je da muskarci imaju prilike da varaju...ali ne vara bas svaki... nije to bas tako crno...na kraju krajeva muskarac koji ima kuci SVE nemaju potrebu da trazi drugu

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:37:17   
ena23
Naravno da moze imati neki mali kontakt, sta ja znam, recimo cestitanje rodjenadana, vjencanja ili dobitak djeteta, izrazavanje sucuti ako ima, ne daj Bogze, smrtni slucaj u porodici itd. itd. shvatate vec sta hocu da kazem, ali sta mi se ima dopisivati svaki dan sa bivsom i slati pusice? totalno neozbiljno... 

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:46:42   
veeseelaa
ko traži belaj on ga i nadje...
garant bi u svakoj poruci sve mi našle nešto za šta ćemo se prikačiti i o tome trubiti, ne mora da svaki kontakt s nekom ženom bude priprema terena za prevaru.
Ne treba biti paranoičan i sebi praviti problem
Ništa se neće spriječiti niti ispraviti ružnim ponašanjem, frkisanjem, presingom i pravljenjem scena
Ja kažem, kad nešto bude o tome ću razmišljati
Ne pada mi na pamet da čačkam mečku u ......
Ako se šta desi, pitaću mm jesil, veli jesam, haj Boga ti neka siuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:50:51   
scarlett
Uh, veselaaaa, slažem se s tobom u svim komentarima al ovo Ako se šta desi, pitaću mm jesil, veli jesam, haj Boga ti neka siuser posted image user posted image user posted image user posted image - svaka ti čast. Mom bi to bilo zadnje,user posted image   user posted image  user posted image user posted image      ja sam totalno neljubomorna, ali preko prevare ne bih prešla.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:52:58   
veeseelaa
scarlett to je bilo šala, ne mogu sad da znam šta bi da se to desi, garant bi sredila sve što imam, lagano kupila stvarčice, organizirala svoj život i onda otišla a ne ono čim saznaš kofere u ruke i van
Šta ima??? ja ne bi tako, ja bi lagano, nek levat konta da sam mu halalila

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:54:32   
veeseelaa
ili mi mu toliko zagorčala život da bi pobjegao user posted image user posted image user posted image  ma smislila bi ja fin plan za osvetu al bi osvetu hladnu servirala kad se glava ohladi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:57:18   
scarlett
user posted image user posted image user posted image     user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 15:59:24   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: almai

Neznam kako da nazovem ovu temu ,mada najbolje joj naziv odgovara 'prevara na fB.Naime u zadnje vrijeme mm se dopisuje sa svojom prvom ljubavi koja je bila prije 15ak god. Njih dvoje pisu o svojim porodicama ,djeci i nista joj nije slagao sto je napisao ali stvarno neznam sta da radim.Dali da mu dam do znanja da znam da se dopisuje sa njom ili da i dalje sutim i gledam dokle ce to sve ici???


Ja ne vidim u čemu je problem?!
Možda sam slijepa?!

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:04:39   
veeseelaa
hanabanana baš tako, ni ja tu ne vidim problem, izuzev da je almai malo osjetljiva

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:12:45   
veeseelaa
muškarci su svi u pet deka, da ikako mogu napravili bi od nas sluškinje i ljubavnice u početku, a kasnije bi nas zamijenili ko bajagi ljepšim ljubavnicama, da to ne bi bilo tako ne treba puno oko muža letati
Kad ne sluša treba ga kazniti, nema večere/ručka, nema pranja veša njegovog (što ja i inače ne radimuser posted image user posted image user posted image  što je sigurno, sigurno), početi izlaziti a ne zatvoriti se u kuću i gledati kud sunce hoda

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:15:10   
zvecka
Ja slabo imam kontakt sa sadasnjim a o bivsim da ne pricam,,,,zivot nam se zasniva na radu i pravljenju djece!user posted image

_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:15:58   
veeseelaa
ja otišla kod jaranice na kafu (zvala me, veli muž je izgleda vara pa da malo o tom pročavrljamo) kad ona njemu pegla košuljeuser posted image user posted image user posted image
rekoh ženo jesil normalna?????
ma ni žene ne znaju reći dosta je, plače i pegla njegove košulje, kad je nisam i s daskom za peglanje i košuljama izbacila kroz prozor
Al uspjela sam da je osvijestim, veli nije mu od tada ništa opeglala (ima 3-4 mjeseca), e tako user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.8.2009 16:17:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:18:14   
Miau
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hanabanana baš tako, ni ja tu ne vidim problem, izuzev da je almai malo osjetljiva


Joj blago vama dvijema, ja sam kao i almai. Ja odmah vidim neku zavjeru. Kad se mm bivsa javila na fb (njene namjere nisu bile samo prijateljske) ja sam napravila scenu i natjerala ga da je stavi na ignore  user posted image user posted image user posted image . A ona je onda imala obraza traziti mene za prijatelja. Dozivila je istu sudbinu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:19:25   
zvecka
To je fuj  osjecaj  da muz vara zenu,,,ja ga vise nebi ni dana trpila,,,mogo bi se kupiti za sva vremena!!!!!



_____________________________

Lejla 18-09-2006
Emana 29-01-2010
Moja dva pileta dosadna:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kontakt sa bivsom/bivsim
10.8.2009 16:23:13   
adannn
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja otišla kod jaranice na kafu (zvala me, veli muž je izgleda vara pa da malo o tom pročavrljamo) kad ona njemu pegla košuljeuser posted image user posted image user posted image
rekoh ženo jesil normalna?????
ma ni žene ne znaju reći dosta je, plače i pegla njegove košulje, kad je nisam i s daskom za peglanje i košuljama izbacila kroz prozor
Al uspjela sam da je osvijestim, veli nije mu od tada ništa opeglala (ima 3-4 mjeseca), e tako user posted image user posted image user posted image user posted image

Bolje mu uskratiti nešto što oni najviše vole,a ne mora ona njemu peglati,ode ljubavnici i problem riješenuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *