|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Matična mliječ
28.8.2009 21:43:06   
mamy Sabina
Kod nas (Mostar) revita proizvode drzi jedna biljna ljekarna.
Tweety-ce nasla sam nam pravu ,prirodnu matičnu mliječ.
Ako Emre bude trebao i tu da znaš.user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:21:46 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Matična mliječ
3.10.2009 3:04:03   
suncan_dan
user posted image Packungsgröße: 3 Gläschen à 7,5 g mi ovu uzimamo, u stiropolnoj kuticu docu 3 male flasice po 7,5 grama 100% GELEE ROYALE i mora se drzat u frizderu. i nama je bas super

Vitasprint B 12 Trinkampullen user posted image
i ovo uzimam jednom sedmicno

uglavnom se osjecam bolje, sad od cega neznamuser posted image






< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:21:37 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Matična mliječ-Royal Jelly
3.10.2009 3:57:24   
Dalila Sa
Da li možda znate od kolko godina djeca smiju uzimazi matičnu mliječ,i da li dojilje smiju uzimati,jer sam čula da dojilje trebaju izbjegavati med općenito zbog alergije,kao da beba nebi dobila alergiju preko mlijeka.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:22:10 >


_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Matična mliječ
30.10.2009 11:50:35   
Bubana
Da podignem temu user posted image
Zna li neko , gdje u Sarajevu ima kupiti revita proizvode ?! U nekoj od biljnih apoteka ili dobavljaca ?! Please , informacije user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:21:52 >


_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Matična mliječ
30.10.2009 14:05:32   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

Da li možda znate od kolko godina djeca smiju uzimazi matičnu mliječ,i da li dojilje smiju uzimati,jer sam čula da dojilje trebaju izbjegavati med općenito zbog alergije,kao da beba nebi dobila alergiju preko mlijeka.

Djeca od godinu dana vec smiju korsiti maticnu mlijec ako nisu alergicni na med. Moja Hana je to koristila i extra joj pomoglo.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:21:59 >


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Matična mliječ
7.5.2010 10:15:14   
gagach
evo da malo ozivim temu...user posted image Interesuje me smiju li se piti royal gele ampule u trudnoci?
Nisam trudna ali radimo na bebi...inace mi je los imunitet a ove ampule su se pokazale jako jako dobro pa me sad interesuje smijem li popiti jednu turu ako radimo na bebachu?

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:22:04 >

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Matična mliječ
7.5.2010 10:25:34   
taurus
Smiješ slobodno jer je to prirodni preparat i smiju ga piti i djeca i trudnice.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:22:15 >

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Matična mliječ
7.5.2010 10:28:04   
gagach
jao kako divno...bas si me obradovalauser posted image poslije spontanog mi je stvarno pomogao a meni cim pomislim na trudnocu imunitet padneuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:22:31 >

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Matična mliječ-Royal Jelly
7.5.2010 13:01:16   
denny
pitanje za mamu sabinu, ili bilo koga iz Mostara user posted image
koja to biljna ljekarna drži proizvode od Revite user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:22:22 >


_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Matična mliječ
7.5.2010 13:42:31   
muby
Zanima me da li neko ima iskustva sa maticnom mlijeci koju proizvode pcelari.
Konkretno sam vidjela na stranici mmm.ba preko koje se to moze i naruciti.
Stranica mi izgleda ozbiljna i sve OK ali me ipak zanimaju licna iskustva nekoga ko je to stvarno probao.
Inace cesto smo koristili (vise MM nego ja) royal jelly u ampulama pa bismo rado probali bas pravu nerazblazenu maticnu mlijec.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:23:58 >


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Matična mliječ
7.5.2010 14:37:33   
merima_s
Ja sam nedavno htjela kupiti maticnu mlijec za svoju curicu kojoj je 3 godine. U apoteci kod sebilja apotekarka mi nije htjela dati kad sam rekla da je to za nju. Pita me ko mi je to preporucio i kaze da su misljenja oko toga jako podijeljena. Kaze mi da niposto ne dajem djetetu prije puberteta! Ja sam odustala od kupovine a vi vidite.
A ta apoteka je biljna, pharmamedova, valjda oni znaju.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:23:33 >


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Matična mliječ
31.5.2010 12:13:03   
muby
IZVORNA PORUKA: muby

Zanima me da li neko ima iskustva sa maticnom mlijeci koju proizvode pcelari.
Konkretno sam vidjela na stranici mmm.ba preko koje se to moze i naruciti.
Stranica mi izgleda ozbiljna i sve OK ali me ipak zanimaju licna iskustva nekoga ko je to stvarno probao.
Inace cesto smo koristili (vise MM nego ja) royal jelly u ampulama pa bismo rado probali bas pravu nerazblazenu maticnu mlijec.


Eh mi narucili maticnu mlijec preko ove stranice. Sad cekamo da nam dostave user posted image user posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:23:41 >


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Matična mliječ
31.5.2010 14:07:24   
acudesa
Post sa srodne teme:
IZVORNA PORUKA: tam

Matična mliječ! Imam dosta informacija o ovom daru prirode,
ali me zanimaju konkretna iskustva svih koji su matičnu mliječ koristili za:
oporavak imuniteta, zaštita organizma od štetnih djelovanja raznih lijekova,
onih koji su oboljeli od reume, onih koji su pod stresom.
Isto me tako zanima što koristiti: pripravak čiste matične mliječi ili
pripravak matične mliječi i meda.
Unaprijed se zahvaljuj
em!


< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:23:53 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Matična mliječ
31.5.2010 17:46:02   
baby_joy
IZVORNA PORUKA: denny

pitanje za mamu sabinu, ili bilo koga iz Mostara user posted image
koja to biljna ljekarna drži proizvode od Revite user posted image


Biljna apoteka Zarifa u Krpićevoj,( u Cernici)

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:04 >

(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Matična mliječ
17.8.2011 21:36:26   
Hanady RR
Pitanje za one koje su upoznate sa matičnom lmliječi čistom i orginalnom i njenim dejstvom.
Naime imam mogućnost kupovine matične mliječi ...1 gr košta 5 KM...uglavnom znam da se po pola grama dnevno uzima čačakalicom ispod jezika da s eistopi...

sve znam samo me zanima dali smijem djeci davati ovaku matičnu mliječ.

napominjem mislim na starije dijete svoje jer njeni alergostestovi prije 3 godine nisu pokazali osjetljivosta ma med niti polen....

eh sad...dlai bih joj msjela uvesti ovako doziarnu matičnu mliječuser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:39 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu baby_joy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Matična mliječ
17.8.2011 22:02:41   
d.dita
 Ja svome sinu već par mjeseci dajem med u kome je matična mliječ, polen, propolis. Od svih stvari za jačanje imuniteta to nam se do sada najbolje pokazalo, a probali smo sve i svašta.

Mislim da sam čula da je matična mliječ gorka pa djeca neće da je uzimaju samostalno, možda da probaš neki ovakav pripravak.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:14 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Matična mliječ
17.8.2011 22:07:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: d.dita

Ja svome sinu već par mjeseci dajem med u kome je matična mliječ, polen, propolis. Od svih stvari za jačanje imuniteta to nam se do sada najbolje pokazalo, a probali smo sve i svašta.

Mislim da sam čula da je matična mliječ gorka pa djeca neće da je uzimaju samostalno, možda da probaš neki ovakav pripravak.


e da gorka je...
ma ja bih to njoj dala bez problema...jer ta bi i otrov popila od sreće što to njena mlađa seka dobiti nećeuser posted image

Moja ima 5 godina...i baš bih joj sada to dala pred vrtić da je malo ojačam jer mi je nešto bolesna bila i popila dosta antibiotika...

a grlo joj s esad pa sad upali...

koliko je tvom sinu godina...tačnije s akoliko je počeo konzumirati ovu mješavinu

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:27 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Matična mliječ
17.8.2011 22:20:01   
d.dita
Počeli smo mu to davati u aprilu, znači imao je tada 2god4mj. To nam je preporučila  prijateljica koja je doktorka, pošto smo mu davali svašta nešto za imunitet a on je opet bio često bolestan. Sada kako to koristi nije bio ni jednom bolestan, skinuli su ga i sa flixotide pumpice na kojoj je bio više od godine, išli smo na more i ni tamo nije hB imao problena. S tim da, moram napomenuti,  prije upotrebe uradili smo alergo testove.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:19 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Matična mliječ
18.8.2011 10:37:04   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: d.dita

Počeli smo mu to davati u aprilu, znači imao je tada 2god4mj. To nam je preporučila  prijateljica koja je doktorka, pošto smo mu davali svašta nešto za imunitet a on je opet bio često bolestan. Sada kako to koristi nije bio ni jednom bolestan, skinuli su ga i sa flixotide pumpice na kojoj je bio više od godine, išli smo na more i ni tamo nije hB imao problena. S tim da, moram napomenuti,  prije upotrebe uradili smo alergo testove.


user posted image user posted image user posted image

e super...

ja sma ovo starijoj planirala...i ona je radila alergo testove pa neće biti porblem...

a mlađoj ću ubrzo raditi alergotestove kako čitam vaše isksutvo nakon njih aBd mogla bih i njoj uključiti, naravno u zavisnosti što nam pokažu...

hvala ti punouser posted image

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 30.9.2011 12:24:33 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Matična mliječ
25.12.2011 23:35:08   
Dida79
Kud god podji na RR dodji user posted image
Danas bili kod dr na Jezeru i ona nam savjetovala da kupimo djetetu maticnu mlijec jer sam joj se zalila na njegovu slabu ishranu user posted image
Ukucam na googlu maticna mlijec kad izbaci RR hahaha

Citam iskustva sva su pozitivna nadam se da ce i nama tako biti jer vise ne znma sta da mu dajem.Od kako se borimo sa povisenim secerom dijete mi je ofalilo 1 kg sav se je umirio i nekako povukao ma drugo dijete skrozuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Matična mliječ
1.1.2014 10:14:07   
sretna_mama
Pozdrav! Interesuju me misljenja oko royal medex junior ampula!? Kakva su iskustva? Dobili smo pakovanje na poklon, vidim da su skupe, oko 27KM, ali ako su dobre, da kupujem svom momcicu.. Iako sam vise pristalica prirodnih sokova i to, ali da vidim..

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Matična mliječ
1.1.2014 20:15:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Pozdrav! Interesuju me misljenja oko royal medex junior ampula!? Kakva su iskustva? Dobili smo pakovanje na poklon, vidim da su skupe, oko 27KM, ali ako su dobre, da kupujem svom momcicu.. Iako sam vise pristalica prirodnih sokova i to, ali da vidim..


kao i za sve drugo iskustav su različita i vrlo individualna
no svakakao mislim da je njbolje na ovoj temi da iščitaš o istim u dosaadašnjim siksutvima te da pitaš ovo tamo
http://www.ringeraja.ba/forum/m_92710/mpage_12/key_/tm.htm


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Matična mliječ
18.9.2021 14:50:03   
Sadifa87

IZVORNA PORUKA: Sadifa87

Meni su najdraže tablete od propolisa, super sam zadovoljna sa ovim proizvodom od hedere propolis u tabletama. user posted image user posted image

Meni su najdraže tablete od propolisa, super sam zadovoljna sa ovim proizvodom od


Ispravak: Meni su najdraže tablete od propolisa, super sam zadovoljna sa ovim proizvodom od Hedere matična mliječ u kapsulama. user posted image user posted image

(odgovor članu Sadifa87)
Neposredna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *