|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: platnene pelene
3.2.2012 0:53:51   
mimikimi
ja upadam imam jedno pitanjce
gdje kupujete te pelene sto su kao pampers a platnene ja ih nigdje nisam vidjela?


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 826
   RE: platnene pelene
3.2.2012 2:26:00   
eko beba
ovdje je najpopularnija mamina cura za platnene pelene ... a sto se tice kupovine u shopovima koliko ja znam ima ih u merkuru na otoci ... bambino mio ...

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 827
   RE: platnene pelene
3.2.2012 21:44:48   
ivana st
Ja sam prezadovoljna platnenim pelenama i koristim ih kako je M. napunila mjesec dana. Koristim bambino mio platnene pelene, tetra pelene i babylove jednokratne za noć. Nemam više posla oko platnenih pelena nego oko jednokratnih, jedino ih isperem kad je potrebno, a sve drugo odradi mašina. BM pelene se malo duže suše sada kad je zima, ali zato mi kad nestane njih odlično posluže obične tetre, koje se za razliku od ovih kraće suše ali i manje upijaju pa ih mijenjam malo češće nego BM pelene. Jako sam zadovoljna jer znam da su platnene pelene puno zdravije za moju bebui svakako ih preporučam svim mamama koje se još dvoume!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu eko beba)
Neposredna veza do poruke: 828
   RE: platnene pelene
4.3.2012 21:33:18   
lucky mami
Drage moje...vidim da sada imamo više vrsta i platnenih pelena, mene zanima da li se ima i gdje kupiti vanjske zastitne gaćice za pamucne pelene, koje su se prije koridtilie i kupovale su se u apoteci??? hvala unaprijedn na odgovoru

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 829
   RE: platnene pelene
4.3.2012 23:25:55   
Honey3

IZVORNA PORUKA: lucky mami

Drage moje...vidim da sada imamo više vrsta i platnenih pelena, mene zanima da li se ima i gdje kupiti vanjske zastitne gaćice za pamucne pelene, koje su se prije koridtilie i kupovale su se u apoteci??? hvala unaprijedn na odgovoru

I sad se kupuju u apoteciuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu lucky mami)
Neposredna veza do poruke: 830
   RE: platnene pelene
12.3.2012 14:35:30   
KupusLivada
ipak preporucujem Bambino mio zasitne gace (u Sarajevu ima u Malisi u Merkuru), odlicne su, i takodjer OS od mamine cure... one iz apoteke (gaga) imaju prilicno grube rubove, ne svidaju mi se...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 831
   RE: platnene pelene
15.3.2012 13:26:55   
yasemin
ja sam naručila 2 platnene pelene i 1 zaštitne gaćice preko interneta , prva mi je beba i dolazi AkoBogDa oko 01.07(tako je terrmin pa možda prije ili kasnije) tako da sam pelene naručila čisto da vidim kako izgledaju .Protiv sam pampersica jer su neprirodne a sve iz razloga što se zbog njih djetetu nerazvije osjećaj za uriniranje( okolo mene ima djece što sa 3, 4 godine još uvjek nose pelene pampers),kolika je cjene ovih pelena koje steVi kupovale u Merkuru i apotekama?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.3.2012 12:06:32 >


_____________________________

yasemin

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 832
   RE: platnene pelene
15.3.2012 15:30:21   
djoisa
te pelene sto si narucila su dobre, a zastitne gace su extra user posted image
razmisili i o upotrebi tetra pelena, jer i one imaju dosta prednosti...posebno ti preporucujem da iscitas ovu temu, ali i druge forume na temu pp..i svakako uzmi po par modela razlicitih pelena radi probe..imaju neke pelene i na ekobeba.ba...
ma pp su user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 833
   RE: platnene pelene
15.3.2012 21:47:13   
lucky mami
ja sam koristila u pocetku pampersice, ali definitivno sam se uvjerila da ne odgovaraju i odlucila sam da potpuno ukljucim pamucne. hvala na info o zastitnim gacicama.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 834
   RE: platnene pelene
16.3.2012 10:22:41   
yasemin
hvala ti puno na info


_____________________________

yasemin

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 835
   RE: platnene pelene
18.3.2012 22:45:32   
KupusLivada
IZVORNA PORUKA: yasemin

ja sam naru�ila 2 platnene pelene i 1 zaštitne gaćice preko interneta Mybabysaurus.com , prva mi je beba i dolazi AkoBogDa oko 01.07(tako je terrmin pa možda prije ili kasnije) tako da sam pelene naru�ila �isto da vidim kako izgledaju .Protiv sam pampersica jer su neprirodne a sve iz razloga što se zbog njih djetetu nerazvije osjećaj za uriniranje( okolo mene ima djece što sa 3, 4 godine još uvjek nose pelene pampers),kolika je cjene ovih pelena koje steVi kupovale u Merkuru i apotekama?


u apoteci su 3 KM i nasto, u merkru oko 22 KM, s tim sto su to jedna velicina...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 20.3.2012 12:06:03 >

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 836
   RE: platnene pelene
19.3.2012 13:03:46   
mamina cura
to sto prodaju u apoteci su zastitne od obicne plastike... sto nije bas ok za bebu zbog neispustanja pare koje prave zastitne cine. Ako mogu biti blesava pa napisati da mozete i obicnu kesu staviti bebi na guzu user posted image jer je to bukvalno isto....
Ako su bambino mio u mercuru to je ok. Ali ove iz apoteke, cak su prodavali u fis-u plasticne svedske gace i za to sve jedno veliko NEEE.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 837
   RE: platnene pelene
20.3.2012 11:39:54   
djoisa
u fisu imaju divne švedske gaće u bojama, oko 2 KM

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 838
   RE: platnene pelene
22.3.2012 12:56:58   
nermina_
Lijep pozdrav svim forumasicama. Naime, u sestom mjesecu sam trudnoce i ovo mi je druga beba. Sa prvom sam koristila jednokratne pelene, ali znam da sam pogrijesila pa sam sada cvrsto odlucila da cu sa ovom bebom koristiti pamucne pelene. E sad, gledam ima raznih vrsta pelena a ja se uopce nerazumijem, niti kontam kako to frcera. Pa bih molila majke koje koriste platnene pelene ili su koristile da mi kazu kako su se pokazale (posto sam ja sa starijim sinom muku mucila jer su mu pampers pelene obavezno propustale pogotovo u noci) i koje su najbolje. Gledala sam na ekobebe ima neki paket 18 pelena i 4 omotaca, da li da uzmem te ili ove neke druge koje sam gledala sto je sve u jednom.
unaprijed se zahvaljujem na svakom odgovoru.
pozzz


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 839
   RE: platnene pelene
22.3.2012 13:03:10   
mala_sa
Nermina, ja bih na tvom mjestu, kontaktirala Naidu (Mamina cura), ona sije takodjer te pl pelene i prodaje iste. Tako da bi ti vjerovatno znala i najbolje objasniti kakve su koje.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 840
   RE: platnene pelene
1.4.2012 12:57:54   
yasemin
imaš privatnu poruku

_____________________________

yasemin

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 841
   RE: platnene pelene
3.9.2012 7:33:18   
Siri82
Drage mame,interesuju me iskustva sa Ekobeba platnenim pelenama.Vec bih trebala poruciti neke od pelena a ja se jos uvijek razmisljam koje.user posted image

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 842
   RE: platnene pelene
22.10.2012 19:30:45   
Vinetu
Poklanjam kesu punu polovnih platnenih pelena (oko 15) za curice. Tu su i zaštitne pelene, kao i ulošci koji idu uz neke od njih. Pelene sam i sama dobila na poklon od naše forumašice (mamina cura) koja ih je i šila. Mislim da se mogu koristiti do 2. godine jer imaju prilagodive drikere za male i malo veće bebe.
Zainteresirana mama neka se javi putem PP i neka bude voljna doći na Ilidžu po njih.
user posted image

(odgovor članu Siri82)
Neposredna veza do poruke: 843
   RE: platnene pelene
23.10.2012 9:20:10   
malena sharena
Vinetu, user posted image nadam se da ce nekoj mami koristiti. Ja za drugo cuvam tetre koje sam koristila s J. Moram jos malo dokupiti jer su se neke poderale.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 844
   RE: platnene pelene
23.10.2012 9:26:33   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Siri82

Drage mame,interesuju me iskustva sa Ekobeba platnenim pelenama.Vec bih trebala poruciti neke od pelena a ja se jos uvijek razmisljam koje.user posted image

Imam platnene umetke i cover, njihova proizvodnja, zadovoljna. U umetak sam stavljala i obične, tetra pelene, skroz fino legne.

< Poruku je uredio palachinken -- 23.10.2012 9:27:53 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Siri82)
Neposredna veza do poruke: 845
   RE: platnene pelene
23.10.2012 13:26:10   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: Vinetu
Poklanjam kesu punu polovnih platnenih pelena (oko 15) za curice. Tu su i zaštitne pelene, kao i ulošci koji idu uz neke od njih. Pelene sam i sama dobila na poklon od naše forumašice (mamina cura) koja ih je i šila. Mislim da se mogu koristiti do 2. godine jer imaju prilagodive drikere za male i malo veće bebe.
Zainteresirana mama neka se javi putem PP i neka bude voljna doći na Ilidžu po njih.
user posted image

Evo, javile su se dvije forumašice, ali prednost ima ova koja se prva javila.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 846
   RE: platnene pelene
1.1.2014 13:48:01   
nova_mama
Pozdrav cure i sretna Nova godina. Malo cu podici ovu temu i pitati znate li da li neko u Tuzli ili okolini sije platnene pelene?

_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 847
   RE: platnene pelene
1.1.2014 15:11:17   
almondray
IZVORNA PORUKA: nova_mama

Pozdrav cure i sretna Nova godina. Malo cu podici ovu temu i pitati znate li da li neko u Tuzli ili okolini sije platnene pelene?

Imas mybabysaurus , ona je iz Sa ali dostavlja svugdje.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 848
   RE: platnene pelene
1.1.2014 15:48:48   
nova_mama
Hvala, znam za nju, ali su cijene malo visoke, po mom mišljenju. Ja imam dvije bebe, pa bi me puno izašlo kupiti im obojici. Znam da mnogo žena šije pelene, ali ja lično ne znam ni jednu, zato pitam.


_____________________________

Moja dva velika D
06.02.2012.
15.09.2013.

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 849
   RE: platnene pelene
1.1.2014 16:28:40   
ZuZuM
Nova mama pokusaj i sa pretragom na online prodavnici nasoj u BiH, da ih sad direktno ne reklamiram, cini mi se da ima zanimljivih ponuda.

_____________________________

"Za život treba mnogo napora i za svaki napor nesrazmjerno mnogo hrabrosti."
Ivo Andric

(odgovor članu nova_mama)
Neposredna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *