|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 10:46:09   
Jeca_Perec
iskreno, ja nemam zelje za s. odnosima .. javila mi se zelja u 25 . sedmici, tu sedmicu sam bila aktivna.. a muz ne bi ako ja nisam za..

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.4.2013 10:50:19 >

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 401
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 12:34:40   
I love youu
A sto si na utrogestanu? Meni ih je dr dao, a ja sam 16 sedmica, a koliko sam citala one se koriste za cuvanje trudnoce u I tromjesecju,a ja sam sad u drugom. Jedino sto mislim je sto je beba malo nisko, drugo nista nije rekao sto ne valja. Evo ih koristim 2 sedmice, nadam se da ce me skinuti s njih u sub kad idem na kontrolu.
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja sam na utrogestanu od 8 sedmice a u 12 sam dobila kontrakcije i nastavak s utrogestanom i mirovanja sto vise...Da sam bas mirovala toliko i nisam,sad sam 17 sedmica pa vidjet cemo stanje na iducoj kontroli....Doktor mi nije zabranio odnose ispocetkame bilo strah a brate sad ponekad i imamo odnose,nisu cesti...Janisam sjecala nikakvu nelagodu poslije njih pa neznm,pitat u ga na iducoj kontroli


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 402
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 12:37:36   
veeseelaa
ja samo da prijavim da sve fercera ko švicarski sat user posted image
da dr zna kako da me trzne pa da mi kaže da ne bi više trebala user posted image user posted image
bilo bi padanja u bandek

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 403
   [Obrisana poruka]
8.11.2012 12:38:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 404
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 12:39:55   
veeseelaa
na nalazu svakom mom piše nema kontrakcija, mislim pored ostalog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 405
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 12:44:52   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja dr ništa pitala nisam za odnose, on ništa nije rekao...a što nije zabranjeno...dozvoljeno je user posted image

Ja nisam ni htela da pitam user posted image i bogami do dan prije poroda smo imali odnose user posted image ja mislim da ako treba da zabrani on to i kaze ako cuti doktor i vi cutite hehehehe.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 406
   [Obrisana poruka]
8.11.2012 12:50:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Volim Te!)
  Neposredna veza do poruke: 407
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 12:52:49   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Volim Te!


IZVORNA PORUKA: Iman83

Ja dr ništa pitala nisam za odnose, on ništa nije rekao...a što nije zabranjeno...dozvoljeno je user posted image

Ja nisam ni htela da pitam user posted image i bogami do dan prije poroda smo imali odnose user posted image ja mislim da ako treba da zabrani on to i kaze ako cuti doktor i vi cutite hehehehe.


Ista sam...u prvoj trudnoći sam imala period kad sam krvarila i morala koristiti utrogestan, naravno odnosi su bili zabranjeni.
Kasnije kad je dr dao zeleno svijetlo...ja do poroda ništa pitala nisamuser posted image


Ja otisla u bolnicu i htela jos jednom al imala cimerku u sobi user posted image doktor mi je najvise zabranjivao pse i macke na svakoj kontroli ne ne ne i ne! Valjda zbog bakterija itd.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 408
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.11.2012 13:01:34   
malena sharena
Blago vama, nama je izriciti zabranila iako je niko nista nije pitao user posted image . Imam kontrakcije pa zato. Nekidan mali nocio kod nane, mi sami....i nista, muz na jedan kraj kreveta, ja na drugi. Kad nisam crkla.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 409
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.4.2013 18:42:37   
2strawberry
Da malo ozivim ovu temu. Doktor nam je rekao da izbjegavamo odnose u prvom tromjesecju, i trudimo se, al evo jutros nismo mogli izdrzati, imali smo odnos i bilo je pomalo bolno. Odnosno cim bi krenuo malo jace zabolilo bi me, a u jednom trenutku kao da je udario u "nesto sto inace nije tamo" i to je bas zabolilo (nije bilo krvi) u 8. sam sedmici tek, doduse odnose smo imali i prije (dok nismo bili na prvom pregledu kad nas je doktor upozorio) i sve je bilo u redu, normalno. sad sam malo isprepadana, jel sve ok? Jel normalno da imam bolove pri odnosu?

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 410
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.4.2013 19:08:59   
ada_
meni je to onak malo neodgovorno od strane vas ako je vec doktor rekao zabranio,mislim ta je zabrana s razlogom tu jer oni nec bez razloga traziti da nemate odnose odredjeni period...a sad vec kad je bilo sto je bilo tvoja bol koju osjecas je normalan jer je i donji dio u drugom stanju i sve se pocelo mjenjati,ako te nastavi boljeti javi se doktoru a dotad moj ti je savjet da se strpite i ne dovodite sebe u situaciju da se kasnije kajete jer se niste mogli obuzdati taj kratak period...lijep pozdrav

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 411
   RE: spolni odnosi u trudnoći
7.4.2013 20:19:45   
2strawberry
Ma nije bas da nam je zabranio, vise je to rekao u stilu izbjegavajte, ne bas - ne smijete. Nisu neki problemi u pitanju, nego cisto zato jer se beba razvija i osjetljivija je u prva tri mjeseca. Da nam je striktno zabranio, ne bih se usudila. Ali sad mi je ostala trauma od jutros, da ne znam kad ce me opet uhvatit zeljauser posted image

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 412
   RE: spolni odnosi u trudnoći
8.4.2013 8:51:27   
tratinčicaa
Zbog tvoje navedene "traume" ja u prvoj trudnoći nikako nisam imala odnose, ali nikako! Evo me sada druga trudnoća, 11 nedjelja, i još nikada nismo imali odnose. Možda će ovo mnogima zvučati kao suludo, glupo, primitivno, ali...MM to objašnjava ovako: "Ne želim da se zbog naše gluposti bebi nešto desi, ako bi ne daj Bože nešto bilo, nikada sebi ne bih mogao da oprostim." I tako mi to odlažemo i odlažemo...do poslije poroda user posted image
Iskreno rečeno, nemam volju za sexom u trudnoći. Možda mi je previše naglašen "zaštitnički" mehanizam prema bebi...ali tako je.
Svima vama koje ste aktivne user posted image samo naprijed.Svako ima svoje.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 413
   RE: spolni odnosi u trudnoći
9.4.2013 19:16:26   
cipi
evo da se i ja pridruzim klubu apstinentkinjauser posted image
prvih mjesec dana dok nisu poceli problemi s krvarenjem imali smo par opreznih odnosauser posted image , a od kako nam je dr prvi put zabranio nije nam palo na pamet vise ni da pitamo i tako evo 7 mjeseci. nije tako strasno kao sto zvuci heheh, a svakako nema te stvari ni tog odnosa za koji bismo rizikovali zivot bebe pogotovo sad kad smo gotovo dogurali do kraja user posted image

(odgovor članu tratinčicaa)
Neposredna veza do poruke: 414
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2013 11:56:48   
hin83

IZVORNA PORUKA: hin83

IZVORNA PORUKA: tratinčicaa
Možda će ovo mnogima zvučati kao suludo, glupo, primitivno, ali...MM to objašnjava ovako: "Ne želim da se zbog naše gluposti bebi nešto desi, ako bi ne daj Bože nešto bilo, nikada sebi ne bih mogao da oprostim."




(odgovor članu hin83)
Neposredna veza do poruke: 415
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2013 12:06:39   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: 2strawberry

Da malo ozivim ovu temu. Doktor nam je rekao da izbjegavamo odnose u prvom tromjesecju, i trudimo se, al evo jutros nismo mogli izdrzati, imali smo odnos i bilo je pomalo bolno. Odnosno cim bi krenuo malo jace zabolilo bi me, a u jednom trenutku kao da je udario u "nesto sto inace nije tamo" i to je bas zabolilo (nije bilo krvi) u 8. sam sedmici tek, doduse odnose smo imali i prije (dok nismo bili na prvom pregledu kad nas je doktor upozorio) i sve je bilo u redu, normalno. sad sam malo isprepadana, jel sve ok? Jel normalno da imam bolove pri odnosu?


ma ja mislim da nisi bila dovoljno opustena i zato te je bolilo... Ne brini.

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 416
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2013 12:10:31   
AMELIC
Ja bih slušala savjet dr. ipak...ne bih vala rizikovala da prokrvarimuser posted image


_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 417
   RE: spolni odnosi u trudnoći
22.4.2013 16:41:18   
chuci

IZVORNA PORUKA: 2strawberry

Ma nije bas da nam je zabranio, vise je to rekao u stilu izbjegavajte, ne bas - ne smijete. Nisu neki problemi u pitanju, nego cisto zato jer se beba razvija i osjetljivija je u prva tri mjeseca. Da nam je striktno zabranio, ne bih se usudila. Ali sad mi je ostala trauma od jutros, da ne znam kad ce me opet uhvatit zeljauser posted image

i ja sam bila 2 puta trudna i sve mi je bilo u redfu i nikada nisam dobila savjet da izbjegavam odnose. znači da je nešto sumnjivo čim vas je upozorio. ja bi izbjegavala. i da nikad me nije ništa zabolilo

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 418
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 10:45:52   
malena sharena
Ma zavisi i od doktora do doktora sta ce preporuciti. Moja prijateljica je imala urednu trudnocu pa joj je dr preporucio da izbjegava odnose prva tri mjeseca, kao eto, za svaki slucaj. A moja dr. ih je meni izricito zabranila radi skracenog grlica idijqgnoze prijeteceg spontanog.
Ja sam sad usla u deveti i mi smo opet aktivni, da iskoristimo ovaj mjesec do poroda :)

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.4.2013 10:50:29 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 419
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:02:18   
veeseelaa
jel dr taj skraćeni grlić skužio odmah na početku trudnoćeuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 420
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:35:08   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel dr taj skraćeni grlić skužio odmah na početku trudnoćeuser posted image


meni ga je svaki put mjerila jer sam se ja uvjek zalila na lagane bolove u donjem djelu stomaka . Svaki put je bio u redu al ja sam se svaki put iznova zalila da i islo mi se cesto u wc- precesto kazu da je i to znak da je grlic prekratak , al et meni se islo a nije bio .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 421
   RE: spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:37:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: chuci


IZVORNA PORUKA: 2strawberry

Ma nije bas da nam je zabranio, vise je to rekao u stilu izbjegavajte, ne bas - ne smijete. Nisu neki problemi u pitanju, nego cisto zato jer se beba razvija i osjetljivija je u prva tri mjeseca. Da nam je striktno zabranio, ne bih se usudila. Ali sad mi je ostala trauma od jutros, da ne znam kad ce me opet uhvatit zeljauser posted image

i ja sam bila 2 puta trudna i sve mi je bilo u redfu i nikada nisam dobila savjet da izbjegavam odnose. znači da je nešto sumnjivo čim vas je upozorio. ja bi izbjegavala. i da nikad me nije ništa zabolilo

ja sam u drugoj trudnoci imala stogu zabranu 3 sedmice radi krvarenja , a vala i nije mi bilo do sexa kad sam znala da time mogu ugroziti bebu , a ja i mm iz straha nismo haman i 6 sedmica hahhahahaha.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 422
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:38:26   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel dr taj skraćeni grlić skužio odmah na početku trudnoćeuser posted image


meni ga je svaki put mjerila jer sam se ja uvjek zalila na lagane bolove u donjem djelu stomaka . Svaki put je bio u redu al ja sam se svaki put iznova zalila da i islo mi se cesto u wc- precesto kazu da je i to znak da je grlic prekratak , al et meni se islo a nije bio .



znači skraćivanje grlića je popraćeno odredjenim bolom i sl?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 423
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:42:20   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel dr taj skraćeni grlić skužio odmah na početku trudnoćeuser posted image


meni ga je svaki put mjerila jer sam se ja uvjek zalila na lagane bolove u donjem djelu stomaka . Svaki put je bio u redu al ja sam se svaki put iznova zalila da i islo mi se cesto u wc- precesto kazu da je i to znak da je grlic prekratak , al et meni se islo a nije bio .



znači skraćivanje grlića je popraćeno odredjenim bolom i sl?

obicno nije

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 424
   RE: Spolni odnosi u trudnoći
23.4.2013 11:53:28   
aazra
Ja sam isto izbjegavala zbog niske trudnoce, mada sam inace bila prilicno aktivna user posted image

Poslije kad se glavica okrenula prema izlazu takodjer nismo...bilo nas strah da ne ugrozimo bebu user posted image

_____________________________








(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *