|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 15:43:07   
Suzana
Da, slažem se da je po pitanju ove teme sada sve puno drugačije i to je pozitivno!
Bravo za "nove", osvještene tate! user posted image user posted image

Mada... moram priznati da je moj tata bio najpažljiviji tata i još uvijek je (a sada i deda).. mnogo smo vremena zajedno provodili i mnogo je brinuo o nama (i još uvijek brine).



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 15:53:20   
ivanas
moram se pridružiti pohvalama žena koje hvale svoje mužve pa da i ja malo pohvalim svoga.Prije nego smo dobili bebu pošto obadvoje radimo na poslu u kojem nikada ne znaš kada ćeš morati na posao i kada se vraćaš kući pomagao mi je oko kućnih poslova i djece( pošto on ima dvojicu sinova iz prvoga braka) kada su kod nas, od njihovog kupanja, oblačenja, hranjenja i sve što je potrebno za njih. A od kada imamo našeg sina nema gdje ga nema u kući, sad je u banji, sada oko kuhinje te eto ga oko djeteta i naravno non stop bdije nada mnom treba li mi šta da ja ne ustajem da hranim dijete, da mi je ugodan položaj i meni i bebi i tako dalje. Kada dođu gosti gleda da pomogne koliko može i da pripazi na dijete. Nekada mi se čini da je gori od mene u svemu tome i samo nešto zagleda da je sve ok. Naj smješniji mi je on onako veliki kada uzme dijete da nahrani a flaša i dijete se izgube u njegovom naručju ali on se topi dok ga hrani pa još mu i tepa uz sve to


ljubav moja

(odgovor članu SelmaK)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.10.2009 17:06:54   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: ivanas

moram se pridružiti pohvalama žena koje hvale svoje mužve pa da i ja malo pohvalim svoga.Prije nego smo dobili bebu pošto obadvoje radimo na poslu u kojem nikada ne znaš kada ćeš morati na posao i kada se vraćaš kući pomagao mi je oko kućnih poslova i djece( pošto on ima dvojicu sinova iz prvoga braka) kada su kod nas, od njihovog kupanja, oblačenja, hranjenja i sve što je potrebno za njih. A od kada imamo našeg sina nema gdje ga nema u kući, sad je u banji, sada oko kuhinje te eto ga oko djeteta i naravno non stop bdije nada mnom treba li mi šta da ja ne ustajem da hranim dijete, da mi je ugodan položaj i meni i bebi i tako dalje. Kada dođu gosti gleda da pomogne koliko može i da pripazi na dijete. Nekada mi se čini da je gori od mene u svemu tome i samo nešto zagleda da je sve ok. Naj smješniji mi je on onako veliki kada uzme dijete da nahrani a flaša i dijete se izgube u njegovom naručju ali on se topi dok ga hrani pa još mu i tepa uz sve to


ljubav moja



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bravo, bravo...morat ću ga i ja pohvaliti kad ga sretnem user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivanas)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2009 13:30:56   
_melina_
kada je rijec o mom muzu da sam ga trazila ovakovog sigurno ga ne bi nasla...
pomaze mi bas u svemu... od kuhanja, pranja, peglanja,... ma bas svega...
otakako smo se u poznali a posebno sad kada je beba dosla na svijet...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.10.2009 13:41:03   
NUR
Pročitavši ime tebe, sjetih se jedne curice (sada djevojka). Nekada u ratu gleda slike sa svojih rođendana i pita mamu: "mama, jesmo li mi imali tatu prije rata". user posted image  hem što ga nikada nije bilo kući, hem ga nema na slikama.
Eh, kod mene je gotovo pa tako.user posted image

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
13.11.2009 10:05:00   
ivanak
Ja nemam pojma što bi rekla za svoga. Pa kad sam ja tu, onda ćeš ti pa ko što bi ja - to vam je njegovo mišljenje. A da i napravi, dok sam ja tu, onda su to muke oko toga, to je tako teško napraviti ( promjenit pelenu, presvući ).
Ne treba on meni raditi, ali kad se ja osjetim iscrpljeno ili mi se žuri, onda ga ja zamolim. Nisam ja tip osobe da ja ležim, a on radi.
Najbitnija je organizacija. Nekad je tako dobar, bolji nego ja, a nekad tako bože sačuvaj, ne znam šta da napišem.
Valjda će se popraviti s vremenom pa tek je novopečeni tata.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
13.11.2009 10:09:18   
juni
Ja cu samo kratko i jasno: RAVNOPRAVNO

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
13.11.2009 10:13:16   
malaaaa
pomagao uvijek i kad mi je bilo potrebo i kad nije on jednostavno uziva kada mi pomaze da mi olaksa da bi ija mogla odmoriti u rahatluku (kada je kod kuce ali rijetko vise vremena provede na poslu vec kod kuce)user posted image mada odmora sada imam skroz malo od ovog malise koji mi nista ne pomaze samo krsi da mama ima vise raditiuser posted image tako me smori da navece zaspim ko kladauser posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
13.11.2009 11:30:39   
Nedi
Pomaže u svemu ali nervira me što mu se mora SVE reći, nekad me baš ljuti mogla bih gauser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
13.11.2009 14:41:47   
Anoniman
Uvijek mi pomaze kad je kuci i ma slobodnog vremena. Kupa je,presvuce, prebrise...igra se s njom, izvede je van.
Zna preko vikenda i rucak skuhati, sloziti ves, oprati sudje...Doduse ja bih htjela da to radi malo pedantnije, ali, Boze moj, vazno je da se trudi. (mada mu to ni za zivu glavu ne bih reklauser posted image user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
14.11.2009 22:15:39   
dafri
Ne pomaže nego učestvuje onoliko koliko i ja,recimo MM kuha,ja sam možda par puta nešto napravila,usisa nekad on,nekad ja,brisanje prašine i veš isto tako,jedino ne voli da briše pločiceuser posted image user posted image user posted image a i sa bebicom je tako,iako se ja stalno žalimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 0:55:43   
veeseelaa
imala bi ja napisati dobru parodiju na ovu temu ali sad mi mrsko

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:28:44   
veeseelaa
Meni moj suprug pomaže oko djeteta, ovom ga prilikom želim pohvaliti, da imam medalju vala bi mu je zakačila za vrat.
Pomaže mi 'vako:
- kad se god malena ukaki ako mu se mrsko pomjeriti da nije blizu nje redovito  me  obavijesti;
- kad se ujutru probudi umoran nakon spavanja od 10 sati u komadu, često  zatvori  vrata (da  
   malenu ne ometa) sam iako je to moja obaveza, zato mu se posebno zahvaljujem;
 - ako iz nekog nebuloznog razloga ja odem u kupatilo a on ostane s malom u sobi za par  minuta mi je donese u kupatilo da se ja ne sekiram šta ona radi;
  - kad god idemo nas dvije negdje nikad me ne podsjeti s pitanjem „da li si sve ponijela?     
  Flašice i sl?" da me ne bi zamarao;
 - neizmjerno sam mu zahvalna i na davanje morala rečenicom „nije beba teška, lako ti je nju  svugdje nositi zajedno s pratećom opremom" i na činjenici da me uvijek natovari ko Velija Merimu u nekoć igranoj predstavi;
 
Do duše ova izjava oko „nosanja" mi nije baš najjasnija jer često kad je on nosi od sobe do kupatila (vidi red treći) kaže „mašalla jest teška"???? al o tome neću da razmišljam jer on je tu da misli za nas troje pa sam mu i zato neizmjerno zahvalna
 
Ako sam iz opet nebuloznog razloga (bolovi u kičmi, hronični umor, pranje veša i sl) spriječena da malenoj napravim mlijeko on će to rado uraditi do duše ne odmah i kad to malena želi nego kad presluša sportske vijesti ili kad se završi prvo/drugo poluvrijeme neke vrlo važne utakmice.
Jako bitno je da naglasim da prilikom pravljenja mlijeka za malenu jako se puno zadrži cc 10-15 minuta samo zato jer on to temeljno radi.
U početku sam mislila da pravi pitu al kasnije mi je objasnio da je uspjeh u bilo kojem poslu temeljitost pa sam mu i zato jako zahvalna.
 
Ni ovaj mi dio nije jasanuser posted image , dal se baš svaki dan emitiraju važne utakmice? I šta je uopće važno tu? Al eto opet nije moje da mislim, on misli za nas troje...user posted image
 
 
Kad pročitam sve ove postove jako sam sretna što je moj suprug ovako pažljiv i iskreno žao mi je što svoje muževe niste dovele u red, za savjet pitajte meneuser posted image
 
PS
A sad ozbiljno, moj mužek je divan, pile moje, navedeno radi ponekad al ga ja stalno zezam znog toga, ko mi žeme gangrizave
Evo mu i medalja
 
user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.11.2009 1:31:39 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:40:50   
dafri
Raja traži veselo,ko će slušat tuđu mukuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:44:36   
veeseelaa
raja traži tudju muku da bi sebe utješilauser posted image user posted image user posted image  valjal ova, ha?user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:48:39   
Mirkica
- kad god idemo nas dvije negdje nikad me ne podsjeti s pitanjem „da li si sve ponijela?
Flašice i sl?" da me ne bi zamarao;
- neizmjerno sam mu zahvalna i na davanje morala rečenicom „nije beba teška, lako ti je nju svugdje nositi zajedno s pratećom opremom" i na činjenici da me uvijek natovari ko Velija Merimu u nekoć igranoj predstavi;




hahhahah legenda si vesela al ovdje si me najvise nasmijala :)))))





_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:54:57   
Private
Ma ocigledno je koliko pomazu,dok mi mozemo u ova doba na netu biti. 

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:56:33   
veeseelaa
pomažu po mraku, kad djeca spavajuuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 1:59:15   
Private
Jasta vala,eno ga spava ko onesvjescenuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:00:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Private

Jasta vala,eno ga spava ko onesvjescenuser posted image


tvoj spava a moj ni kući nije došaouser posted image user posted image user posted image garant ima druguuser posted image user posted image  šta ti mislišuser posted image  kad sutra osvane moj post od 30cm na temi Dal da ga ostavim?user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.11.2009 2:01:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:03:16   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tvoj spava a moj ni kući nije došaouser posted image user posted image user posted image garant ima druguuser posted image user posted image  šta ti mislišuser posted image  kad sutra osvane moj post od 30cm na temi Dal da ga ostavim?user posted image user posted image user posted image


Ma utapa tugu u janjetini bona user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:03:53   
Private
Dobro je vesela da samo kucu potrefi.Ne bjezi ovaj moj pomoci,al to moras objasniti sta i kako,pa prije cu samaa 2x,a jos zna reci ma ti to bolje znas.user posted image user posted image user posted image raspali me,ko je mene ucio,i meni je ovo prvo.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:05:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tvoj spava a moj ni kući nije došaouser posted image user posted image user posted image garant ima druguuser posted image user posted image  šta ti mislišuser posted image  kad sutra osvane moj post od 30cm na temi Dal da ga ostavim?user posted image user posted image user posted image


Ma utapa tugu u janjetini bona user posted image



na hastalu janjetina a pored njega janjetinauser posted image user posted image user posted image
ja odsirala svojeuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.11.2009 2:08:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:05:41   
Niobe
Pomagao je i bio je divan...dok je bio ovdje user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: koliko tate pomazu u svakodnevnim obaveza...
15.11.2009 2:06:22   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

tvoj spava a moj ni kući nije došaouser posted image user posted image user posted image garant ima druguuser posted image user posted image  šta ti mislišuser posted image  kad sutra osvane moj post od 30cm na temi Dal da ga ostavim?user posted image user posted image user posted image


Ma utapa tugu u janjetini bona user posted image



na hastalu janjetina a pored njega piletinauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *