|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
19.4.2014 11:27:07   
Hannica
Svi smo na fb.user posted image
Mislim da Adria nije još rodila, idem provjeriti.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Blizanci
19.4.2014 15:42:06   
Hannica
Adria će slijedeće sedmice na CR, još uvijek ne zna tačno dan.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Blizanci
20.4.2014 23:11:37   
jaina
Evo da se pohvalim da sam postala mama djevojcice i djecaka :) Malo su uranili sa dolaskom,pa su jos uvijek u bolnici.Poslije par dana u inkubatoru,danas su izvadjeni iz inkubatora. Napreduju lijepo i jedva cekam da dodju kuci :)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Blizanci
20.4.2014 23:53:30   
SREĆNA
Čestitam jaina, da što prije budete skupa i uživate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaina)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Blizanci
21.4.2014 13:05:29   
nedzla.

IZVORNA PORUKA: jaina

Evo da se pohvalim da sam postala mama djevojcice i djecaka :) Malo su uranili sa dolaskom,pa su jos uvijek u bolnici.Poslije par dana u inkubatoru,danas su izvadjeni iz inkubatora. Napreduju lijepo i jedva cekam da dodju kuci :)


Čestitam jaina user posted image user posted image user posted image nek su vam živi, sretni i zdravi duuuugo godina user posted image

Vidjet ćeš aBd kako je veselo i kod mene su user posted image dječak i djevojčica user posted image

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu jaina)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Blizanci
8.10.2014 10:46:22   
entinte
ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Blizanci
6.11.2014 21:50:40   
mamdad
pozdrav drage mame user posted image u 19 sam sedmici i očekujem blizance, za sad je sve ok hB, super napreduju...već sam na bolovanju zbog dosadnog išijasa, mučim se baš al šta ću...jedva čekam da upoznam moje user posted image user posted image

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Blizanci
27.11.2014 9:03:30   
eva30
da vam se pridruzim ja sam 28+3 trudnoce sa user posted image user posted image dve djevojcice,u 19 sedmici mi je ueadjen hitni serklaz i od tada sam na strogom mirovanju.pre dva dana sam bila na uz i dr mi je rekla da su bebe previse sitne a jedna ima obim stomaka ispod norme,narucena sam sutra ponovo na uz,pa utorak.jeli se desavalo komeuser posted image

(odgovor članu mamdad)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Blizanci
27.11.2014 9:27:24   
Hannica
Eva imaš pp.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu eva30)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Blizanci
10.12.2014 9:55:20   
Harmonie
Pozdrav svimauser posted image Nova sam na forumu.Pre devet dana sam otisla na ultrzvuk i doktorka mi je rekla da vidi dve tackice i da je moguca blizanacka trudnocauser posted image .Po doktorima sam u sestoj nedelji trudnoce.Super se osecam i nemam mucnine jedino sto cesto mokrim i osecam malu napetost u grudima.Kada se vide prvi otkucaji srca posto sutra idem opet na uz??I d li je neka od vas rh negativna?Malo sam uplasena!!!user posted image

(odgovor članu Meli.)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Blizanci
13.4.2017 11:24:25   
Zaluđena
Pozdrav drage moje!! Nadam se da nekoga ima!? Ja sam jedna jaaaako zaluđena mama,naime u 17+4 sam tjednu. Ne znam ništa jer sam preselila u Švedsku i ovdje tek rade uzv sa 18 tjedana,ovo mi je 4 trudnoća. Eee sad,moje pitanje je slijedeće. Već desetak dana osjetim meškoljenje bebe Ali sa lijeve i sa desne strane,totalno sam zabrijala da ih je dvoje!?? Kako ste vi svoje user posted image osjetili!? Ja svo troje prije samo sa jedne strane,pomagajteuser posted image

(odgovor članu Lejla87)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Blizanci
22.6.2017 19:32:51   
Sonja
Zdravo drage moje.vidim da na ovoj temi i niste bas aktivne.steta bas :) ja cu samo da se prijavim jer sam svaku trudnocu popratila i prijavila na rr. bile ste uz mene kad mi je najteze bilo i zelim da vas obavjestim da sam opet trudna :D i ocekujem blizanceee. da daaaa Adin i Darian ce dobiti bate ili seke ili i jedno i drugo hihihi jos ne znamo.tek smo na pocetku. 9+5 sed. :)

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Zaluđena)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Blizanci
26.6.2017 11:42:37   
manuela RR
Sonja čestitke user posted image
Da bude sve ok i što lakšu trudnoću ti želim. ..user posted image
Znaci li to da su dvojajcani blizanci?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Blizanci
26.6.2017 11:57:54   
vila_7

IZVORNA PORUKA: Sonja

Zdravo drage moje.vidim da na ovoj temi i niste bas aktivne.steta bas :) ja cu samo da se prijavim jer sam svaku trudnocu popratila i prijavila na rr. bile ste uz mene kad mi je najteze bilo i zelim da vas obavjestim da sam opet trudna :D i ocekujem blizanceee. da daaaa Adin i Darian ce dobiti bate ili seke ili i jedno i drugo hihihi jos ne znamo.tek smo na pocetku. 9+5 sed. :)



Ma Sonja cestitaaaam! Bas mi je drago 💙❤💚💛💛

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Blizanci
30.8.2017 15:57:49   
Razmazena
Cao jako sam zabrinuta i treba mi vasa pomoc
5.8 prvo UZ i geatacijski mjesak 6 mm
15.8 drugi UZ i nazirala se zumancana vrecica
Danas treci UZ i doktor mi je rekao i jasno se vidi da su dvije zumancane kese i da se radi o jednojajcanim blizancima ali on jos ne vidi bebe ...
Brinem se i nemam mira .
Da li neko ima slicno iskustvo ?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:16:10   
manuela RR
Sve zavisi kolika je trudnoća. ..Ako je početak do nekih 6-7 sed to može biti sasvim uredan nalaz. ..
Kad ideš na sl.pregled?

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:17:40   
Razmazena
Manja od 7 nedelja sigurno
To mi je doktor rekao
Idem za 10 dana
Ali plasim se

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:31:01   
manuela RR
Onda nemas razloga za pretjeranu brigu jer još je rano.Na slijedećem pregledu će sigurno biti vidljivi i embrioni i njihova srčana akcija.Ja ti to od srca želim. ..
E sad razumijem te u potpunosti sto nemaš mira. ..mogu ti predložiti jedino da uradis beta hcg ako se pravilno dupla onda je trudnoća uredu. ..Bar bi ja tako postupila. ..
Držim ti palčeve da sve bude ok.

< Poruku je uredio manuela RR -- 30.8.2017 22:33:01 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:32:37   
Razmazena
Hvala ti puno ! Ja svakako javljam sta ce se desiti
Jesi li i ti blizance nosila ?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:35:47   
manuela RR
Nisam...Ali u prvoj trudnoći su mi nesto slično rekli ali ispostavilo se da su mi samo pogrešno izračunali dužinu trudnoće odnosno da sam 3 sed manje trudna nego sto bi po zadnjem ciklusu trebalo biti. ..
Trudnoća bila skolska 🙂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Blizanci
30.8.2017 22:37:17   
Razmazena
I moja trudnoca ne odgovara kalendarskoj
U kojoj si nedelji cula srce i vidjela bebu ?

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Blizanci
31.8.2017 17:19:08   
manuela RR
U 7 sed...A po njihovom sam trebala biti 10...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: blizanci
23.4.2018 14:34:27   
dinanina
❤️

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: blizanci
23.4.2018 14:34:53   
dinanina
❤️

(odgovor članu AminaZana)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Blizanci
24.7.2020 6:03:33   
mila13
Draga moja, citam. A vidim da je bilo davno. Prva beba sto je bila sama manja od dvojceka? Da li je taj porod bio na vrijeme? Ja sam 33+6. I nemam vise snage, mjesta ni prostora. Stomak je veliki. Ja sam visoka 170. Dr planira Cr 3 sedmice prije. A ja se slažem. O problemima koje imam prije cu nabrojati koje nemam. Imala sam veselje sa hemoroidima. 7 zadnjih dana. Pokretna slabo. Stomak tezak. Mislim da su bebe isto krupne mada moj dr nikad ne govori tezinu. Prva trudnoća, djecak, CR 2 sedmice ranije. 3250/55.Sad su djevojčica i dječak.  Imamo osjećaj kao da ce vodenjak popustiti svaki cas. Ne krecem se i zato sto ne mogu a i da ne bi opet napravila haos sa hemoroidima. Bilo ih je 5,6 i krvi do koljena. A sve od tezine. Stolica je ok. Zanimaju me ovi posljednji dani od 34 do poroda. Spavanje, kretanje.. Hvala. 🥰

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *