|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 21:33:09   
Romali
Bravo za sve bebice user posted image user posted image user posted image , a posebno za Bakira. Mi smo 3 dana mlađi, ali smo i lijeniuser posted image user posted image . Sumnjam da će tako brzo propuzati, mada super sjedi.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Faze nasih beba...
3.12.2008 7:42:53   
ebru
I ja cestitam Ammaru na hodanju
BRAVO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Faze nasih beba...
3.12.2008 10:26:15   
mamyca
Bravo za Amara i Bakira.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Faze nasih beba...
3.12.2008 11:37:07   
mamina princeza
Mashalah Emina pa Bakir svasta naucio ...hehe sad ima da ga ganjas po citavoj kuci:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Faze nasih beba...
5.12.2008 10:38:56   
mišur
Evo da i ja malo izvjestim šta je moje prasence naučilo da radi....
Odavno je počeo puzati, prvo pomalo, na kauču, a sad već ide kroz cijelu kuću. Najslađi mi je kad dođe za mnom u kuhinju i hvata se za mene da se digne.
Na nogice se diže sam bez problema...Prvo se hvatao za mene, a onda za stolić u dnevnoj i to mu je omiljeno mjesto za dizanje. Kad treba da se spusti, lopovčić mali tako lagano spušta svoju guzu i polako sjedne.
Par puta je tresnuo i udario se, pa se sad pazi...user posted image
Krevetac mu je drugo omiljeno mjesto za hodanje...Čim otvori okice, a najgore mi je kad se to desi u toku noći, odmah se hvata za ogradicu i opa...ustaje i galami!!!
Primjetila sam i da je počeo da se vezuje za mene, i kad nisam u sobi, počne kenjkati i ustane u svojoj ogradici, okrene se prema vratima i čeka me da dođem...
I postao je prava maza, toliko voli sa mnom da se mazi-čim ga uzmem odmah se nasloni na mene i cvili kao mali cuko...user posted image
Ljubav moja mila... 

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Faze nasih beba...
5.12.2008 10:51:40   
andji
MIŠUR isto je i kod mene,potpisujem sve što si rekla samo što je ovaj moj uznapredovao u zijanima,isključuje kablove iz utičnica pa onda hoće ponovo da turi,ali ne može imaju zaštitnici pa odvali jaukat od muke....a ja crko od smijeha.A omiljeni hobi mu je da me grize,puže za mnom i grize me za nogu,a ja ciknem a on se zakocene od smijeha...daje meni mob da se javim,stavlja mi na uho i ušuti se i sluša,a ja kao pričam sa nekim...eto tako,svakim je danom sve zanimljiviji,a kad odem u toalet dodje stane na vrata i lupa po njima dok ne izadjem

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Faze nasih beba...
6.12.2008 22:08:03   
bebano
Da ne otvaram novi temu pitacu ovdje, jer ne znam gdje bi ovo pitala, a ako sam previse fulila molim moderatore da se ne ljute. Ma naime muci me jedna stvar, a evo o cemu se radi. Moj sin je danas kada sam ga presvlacila na stolu (tvrda podloga) poceo vrtiti glavicom desno lijevo, ali prilicno intenzivno, a to do sada nikada nije radio. Onda sam ga presvlacila na krevetu koji je jasno meksi i to nije radio. Veceras kada sam ga opet stavila na tu tvrdu podlogu opet je tako vrtio glavom da sam se uplasila. MM kaze da panicim bez veze, da se on to igra, da razvija misice, a meni to nesto bas nije bilo drago za vidjeti.  Inace je sve ok, ponasa se sasvim ok kao i do sada. Glavicom ne vrti inace. Ne znam zasto, ali strsno sam se opteretila tim. Imam li razloga za brigu ili je to samo neka faza kao sto recimo mlati nogicama, rukicama i radi slicne stvari. Hvala puno. 

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Faze nasih beba...
7.12.2008 7:10:24   
mamyca
Mislim da se nemas razloga zabrinjavati,i moj mali je strasno nemiran dok ga presvlacim,ne samo da vrti glavom nego i svakim prstomuser posted image ,pokusava mi pobjeci.user posted image Ako se mimo toga normalno ponasa i ne primjecujes nikakve promjene onda je to jedna od faza nemirauser posted image ,al ako se to bude ponavljalo non stop i ostale cudne stvari ja bih ga odvela doktoru,cisto da budes mirnija.Mozda se ljutio sto si ga presvlacilauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Faze nasih beba...
7.12.2008 7:32:39   
ebru
Ma i Mona je imala fazu kad je vrtila glavicom lijevo desno,nije bitno na kakvoj je podlozi bilauser posted image ,kad imala 5-6 mjeseci
i ja sam se zbog toga brinula pa naravno pitala doktora...kaze on to je ok...isto je znala to radit  kad se vozila u kolicima...
Evo sinoc se ponovila ista stvar (gotov joj je godina) pred spavanje kad sam je presvlacila(a o bjezanju da ne pricam user posted image )Mene najvise mrzi je presvlacituser posted image jer su muke sa njom...
I da napomenem nicu jooj zubici(gornje cetvorke),a i tada kada se to desavalao nicali su zubici,pa mislim da je to sve od nervoze.

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Faze nasih beba...
7.12.2008 8:42:48   
bebano
Hvala drage zenice. I ja sam mirnija jutros jer je sve ok, presvlacila sam ga i nije vrtio glavicom ali zato jeste svim ostalim user posted image . Kao i vi, bukvalno ga lovim dok mu mjenjam pelenu. Ma tako sam se juce uplasila, ali hvala bogu sve je ok. Opet je lakse kada covjek cuje druga iskustva. I moram se pohvaliti da mi je sino nocas prespavao cjelu noc bez budjenja user posted image . Probudio se prvi put jutros u 15 do 8 da papa user posted image . Hvala vam puno jos jednom.

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Faze nasih beba...
8.12.2008 0:24:34   
lejlašh
Da se pohvalim- neki dan je prvi put kakila na tutu, piški redovno, nije joj mrsko sjediti na njoj i igrati se, to mi je drago. Kad je bila manja nije nikako htjela, ali sad je super. Još da nauči sama da traži....user posted image  

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Faze nasih beba...
8.12.2008 0:49:13   
ewica
Moja Jovana sa skoro 12 nedjelja zna:
-"pricati" na svoj presladak bebeci nacin, cak zna da povikuje
-lezeci na stomacicu lijepo drzi glavicu gore, kao i drzi glavicu gore podupireci se rukicama
-smijesi se
-pocela je da primjecuje mobil okacen iznad kreveca, gleda u njega i ocigledno je tada sretna
-spava sve cesce sa ispruzenim sakama (a ne skupljenim)
-ujutru, kad se probudi i vidi mene iznad kreveca-nasmijesi se:)

_____________________________

Ewa,mama Jovane (24. septembar 2008.godine, 13,25h)
i dva Anđela-Jovana /24.06.2005-24.06.2005/ i Mrvice /12.04.2006-12.04.2006/.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Faze nasih beba...
9.12.2008 21:24:24   
Romali
Moj dječak je naučio ta-tati ili aplaudirati, kako goduser posted image .
Ja kažem; ta-ta, a on počne pljeskati onim malim slatkim ručicama.

Drugu foru ga je naučila tetka, moja sestra. Kaže mu: hajde pokaži tetki,a on glavom lijevo- desno sav ponosan. Bio nam je glavna zanimacija u ovim bajramskim pohodima po kućamauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Faze nasih beba...
10.12.2008 11:33:19   
bebacha
ova moja je jos u fazi"hocu samo mami".sad puze odlicno,ustaje uza sve zivo i super hoda uz namjestaj.samo se mazi,ljubi,uhhh a ja se rastopim.usta nezatvara.samo nesto prica,ponavlja kad neko nesto kaze.zajebaje vrhunski.sinoc me je pravo iznenadila.om bila nepodnosljiva.muz me iznerviro i pocnem plakat.ona se odjednom smiri,dopuza do mene i poce me mazit,ljubit i naslonila glavu na moju eh tad sa se jos vise rasplakalauser posted image user posted image glavna atrakcija je zavuci se pod sto i bjezat u coskove

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Faze nasih beba...
10.12.2008 11:47:16   
tajjra
jaooooooooo bebacha kako je to slatko od tvoje princeze ma djevojcice su milostivnije od djecaka


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Faze nasih beba...
10.12.2008 15:30:27   
batterfly
Hvala na cestitkama...
Od Ammara jedna pusa za vas!!!!

I cestitam malom Bakiru,kao i svim ostalim bebicama koje fino napreduju ...
sAMO NASTAVITE TAKO...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tajjra)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 7:35:17   
ebru
Evo da se i mi pohvalimo Mona je prohodala tacno na svoj rodjendan...napravila je sama tih famuoznih 8-10 koracicauser posted image ...ja se rastopila...
Evo sad 5 dana nakon rodjendana,ode iz kuhinje u sobu sama(vrata su uvijek otvorena),desi se i da padne na 3-4 koracicu,ali napreduje!Opet opreznosti radi,kad ima priliku drzi se jednom rucicom za nesto....
Glavna zanimacija je bila otvaranje latica i vadjenja svega sto je u njjima i taj smo problem rijesili odvrnuli smo rucke,pa sad dodje do njih i gleda user posted image ...mada stan sada izgleda kao da smo pokupili negdje polovne stvari,al nema vezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 7:36:33   
mamyca
Cestitke Moniki.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 8:20:04   
Aminad
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čestitke za ovu slatku dječicu koja se zaista trud da odrastu.

Kako sve ovo prolazim već s trećom bebom bude mi drago kad nešto novo uradeali bude mi i  žao kad prevaziđu jednu po jednu fazu jer odrastaju i više nisu male bebiceuser posted image  Kad to skontam padne mi na pamet još jedna bebicauser posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 9:57:20   
ElmaB
Moja Lana vec dva dana sama stoji u krevetcu, cuvajuci se za ogradu. Prvi put kada sam to vidjela bila sam u soku, jer me je strah da ne padne, a i ucinilo mi se malo rano za to, jer nema jos ni punih 9 mjeseci! Slikala sam je i jos mi se smijala, kao da pozira!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 10:00:03   
mamyca
Bravo za Lanuuser posted image user posted image ,i Hamza je isto tako rano poceo da se sam penje,kad mu je bilo 7,8 mjeseciuser posted image ,prvi put kad sam ga nasla da stoji bila sam i ja u sokuuser posted image user posted image .I on se slikao tako,lopuza jedna i on se voli slikati kao i Lanauser posted image user posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 10:15:36   
Anoniman
Bravo za bebice. Moja beba za sad samo sjedi i to ne bas samostalno. malo poguramo sa strana, ali polahko...
Moze sjedit ako se malo nagne , akad sjedi onako, odma se saginje da uhvati noge i prevali se.
Sve u svoje vrijeme.

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 11:03:47   
akica b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Monu,Lanu,Hamzu..ma za sve nase bebbiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Faze nasih beba...
16.12.2008 11:15:14   
haidy
I moja bebica je naucila tasun- tasun i to mi je tako preslatko. Takodje zna sama da sjedi i odupire se na noge, a puze po malo, ono u smjeru kazaljke na satuuser posted image

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Faze nasih beba...
17.12.2008 11:50:16   
ziki
user posted image user posted image user posted image  bravo  za bebare.
Mi smo u fazi kad više nećemo igrače, lovimo daljinski, telefon i sl, upravo se igra sa As, pomera kaiševe, okreće je... Poslednjih dana ništa ne priča, a znao je mama, baba, beba i ham, zato vrišti malo od radosti, malo od hujice kad ga oblačim. Juče se okrenuo vezano leđa stomak 4-5 puta, pobegao sa ćebeta i dok sam se ja topila od radosti(okreće se odavno ali ovo je bilo prvi put vezano) ivicu tepiha je strpao ustauser posted image Inače zna da pošalje poljubac- kad je cmoknem vazduh on odmah zamnom šalje poljubac.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *