|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 22:41:09   
stella
Hana ustaje uz namjastaj ali nece da ustane sama sa poda bez da se drzi za nesto a prohodala je mislim ima ok 2mj ono pravoal nikad jos nije ustala samostalnouser posted image
Malo me to buni jer onako super hoda i trci cak.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 22:44:28   
stella
A sto se tice penjanja,sinoc se popela na dva kucista od kompauser posted image
A sada se evo pentra na bajkuser posted image jednu nonu u korpu a drugu na tocakuser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 22:44:44   
mamyca
Ma polako nemoj da te to zbunjuje,sasvim je normalno,neki prije a neki kasnije sami prohodaju.Kad ona bude spremna ustat ce sama,mozda se boji da ne padne,samo je nemojte forsirati,moj je rodjak prohodao s 2 godine,isto je mogao sam da stoji ali je bio pravi debeljuca i previse lijenuser posted image .Samo se ne sekiraj.user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 22:55:05   
stella
user posted image hoda ona super i trci al se jednostavno nece sama dici.
Nista je ne forsiramo ona je pravi mali Serlok Holmsuser posted image
Samo istrazuje

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 22:56:38   
stella
Istina padne cesto jer negleda ispred sebe.
user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 23:02:12   
mukica
E mi smo danas napunili 4 mjeseca  i grabimo uveliko ko da ce propuzati svaki cas.Kad je potrbuske ja ga zovem malim tuljanom jer je glava visokouser posted image , a od juce je skonto svoj glas ono pravo pa osim gukanja i vristi. Zna se i okrenuti s leda potrbuske ali mu smeta ruka ne zna je izvuci ispod sebe svaki put.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Faze nasih beba...
25.11.2008 23:28:13   
Nunichi
E ovo je najsladja i najljepsa tema koju sam citala na rr. user posted image
Bas sam se slatko ismijala,sva raznjezila i jedva cekam da vam se na proljece pridruzim.
Pusa za sve bebice malene user posted image user posted image user posted image a i ponosne mame naravno... user posted image


(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Faze nasih beba...
26.11.2008 6:28:32   
ebru
Evo i nas nakon duzeg vremena!
Kao prvo da cestitam svim bebama na njihovim dostignucimauser posted image
Moniki je sad 11,5 mjeseci,jos nije prohodala,ali mislim da ce uskoro aBd.Hoda sama uz namjestaj,zna sama sic sa kreveta,ponekad napravi i korak.dva od komode do televizora jer joj je tv sad ponajdraza igracka,stalno ga pali i gasi user posted image
Sto se tice govora prvo sa znacenjem sto je rekla to je tata...evo nekoliko dana govori i mama,ali samo kad joj ja kazem pa ponavlja zamnom...inace govori jos i mam-mam(to je kad vidi hranu)ziz-ziz(za radijator)daj,ade,i jos milion rjeci na njenom jeziku koje niko ne razumije niti se mogu napisat slovima...Sve bebe govore pa-pa kad im se mase ali Mona govori tao-tao(citaj cao-cao)
Naucila je i da me zagrli i ljubi,i dira po licu kad joj kazem mama pepa...zna pokazat gdje je glava,usta,oci...i jos zna gdje su siseuser posted image Kad je drzim ona odma razvlaci moju maicu i govori tice(citaj sise)
I jos da prijavim ima cak 6 zubica,gore 4 i dole 2!
Pusa svim mamama i njihovim bebicama

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 2:58:56   
stella
Eh da vam prijavimo,ustala sama 28.11.08user posted image


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 11:06:39   
mamina cura
Jutros kad sam ustala prva stvar mi je da Henu presvucem. Skinem ja nju kad pelena suhauser posted image  Stavim je na tutu odmah i piski u tutu i prilicno je napunilauser posted image  Operem je  i ostavim je u sobi da malo gola landara a ja odem prosuti pisu i oprati tutu. Kad sam se vratila imam sta vidjetiuser posted image  Mamina cura je i kakila ali srecom u bodi, valjda je sjedila i nije bilo okolo neredauser posted image  Opet pranje, presvlacenje...user posted image

Eto koliko bebe razumiju sta rade i gdje trebaju...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 11:21:06   
jupajdi
Čestitamo Heni i njenoj mami na suhoj peleni. user posted image user posted image user posted image

Samo tako nastaviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 11:29:35   
Romali
Čestitamo Hani na ustajanju i Heni na suhoj peleni user posted image user posted image user posted image

I moj dječak je jutros obavio posao tokom presvlačenja, kako muuuuudiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 11:42:23   
mamina cura
Hvala vam mada ne vjerujem da cemo ponavljati sa uspjehom bas svako jutro ali puno znaci da je jedna pelena manje za pranjeuser posted image
Ova moja je luda kad joj skinem pelenu. Bjezi mi gola po kuci i mami se, smije. Najljepse je bez ikakve peleneuser posted image  Hvatam je po kuci, tako brzo puze....

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 11:49:36   
Romali
I moj je lud bez pelene- samo se smije i prevrće. Inače se uopšte ne želi prevrtati, to mu je dosadno. Ima duge ruke i noge pa samo se okrene i sve dohvati, isto mali čovouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 12:49:08   
jasmina_mm
Moj sin je trenutno u fazi UJEDANJA, ujeda gdje stigne i za sta stigne. Ja sam sva u modricama a i MM je kao i ostatak familije. Ujeda i namjestaj, jastuke, igracke ma sve redom. Najgore mi je kada doji - bol je nesnosljiva i zaista ozbiljno razmisljam da prestanem da ga dojim dok nisam ostala bez bradavica. Sve sam se zalila da mi je Benjo kasno dobio zubice, ali da je ranije ne znam sta bih bila u stanju uraditi i zato mi je sada itekako drago sto je dobio prvi zubic kada je napunio godinu....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Faze nasih beba...
1.12.2008 12:56:17   
mamina princeza
moja beba nece da je se okrece i sad ja naravno brinem...prije jedno mjesec dana pocela je da se okrece sa stomaka na ledja i pomalo obrnuto ...vise kao da gubi ravnotezu al cinilo se da ce uspjeti i onda je prestala i dan danas uopste ne pokazuje volju za tim ima za koji dan 5 mjeseci.

kad su se vasa djeca pocela okretati?????
..ona je inace jko zivahna stalno u pokretu , nogice rade u ustima su zna se i kretati tako sto pravi most pa ispuzi i svasta ali je za okretanje inace lijena.



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 11:31:50   
mamyca
Hamza se rano poceo okretati,ali nemoj da se brines kao sto i sama kazes samo je malo lijena,daj joj malo vremenauser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 11:53:26   
treselle
Orhan je rođen 11.7. pa se još ne okreće. Njemu je zanimljivije sjedenje. Ja ga stavim u poluležeći položaj, a on se ustane i sjedne.
Mislim da je svaka beba različita i da ne treba zbog toga brinuti. Ako je dijete zdravo sve ostalo će doći na svoje.

_____________________________

Mein Sonnenschein

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 17:10:26   
batterfly
Mi smo PROHODALI!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ALI jos uvijek je kombinacija puzanje i hodanje!!!!

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 18:56:08   
stella
Hvala.
Cestitamo Ammaru na hodanjcu.user posted image
Heni na suhoj peleni.user posted image


Moja Hana nece na tutu ama bas nikako,jel je stavim automatski ustaje.Ne pomaze ni igra ni mobitel ni nistauser posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 19:15:57   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: treselle

Orhan je rođen 11.7. pa se još ne okreće. Njemu je zanimljivije sjedenje. Ja ga stavim u poluležeći položaj, a on se ustane i sjedne.
Mislim da je svaka beba različita i da ne treba zbog toga brinuti. Ako je dijete zdravo sve ostalo će doći na svoje.


pa i kodnas je upravo tako sjedenje je puno zanimljivije i stalno se dize u taj polozaj....ma doci ce to sve na svoje, ndam se abd


cestitam na prvim koracima:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu treselle)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 20:02:44   
lejlašh
Čestitamo bebama na novim dostignućimauser posted image user posted image user posted image
Ova moja svaki dan nauči nešto novo- neki dan nam je pokazala kako nene puši cigaru, onda kada upadne i udari se - ne plače nego tuče rukicom mjesto na koje je upala. I velika je maza- samo se prisloni i mazi sa mnom, posebno kad me poželi (kad dođem s posla). Savladala je i brzo hodanje - skoro pa trčanje kada se igramo ganje i zna reći i pokazati prstićem NE, pa nam svima okolo pokazuje šta smije, a šta ne smije dirati.
I poprilično je poslušna, kada joj se nešto zabrani-posluša, a najviše voli mami pomagati da prostre veš user posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 20:40:12   
lida
Bravo za Ammara user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naravno i za sve bebice koje su prohodale ,koje piske u tutu i koje su pocele pricati a Bogami i ujedatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nama je sedam mjeseci i samo sekundica nam fali da propuzemo


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 20:48:13   
beni29
Moj ima 19 mjeseci i sada je u fazi rijeci ne( no) Na sve je odgovor no.....i to ce proci a sta je sljedece. Naravno bravo Ammaru na hodanju i svim ostalim bebicama koje prve progrese u razvoju.

_____________________________

Benjamin 18/12/2001
Eliott 28/04/2007
Mon bebe d amour

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Faze nasih beba...
2.12.2008 21:26:16   
Emina*
Bravo za sve bebice user posted image  user posted image

Mi naucili svasta nesto user posted image   user posted image
Propuzali smo vec prije 15-ak dana... 
Puze iz sobe do hodnika, ne zna u drugu sobu da udje user posted image   user posted image
Naucili smo i ma-ma, ba-ba, de-de, ajde.. Citav bebi vokabular....
Naucio je i tasun-tasun tanana.. Pljeska rukicama i govori ta-ta-ta.... 


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *