|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
5.4.2008 20:26:49   
seki
Hej zene,
vjerovale ili ne i ja pjevam Kukunku.A pjevamo i laku.Kako imam starijeg sina i ovu curicu ja ih u sali zovem Laka i Mirela.
Sara je trenutno u fazi da stalno govori mamamamama ili bababababa .E tu moj muz skace od srece,misli da njega zove.A djete nema pojma.
Primjetila sam,ima jedna reklama na TV koju ona pomno gleda,na satelitskoj,neke barbike.I danas smo bile u spavacoj a ta reklama je bila na TV u dnevnom.Ona se trznula,prepoznala muziku,pa se pocela ogledati po sobi ,pa u mene,pa opet trazi....
Trebali smo prekjuce na vakcinu,ali joj nesto curi nosic i suzi.Bila sam kod doktorice,ona kaze da je obicna hunjavica,mozda i od zubica.Dala mi samo NISITU i malo sljeza da joj stavljam u nosic.Mada je danas vec bolje.A i slabo mi jede,pa kada stisne usta i pocne mlatiti glavom lijevo-desno,meni se odmah zeludac okrene.Jos nije pocela puzati ali je u nekoj fazi da se digne na koljena i ruke,pa se ljulja naprijed nazad,kao da radi sklekove.
I sve stavlja usta,sto god joj dodje pod ruku.
Njene igrackice je vise ne zanimaju,vec daj kutije,krpe.......danas sam joj dala metalni tanjir pa je lupala po njemu.
Dudu vec sama stavlja u usta,ja je uspavam bez dude i stavim joj je blizu glavice.Ona ako je napipa u toku noci,samo je stavi u usta i nastavi spavati.
To bi odprilike bile novosti sa naseg ratista.......

pozdrav

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Faze nasih beba...
5.4.2008 22:16:08   
lejlašh
Hej seki koliko je stara tvoja user posted image ?
Nadi album je jednostavno postaviti - ideš na rubriku od A do Ž, izabereš albume, zatim - objavite svoje fotografije i ostalo je lako.Nadamo se brzo sličicama Kiki.
Mi smo juče bile na vakcini (tri odjednom)  i user posted image  me je prijatno iznenadila, nije puno plakala, nije toliko nervozna, samo ima blago povišenu temperaturicu koju regulišemo paracetamol sirupom. Rukica je juče boljela, a danas je vidim puno bolje.
Inače danas se prvi put samostalno okrenula sa stomaka na leđa user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 9:29:22   
Nadi
Draga lejlash baš ti hvala na objašnjenju. Pokušaću i ja.
A bravo i za malu hrabru princezu  user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 9:42:48   
Nadi
Evo probala sam ali mi se nigdje ne nudi opcija Objavite svoje fotografije user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 9:49:51   
ebru
Nadi otvoris moja ringeraja,i gore u lijevom uglu vidjeces moji albumi to otvoris i dodas slike vidjeces gdje pise browse ok_! Onda slike pohranis i to je to!Ako zapne,slobodno pitaj! Pusa tebi i tvojoj bebachi

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 9:53:03   
ebru
O ja, zaboravi i ja BRAVOOO za malu Merjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !Mi cemo se izgleda jos nacekatuser posted image al nema veze...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 10:11:33   
Azure
Seki bravo za malu slatkicu. Ma djeca su tako divna. I moja Maca nije plakala kad je primala vakdine. A sve zavisi kako sestra da vakcinu. Zao mi je sto je prehladjena. Nego samo da ti kazem savjet koji mi je dala naa pedijatrica a nama je objama pomoglo. A to je da ako bebica ima zacepljen nosic pa ne moze disati ond jednu pamucnu pelenu skroz skvasis i stavis na krevetic do nogu to je radi vlaznosi vazduha. A drugo da u sobi sravljas da isparava kamilica. Ja imam jednu posudicu sa duplim dnom. Dole se stavi svijeca a gore voda i par kapi mirisnog ulja pa onda to lagano se grije i ispunjava sobu mirisom. E ja sam napravila kamilicu i stavljala u tu posudicu. cijela soba je mirisala na kamilicu. Maca je tada pocela bolje disati i mirnije spavati. A s obzirom da sam i ja bila bolesna i menije bilo lakse za disati.

cmokic malenoj


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Faze nasih beba...
6.4.2008 10:29:42   
seki
cao,
Sara ce 11.aprila imati punih 8 mjeseci.

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 11:58:06   
lejlašh
Ma Ebru imaš još vremena, ne sekiraj se. Ja sam jednom tvrdila da je bolje da bebe što kasnije savladaju tu aktivnost, sad je više nigdje ne smijem samu ostaviti osim u krevetiću.
Hej Nadi nadam se da ćeš uspjeti postaviti svoje sličice. Nije mi jasno kako se ne pojavi - u lijevom gornjem uglu.
Pusa za sve bebache

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 12:40:09   
ebru
E dobra si!Sad vidjela da se moze prevrtat i stalno to radi.Ja Monu evo neko vrijeme nesmijem ostavit na stolu za presvlacenje,sve me nesto strah.,kad neki dan ja nju ostavila kad vidim ona se okrenula na stranu,skupila nogice i cucla prstice u ruku,i sad to stalno ponavlja.Svaki dan me iznenadi!!!
Jedno vrijeme nije htjela da fata igrackicu,a sad i kad place ja joj pruzam jednu kocku(koju ona najvise voli)ona onako placljiva fata-pa jedno vrijeme nije htjela da guce,pa opet kroz par dana aguuu,a giii,i tako nekad po citav dan vristi,nekad ispusta neke neartikulisane zvukove,nekad suti a ponekad Bogami sto kaze nasa Akica i placeuser posted image
Tako da sam skontala da je to sve od djeteta do djeteta kad ce savladat koju vjestinu


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 13:21:07   
mummy
Moja Emina uskoro puni 3 mj, jutros smo bili na kontroli jer je trebala primiti vakcinu ali nije jer je prehlađena, nosić začepljen, malo kiše i kašljuca. Sutra na kontrolu. Inače je jako vesela i mirnica prava, samo jede i spava.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:14:08   
kana
hej lejla i ja sam bila 04. na vakcini sa tarikom.Je li moguce da smo se vidjele??

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:22:29   
lejlašh
Mislim da bih te prepoznala. Mi inače poranimo zbog gužve, bile smo oko 8, sve završile u 9. A mislim da bi i ti mene prepoznala, a ako ne mene onda sigurno Merjem jer ja stalno izbacujem nove slike. Sigurno sam nekome postala i dosadna s njima, al šta ću kad uživam u tome. Pusa za T.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:24:47   
lejlašh
Hej Mummy blago tebi s Eminicom, moja nikada nije bila mirna, čak ni u stomakuuser posted image . Sigurno ti dobro dobiva na težini. Gledala sam ti slike i djeca su ti preslatka masallah

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:26:30   
kana
mislim da sam te vidjela ali nisam bila sigurna.Bila sam u holu za to vrijeme sa mamom ,MM i Tarikom.Bila si sa nekom djevojkom ali Merjem nisam vidjela jer je bila skrivena u nosilici.Ako te vidim dr.put reagovacu.Nisam bila sigurna jer ima jos jedna cura u mom komsiluku sto lici na tebe pa nikad ne znamuser posted image Pozdrav

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:29:17   
lejlašh
Blago tebi kad imaš čitavu ekipu da ide s tobom na vakcine, ja jedva nekoga mogu uhvatiti da me odveze. Svi rade.
Onda sam to bila ja, ta djevojka je moja seka. Vidjećemo se drugi put.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 14:46:01   
kana
Ne mogu da vjerujem !
Jucer sam bila u turbo limacu-trazila onu muzikicu sto se stavi na krevetac i svira.Imali su jednu preslatku sa fazonom da ima4,5 melodija i svijetli na plafonu dok se micu mede.Preslatko ali 49,99??user posted image Smatrajuci da je to peskupo,odemo u bingo kad tamo -ista stvar ali 28 KM??!! Ista marka Tomy.
Koja pljacka!
Naravno,kupila sam Tariku i presretan je(valjda) slusa siroko otvorenih ociju i na kraju..lakse zaspi(ne moram ja pjevusiti)user posted image
Svima bi to preporucila.Zakaci se za krevetac i u obliku je zvijezde na kojoj je nactana beba koja spava
user posted image
Pozdrav


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Faze nasih beba...
7.4.2008 19:49:37   
Nadi
Hvala cure. Uspjela sam napraviti probni album.
Hvala puno.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Faze nasih beba...
9.4.2008 11:22:21   
lejlašh
Ma nije moguće da ponosne mame neće da se jave na ovu temu. Ovo mi je najdraža tema i kad se uključim prvo nju pregledam da vidim da li se javio neko novi sa svojom user posted image . Sad sam stvarno razočarana.
Hajde mame...........

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Faze nasih beba...
9.4.2008 12:27:32   
Blue rose RR
Lejlash...moja cujica je već velika..ali za mene je još i uvijek će biti mala beba...

Svako jutro se onako slatko nasmijem...uvijek je pitam:
- Je li mi se moja kika naspavala?-a ona onako protežući se (vidjela od mene i mm), jkaže:
- Jeste, puno, puno...
-A jesi li šta sanjala? - kao ona zna šta to znači, kaže:
- Jecam.
-A šta je kika sanjala?
-Mamuuuu i tatuuu....

I tako svaki put kada se probudi.
Meni nešto drago, i toplo oko srca. Eto ono onako malo i kao razumije se u svoje snove.

A jutros se dere iz svoje sobe, valjda se naspavala..Mamaaaaaaaaa...Mejem ustoooo...dođe......meniiiii.

Mislim da se i u haustoru čula, a dijeli nas samo zid sobe, a vrata otvorena.

Uh svaki dan nešto novo kaže što nas nasmije do suza...sada mi je nekako najzanimljivija, sa svojim riječnikom.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Faze nasih beba...
9.4.2008 16:05:07   
lejlašh
Super,i ja mislim da su u tom periodu najslađi, jedva čekam da i ovaj moj curetak progovori.
Prosto se iznenadiš šta sve ta djeca danas znaju. Kažu naši stari da se sada djeca rađaju sa fakultetom.
Pusa za kikicu

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Faze nasih beba...
9.4.2008 20:22:58   
Nadi
Evo i mene sa novim vijestima. Kiki je dan poslije prvog rođendana počela da govori "Da" kad nešto želi da joj damo. Ona samo naređuje a mi slušamo. user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Faze nasih beba...
9.4.2008 20:27:39   
lejlašh
Pusa za Kiki, tako i treba, curice treba vaspitati da naređuju, a ne da slušaju.user posted image
Nadi pa gdje su te slike?

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Faze nasih beba...
15.4.2008 10:04:41   
Blue rose RR
Moj tata jučer išao u pecanje riba, i naravno donio kući nekoliko "komadića (ubit će me ako čuje)...a kikica kada je vidjela ribice...zamisli se nešto...pruži ruke prema njima...ali ih ne dodirnu...kaže mama samo se okrenula i otišla - na naše zaprepaštenje.

Jutros vozimo je mi kod mame..a ona će:
- mama, jiba neće da mi da juku (ruku)...
- a što ti ljubavi nije dala ruku? - konta ona, ono dubokoumno, i reče:
- nema juke...a i boji je uho:(((

Kontam ja šta sam propustila.
- a što je boli uho ?
- tavija jiba minduse (stavila riba minđuše) -----

Eeee, sada je u fazi da je stalno bole "minđuše", pošto smo joj prije dvije hefte probušili uši...i to je kao nju boljelo.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Faze nasih beba...
15.4.2008 13:15:41   
lejlašh
Merjem sada glasnim krikom i cikom pozdravlja i doziva svoju majku- moju mamu, a ona se topi od zadovoljstva.
Jučer sam sa kolegicom bila u čaršiji i sjedimo nas tri u bašti- joj kad ona poče ispuštati neke svoje krikove zadovoljstva, i naravo da su se svi okrenuli prema nama. To je moja krišće kako je tajo od milja zove 

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *