|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
15.5.2008 8:37:01   
ebru
Samra,cestitam na sincicuuser posted image user posted image user posted image da ti je ziv i zdrav!

Ewo mi cemo danas na kontrolu,pa se opet javimo!
Ima se mnogo toga za napisat!

Pusa

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Faze nasih beba...
15.5.2008 12:04:54   
mirjana
pridruzujemo se cestitkama mami samri, i zelimo sve najbolje njoj i sincicu
da se sad malo pohvalim :)
danas je edi napunio 6 mjeseci, a prije 7 dana je izgovorio svoju prvu rijec "baba"user posted image . tako je divan kad to govori i sad ne popusta, stalno je zove, a krenuo je pricat jos nesto sto za sada ne razumijemo. pricalica na mamu, i ja sam sa pet mj. progovorila, al ja sam rekla "tata".
poceli smo jesti kasice. mama kuha krompir, mrkvicu, tikvicu, jabuke, i jedemo i kupovne vocne i jako nam se svidjajuuser posted image
danas cemo ga vagat pa vam se javim sa svjezim informacijama

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Faze nasih beba...
15.5.2008 14:00:52   
ebru
Evo nas upravo sa kontrole!
Mona pajki,pa reko da napisem koju rjec :)
Opet je primila vakcinu jednu u lijevu,jednu u desnu nogu!Ista stvar i ista vakcina kao i prosli putuser posted image A u knjizici za vakcine,stoji da je ova vakcina protiv 7 bolestiuser posted image ,opet ce primit za mjesec dana istu tu vakcinu!

Duga je 68,5 a teska caak 8,650 gr!Obim glave nismo mjerili!
Mi smo imali i vec odavno prvo B pa onda A BU A GU,sad pocesto imamo BU.Imamo isto kao sto je Mirjana napisala neke nerazumljive rjeci,posebno kad je nesto u ustima,npr.cucula pa je ona stavlja vec sama u usta pa je opet vadi i sve tako u nedogled...user posted image Sve voli vise da boravi na stomacicu,kad lezi na stomacicu osloni se na jednu ruku pokusavajuci drugom dohvatiti igracku ili cuculu koja joj je zasad najzanimljivija igrackauser posted image ...zato je mama kupila mnooogooo cucula hehe...oslanja se vecinom otvorenih sakica,samo kad nije bas raspolozena skupi sakice i pocne da protestira...Dok je na ledjima odize glavicu od podloge pokusavajuci da ustane al nista jos od toga...
Evo vec jedno 10 dana dok se vozi u kolicim ane protestira vise,jer je to izgleda zabavljauser posted image ,ja sam joj podigla kolica u polulezeci polozaj tako da mlada dama moze sve vidjet!

Svaki dan se smije sve glasnije,a najzanimljivija je kad smo negdje u trgovini pa kad se smije svi joj prilaze i maze je...

Eto toliko za sad,cekamo tempu,valjda se nece pojavit

Pusa svim mamama i njihiovim bebicama

ps.jos se nije pocela okretat sa ledja na stomku i obratnouser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Faze nasih beba...
19.5.2008 14:16:32   
akica b
user posted image Evo nas opet.....Eh,danas smo bili na kontroli i prvo da kazem da smo ozdravili i dobili terapiju tj zeljezo da pijemo narednih 2 mj..nadamo se da ce na narednoj kontroli vec biti sve kako treba.Vagali su nas i imamo 7,400 kg i 67 cm.A danas tacno imamo 4 mjeseca i 20 dana.,Doktorica je zadovoljna kilazom mada je mogao malo vise dobiti.user posted image ..
sto se tice novih fora,pa ko ima malih nekih promijena..Odguruje se nogicama od krevetic ili recimo kad ga uzmem pa od mene..guce,pjeva,pravi baloncice,,pljuje i to najvise kad ga hranim kasicom i to frca na sve strane(valjda mu interesantno) i crce od sege dok ga ruzimuser posted image ...Hvata igrackice odnosno sve sto stigne i gura u usta ,dize gornji dio tijela kao da hoce da ustane i cak se uhvati za igrackice u kreveticu i digne se i cuva  SAMuser posted image  ikad izgubi snagu padne dole i pocne plakiti..valjda mu krivo

Eto moje mame,toliko od nas za sad pa cemo se opet javiti
A zaboravila sam reci da je poceo da jede kasice i slane i slatke i pije sokice razblazene sa vodom i naravno idalje adaptirano mlijeko i cajeve.

Pocela sam mu kuhati blitvu ,brokulice i rizu i to ispasiramo i dobroooooo se naruckimouser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Faze nasih beba...
22.5.2008 10:31:08   
mirjana
Evo i nas dosli sa kontrole, primili 2 boce i jednu popili (treci put)...jupi nema sljedece do godine (za 6 mjeseci)user posted image
bio je super, malo plakao kad su ga bocali, ima 9,100kg i dug 69 masala (ima 6 mj i 7 dana). kaze nam sestra da fina, njegovana i jaka bebauser posted image  a stvarno je jak "ko beton"user posted image ...vec sam sjedi, al kaze da ga neoslanjamo na nogice do 8 mjeseca iako to on sam radi dok ga drzim odguruje se i penje uz mene...
juce je zvakao mladi luk (bijeli dio), kazu da je dobar kad rastu zubi (provjereno i ja sam ga zvakalauser posted image ) i svidja mu se...
sad spava "ko janje", malo smo mu poremetili jutarnji san, pa da nadoknadi...
...pusa svim mamama i bebama...

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Faze nasih beba...
26.5.2008 22:56:53   
Amrino
Mi semo aBd 29 imati punih 5 mjeseci user posted image .
Jos uvijek ruckimo samo maminu siku...a u fazi smo kad vec znamo da se foliramo da smo gladni a ustvari samo zelimo da se mazimo. Stavi, lopuza siku u usta i glumi da sisa, a onda odmakne glavu i nasmije se. user posted image
U fazi kad sve trpamo u usta smo odavno a u zadnje vrijeme noge su nam omiljeni materijal za zvakanje...Do neki dan ih je trpao u usta samo kad ga presvlacim (valjda mu bose noge ukusnije) a sada to radi stalno.
Neki dan- drage moje- je napravio kolut nazad!!!
Meni je ona podloga za presvlacenje odmah uz krevetic...i tako ja njega presvlacim, sagnem se samo da iz ladice uzmem benkicu (znaci nisam se odmakela i centimetar- samo se sagela) kad ono- njega nigdje! On u kreveticu lezi potrbuske i gleda u mene! (pretpostavljam da je previse digao noge dok ih je trpao u usta...)Ja sam PREMRLA!!! Uzela ga ja a on se smije- nije ni skontao sta je uradio...Zovnem MM i ispricam mu a on mi ne vjeruje... Uh! Znaci u fazi smo kad mama ne smije ni da skrene pogled ni na jednu jedinu sekundu!!!
Eh onda smo u fazi kada vec pocinjemo da se smijemo naglas...Ja mu kazem "pis" a on se zavali od sege...
Onda smo u fazi kada se svekar i svekrva sve manje otimaju da ga nosaju. Ja to prije nisam dala, dok je bio manji...jer nije volio da ga nosaju drugi ljudi, pa im je znalo biti krivo...a sada...bole ruke, noge, ledja user posted image Tezak je masala. Ne znam tacno koliko...prekosutra aBd idemo na kontrolu i vakcinu (trebali smo 31.04- ali doktorica bila na godisnjem tako da se nismo ni vagali)
Pa onda...pljujemo, pravimo balone, ludi smo za telefonom i daljinskim...mami smo sisu skroz naskroz izgrebali, volimo polje, volimo da cupamo za kosu, volimo da udaramo sakama sve redom- pa i sebe...
Ugl. ima toga ihihi...do slijedeceg javljanja puse od Amre i Hamze!


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mirjana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Faze nasih beba...
27.5.2008 8:36:56   
akica b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malog Hamzuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pisi nam opet Amra....strasan je..Moj jos ne gura noge u ustauser posted image user posted image user posted image mada ih pokusava uhvatitiuser posted image

javi nam kako je prosla vakcina..do tad....user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Faze nasih beba...
27.5.2008 14:00:49   
ebru
Bas mi je simpa ovaj tekst Amra...ja se odusevila
E bas si me podsjetila kad si napisala da se okrenuo,i da nemozes nigdje od njega maknut

Moja Mona isto tako neki dan ja sjedim za kompom,a ona je bila na svom tepihu na podu pored mene...i tako ja nesto gledam na net,i okrenem se da vidim sta ona radi kad ona se okrenula sa ledja na stomak,digla glavicu ko kobra i smije mi se...joj a meni srce ko kuca,zivotami:)
Kad ne prodje malo ja se opet okrenem kad ona na ledjima :O
I od tad,samo se okrece...juce ostavila je u kreveticu,bila mi jedna drugarica na kafi,i tako mi pricamo kad samo iza onih resetaka vidim noge :o...ona je lezala na ledjima i kako se prevrnula(nakoso)nogice su prosle kroz one resetke na kreveticu...ja umrla pa ozivila...reko slomi mi djete nogeuser posted image ,tako da i solucija da bude sama u kreveticu propadauser posted image ,nego jedina solucija je kad hocu malo odmora kad spava i to je stavim na bracni,a okolo nje su srolani jorgani...ili dok je budna na pod,stavim jorgan (sreca pa imam ih viskauser posted image ) i tu malecka boravi evo nekoliko dana...mozda malo pretjerujem al ja ipak mislim bolje sprijecit,nego  lijecit
Redovno dize nogice u zrak,hvata ih rukicama,sinoc je i nozni palac prvi put papala(mada joj none majo mjude)...danas isto ponavlja...ako su carapice na nogama ona to sad pa sad svuceuser posted image
Postala je velika "pricalica",ta se ne gasi babababababa i tako po citav dan dok je budna,jedino kad smo vani nesto mi se usuti,aman joj sve novo zanimljivo pa posmatra...a jel joj neko pridje i kaze nesto ona se fino nasmije,i obavezno vrisne...to joj haman neki novi fazon...i cesto odemo na igraliste i uziva da posmatra djecicu kako se igraju,onda je stvarno ko bubica mirna

Inace nekad i protestira pa je moram i nosat,al et sta cu mora se:)

Pozdrav svim mamama i njihovim bebicama pussssa


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Faze nasih beba...
28.5.2008 11:22:10   
amdi
Evo i mene da se javim. Nema me sad cesto, pocela sam raditi a i djeca...trci tamo, trci vamo...uh
Moja bebara sad ima 10 mjeseci i fala Bogu napredna je, uzivam u svakom trenutku provedenim sa njom. Ih, kad dodjem sa posla pa se obraduje, odmah leti u narucje, koliko se smije i gica ne mogu da je drzim u rukama. I onda slijedi nosanje, nekad ne uspijem se ni raspremiti, ne da da je spustim, ali to meni nije tesko jer i ja nju pozelim...
Pocela je da pljesce rucicama kad kazem bravooo ili tasi, tasi. I mase kad kazem pa, pa. Voli isto tako da joj se kaze laku noc, e tad se ismije pravo. Nesto joj to smijesno, ne znam zasto. A tek kad spomenem teletabise...pogled odmah leti na tvuser posted image user posted image user posted image
A sto se tice kretanja, ona je sad u fazi kad je dosta stabilna na nogama, doduse kad se drzi uz namjestaj. Smijem je ostaviti samu. Nekad kad je zovnem ona meni brzim i kratkim koracicima dotrci, naravno to su 3-4 koraka nista vise. Pa se nadam da ce brzo i to doci...
Eh kako rastu, a ko da se juce rodila...

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Faze nasih beba...
28.5.2008 13:07:32   
Amrino
Mi smo danas primili boce...user posted image
MM ga je, naravno, drzao...jer ja za to jednostavno nemam snage (poslije mi je u autu sve po spisku i svecano obecao da slijedeci put drzim ja...aha...) a ja sam ga poslije tjesila. Cim sam ga podigla i zagrlila prestao je plakat- dusa moja. Kad smo dosli kuci- odmah sam mu dala pola kasicice paracetamola i stavila mu obloge ( svakih malo ih naspricam iz one spricalice za cvijece- to mi nekako lakse nego da mu svaki put diram rukicu i nogicu). Malo smo ruckili sise...a sad spavamo vec nekih sat vremena.
Uglavnom je sve za sada OK.
Vagali smo se i imamo 7,550 kg (vidim ja da mene ledja bole) mada je MM cuo 7,850- ali posto je njega spucala takva trema zbog vakcine- necemo tu informaciju uzeti u obzir user posted image . Nas nsu mjerili...kazu da se mjeri tek sa 6. mjeseci...
Doktorica nam je dala onu brosuricu o zdravoj prehrani...koju sam ja procitala i ostala PAF- jer ima mnogo nekih stvari koje se ne slazu sa onim sto sam ja procitala. Na mom nalazu sa snimanja kukova pise SPONTANO SJEDENJE...a u ovoj brosuri pise da se hrana uvodi sa sest mjeseci i da se dijete obavezno hrani u sjedecem polozaju. Svasta.
Jos me je prpa...da ce ga jadnicka nesto boliti kada se probudi...ali eto za sada je hvala Bogu dobro. Najvise mi ga je bilo zao jer je tako prije vakcine bio veseo...samo se smijao- i doktorici i sestrama a onda odjednom BOC BOC...bas mu se na faci vidjelo da se sokirao...ja se sve sakrivala poslije da me ne pogleda ono kao "iznevjerila si me"....uh....


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Faze nasih beba...
5.6.2008 23:06:46   
lejlašh
Opet nas dvije sa nekim novostima, samo da se ova tema ne zaboravi, kad već nove mamice neće da se javljaju.
Ova moja haman hoće da prohoda sa sedam mjeseciuser posted image , samo bi da stoji na nogama i već pravi korake. Džaba ja govorim nedajte joj, rano joj je, ali ona čim uhvati nešto čvrsto odmah diže guzu. Već zna sama preći u sjedeći položaj  kada je samo malo poduprta jastukom i odmah ganja nonu da je strpa u usta. Maše rukama kao da će poletiti i stvarno se čudim kako išta dobije na težini koliko je živahna.
Skontala je da kada izlazimo napolje u haustoru njen glas odjekuje i sada čim krenemo odmah krišći, tako i ispraća i dočekuje goste.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Faze nasih beba...
8.6.2008 14:26:27   
Nadi
Cao drage moje mamice i od nas.
Moja Kiki je hvala Bogu prohodala. Napravila je ona par koraka jos prije mjesec dana ali tek od jucer se pocela pravo pustati.
Puno poljubaca od nas dvije za sve bebe i mamice.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Faze nasih beba...
10.6.2008 11:02:31   
amdi
Bravooo za Kiki i mamu user posted image user posted image user posted image

P.S. A koliko je stara(mlada) tvoja Kiki?

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Faze nasih beba...
10.6.2008 11:03:53   
Emina*
Bravo za Kiki  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Faze nasih beba...
11.6.2008 0:13:21   
lejlašh
Bravo za Kiki, prava je cura.
A ti Eminice ništa nam ne pišeš o svom Bakir-begu, moram te malo kritikovatiuser posted image

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Faze nasih beba...
11.6.2008 18:35:48   
Nadi
Hvala puno drage moje. Kiki sad ima 14 mjeseci i 6 dana. Pusa od nas hodaca user posted image

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Faze nasih beba...
12.6.2008 12:31:38   
leka
tek sam vidjela temu (pošto me dugo nije bilo) i super je. Moj mali Riky sutra abd puni 8 mj, a jučer je dobio i prvi zubić i nije imao problema a da li će imati sa ostalima ne znam. Njegova omiljena aktivnost sada je dizanje uz stvari (a još i ne puže). Što se tiče hrane prava je izjelica još nikada ništa nije odbio, mada moram uvijek paziti šta mu dajem jer je alergičan na mlijeko i jaje. Inače je vrlo vesela beba al će se sutra rasplakati jer idemo da vadimo krv (ukupne i specifične IgE).

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 9:02:20   
ebru
Evo i nas nakon duzeg vremna user posted image
Juce smo primili ´vakcine i bile na kontroli!
Sreca ovaj put nije bilo reakcije,mislim na temperaturu,samo malo nervoze,ali nista puno...
Mona ima vec 2 zubica.Nikle su dodnje jedinice!
E sad na kontroli Mona je teska 9,300user posted image (poteska za nosanje),duga je 72 cm,obim glave je 44!Doktor kaze da su sve mjere ok!Doktor je provjeravao i motoriku!Stavljao je u sjedeci polozaj,pa je sa visine kao baci da vidi jel se oslanja na ruke(nije bacio naravno,nego je drzao u rukama),a ja premrla od straha,reko hoce mi djete bacituser posted image ,pa onda je ispusto igracku da vidi da li gleda igracku i Mona je prosla i te testove...
Postala je prava brbljivica,pored ba-ba slogova izgovara jos da-da,vau-vau,ma-ma a to mama najvise izgovara kad nesto protestira,mislim kad joj nesto ne stima...Inace je postala prava dobrica u odnosu na prve mjesece(kad se sjetim samo)!Place ponenkad,ali ne kao prije...Legne navece u 9,ustaje ujutro u pola 8!Jos ne sjedi samostalno:(,ali kad je postavim u sjedeci moze sjedit,ali ja to bas i ne praktikujem,neka sama nauci

Pozdrav svim mamicama i njihovim bebicama pusa
Ps.Dobrodoslica novim mamama


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 10:47:41   
amdi
Bravo za Monu od Nejleuser posted image
Ja sam, kako sam navrsila 6 mjeseci (a sad imam 11) postala prava vristalica i stalno se nesto ljutim. A bila sam pravo mirna beba prije. Sad uzivam samo kad smo napolju, mogla bih cijeli dan u kolicima sjediti i pricati sa macama, cukama i golubovima.
Sad pokusavam malo da hodam. Mama me zove a meni nesto smijesno i napravim korak-dva do mame. Medjutim, ako mi je daleko, onda svoju guzu spustim na sigurno i lijepo dopuzem do njeuser posted image  pa, ja
A tek sto znam pricat...Mamu zovem isto kao i Mona kad mi nesto treba, recimo hapu, njam...Slazem slogove, a nekad i ponovim nesto za mamom. Uglavnom, razumijem puno toga, a narocito kad mi mama kaze-dodji, evo flasica
Eto, toliko od nas ovaj put, pa-pa do sljedeceg javljanja

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 11:58:16   
Blue rose RR
Vraćamo se neki dan iz pionirske i mm mi veli: Joj moramo požuriti kući, da prostiš samo što se ne upi*ah"
Kad moje dijete sa vrha tatine glave (sjedila mu za vratom, umorila se pravo ) reče :
"Tata memoj tjpiti, piki u pelenu, mama je ponio joc jednu"...user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 22:12:27   
Kesten
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,,,e bas se ismija,,,,,sta se sve male glavice neče smisliti,,,,
 
,,,čestitam maloj Kikici na njenim prvim koracima,,,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najveca umjetnost je istinski voljeti ljude!!!!!!!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 22:23:38   
Emina*
Evo i mene na ovoj temi....
20-og juna smo napunili dva mjeseca user posted image
Govorimo smoglasnike "a" i "e"...
Najsladji je kad ga nahranim a ne zaspe, pomijera ruku prema ustima, i dok ne skonta da je dosao do nje, ziv se polomi.... A kad shvati da je ukusna, i kad je stavi u usta, ma nema te sile da je izvadi iz usta...
I onda samo u odredjenom trenutku cujes "mljac, mljac" , ko da se davi......
Sav se ubali.....
A najsmjesniji mi je ujutro u pola 8, kad se probudi, cujem kenjkanje iz kreveta, ali jako slabo....
I tako nekih 15 minuta, ne pojacava se, ja dodjem do krevetica, on me ugleda i odmah se pocne smijati, ko veli nema spavanja kad sam ja tu budan.....
Poceli smo i baloncice da pravimo sa pljuvackom, haman sve sto mama ne voli, ja radim user posted image   user posted image
Sutra idemo na vakcinu (br 2)....
Nadam se da necu biti tuzan user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 26.6.2008 22:25:18 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Kesten)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 22:33:00   
Nedzmy
evo i nas da se pohvalimo
danas je Affanu nikao peti zub,malo je nervozan i uplakanuser posted image ,ali hrabro se bori
jako je nestasan i kao da zna da ja ne mogu vise da trcim za njim sam je zaspao i to prvi puta od svog rodjenjauser posted image user posted image jako sam happy zbog toga
jucer je zaradio svoju prvu cvorugicu,malo je plakao, ali sve se uspjelo rijesiti sa malo banane i breskve,on je od onih beba koje daju sve za malo voca
pomalo mi jetesko da upratim sve nejgove novitete,jer sad ih ima svaki dan po jedan

_____________________________

Affan 19.08.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Faze nasih beba...
26.6.2008 22:40:39   
Emina*
Nedzmy, izvini sto te ispravljam na ovoj temi,
ali ti u potpisu stoji da ti je maleni rodjen 2008...   user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Nedzmy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Faze nasih beba...
1.7.2008 11:33:32   
Emina*
Pa sta je ovo, nema nikog na ovoj temi user posted image  user posted image

Mi smo neki dan bili na vakcini...
Sada sam tezak 5600g, a dug 60 cm, mamin kosarkas....
Kaze dr da je pravo napredna i masala velika beba (masala sam joj rekla)..
Primio sam vakcinu, ali nisam nista plakao....
Kad mi je dr davala bocu, ja sam je gledao pravo u lice, i smijao joj se...
Kad me je bocnula, namrstio sam se, ko da veli sta mi to sad radis, i to je to...
Nisam ni suze pustio....
Bas sam bio hrabar user posted image   user posted image
Eto, to je zasad od nas,....

Juce, kada se me kupali, umalo da zaspim u kadi.....
hehe, toliko mi je bilo lijepo, oci su mi se sklopile na par minuta,
ja bi i zaspao, da me mama nije malo polila po glavi user posted image  
Jos uvijek balim, u guram obje ruke u usta, ko da ce mi ih neko uzeti...... user posted image   user posted image
Poljubac od nas....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *