|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Faze nasih beba...
15.4.2008 14:05:45   
ebru
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo za obje djevojcice!!!
Ova prica o mindjusama bas mi je simpa,bas sam se nasmijala,a mogu da je zamislim dusa djaga...
A sto se tice krikova i mi smo neki dan u samoposluzi imali takav ispaduser posted image ,tako da su ljudi bas se okrenuli prema nama...i kod kuce isto to cesto cini,a najsimpaticnije mi je kad se igra sa tajom,pa jedno vrijeme suti,suti a on njoj prica...pa kad vrisne a on se prepadneuser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 16:52:56   
akica b
Evo nas opet...Bili smo na kontoli danas i primili jos 3 vakcineuser posted image ..ali dobro je ,najgore je proslo.Sad imamo tacno 3 mjeseca i 20 dana..Tezak je 6,800  a dug 66...Obim glavice 41 i grudni kos isto toliko.Uglavnom,sve je u redu.Jos se nismo poceli prevrtati ali uveliko dizemo gornji dio trupa pa i guzu..A kad ga uhvatim za rukice on se digne sam na noge i hoce da se penje uz meneuser posted image user posted image user posted image .Eto,toliko za sad,naredna vakcina je sa punih 6 mjeseci...

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 18:13:13   
akica b
dajte mame pisite koliko su teske i duge vase bebice..user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 21:34:50   
amdi
Ja bih rado, ali moju Nejlu su izvagali samo jednom. Nezadovoljna sam sa pregledom bebe totalno, ovdje na Vojnickom polju. Sina sam vodila u Omer Maslic i sjecam se da je bio kompletan pregled bebe-od noznog prsta do tjemena...
Uglavnom pretpostavljam da ima oko 9,5 kila-kad je vazem na svojoj vagi, a nosi garderobu 74-80...
Sad joj je punih 9 mjeseci...i samo hoce da stoji...pravo je ponosna kad se podigne na svoje noneuser posted image (ovaj smjesko tacno opisuje njenu facu)

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 21:39:40   
seki
Mi cemo se vagati akobogda sljedece sedmice pa vam javim.
najnovije je da joj ja govorim papa,papa.... a ona digne ruku i mase........
Zubica jos nemamo.A sto se urlikanja tice.......kada se ona i stariji sin sastanu...kod mene je zooloski vrt u kuci.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 22:20:49   
amdi
IZVORNA PORUKA: seki

A sto se urlikanja tice.......kada se ona i stariji sin sastanu...kod mene je zooloski vrt u kuci.

Ista stvar

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 22:23:15   
akica b
Ja moju bebicu vodim u Omer Maslic i prezadovoljna sam..A cula sam jos nekoliko nezadovoljnih mama na Vojnickom pa su se skoro sve prebacile ovdje..Stvarno su detaljni i to mi se svidjauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 22:26:37   
amdi
I ja bih rado u Omer Maslic, ali mi je daleko i nezgodno. Narocito mi je u lijepom sjecanju ostala dr.Gordana, predivna zena.

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 22:28:10   
akica b
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mi smo kod nje...divna zena....Ali eto sto kazes,i ja da sam negdje drugo vjerovatno bihga vodila u najblizu ambulantu..ali eto,steta..Stvarno je malo dobrih pedijatara

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Faze nasih beba...
18.4.2008 23:52:00   
lejlašh
Zadnji put kada se vagala bilo je 6,2kg i 65 cm dužine, ja sam zadovoljna, narasla je 16 cm od rođenja i već je udvostručila svoju težinu (sa 4 i pol mjeseca). Na vakcinu ide sa 6 mjeseci pa ćemo onda vidjeti.
Pusa za bebice

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Faze nasih beba...
22.4.2008 7:35:00   
BINKA
POZDRAV SVIM MAMAM
Moja djevojčica  je masala.....kad se rodila bila je teska 4 kg. i od tada pravo napeduje ....
Sad ima 9 i pol njeseci teska je oko  11 kg.( ja mislim i da je to previše) i duga oko  73 cm....to mi je bilo
sa zadnje kontrole....
Beboni je pravo živa nemogu da je uhvarim ...počela je puzati oko 7 ili 8 mjeseca i  neznam više kad i od kad puže sve ruši...user posted image  nezna sto da radim s njom ... Nece ko ostale bebe da sjedne da se igra nego nema mira nikako ......samo je mirna kad spava a spava samo 20-30 min. tako da trčim počitav dan....
pozdrav od nsa dvije

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Faze nasih beba...
25.4.2008 20:57:17   
muffin
Pozdrav svima! Evo da se i ja prijavim-moja princeza ima 6 mjeseci i teška je 7 kg, a duga 66 cm. Jako je vesela, ali doduše samo sa ljudima koje zna. Sada je u fazi da dugo posmatra nove face i bude ozbiljna, ali kada smo sami nas troje  pravi je user posted image !

(odgovor članu BINKA)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Faze nasih beba...
25.4.2008 21:53:43   
pile
Evo da se i ja prijavim. Koliko vidim vase su bebe puno teze od moje Anje. Rodjena je sa 3150gr 52dugacka. Ona ima danas punih 10meseci i teska je 7kg i 270gr duga je 73cm. Skoro je pocela da puze -tacnije pre nekih petnestak dana pravo je bila ljena da se pokrene prema napred samo se kotrljala. Stabilno sedi vec od 6 meseca . Dr mi je rekla da nema dovoljno kila za svoj uzrast. Od 3 meseca je anemicna. Nadam se da ce joj se popraviti krv sa vecim unosom namernica. Jako je zivahna i nigde nema mira. Jos uvek se oslanja na noge, a i ne dize se uz ogradicu u krevetcu, pa me to malo brineuser posted image user posted image user posted image . Sta vi kazete na to?  

(odgovor članu muffin)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Faze nasih beba...
26.4.2008 1:22:38   
lejlašh
Ma sve bebe će to savladati, nemoj se sekirati. Bitno je da je zdrava i vesela, a nismo svi isti ni po težini ni po karakteru, pa tako ni bebe.
Je l troši nešto protiv anemije? Pretpostavljam Legofer sirup. Obavezno uz preparate željeza ide vitamin C, zbog bolje resorpcije željeza. Da li je dojiš?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu pile)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Faze nasih beba...
26.4.2008 1:24:00   
lejlašh
Hej Muffin dobro došla, kako se zove tvoja user posted image  ?
Otprilike je vrsnica sa mojom mrvicom.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Faze nasih beba...
26.4.2008 8:36:34   
ebru
Pozdrav muffin i pile i dobrodosle u nase malo carstvo!

Pile pa mislim da nemas razloga da se brines,jer ako procitas vec nase postove vidjeces da nijedna beba nije ista,ni po kilazi ni po motorici!
Evo npr.moja Mona ima danas 4,5 mjeseca a ni na vidiku nije da ce pocet da se prevrce ni sa stomaka na ledja,ni sa ledja na stomak,tako da mislim da je sve to individualno!
Ja bas nemam nekog iskustva jer moja je bebica jos mala,ali nadam se da ce se javit vec neka iskusnija mama koja ti moze rec svoje iskustvo!
Vec ako se mnogo brines posjeti fizijatra ili se konsultuj sa svojim pedijatrom,pa vidi sta on kaze!?
Jubite bebice svoje i pisite nam...

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Faze nasih beba...
26.4.2008 17:34:28   
amdi
Ma naravno da je individualno, moj Amar nije uopste puzao, a kad je prohodao niko da ga uhvatiuser posted image
Ali ja mislim da ce ti ubrzo poceti da se dize na noge, ako je skoro pocela puzati
Samo strpljenja i uzivaj sa svojomuser posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Faze nasih beba...
26.4.2008 21:38:17   
kana
tariku nema ni 2 mjeseca ,guce,smije se,noge samo sto ne stavu u usta,na kontroli sa mjesec dana se udebljao kilu i 3oo a rodio se sa 3700(iz bolnice izasao sa 3550).U zadnje vrijeme stavlja sake u usta i mislim da ga svrbe desni???user posted image ne znam da li je moguce da tako rano pocnu svrbiti desni zbog zubica??Negdje sam citala da mogu tako svrbiti mjesecima prije prvog zubica a sve glodalice su iznad 3 mjseca ,cak i gelici koji hlade huhh
bas napreduje:) sad mislim da ima blizu 6 kg,vidjet cemo 6-og na pregledu
Prosli mjesec je imao 4600...kako ta djeca rastu....
Pozdrav

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Faze nasih beba...
28.4.2008 20:41:00   
Nadi
Kiki je počela da govori: ko je? kad čuje da neko zvoni ili dolazi na vrata. Adruga novost je da smo probali uvesti žumance u dohranu ali je nažalost i na njega dobila tečne stolice user posted image user posted image user posted image user posted image .  A baš sam se nadala da ćemo praviti svašta novo za jelo. Pusa od nas do daljnjeg.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Faze nasih beba...
28.4.2008 21:25:47   
ebru
Bravo za malog Tarika(vec veliku bebu),kao i za malu Kiki
Kano mislim da je ok normalno da bebica vec stavlja prstice u usta i da pocinju vec zubici!Od moje rodice mali je sa 3 mjeseca imao vec 2 zubica!Mi se vec evo mucimo sa trpanjem u usta (sada doduse sve sto stigne)rukica vec otprilike od 2.mjeseca,a nema nista jos...user posted image ...sad smo samo malo nervozniji i placljiviji pa bi se mogle uskoro i ocekivat novosti o prvom zubicu.

Nadi draga,pa ti ne postavi album!?user posted image

Pusa svim mamama i bebicamauser posted image user posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Faze nasih beba...
29.4.2008 19:02:44   
SAMRAAA
ĆAO CURE!!Nije me bilo dugo,ali s razlogom,dobila sam sinčića....user posted image user posted image user posted image ...Mogu vam reći da nije bilo strašno kao što sam zamišljala...ali vrijedi...Porodila sam se u Zenici,sve pohvale za osoblje...doktora Šestića,,i babicu Tidžu...Pozdrav za vas i za moje žene iz sobe na trudničkom u Zenici...Ajlu,Saldinu i Mersihu...

_____________________________

Moje prvo sunce..

Admin 03.04.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Faze nasih beba...
30.4.2008 10:37:05   
amdi
CESTITAMuser posted image user posted image user posted image
DA JE ZIV I ZDRAV
Pa cemo da cakulamo o bebicama

Mene isto dugo nije bilo, ali vas redovno citam. Evo ova moja pocela da pomalo prica, kaze mama i  daj-kad se radi o hraniuser posted image  Bas je smijesna kad mi rucamo a ona se pojavi kod stola i isprci usta, pa onako molecivo DA(u prevodu daj)
Razumije i ne,ne pa se odmakne kad joj nesto zabranim,( hm,dokad ce to trajati)

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu SAMRAAA)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Faze nasih beba...
30.4.2008 19:18:59   
Nadi
Draga Amdi tvoj curetak ko i moja Kiki prvo kaze Da.
user posted image user posted image user posted image
Samra sve najbolje i od nas i sretno.

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Faze nasih beba...
4.5.2008 16:58:13   
lejlašh
Samra puno sreće i zdravlja želimo tebi i tvome sinčiću, postavi nam koju slikicu i javljaj kako napreduje. Nadamo se da ćeš biti česta na ovoj temi.
Merjem je počela jesti pomalo neke kašice i rižolino koje joj napravim sa sokom. Sve što sam joj do sada davala pojela je u slast, MASALLAH,nadam se da će tako i ostati. Apetit joj se utrosručio, jede i danju i noću kao na početku. Naučila je pravo da se igra, sve se glasnije smije i jako je društvena. Nikada ne plače kada je uzme njoj nepoznata osoba, samo proučava lice i onda mu pokloni mali smješak, ali nikada takav koji daje meni i svom ocu.
Toliko od nas za ovaj put.

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Faze nasih beba...
14.5.2008 22:33:37   
lejlašh
Opet se mi javljamo na omiljenoj temi: bila nam je patronažna i sada imamo 6 mjeseci i 7,3kg i 68 cm.
Ja sam zadovoljnauser posted image  (rođena sa 2950g i 49cm), a i patronažna kaže da je super napredovala, hvala Bogu.
Hajde mamice javljajte se, neće valjda ova tema biti zaboravljena skroz!

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *