|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 18:42:42   
mamica
koliko ti ti pozitivna osoba ne mogu da vjerujem...impresionirana sam sto ti nama govoris da mi ne budemo tuzne i tjesis nas umjesto da je obratno... eeej zeno svaka cast, skidam ti kapu!


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 21:55:05   
MinaMM
Draga srce me zabolilo kad sam ovo procitalauser posted image . Imas i moju punu podrsku i skromni doprinos. Sve najbolje tebi i tvojoj princezi!!!!

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 22:29:52   
bebbe RR
I Tebi, Dobra Majko, i Tvojoj djevojčici, velikom borcu, kao i ostatku porodice, želim sve dobro!
Nadam se da ćemo čim prije sakupiti potrebni vam novac.
Srdačan pozdrav!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 22:55:57   
my_little_baby
drage moje divne duse....kad god zavirim imam sta da procitam...duboko me je dirnilo sve sto ste napisale...da ne odgovaram svakoj ponaosob,iako zasluzujete svaka da joj se pojedinacno obratim ..al nemojte mi zamjerit trenutno nemma vremena, a moram vam ostaviti bar neki komentar....jer su me emocije preplavile..i sad meni oci suze ..ne znam sta da kazem ,a da je dovoljno veliko i da izrazi sve ono sto osjecam dok citam vase  rijeci...Da vam Uzviseni podari sve ono sto je najbolje za vas....
hvala vam do neba....
i svi smo borci kad nam je dijete u pitanju.....Moja Merjema je i moja najveca bol ali i moja najveca snaga....zbog nje padam ,ali zbog nje se uvijek i iznova dizem.......
Ljubim vas puno.....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Moja Merjema....
9.9.2009 22:59:18   
mamanaa
ja ti se divim i cestitam na svemu sto cinis za svoju djevojcicu, neka ti Uzviseni da snage da to i u buduce radis jos bolje nego dosad. ti si primjer kakve bi sve majke trebale biti,a ne kad malo zagusti predati se i klonuti...
stvarno ti svaka cast...ljubac za merjemu, prekrasna je...


_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 10:49:12   
meli
pokusavam nesto pametno da napisem ali mi ne ide nikako. tuzno, strasno tuzno i bolno. svaka ti cast. to sto cinis za svoju Merjemu je dokaz koliko si jaka i velika licnost. molim dragog Boga da ti idalje da snagu da se brines o svojoj djevojcici.
ti si zeno heroj.....a tvoja djevojcica je med medeni.....jedan snazni zagrljaj za malog borca....user posted image


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu mamanaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 10:55:23   
ElEmina

IZVORNA PORUKA: mamica

za sve one koje ne znaju kome bi dale vitre i zekat...ne morate vise razmisljati evo idealne prilike... a i ja cu vidjeti sta mogu napraviti po tom pitanju!


u!


Mamice, svaka čast!!!

A tebi i tvojoj malenoj da dragi Allah dž.š. podari sabur i da vas obaspe Svojom milošću i zadovoljstvom, srećom i berićetom i nafakom koja će vas obradovati. Amin

_____________________________

Mama voli mazu, maza voli mamu:)
18.04.08.

(odgovor članu mamica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 11:07:07   
meli
mamice, prijedlog za 10!!!!!!!!!

_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 11:09:33   
bubuli
svako ima svojih 5 min pa nadam se i vas dvije...da se sto prije skupi novac za sva pomagala...
imam prijateljicu u Novom Travniku pa se jednog dana ako Bog da i vidimo...


_____________________________



(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 12:51:16   
batterfly
user posted image user posted image user posted image
Ne znam sta da kazem, a sto do sada nije receno...
Pridruzujem se molitvama svih forumasica za tvoju preslatku Merjemu, i nadam se da cemo vam uspjeti pomoci...Da cemo tvojoj maloj princezi, a od sada i- nasem malom-velikom borcu RingeRaje- uljepasati djetinjstvo i zauvijek sacuvati njezin preslatki osmjeh..

A njezinoj mami, od srca zelim da joj dragi Allah da jos snage, jos strpljenja, jos ljubavi i jos zdravlja, da svaku njenu dovu uslisi i da im olaksa...Amin.


Saljem vam vellikiiii, veeelikiii, veeeeliiikiiiuser posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:00:57   
adannn
user posted image user posted image user posted image user posted image Duša draga,kako je samo mila i lijepa:))Šaljemo vam puuunouser posted image i poljubaca,puno riječi podrške i da vam dragi Allah pomogne,da snage i strpljenja....Lijepe oči drageuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:02:02   
Azure
Mila moja zaista nisam znala za tvoju djevojcicu. Duboko se suosjecam sa tobom i malom preslatkom princezom. Nikad se ne zna kome se moze tako nesto desitii zaista treba da smo svi solidarni i pomognemo jedni drugima. Od svakog pomalo a nasoj princezi moze pomoci. Hvala Bogu pa na ovom svijetu jos ima dobih ljudi koji zele i hoce pomoci. Ovoliko je grlim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ljubim. Neka objema Bog podari puno snagei volje.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:06:50   
teta berta
Puno zagrljaja i od nas za malenu Merjemu i njenu mamu... A svaka od nas da pomogne i Merjemi omogucimo sve sto joj treba. Jer ona to doista zasluzujeuser posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:12:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: my_little_baby

Moja Merjema je i moja najveca bol ali i moja najveca snaga....zbog nje padam ,ali zbog nje se uvijek i iznova dizem.......





Draga nasa, da Vam dragi Allah da snage da izdrzite tu bol koja vas je zadesia i da nasa Merjema bude jedno zdravo i sretno dijete.....Tvoje suze i radost prepoznaje svaka majka i plemenita osoba. Uz tebe smo......i molicemo se za nasu djevojcicu....user posted image

(odgovor članu my_little_baby)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:27:09   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: ElEmina


IZVORNA PORUKA: mamica

za sve one koje ne znaju kome bi dale vitre i zekat...ne morate vise razmisljati evo idealne prilike... a i ja cu vidjeti sta mogu napraviti po tom pitanju!


u!


Mamice, svaka čast!!!

A tebi i tvojoj malenoj da dragi Allah dž.š. podari sabur i da vas obaspe Svojom milošću i zadovoljstvom, srećom i berićetom i nafakom koja će vas obradovati. Amin


Potpisujem!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu ElEmina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:36:39   
senka kurt
Ako negdje pogriješim, izvinjavam se unaprijed, ali pitam se ima li smisla priču i neku vrstu apela za pomoć pokušati objaviti u medijima. Za sada sam sigurna da je mogu "progurati" na više tih tv, radio i novinskih adresa. Tražim savjet od Mejremine mame. Spremna sam angažirati se, napraviti tekst, naći kolege koji će ga objaviti i još što šta. Razmišljali se o nekom broju u bh. telecomu. Ovo sa žiro računima nije loše, ali je telefonski poziv brži.

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 13:44:44   
MinaMM
my_little_baby imas PP od mene. Pusa




_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 14:22:31   
emma.L
Samo ću reći da si u stvari super mama, my_little_ thing! I sretna da imaš toliko snage koju i Mejrema osjeti itekako, dijete je na svim slikama nasmijano i raspoloženo user posted image , pravi mali borac! Sretno, mislim da ćete uspjeti olakšati joj djetinjstvo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 14:43:42   
my_little_baby
evo da se napokon javim.....iscitam sve vase poruke..ali jednostavno ne stignem svakoj pojedinacno odgovoriti....svak hoce svoje ..evo i sad dok kucam ..djeca mi se nesto svadjaju:)) a ja ko baja ...pa dok stignem na sve...jos kad popijem gynipral onda mi nije ni do cega...(ko ga pije a ne podnosi ga ,shvatice me)

sta da vam kazem a da se ne ponavaljam.....Molim Allaha da uslisi vase molitve upucene za moju Merjemu...jer dova (molitva) je najjace oruzje i samo On mijenja stanje....sve ove vase rijeci poljupci ,zagrljaji koje nam saljete sjedaju poput mehlema na ranu.....hvala vam opet i opet i ko zna koliko cu to jos puta napisati ..al zaista sam vam jako zahvalna......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 14:48:31   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: senka kurt

Ako negdje pogriješim, izvinjavam se unaprijed, ali pitam se ima li smisla priču i neku vrstu apela za pomoć pokušati objaviti u medijima. Za sada sam sigurna da je mogu "progurati" na više tih tv, radio i novinskih adresa. Tražim savjet od Mejremine mame. Spremna sam angažirati se, napraviti tekst, naći kolege koji će ga objaviti i još što šta. Razmišljali se o nekom broju u bh. telecomu. Ovo sa žiro računima nije loše, ali je telefonski poziv brži.


draga senka odgovaram posebnu na tvoju poruku ..ali malo poslije....hvala za prijedlog i ponudjenu pomoc....

(odgovor članu senka kurt)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 15:02:35   
Anoniman
Samo da drzim "podignutu" temu....da je sto vise clanca otvori....

(odgovor članu my_little_baby)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 15:12:15   
batterfly
my_littlle_baby,

Sad, evo, citam ponovo tvoj post i zapisujem neke info., kad....ne mogu da vjerujem...ostala sam draga bez teksta, jer mislim da se ti i ja znamouser posted image ...
Jesi li isla u OŠ. "KALIBUNAR"???...Prepoznala sam te po djevojackom prezimenu, ali jos uvijek ne mogu vjerovati da si ti u pitanju.....user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 15:12:17   
mamanaa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Samo da drzim "podignutu" temu....da je sto vise clanca otvori....




_____________________________

kako je fino biti mama........

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 15:14:52   
dinciii
Draga moja ova tvoja prica me je jako rastuzila al se divim tvojom snagom...Svaka cast...Da dragi Allah podari maloj sto bolji i sretniji zivot..Ja cu isto uplatiti sutra na racun...Pa mi javi kad dobijes posto saljem iz inostranstva!!!Puno poljubaca slatkoj Merjemi....

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Moja Merjema....
10.9.2009 15:21:26   
my_little_baby
eh evo me opet ,dok sam malo djecu zabavila:)
draga senka sad za sad je bih sa medijima malo pricekala...iz jednog razloga...naisla sam na internetu na jedno ekstra pomagalo,kojeg nema  na nasem trzistu...a to je nesto najnovije..i bilo bi ne dobro nego idealno za merjemu ...to je nesto i za sjedenje i za stajanje...na hidraulicni pogon ..ali mislim da mu je cijena astronomska....al kad dodjem do vise informacija onda cu o tome....
i sad ja bih ipak nesto od svih tih akcija ostavila ono sto se kaze u rezervi....
Mozda sad jedino neki novinski clanak....ili ipak...
..ne znam opet ......trenutno sam malo zatecena....pa nisam nacisto ni sama sa sobom ..koliko je sta dobro ....al mozda ipak malo pricekati.....
Hvala tebi i nadam se da me neces pogresno shvatit...i da ces u slucaju da ja ubrzo promjenim milsjenje,pruzit nam pomoc,u vezi sa medijima...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *