|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RE:Umor u trudnoći
15.6.2010 15:30:35   
Nana84
Umora kod mene nema, ja zujim po kuci ko pcelica. Kaže mm neki dan, ženo odakle ti tolika energija, ja jedva gledamuser posted image user posted image danas mi je 5. mjeseci trudnoće, dobro se osjećam i nadam se da će tako i ostati. Trešnje jedem na kile, mene ništa više ne privlači ko trešnje user posted image

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: RE:Umor u trudnoći
15.6.2010 15:34:46   
marny
u ovoj zadnjoj trudnoći sam bila umorna od prvog do zadnjeg dana, za ništa nisam bila, nisam ni imala ono znakovito sređivanje kuće pred porod.
Cijelu trudnoću sam priležala.
Možebitni razlozi;- prevelika težina, startala sa 64-65 došla na 102:(, sve mi je bilo slatko i stalno sam bila glaaadna
-ili čak različit spol nego u prvoj trudnoć?!
u prvoj trudnoći mi je bio bed jedino prvo tromjesječje.

(odgovor članu lillyy85)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: RE:Umor u trudnoći
15.6.2010 15:44:47   
faris06
U prvoj trudnoci bila kao leptiric, svako jutro prva na poslu , zadnja sa posla. Otvorila bolovanje i tu noc zavrsila u porodilistu. Druga trudnoca , od starta stalno umorna, troma , ma nisam bila ni za sta. Inace u obje trudnoce ista kilaza , dobila po 13 kg, i isti prirast tezine  za pojedine mjesece pa nema veze sa tim. Prestala raditi gotovo mjesec i po prije termina i ostatak trudnoce prelezala, jer sam bila konstantno umorna. 

_____________________________

Dva mala Indijanca

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: RE:Umor u trudnoći
8.7.2010 11:18:27   
m.i.n.a.
Drago mi je da nisam jedina umorna,cak sam se sama sebi krenula podsmijavat da sam lijena postala..istina mogu ja dosta hodat i trpit umor al zato kad jednom sjednem pitam se sto mi je to trebalo..evo danas npr.imam goste pa se malo razvaljanila po kuci ili bar pokusala ali slabo mi ide pa ako koja od ovih pokretnih ima blizu nek navrati..a mislila sam i kolac napraviti sama al..ici ce mm kupiti..a kad se sjetim da sam samo prije koji mjesec hodala po brdima i snijegu na poslu,ma sta hodala trcala...al znam da ce proci i da vrijedi izdrzati..sreca pa mi je mm nagodan i nije zahtjevan pa pola nereda se pravi da ne vidi dok bih ja na njegovom mjestu vristala..user posted image user posted image

(odgovor članu faris06)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
9.7.2010 13:16:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu m.i.n.a.)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: RE:Umor u trudnoći
9.7.2010 13:29:06   
rose 87
ja sam citavu trudnocnu bila stalno umorna i pospana,mada mislim da je od niskog pritiska tokom citave trudnoce,znam da sam jedva radila a jos teze mi je bilo kada mi se kafa ogadila bukvalno sam povracala na nju pa nisam mogla ni to uzeti da me razbudi

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: RE:Umor u trudnoći
9.7.2010 13:32:31   
sara.at
na pocetku trudnoce nista kao lasta bila,a sad pred kraj jesam li igdje legla zaspala sam kao medo user posted image  
mm poceo zamnom deku da nosa gdje god da lezem neka se nadje user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Umor
15.7.2010 16:43:46   
alhemicar
to je sasvim normalno u trudnoći,posebno pred kraj.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 15.7.2010 20:20:03 >

(odgovor članu Shishka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Umor u trudnoci
15.7.2010 20:19:39   
Skvo RR
Alhemicar, o stucanju smo sve pisale na ovoj temi KlIK.
Prebacit cu ti dio posta o stucanju na adekvatnu temu.
 
LP

< Poruku je uredio Skvo RR -- 15.7.2010 20:22:54 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu alhemicar)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Umor u trudnoci
9.11.2011 15:56:38   
aidana
evo i ja sam dosta citala o tome da je umor normalan u trudnoci ali moram ipak da se pozalimuser posted image Jednostavno se ne znam nositi s tim, poslije posla dođem kuci i nisam u stanju nista raditi. Toliko sam umorna da nemam snage ni jesti. Prvo spavam (iako se svaki dan borim da ne spavam), onda se probudim, jedem i opet bi da spavam. Kad mi neko dođe samo razmisljam "hajte kuci da mogu spavati"user posted image nemam snage pricati s ljudima ili da ista radim. Imala sam planove da redovno vjezbam i idem setati, ali jednostavno ne mogu. To mi je onda toliko krivo da mi se place... sad sam u 13toj sedmici i stvarno se nadam da ce ubrzo proci...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Umor u trudnoci
10.11.2011 10:49:07   
dush
aidana, ne brini se, proci ce. I ja sam tako prva 3 mjeseca samo spavala... Ma ni rucka poslije posla nisam skuhala niti jednog u ta 3 mjeseca :) Evo me danas u 18oj sedmici, tortu neki dan pravila od 3 popodne do 12 navecer, u 12 isli prijateljici da je probudimo i cestitamo rodjendan sa tortom user posted image Jos samo malo i bit ces kao nova user posted image

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Umor u trudnoci
11.11.2011 15:02:51   
aidana
dobra si, ja mislim da ni u normalnim okolnostima ne bi pravila tortu od 3 sata do ponoci user posted image
sad se nadam da necu prespavati utakmicu...a mozda bi mi i bilo bolje tako, da se ne nerviram user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *