|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
7.12.2012 0:45:52   
sanjalica_m
Pozdrav svima, nova sam na temi user posted image
Moja beba od mjesec dana se cesto zakocene. Zaista nisam znala da tako male bebe to rade... Ne znam kako da reagiram, ne mogu je osamariti, naravno, ne mogu je ni treskati puno zbog vratica... Bas se pogubim...premala mi je nekako, i jako je ruzan prizor kada se "zajampuri" i usnice joj malo poplave user posted image

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu raspolozena mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
23.12.2012 20:53:57   
Alannah
Sva sreca pa sam ovu temu za svaki slucaj procitala.Beba od 2,5 mjeseca mi se danas zakocenula i sjetim se da mu puhnem u lice i trznu se on i prodisa.Stvarno je grozno gledati ga onako u rukama zaledjene face.Hvala vam zeneuser posted image

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
24.12.2012 9:04:49   
mamaibabo
poz sanjalice ja sam u slucaju kad se zakocene uvjek ovo primjenivala punem joj usta ako to ne djeluje podignem je uspravno i napolje pa ono zacepim nosic da se otvore usta da udahne zraka i to bi djelovalo al mozda i da trazis od dr.savjetuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
24.12.2012 11:10:32   
yasemin
moja beba se još nije tako ekstremno zakocenula , ali ono kad krene čim ga podigne prestane , uglavno dobro mi je ovo znati što sam pročitala na ovoj temi user posted image zahvaljujem

_____________________________

yasemin

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
27.12.2012 1:24:05   
sanjalica_m
Ja sam se konacno "ustelila" user posted image
Ispocetka sam panicarila, a sada skroz iskuliram, znaci apsolutno nikakva reakcija i vjerujte - prestala je to raditi.

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sta uraditi kad se beba zakocene?
21.1.2013 15:03:03   
eminesqu
Meni uvijek pali kada joj puhnem u lice. U zadnje vrijeme zna se zakocenit kada pije vodu. Mislim, ona jeste sada velika ima 16 mjeseci, ali i dok je bila manja fukcionisao je isti sistem. user posted image

_____________________________

Vi nikada ne možete biti toliko podli koliko ja mogu izgledati naivno.

06.02.2004.
23.09.2011.

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *