|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 8:53:00   
Dalil@
Bira..smece

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 13:25:05   
mala87
IZVORNA PORUKA: vila_7

IZVORNA PORUKA: pauza

IZVORNA PORUKA: sabinos

i persil tecni deterdzent,bezvezeuser posted image


a zar sve zenice ne preporucuju njega kao najbolji za pranje robice za bebeuser posted image user posted image  on + chicco omeksivac??? ili sam ja polupala loncice??


meni je Persil odlican i to ga koristim bez omeksivaca! nekad njega , nekad Perwoll, a sljedeci put cu MERIX probati! I svaki mi lijepo mirise bez omeksivaca


i ja koristim persil ali sam jednom prilikom uzela bila neka akcija kupis jedan i drugi dobijes u pola cijene  i ja reko da kupim .................a onaj mali sto mi je dosao kao pola gratis smrdi kao na zapaljenu plastiku user posted image ..................
sad ne znam sta je pisalo tacno na njemu jer sam ga poklonila  user posted image user posted image


_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 21:32:00   
Lilly
Male kante za smece i to one rostfrei! Stalno se prljaju i stalno ih moras brisati. Jedna tackica i izgledaju strasno, kvare opsti izgled prostorijeuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 21:37:22   
damma
IZVORNA PORUKA: Lilly

Male kante za smece i to one rostfrei! Stalno se prljaju i stalno ih moras brisati. Jedna tackica i izgledaju strasno, kvare opsti izgled prostorijeuser posted image


ja je taman planirala uzet kad odem sledeci put u nabavku. u kupatilu mi bila plasticna pa pukla i kontam sad cu rostfreinu. odgodjeno....


_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.11.2011 22:00:43   
Neca xxx
IZVORNA PORUKA: damma

IZVORNA PORUKA: Lilly

Male kante za smece i to one rostfrei! Stalno se prljaju i stalno ih moras brisati. Jedna tackica i izgledaju strasno, kvare opsti izgled prostorijeuser posted image


ja je taman planirala uzet kad odem sledeci put u nabavku. u kupatilu mi bila plasticna pa pukla i kontam sad cu rostfreinu. odgodjeno....



Imam ja jedan fazon kada su u pitanju te kante. Imam i ja jednu vecu u kuhinji, ali mi se stalno prljala. kapne kapljica vode i ja onda to moram da cistim. ali nisam htjela da je zamijenim jer mi se plasticnaa kanta za smece nikako nije uklapala u kuhinju. i ja lijepo kupim onu foliju za stakla. znate onu poluprozirnu, samoljepljivu sto izglleda kao vitraz. i fino izrezem krug malo veci od poklopca kante i oblijepim poklopac. i onda jos zalijepim jednu trakicu te folije i preko kante. i problem rijesen. ja imam finu kantu koja je sada jos ljepsa, a posto je ta folija sarena, vise se ne vidi svaka najmanja flekica. Pokusajte. user posted image

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
28.11.2011 11:27:19   
mersiha 77
neca hahahaha mudro bogamiuser posted image  user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
28.11.2011 11:43:36   
Neca xxx
A moramo se snalaziti. user posted image

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 232
   [Obrisana poruka]
5.12.2011 9:36:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
5.12.2011 10:02:21   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mikado šampinjoni u konzervi....našla dlaku u njima...duuuuugguuuuuu crnu dlaku user posted image user posted image user posted image

user posted image



auuu user posted image user posted image user posted image neće se više naći ni u mojoj kući


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
5.12.2011 15:25:33   
elmaL
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mikado šampinjoni u konzervi....našla dlaku u njima...duuuuugguuuuuu crnu dlaku user posted image user posted image user posted image

user posted image



Ni u mojoj definitivno, koristila ih mozda dva puta jer nije bilo svjezih kupiti, kiseli su mi i imaju vrlo cudan okususer posted image

Dodala bih jos:
-ugaoni namjestaj ( iako nam je sadasnji ugao vrlo udoban, i za spavanje jer se razvlaci, ima gubitak prostora, uvijek ima prazno mjesto koje se ne moze popuniti, ono u cosku, jedva cekam trosjed dvosjed-bez foteljeuser posted image a i lakse je rasporediti u dnevnom)
-truleks ( u zadnje vrijeme mi se vrlo brzo usmrdi ne znam zasto i stalno ih mijenjam, sad cu uzeti neke krpe tanje kao za brisanje, koje cu moci i u masini oprati)
- majica koja nije pamucna


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
5.12.2011 15:52:27   
mamajednogdjecaka

Dodala bih jos:
-ugaoni namjestaj ( iako nam je sadasnji ugao vrlo udoban, i za spavanje jer se razvlaci, ima gubitak prostora, uvijek ima prazno mjesto koje se ne moze popuniti, ono u cosku, jedva cekam trosjed dvosjed-bez foteljeuser posted image a i lakse je rasporediti u dnevnom)
-truleks ( u zadnje vrijeme mi se vrlo brzo usmrdi ne znam zasto i stalno ih mijenjam, sad cu uzeti neke krpe tanje kao za brisanje, koje cu moci i u masini oprati)
- majica koja nije pamucna

[/quote]
Slazem se sa tobom,a sto se tice truleksa (mada je on po meni nehigijenska krpa totalno) mozess ga otkuhati i bit ce cist i mirisan.Ja ih inace koristim samo u wc-u i poslije svakog koristenja ga otkuhavam i ne smrdi.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
5.12.2011 15:53:36   
mamajednogdjecaka
U moju kucu vise nece salama Cekin Poliko premium.Osjeti se na koncentrat,i sve nas od nje zaboli stomak .

(odgovor članu mamajednogdjecaka)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 15:56:04   
AAmela
Nikad cvijece koje sam dobila na poklon i radi reda ga drzim u kuci.
Bijele podne keramicke plocice.

(odgovor članu misty)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:11:27   
Nunichi
Bijele žaluzine  user posted image

Felce azuro omeksivac...vise sam ocekivala. user posted image

(odgovor članu AAmela)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:16:15   
Ilhana RR
Skupi prasak za pranje vesa... nedavno mi muz kupio "pogresan" prasak za ves tako da sam sve ponovo morala prati... hvala Bogu te postoji marka Spar =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:19:54   
mersiha 77
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Skupi prasak za pranje vesa... nedavno mi muz kupio "pogresan" prasak za ves tako da sam sve ponovo morala prati... hvala Bogu te postoji marka Spar =)


koji ti je to deterdjent?
o ostalome tenk inte,mozda nisam dobro napisala ali sam sigurna da znas sta mislim i na stauser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:21:49   
Ilhana RR
Ariel uzeo on... sve ostale tackice po haljinama, jedva isprano... a Spar sto imas u Ö&B je predobar, ja jednom uzela da probam i fenomenalan je a 9:90 kr ti je kilo ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:26:47   
mersiha 77
ma joj draga za mene je OB daleko jer nemam auto da dodjem do njega
a autobusi ne idu tamo tako da mogu samo sanjati dok ne polozim vozacki ponovo
jeli to za bijelo ili sareno?neupratihuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:28:25   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mersiha 77

ma joj draga za mene je OB daleko jer nemam auto da dodjem do njega
a autobusi ne idu tamo tako da mogu samo sanjati dok ne polozim vozacki ponovo
jeli to za bijelo ili sareno?neupratihuser posted image


Ma ovaj bio za sareni, srecom nije uzeo i za bijeli... samo bi bile bacene pare jer sam odma bacila kesu...

a ima u nekim MAXI/Kvantum i u pojedinim Willys i Netto nekad.... pogledaj, SPAR pise na njima... imaju i za sareni i za bijeli =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
6.12.2011 17:31:49   
mersiha 77
moram probati
ja koristim Via wait i on super pere ali je 27 kr po kutiji a u kutiji 700 gr

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
10.1.2012 12:47:57   
d.dita
 Perfex, toaletni papir!
I prije smo ga nekada znali uzeti ali ovaj sada je katastrofa! grebeeee!

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
21.1.2012 19:05:32   
Nedi
Vanish za pranje tepiha. grrrrrrrr 

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.8.2013 1:04:16   
Lilly

IZVORNA PORUKA: ena23

nista iz Bagatele. kad smo se tek doselili uzela kod njih dva jastuka za goste. medjutim, stvarno su bili debeli i nijedni mi gosti na njima nisu    htjeli spavati pa neki dan      odlucih da izvadim malo spuzve iz njih  da ih poravnam. otvorih ja punjenje kad imam sta vidjeti

user posted image user posted image user posted image user posted image kako su ih punili valjda vec koristenim spuzvama medju komadicima spuzve sve  dlake user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ko zna     kojih ljudi...  ma    povraca mi se kad se samo setim.  jos mi djete jedno vrjeme na   tom jednom jastuku spavalo user posted image



Ajii FUJJ user posted image Zar tako nesto u jastukuuser posted image


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.8.2013 8:30:12   
Mirkica
jel se broje i ljudi ili samo predmeti ???? :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Šta više neće "ući" u Vašu kuću :)
15.8.2013 11:23:04   
Lalali
zaluzine

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *