|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:25:50   
Mamica24
Moguće da je samo prehlada... Ne brini se toliko.
Znam da imaš svoje razloge ali nije ni beba tako loša vijest - pa ako je sudjeno tako!!



_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:28:17   
marinčii
reallove ako kažeš da si imala zadnju mjesečnicu prije 5 dana čisto sumnjam da je trudnoća u pitanju,sigurno je neki virus ne brini proće..

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:28:27   
mamana
Ne mora biti trudnoća. Mi (sve troje) smo prošle godine u ova doba imali Rota virus, koji karakretiše mučnina, povračanje, proliv, a u nekim slučajevima temperatura. Ja se sječam da mi je isto tako bila mučnina od mirisa hrane, obično traje 5 dana.
Koliko ti dugo imaš te simptome?

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:33:46   
reallove
Meni evo treci dan,ponekad imam neki pritisak u glavi,nema povracanja,stomak me ne boli..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 14:41:24   
mamana
Onda nije virus, obično stomačne viruse karakterišu jaki grčevi u stomaku od kojih se sav preznojiš. Nadam se da će brzo proći i da će sve biti OK. Pozdrav

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 16:09:39   
reallove
Evo da se javim,nalaz je gotov,NISAM TRUDNA,imam neku upalu,vjerovatno bakterija,sada dalje trebam ici na pretrage..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 17:03:29   
Ilhana RR
haj nek znas sta je, ja i da odem doktoru ovde trebace mjesec dana da bih izvadili sve nalaze, do tad bih i umrla ja mislim...

Joj ja mislim da je ovo samo ovde u ovoj prokletoj drzavi... cekam do sledece sedmice i idem kod doktora pa cu da ga netjeram da uradi sve moguce testove sto moze....



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 18:56:50   
reallove
Hajde draga da sve bude  uredu aBd..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 20:48:53   
leli§
zene drage sta vam je? je li to i vi niste slusali kao ja pa se prehladili?

ja se nadam da nije isto kao kod mene... ja sam mislila da cu da umrem 4. dan sam bila u situaciji da nisam bila u stanju drzati mob u ruci ni pricati... ne dao dragi Bog nikome... zavrsila jos dva puta u hitnoj nakon zadnjeg javljanja ovdje na temi...i na kraju se ispostavi da su bubrezi... i znate sta me spasilo---- preko 4 litra vode na silu u roku od 48 sati... kreatinin bio 265 a normala 15-115... poslije infuzije se spusti na 243 i nakon 48 sati uz ovoliko vode se spustio na 162... usvakom slucaju ne dao Bog nikome


reallove: prehlada 100%... mila zima je nemoj se zazati nisu minusi ali kad puhne vjetar raznese a vani suncano pa zavara... papuce na noge i carape, plocice ce nam glave doci

ilhana: nemoj se zezati, da traje koliko traje kod doktora i povadi to sto trebas...

mamica 24: mogu samo misliti kako ti je bilouser posted image nadam se da si bar malo ko nova sad

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 20:52:15   
Visnja RR
nadam se da ce zene biti opet extra user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: bolesti stomaka i mucnine
28.1.2010 21:08:01   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nadam se da ce zene biti opet extra user posted image


iz tvoji usta u bozije usi ili kako se vec kaze...

sto se ticee mucnine bolje je, malo manje mi se muci. test nisam stigla danas kupiti al kontam da se svratim surta do one klinike za potvrdjivanje za trudnocu da mi oni vide jel to...

al i da je to nebi mi bilo ovako, glava mi puca i temperatura me drzi... cudno pravo... haj sta god da je samo neka prodje brzo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: bolesti stomaka i mucnine
14.10.2010 20:24:04   
Mamica24
Drage žene i mame ako nije problem zamoljela bih vas za mišljenje... evo u zadnjih par dana stomak oko pupka me boli ali samo kad legnem i kad rukom tj. prstima pipnem po tom dijelu. Drugih tegoba nemam.

Da li je u pitanju neka upala ili je od ljuljanja bekria na nogama kad hoćew da spava pa da mi se slučajno nisu mišići stomačni upalili ili sl...

_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *