|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste se udebljale?
23.9.2008 22:35:38   
mynxlee
zadnji put kad sam bila na vaganju, a to je bilo 15.09. imala sam 70,2 kg. danas kad sam isla doktoru isto i vagala se, imam 72,2 kg. za 8 dana udebljala sam se 2 kg. doktorica kaze da je to normalno. mozda mi se povecala samo kolicina vode, jer se na mom tijelu nista ne primjeti. samo mi stomak raste, cini mi se preko noci.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Mara*)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: koliko ste se udebljale?
24.9.2008 16:58:44   
tresnjicaaa
Jao ka kad citam vase postove prosto me stid. Ja sam danas bila na kontroli 16. sedmica i udebljala se  4 kile. Ali ja stvarno ne znam kako. Jer ne jedem nista vise nego sam prije jela. 

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: koliko ste se udebljale?
25.9.2008 9:41:49   
Happy
Mene stvarno panika hvata.... Ja sam 17-ta sedmica i mislim da sam dobila sigurno 5 kg, ako ne i više.... Stomak mi je ogroman... Kad kažem da pogode koliko sam trudna znaju mi reći i po 6 - 7 mjeseci.....  (mada sam i prije imala stomaka)...
Ne znam šta je, zaista ne jedem puno više nego prije, jedem normalno... Ne jedem naveče, izbacila sam slatko ( 80%)...
Mogu vam reći da me zaista panika hvata... Neka je živo i zdravo ako Bog da, ali kako ovo zaustaviti.... Čini mi se i da su mi  noge počele oticati user posted image user posted image user posted image
Nemojte me pogrešno shvatiti, ali nekako mislim da je rano user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: koliko ste se udebljale?
25.9.2008 10:00:56   
leona
Mislim da nemas razloga za paniku.

Ja kad sam prvi put otisla na pregled imala sam 58 kg (6 sedmica), iduci pregled mi je bio u 16 sedmici i imala sam + 4 kg.
Sad sam u 23(sutra idem na kontrolu9 i mislim da sam dobila sigurno jos 2 kg.
23 sedmica 6 kg, meni se to i necini tako lose..

A i stomak mi nije bas velik... nekako mi svugdje drugo ide:-)) npr. grudi, ogromne su

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: koliko ste se udebljale?
25.9.2008 22:29:47   
idana_85
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Jao ka kad citam vase postove prosto me stid. Ja sam danas bila na kontroli 16. sedmica i udebljala se  4 kile. Ali ja stvarno ne znam kako. Jer ne jedem nista vise nego sam prije jela. 

Eh i ja sam u 20 imala 4 kg, a sad uh....
Jesi ti draga moja prestala folacin a presla na prenatal ili natal active? obicno se tako pocne debljati......


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: koliko ste se udebljale?
26.9.2008 9:19:22   
malena83
Na početku prve trudnoće sam iimala 56 kg (visina 180, prava mršavica) otišla u bolnicu sa 76 kg.
Sada prije trudboće sam imala 66 kg i u 15 sedmici sam se udebljala 3 kg.user posted image
Mada jedem sve normalno kao i prije, a za kasnije ćemo vidjeti...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: koliko ste se udebljale?
26.9.2008 12:11:46   
tresnjicaaa
IZVORNA PORUKA: idana_85


Eh i ja sam u 20 imala 4 kg, a sad uh....
Jesi ti draga moja prestala folacin a presla na prenatal ili natal active? obicno se tako pocne debljati......



Jesam Idana. Pila sam folacin plus a sad pijem prenatal. Ali zar to ne treba tako? Ne kontam. Uh pa ti si dobra ti si sa 20 sedmica imala 4 plus a ja sa 16. Cisto sumnjam da cu zadrzati ovu kilazu do 20 sedmice.


_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: koliko ste se udebljale?
28.9.2008 22:29:06   
bebbe RR

Jesam Idana. Pila sam folacin plus a sad pijem prenatal. Ali zar to ne treba tako? Ne kontam. Uh pa ti si dobra ti si sa 20 sedmica imala 4 plus a ja sa 16. Cisto sumnjam da cu zadrzati ovu kilazu do 20 sedmice.

[/quote]

Ja, mislim, Tresnjice, da Idana misli na to da se od vitamina deblja. I ja sam cula za to od svoje prijateljice koja je inace sitne gradje, a udebljala se u trudnocu 27 kg. Ona tvrdi da je sve to od vitamina, jer nije puno jela. Mozda je fakat istina, pojma nemam, al.i meni je nejasno kako se mozes udebljati od jedne tablete, ao ne jedes slatkise i ostale slabe ugljikove hidrate i masnu hranu?!
Ja idem 5. 10. na kontrolu i onda cu se vagati. Kuci zaobilazim istu u sirokom luku, da se bezveze ne nerviram. Zadnji put, 2. 9. imala sam 3 kile vise od pocetne, a 6 od najnize tezine i svih sest sam dobila u jednom mjesecu. Nadam se da necu nastaviti tenduser posted image


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: koliko ste se udebljale?
28.9.2008 22:56:24   
mamin sin
Kod nekoga vitamini uticu na pojacanje apetita pa se zbog toga i udeblja..Sto kaze bebbe ne debljas se od tablete nego od hrane koju jedes. Ja to kod sebe nisam primijetila. Isto sam do 12. sedmice pila folacin ki onda Prenatal i vec sam napisala da sam dobila 17 kg do kraja sto na moju visinu od 180 cm i nije bilo puno...Nista se nije vidjelo, samo stomak i malo butine i guza (moje bolne tacke user posted image )

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: koliko ste se udebljale?
28.9.2008 23:05:21   
MirelaK
Ja sam u 37. sedmici i do sada sam dobila 16kg., iskreno voljela bih da je malo manje,...jest da mi je i beba krupna.

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: koliko ste se udebljale?
28.9.2008 23:10:06   
moni
Ja sam u trudnoći bila ko slonica. Da nisam rodila par sedmica ranije, ne bi me mogla nikakva vaga izvagati. U 35 sedmici, +26. Užas, ali sam i rodila u 35 sedmici. Iz bolnice izašla sa 15 manje. I još imam viška. Zadnji mjesec nikako ni kila da ode , valjda Ramazan pa se više jede. Ma hajde otići će kile lagano, nek je moj bebač dobro

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: koliko ste se udebljale?
30.9.2008 17:03:55   
Mirkica
ja sam zatrudnilasa 56,7 Kg a kod poslednje posjete doktoru tj. u 19 sedmici trudnoce sam imala 64 Kg  malko previse  al et samo za posednji mjesec sam se udebljala 4 kg i doktorica mi je rekla da je puno :) ali nije nista lose , ma nek je moje bebce zivo i zdravo sve ostalo je nebitno

< Poruku je uredio Amira_EB -- 30.9.2008 17:04:16 >

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: koliko ste se udebljale?
30.9.2008 20:23:38   
alanis
ja sam sad u 22 sedmici trudnoce i imam 62,5 kg, kada sam zatrudnila imala sam 58,5 kg.Doduse ovo mi je druga trudnoca i cini mi se da sam, se se u prvoj trudnoci vise udebljala..sad i nemam kad-kuca, poso i trcim stalno za svojom cuicom( 2 godine), tako da sam u odlicnoj formi!Kilaza je individualna za svaku trudnicu, i nista vas ne treba zabrinjavati-kile slete cim se porodite.Vazno je da su bebe dobro..cuvajte se i pozdrav!Ima li jos ko da je drugorotka?
pozdrav

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: koliko ste se udebljale?
2.10.2008 12:41:14   
Dinkica
I ja sam slicno kao i alanis, sad sam 21 sedmica, zatrudnila sa 57 kg a sada imam 61. Znaci 4 kilice. Ako se sve zajedno udebljam 10 kg ja cu biti zadovoljna.

(odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: koliko ste se udebljale?
5.10.2008 19:04:25   
bebbe RR
Evo i mene s vaganja. 31 sedmica danas, a od zadnjeg vaganja dobila 1 kguser posted image Od toga pola beba pola jauser posted image . Ukupno, 4 od pocetka trudnoce... Nadam se da mi bebica nece biti premalena...

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: koliko ste se udebljale?
5.10.2008 20:27:40   
dinciii
ja sam u 33.sedmici i ukupno sam se udebljala 7 kg sad ne znam jel puno il malo user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: koliko ste se udebljale?
6.10.2008 9:21:31   
bebbe RR
JA mislim, Dincii da je normalno... Ma, meni se i ove moje male kile cine normalne.... A ko ce ga znati... Od organizma do organizma.... Evo ti ovaj link http://mamaibeba.net/trudnoca/tezina.asp pa vidi.... Mislim da je po njeu premalo, ali ne sekiraj se. Sve dok beba dobiva u granicama normalne, OK je... 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: koliko ste se udebljale?
6.10.2008 9:32:44   
andji
žene drage de meni preporučite kako da se udebljam,ja sam u trudnoći dobila samo 9kg,ostala trudna sa 48,asada je sergeju 11 mjeseci i ja sam još smršala,mislim da imam 47.Nemojte me pogrešno svatiti,nisam ona klasična mršavica bez grudi i guze,više sam onako sitna,sve je to lijepo rasporedjeno,slično kao Mina Kostić,ali da mi je da se udebljam nekih 5kg.Jedem sve i svašta,imam 2-3 obroka dnevno, i gricnem nešto izmedju.Eto sinoć sam pojela čitavu čokoladu,ali to meni nije problem,ima nas svakakvih slučajeva

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: koliko ste se udebljale?
6.10.2008 9:32:48   
nexie
Ušli smo u 31. tjedan i zbucili smo se 10 kila, od toga moja duša ima kilo i 700 grama....Nije da se izvlačim na bebuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: koliko ste se udebljale?
6.10.2008 19:51:47   
dinciii
hvala bebbe :)) sto se tice bebe,beba je jako napredna tako mi doktor kaze,prosle sedmice kad sam bila na kontroli beba je imala 2,5 kg mashala..tako da se ne sikiram :D a to sto se nisam puno udebljala mozda ima veze sa tim da inace sam malo punija pa sam imala zaliha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: koliko ste se udebljale?
7.10.2008 17:52:04   
rekovic
cao svima....ja sam u 25 nedelju i ugoila sam se 6kg i 500gr..mislim da je ok.Moj savet trudnice-vezbajte i nikako slano i kiselo to jako  goji....pozdrav svima

(odgovor članu edita83)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: koliko ste se udebljale?
8.10.2008 14:04:38   
sanjarka
Zdravo svima. Ja sam tek 6. nedjelja, ali sam vec radjala. Moram vas razocarati, ali ima dosta u tome kako ste gradjeni. To kazem iz razloga sto sam jela i slano i kiselo i masno (puter sam samo jela prva 4 mjeseca) a na kraju sam se udebljala 12 kila. Naravno, ne treba se opustiti, a i vjezbe su super, ako nista bar psihicki pomognu kao i sto naucis diati pravilno kad dodju bolovi.

(odgovor članu rekovic)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: koliko ste se udebljale?
8.10.2008 14:11:26   
MirelaK
Evo mene pred porod, tacnije 39. sedmica i imam +17kg, mada beba ima 3,6kg user posted image

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: koliko ste se udebljale?
12.10.2008 21:25:43   
Dinkica
Evo ja sada 23 sedmica a +7kg, mozda i nije puno na moju visinu jer sad imam 64 kg a 175 visoka ali problem je sto se prva 3 mjeseca nisam ni kg udebljala  a posljednja  dva svih 7 kg. Doktorica mi je rekla da sam malo pretjerala i da je normalno mjesecno po 1 kg. Moracu malo smanjiti klopu, manje pite user posted image  a pokusacu za dorucak sa muslijem i sto vise voca. Kisele jabuke mi pravo gode.Kaze jedna starija zena da je dok je bila trudna jela jabuke pa su joj sad djeca lijepa ko jabuke user posted image

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: koliko ste se udebljale?
13.10.2008 12:53:33   
Vana
Evo ja imam do termina poroda jos 10 dana i od pocetka trudnoce do sada udebljala sam se ukupno 14 kg.Tih 14 kg mi je sve u stomaku.U sustini mi  je konstitucija ista, samo napred stomacic. Nadam se poslije poroda uletiti opet u stare hlace.user posted image

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *