|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 12:38:19   
saso
Uh ja dobila poprilicno,36 nedjelja i skoro 20 kila...al se dobro osjecam,vrlo sam pokretna pa mi to ne predstavlja nikakav problem i ne sekiram se oko togauser posted image ,zato sam prije trudnoce bila praavo mrsava pa sam sad taman po mjeri hehehe...user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 22:42:42   
Mrka
Ja sam za 3 sedmice dobila 2 kg. Znaci sad sam na +8 kg.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: koliko ste se udebljale?
23.8.2008 0:26:55   
dacy
ja sam u 35 tjednu i dobila sam 15 kg. ali se sa tim ni malo ne opterecujem....otici ce sve kad bebica dodje

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 13:51:55   
zac
trudna sam 17 tjedana user posted image user posted image i uspjela sam nakupiti već 7kilogramauser posted image . to se toliko niti ne vidi,ali ipak se pitam koliko ću uspjeti nakupiti do kraja.user posted image no lako ćemo s kilama, bitno da je beba dobro i da porod prođe dobrouser posted image ,kasnije imamo vremena se boriti s kilogramima.user posted image zac

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 14:55:37   
lejlaze
evo i ja da prijavim, 38 sedmica - 16 kg. haman da je stalo sa dobijanjem na tezini user posted image

(odgovor članu zac)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 15:00:20   
idana_85
ja 35 i 13 kg, od 32 sedmice nisam nista dobila. malo sam se brinula, al svi mi kazu da je to ok i da beba sebi uzima kolko joj treba,a meni sta ostane. izgleda uzima vise nego sto ja uzimam

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 15:11:38   
Rabi
Evo i mene idana na ovoj temiuser posted image user posted image user posted image
Ja sam 35. nedjelja i +16kg. Mogu vam reci da sam zadovoljnauser posted image
na pocetku sam se bila prepala da cu pretjerati, s obzirom kako sam pocelauser posted image
ustvari, mene su vise drugi isprepadali sa pricama da se u trecem tomjesecju bas kile lijepeuser posted image  sto fakat nije tacno! Samo sam se nekako ravnomjerno debljala, sedmicno po 500 gr. Jela sam normalno, kao i prije trudnoce. Samo polako i sve bude OK!!!!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 15:32:47   
emma.L
Sutra ulazimo u 34. tjedan i nakupili smo 13 kg do danas user posted image . Dakle, po onim nekim optimalnim brojkama koje nam prezentiraju, imam fore još 2 kg, a još dugi mjesec i pol pred nama user posted image . Cijelo vrijeme sam brinula, ali sam skontala da u razdobljima kada ja dobijam na težini više nego inače, i beba napreduje bolje, tako da me od danas nije briga uopće za izgled!!! Naravno, malo pazim što jedem i izbjegavam slatko (mislim u količinama u kojima bih ga mogla pojesti) user posted image .

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: koliko ste se udebljale?
28.8.2008 21:42:47   
Amela V.
Ja sam 26 sedmica trudna +7kg..... nije lose kako sam mislila da ce biti. Na pocetku sam se bila "zalaufala" pravo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: koliko ste se udebljale?
30.8.2008 11:47:32   
mamabb
Žene drage, evo mene u 25, na pragu 26, a +12,5 user posted image user posted image
Ne jedem mnogo, stvarno, voće manje-više ali povrće tamanim, meso mi nekako i ne ide ali džaba lijepe se ko lude. Doduše jesam i podbula, voda jer mi je obuća za 2 broja veća, a grudi ... grudnjak mi je broj 95E tako da mi se od sisa haman stomak i ne primjeti user posted image
Ima dana kad me briga a ima dana kad sam baš nezadovoljna prizorom u ogledalu jer sam baš bila vitkica a sad 92kg a visoka 179 cm.
Kad dođem na 100 zovem vas na kafu user posted image  da proslavimo!

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: koliko ste se udebljale?
30.8.2008 12:51:39   
jupajdi
Ja sam se ukupno u ovoj drugoj trudnoći udebljala 13 kg, izgubila sve sa porodom, a poslije još izgubila 3 kg.
Da bi bila na djevojačkoj kilaži ( 58 kg ) morala bih skiniti još 10-tak kila. user posted image user posted image user posted image
A šta ćemo, godine čine svoje. user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: koliko ste se udebljale?
1.9.2008 10:33:55   
MirelaK
33-34 sedmica 13 kg do sad

_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: koliko ste se udebljale?
1.9.2008 10:53:49   
aldi
19-29 sedmica 4 kg. Sad za sad sam zadovoljna samo da sad ne počnem sa nepotrebnim gomilanjem kila.

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: koliko ste se udebljale?
2.9.2008 12:32:12   
sabinas
Drage moje trudnice....ja sam bila sinoc na kontroli u 16 tjednu sam.Doktorica me napala odma poslije mog silazka sa vage,pa ne znam koliko je to bilo opravadano,zato se nadam da ce te mi reci i vi svoje misljenje.
Kod mene je situacija bila od pocetka trudnoce ovakva :
I vaganje u 9 tjednu  -  69,5
II vaganje u 12 tjednu - 68
III vaganje u 16 tjednu - 72 kg
Kaze onda da je i previse od zadnjeg vaganja....a ja joj govorim da sam izgubila bila na skoro 2 kg,i da od samog pocetka trudnoce sam dobila oko 2 kg....govori ona meni,ne bitno je to....puno je 4 kg od zadnjeg vaganja.Dobit ces secer,pritisak ti je vec veci nego sto je bio.....itd.
Pravo me isprepadala,ne usudujem se ni jesti sada.user posted image

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: koliko ste se udebljale?
2.9.2008 12:36:37   
mamina princeza
ukupno u trudnoci sam dobila oko 13 - 14 kg  odmah jke dosta otislo kod samog poroda i malo kasnije tako da sam do sada sam izgubila 9. (dva mjeseca poslije poroda)  

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: koliko ste se udebljale?
2.9.2008 21:58:59   
mamin sin
Draga sabinas, ne sekiraj se...Ja sam do 5. mj dobila 6 kg i dr mi rekla da sam trebala manje, ali me nije ni blizu napala kao tebe tvoja...user posted image  A ja nisam jela nista vise nego i prije trudnoce...Nemoj pretjerivati sa hranom ali moras jesti...Uglavnom ukupno na kraju sam imala +17 kg. I nikakvih problema...Mislim da to nije nista alarmantno toliko...user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: koliko ste se udebljale?
3.9.2008 10:43:57   
bebbe RR
Ja sam sinoc bila na kontroli, i ukupno u user posted image , a evo, sada sam 26+3, dobila 3kg, jer sam tri izgubila na pocetku. No, od zadnjeg vaganja, tacno prije mjesec dana, do sad dobila 6 kg, ako im je vaga tacna. To me je generalno malo zabrinulo, iako me doc nije nesto ruzio, jer nisam odjednom pocela neprestano jesti. Mislim, OK; beba je tu, pa uzasno povecane grudi, voda, sve, ali opet - 6 kila u mjesecu u kojem sam putovala s kontinenata na kontinente i smirivala se nisamuser posted image ?!Sada, kao ne bih smjela dobivati kile, a beba, koja je teska 1kg bi morala rasti... Ima li neko slicno iskustvo i sta ste uradile?
Istina da je najvaznije da je user posted image super, a za drugo cemo polako...
Pozzzz

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: koliko ste se udebljale?
3.9.2008 11:19:33   
gogili
blago vama, citajuci sam skontala da se ni jedna nije udebljala nesto mnogo!
ja sam u 22 sedmici i udebljala sam se 11kg! uzas... sto je najgore, prije trudnoce sam bila na dijeti i smrsam 11 kg bilo mi super imala 55.
a ostala sam trudna sa 59kg, sad vec 70. ko zna koliko cu ih jos dobiti user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: koliko ste se udebljale?
3.9.2008 15:30:22   
tresnjicaaa
Joj cure pa vi ste super. Ja sam 13.sedmica a udebljala sam se vec tri kile user posted image Prvu trudnocu sam se udebljala 15 kg, ali hvala bogu brzo su odletile user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: koliko ste se udebljale?
3.9.2008 15:39:25   
Happy
Ja sam bila sa 6 sedmica i imala 69, a nedavno sam bila 13+4 i 72kg....
Meni se čini da je puno. Dr mi reče da nije puno, jer hvala Bogu nisam ništa gubila na kilaži jer nisam povraćala ni ništa... Majke mi ne jedem puno, baš pazim šta jedem, a ono opet user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: koliko ste se udebljale?
4.9.2008 9:46:12   
baklavica
ja se bas jutros vagala i malo se ufrkala, imam 2,5 kg vise i to dva koja sam izgubila na samom pocetku trudnoce kad su mucnine bile aktuelne. Na prvoj kontroli imala svojih 76 kg pa smrsala 3, a sada 75,5, u 20 sam sedmici i nekako sve cekam kad cu se poceti debljati... Doktorica mi nije skretala paznju na kilazu, beba se hvala Bogu ok razvija a ja i dalje cekam kilograme.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: koliko ste se udebljale?
4.9.2008 11:34:41   
tresnjicaaa
Ma nista se ti en brini sad ce one poceti da se lijepe user posted image

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu baklavica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: koliko ste se udebljale?
4.9.2008 12:09:19   
tweety
31. sedmica, dobila 4kg

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: koliko ste se udebljale?
4.9.2008 13:28:31   
Happy
Tweety kako tako malo user posted image   Ja ću biti ko slonica izgledauser posted image  

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: koliko ste se udebljale?
4.9.2008 13:43:22   
tweety
Vjeruj mi Happy da ni sama ne znam.Možda što sam u početku dosta povraćala pa nisam imala šta dobiti.Ko zna,možda će kile sad na mene,ima još do poroda aBd user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *