|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 11:05:22   
zlatkica
Ja sam u 19 tj+2d i do sada sam dobila oko 1,5 kg, krenula sam sa 58 kg na 168 visine. Beba je napredna za svoje "tjedne " ali ja ne bi htjela baš ludovati sa težinom ako to bebi ne treba jer sam podložna debljanju na bedrima i guzi a struk sam uvijek imala vitak, a kako sada ne mogu izbjeći debljanje u struku user posted image  bar bi htjela da se ne raširim u bokovima jer se već počelo a i celulita svakog dana ima sve više! I još sam se prije trudnoće udebljala 3 kg i prestala vježbati a uvijek sam bila fit! A sve cure oko mene zgodne ni jedna prijeteljica mi nije do sada bila trudna da me malo utješi da je sve to ok! I noge mi natiču, a sve od tih 1,5 kg od kojih se dosta vidi u truhu!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 11:25:03   
anitaMO
ja sam se udebljala 20 kg .jos sam u +3-4 kg nikako da spadne.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu zlatkica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 11:32:25   
majaaaa
:)Hej zlatkice,ne sikiraj se za cel i kile,nisi sama:)
Ma i ja oticem i to valjda tako treba i bude kod vecine zena.Mislim da nema veze sa kilazom,vec opcenito sa trudnocom i vrucinom.Uz to, treba izbjegavati so.Ja sam u subotu bila na kontroli i dr. mi rekla da izbacim totalno so jer oticem  puno,a bilo je rano ujutro.
Kaze da je mala kasikica soli  dovolja za trudnicu koja ne oticeuser posted image user posted image
Ma proci ce sve to akoBog da.Ne opterecujem se kilama i cel.izgleda radi,jer to je samo umaranje mozga,vec mi je nako tesko nositi kile user posted image Opterecuju mi kicmu,a ja niska.Bice to sve ok akoBog da.
Uzivaj u trudnoci,a na kile cemo misliti poslije:)
Pozdrav



(odgovor članu zlatkica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 11:38:40   
Amer
Udebljala sam se u trudnoći 25 kg a bebi je sad 11 mjeseci imam bolju liniju nego prije poroda i dojim još uvijek tako da smatram da uopće ne treba brinuti o kilaži nego o zdravlju user posted image a kile se same tope kad počnete trčati za njima ko ja sad user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 12:33:54   
Hankica
Ja sam usla u 19-u sedmicu, i udebljala sam se 3 kg. Nastojim da jedem puno voca i da pijem puno vode. Jedan savjet (koji sam dobila prije dva dana, i pocela sam ga primjenjivati): najbolje je piti onu obicnu vodu, iz slavine (naravno, ako ste u mogucnosti). Ja sam je izbjegavala, jer sam mislila da je bolje da kupujem flasiranu vodu, sve dok mi nije prijateljica rekla da dobro pogledam sastav, jer ako natrija ima vise od 2 mg (u nekim vodama sam nalazila i do 10 mg), to nikako nije dobro, pospjesuje skupljanje tekucine u organizmu (to nije nista drugo nego obicna "so"). Bolje i voda iz slavine, nego vode sa raznim dodacima.....

_____________________________

Beba je dosla 22. decembra 2008.

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 12:40:40   
jupajdi
Ja sam se udebljala 13 kila, a u prvoj trudnoći 14.
Sada je po porodu sve spalo, tako da sam sada na kilaži kao pred trudnoću.
Zna mi se desiti sada da ne doručkujem do 13 sati. Dok oko bebe, sina .... zaboravim dali sam doručkovala. Valjda se i tako kile gube user posted image

(odgovor članu Hankica)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 16:26:15   
zlatkica
Hvala Majaaaa na utjesi, znam da je glavno da je beba dobro, a za sada je hvala bogu sve ok ali ja se nekako čudno mijenjam, osjećam se kao da bubrim, sva sam si kvasasta! I još mi danas ujna dobaci da se svakim danom sve više širim!A žena rodila prije 2 g i nabacila 35 kg, doktor ju htio ubiti šta si radi, a da ne spominjem koliko je cigara dnevno trpala i samo sendviće jela! Baš sam ljuta na te nefer komentare!U svakom slučaju poslušat ću vas tu na forumu i  unositi manje soli, valjda će biti bolje!

(odgovor članu majaaaa)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 16:28:40   
mamyca
Ja sam se bila udebljala 5,5 kg tacno,tako da je sve otislo poslije poroda na bebu i posteljicu,ali ipak ostalo je malo stomacica.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu zlatkica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 16:34:57   
Lulu_
JOOOOJ KO JE POSTAVIO OVAKO RUZNU TEMU user posted image

ODMAH DA STE JE IZBRISALE.
SALA.
TOLIKO SAM SE UDEBLJALA DA ME NIKO NE PREPOZNAJE BEZ ZAJEB... SAD
sve sam svoje stvari dala nece mi moc ni a jos jedno 5 godina.a prije sam nosala 34-36 user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 20:53:31   
Anoniman
ja dobila 21 kg u trudnoci user posted image user posted image user posted image user posted image
evo 11 dana proslo i spala sam 11 kg dosad user posted image .... jos imam dosta... al ima vremena user posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 22:08:40   
Visnja RR
ja sam u trudnoci dobila 16 kg... ne znam koliko sam izgubila u bolnici i koliko samimala kad sam dosla kuci... ali znam da sam se za dva mjeseca koliko sam dojila udebljala sigurno neka 3-4 kg... kad sam prestala dojiti bila sam bas depresivna zbog toga sto mojoj bebici nisam mogla dati jos mlijeka... I nije mi nesto padalo na pamet da stanem na vagu...sve do jednom... uuuu bio je to shok kad ugledah sta je vaga pokazala... odlucim da korigujem ishranu, a to znaci: za dorucak razni musli, rucak uobicajen (zavisi sta napravim ili muz kupi user posted image )...vecera integralne tortice od rize s casom mlijeka... I evo za 45 dana sam sletila 5 kg user posted image ... Ali imas joj 5 user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: koliko ste se udebljale?
11.8.2008 22:25:49   
jasmina_mm
ja sam u trudnoci dobila 13 kg i pola sam odmah poslije poroda skinula a sa ovom drugom polovicom jos uvijek se borim user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: koliko ste se udebljale?
14.8.2008 21:44:14   
MirelaK
Ja sam u 31. sedmici i do sada sam dobila 12 kg, doktorica kaze da je puno user posted image
Drage moje hanumice ja stvarno ne jedem previse, ali jednostavno sam sklona debljanju,...nadam se da u ova dva preostala mjeseca necu jkos puno dobiti.


_____________________________

Moj Ammar dosao na ovaj svijet 27.10.2008. god.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: koliko ste se udebljale?
15.8.2008 10:18:25   
Di
Ja sam evo 19 sedmici- 3 dan i do sada sam dobila 2 kg...doktorica nije nista rekla user posted image user posted image  ja mislim da sam ok jedem 3 puta na dan dosta voca ribe i povrca, bogami i slatkise, dosta se krecem idem na poso pjeske a to je 30 min u jednom smijeru i 30 min u drugom....sta ce dalje biti ne znam vidjecemo.

(odgovor članu MirelaK)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: koliko ste se udebljale?
15.8.2008 11:16:55   
Mrva
Ja sam u 38. sedmici i udebljala sam se 13 kg. Obzirom da sam prije trudnoce imala 53 kg, sto mi je iz ove perspektive mrsavo (jer sam visoka 170 com), sada imam 66 kg, i voljela bih da nakon poroda ne idem ispod 60 kg. To bi mi bila mjera. Sa ovim sam i vise nego zadovoljna.
Nemojte se brinuti za kilazu, vjerujem da ce sve doci na svoje mjesto, pogotovo ukoliko dojite user posted image


_____________________________

Lovely

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: koliko ste se udebljale?
15.8.2008 13:03:04   
Rabi
Evo da se i ja prijavim..... Pa ja sam, izgleda, masalah u odnosu na vas sveuser posted image
Danas sam usla u 34. sedmicu, a udebljala sam se 15,5 kguser posted image user posted image user posted image
Zatrudnila sam sa 57, a sad imam 72,5 kg. Samo se nadam da necu vise od 20user posted image  Al' samo nek mi malo user posted image  bude dobro i ja naravno, sve ce se to vratiti na svoje aBd

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: koliko ste se udebljale?
15.8.2008 13:04:30   
Rabi
Jos samo da kazem da me dr. nije nikad naruzio i rekao da sam pretjeralauser posted image

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: koliko ste se udebljale?
15.8.2008 13:07:18   
idana_85
Ja sam 13kg dobila :( Jos mi dr rekao da se ne krecem puno, pa lici cu na slonicu do poroda

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: koliko ste se udebljale?
21.8.2008 11:05:54   
Anoniman

prva trudnocu sam bila-masala!pa sam ponovo smrsala  u normalu.drugu i trecu se trudnocu uopste se  nisam udebljala-imala sam puno sporta sa bebama u 3 godine 3 bebeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 194
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 9:01:32   
lida
prva trudnoća +11 i nikad nisam došla na staru kilažu

druga +7 i sad imam 2kile manje nego kad sam zatrudnila kako poima nemam.


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 9:55:10   
bubamara80
ja 36.sedmica i prestala stajati na vagu

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 9:57:47   
ElaB
37 sedmica     + 13kg  :)

dobro je , mislila sam da cu se s vremenom pretvoriti u tenkic hehehehhe

_____________________________

nas mali Faris je stigao na svijet 16.09.2008., bas kako je doktorica predvidjela :)

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 10:11:25   
Okarica
U 39. sam sedmici. Udebljala sam se ukupno 10 kg i nadam se da je dosta.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 10:24:20   
Happy
je li moguće da sam se od 6 do 12 sedmice udebljala 4 kg user posted image user posted image user posted image Inače sam krupnija... (nisam debelauser posted image teške kosti, visoka 173 i imala sam uvijek stomaka), kada sam tek otišla imala sam 69, a jutros 73... Stolica mi je slabija, ali stvarno pazim na prehranu, baš pazim, ne jedem slatko, jedem voće i povrće, ne jedem kasno...
Kako user posted image user posted image user posted image Neka bebica bude dobro ako Bog da, u srijedu idem na UZ, ali me baš strah, jer sam sklona jako debljanju user posted image user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: koliko ste se udebljale?
22.8.2008 12:12:26   
idana_85
IZVORNA PORUKA: bubamara80

ja 36.sedmica i prestala stajati na vagu



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To je najpametnije, i ja se urijetko izvagam, samo se bezveze nerviram, ili sam dobila vise nego sto knjige kazu ili sam smrsala pa se brinem. STOP VAGANJU


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *