|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 18:39:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 3301
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:40:39   
canim
Finepex ovdje su ti vec zene rekle da ovo nije Islamski vjerski forum, pa tako ovdje ima osoba sa drugim vjeroispovjestima kao i onih koji pripadaju ateizmu, zasto bi neko ko je druge vjere ili ateista trazio halal, bas nema smisla to sto govoris, a okani se daliyah92, da je ona toliko protiv ovog foruma nebi bila aktivna clanica istog.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3302
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:44:43   
Finepex
ja kada pogrijesim trazim halala, a ne ovako, gibete, prenose rijeci, sada shvatite momenat ulaska na forum, i na svakoj temi rasprava o fin, daj mi ideju da ona tema o sestrama nije djelo od one osobe koja je na chat temi prokomentarisala d aje to podloga za mene? nisu svjesne da ce za svaku napisanu rijec na forumu biti pitane. Ko je mene spominjao po dobru? Jesam li nekoga gibetila? Ako sam imala sta reci, rekla sam u komentaru direktno. tako sma naucena, znaci ako sta imas, reknes direktno. A ne vamo svaka tema, tema o fin. I tako je bilo prije dvije godine. Ismijavana sam na temi o kuhanju, ismijavana na chat temi, ismijavana, pokusano mi je cak smjestiti neku potvoru na temi o svekrvama gdje je navodno neka anonimus rekla da sam kraljica, pa navodno druga rekla anonimus je kraljica, eto svaka zena zna ko je anonimus, hej zena koja ima djecu upusta se u potvaranje. ne znam. ono sta ja vidim, jeste karakter se nije promijenio, ja bih voljela da nadje neka ijedan komentar gdje sam ja nekog ismijaala kamoli rekla da je budala, nenormalna, jadnica itd.

I jos da ne zaboravim, prije dvije godine su se otvarale teme anonimki, znaci ni to se nije promijenilo, kradu se teme s drugih foruma. Samo nebili neko s nekim imao sta piskarati. Toliko im je razvijen drustven zivot.user posted image Od mene dosta, uzivajte, user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 18:46:59 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3303
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:47:39   
saritaa
Oglas:

Prodajem glogov kolac, dobro ocuvan!

user posted image


_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3304
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 18:48:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 3305
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 18:48:35   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu saritaa)
  Neposredna veza do poruke: 3306
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:50:50   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

A sta si se ti uhvatila Daliyah92 user posted image
Ja nju znam sa teme o mrsanju, divna zena, na svom mjestu, vjerujem da bi se uzasavala da sad cita to sto ti pises o njoj, doduse ja mozda nisam u toku, jer ne znam jeli aktivna na chat temama ili slicnim, ali i da jeste negdje bio problem s njom ne znam otkud ti pravo da je pominjes bez njenog prisustva!




Nista mi nije jasno. Ali pretpostavljam ko ovakve stvari moze pisati. Jedna je bila ovako negativna pa je neko napao i otisla!!
sve je o sebi rekla
Ovo nije gibet vec javno receno.



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3307
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:51:05   
DM
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-9/11682_10206251274230014_8892732756804075515_n.jpg?oh=8a07dc3dc7387eed4a06f3f97afc9f35&oe=55C610AF&__gda__=1439443764_f28710b6d4a05b01e43caba08fb9fb88

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3308
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:51:35   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Medić*

A nije to gibet drags. To je javno. İ jesam ti pravila drustvo. İ fino pisale dok me nisi bocnula. tada sam ironicno rekla da ti je sevsp praviti drustvo...

İ javno cu reci da dubokih problema imad sama sa sobom.
Ovo nije gibet. To je moja poruka javna tebi.

İ par puta sam te pitals nesto i ignorises....zasto?





Nisi se meni obracala, nego sma ja imala odlican momenat citanja sta se pise kada mene nema, jer ocito kada sma tu niko mi ne smije zucnut. Drugo je kada ti meni kazes direkt, kao sto sam ja tebi, pa se ti osjecala "probodenom", a drugo je ono sta si ti uradila, ( ne samo jednom) mene gibetila. Cuvaj se, od mene halal, ali zapamti za svaku napisanu rijec biti ces pitana. Ti klanjas, od tebe se makar nesta ocekivalo. halali sto sam ocekivala normalnog insana.

Ja nikog nisam uvrijedila, pokusala sam svakoj dati dobar savjet, da se drzi porodicnih veza, ako sam bila gruba, trazila sam halala, kao sto sam od curice trazila halala, ja s tim nemam problem. Al imam problem kada udjem na forum i na svakoj temi citam fin fin fin fin, kao sto sam citala u proslosti. Divne sestre, nema sta.


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3309
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:52:09   
Anoniman
I sta rekosmo koliko smo se udebljale?

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 3310
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:53:40   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: canim

A sta si se ti uhvatila Daliyah92 user posted image
Ja nju znam sa teme o mrsanju, divna zena, na svom mjestu, vjerujem da bi se uzasavala da sad cita to sto ti pises o njoj, doduse ja mozda nisam u toku, jer ne znam jeli aktivna na chat temama ili slicnim, ali i da jeste negdje bio problem s njom ne znam otkud ti pravo da je pominjes bez njenog prisustva!




Nista mi nije jasno. Ali pretpostavljam ko ovakve stvari moze pisati. Jedna je bila ovako negativna pa je neko napao i otisla!!
sve je o sebi rekla
Ovo nije gibet vec javno receno.





Ahhh ma nemoj reci, pa cekaj niko se nikog ne sjeca, svi smo negativci, samo vi pozitivne. Kao sto rekoh, nisi budala, znas ti ko sam, znaju i druge ko sam.. bajjj

Kako to da se sjetis?

< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 18:54:36 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3311
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:54:43   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I sta rekosmo koliko smo se udebljale?



mržnjom i fuj mislima punooooo

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3312
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:55:42   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Medić*

A nije to gibet drags. To je javno. İ jesam ti pravila drustvo. İ fino pisale dok me nisi bocnula. tada sam ironicno rekla da ti je sevsp praviti drustvo...

İ javno cu reci da dubokih problema imad sama sa sobom.
Ovo nije gibet. To je moja poruka javna tebi.

İ par puta sam te pitals nesto i ignorises....zasto?





Nisi se meni obracala, nego sma ja imala odlican momenat citanja sta se pise kada mene nema, jer ocito kada sma tu niko mi ne smije zucnut. Drugo je kada ti meni kazes direkt, kao sto sam ja tebi, pa se ti osjecala "probodenom", a drugo je ono sta si ti uradila, ( ne samo jednom) mene gibetila. Cuvaj se, od mene halal, ali zapamti za svaku napisanu rijec biti ces pitana. Ti klanjas, od tebe se makar nesta ocekivalo. halali sto sam ocekivala normalnog insana.

Ja nikog nisam uvrijedila, pokusala sam svakoj dati dobar savjet, da se drzi porodicnih veza, ako sam bila gruba, trazila sam halala, kao sto sam od curice trazila halala, ja s tim nemam problem. Al imam problem kada udjem na forum i na svakoj temi citam fin fin fin fin, kao sto sam citala u proslosti. Divne sestre, nema sta.


majke mi ti nisi čitava,što neko bi nekog bilo strah od tebe?
Allah dragi da te uputi i olakša ti trudničke dane ako si trudna
nije ni tebi lako

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3313
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:55:43   
Medić*
Selam draga...neka si se odala fino. Sama.
Mogla si u startu reci.
Znam da te nikads ni tada nisam uvrijedila a ni sada do moments kad si pocela s glupostima....

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3314
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:56:10   
Finepex
Hajd sve na stranu da nikom nije bilo jasno otkud sam s nekim problemima upoznata, to mi je najveci gek bio. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 3315
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:57:38   
Bella.88
ja bih zamolila Višnju da pobriše ovo sve i da nam ostane tema
na kojoj ćemo pisati Koliko smo se udebljale

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3316
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 18:58:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 3317
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:59:14   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Medić*

Selam draga...neka si se odala fino. Sama.
Mogla si u startu reci.
Znam da te nikads ni tada nisam uvrijedila a ni sada do moments kad si pocela s glupostima....



Sta mislis da mi je bio cilj ostati mjesec dana i citati ful gibet svako svakoga. Da imam udjela u tome? Nije d ami je dovoljno bilo sto se niste promijenile, nego pogledaj samo da se karakter zena nije promijenio, jedino one su rodile, znaju, kako gdje, sta, al niko nista ne odgovara. I ako neko nesta napise iz svoga iskustva napadnu je kao onu iz Tuzle sto je otisla s foruma, sto je pricala o iskustvu s nj.doktoricom. Nista se nije promijenilo. Ostat ce zena koje ce uvijek imati potrebe svadjati se, proturijeciti, al moras priznati malo maske je moralo biti. Bilo bi previse upadno da je nije bilo.



_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3318
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:59:39   
Medić*
Sve sto sam ti imala reci ja ti javno napisala !
Ocigledno duboko si zaglajzala.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3319
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 18:59:42   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Finepex

Hajd sve na stranu da nikom nije bilo jasno otkud sam s nekim problemima upoznata, to mi je najveci gek bio. user posted image user posted image user posted image user posted image

ja i dalje ne znam ko si ti,ali mi je žao nekako ako si stvarno trudna da se opterećuješ s ovakvim stvarima

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3320
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:00:55   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Iman83

Zanimljivo je kada krenemo druge optuživati za grijehe za koje će odgovarati pa samo nakupljamo iste ali eto, sebe ne gledamo.

Simptomatično je da nisi ni na jedan moj posto o gledanju prvo sebe pa onda drugih obratila pažnju a malo je reći da si blagoglagoljiva.
Kad već tjeraš mak na konac, mogu i ja tu igru igrati.

Ženo draga pa ti na najmanje 5 foruma imaš otvoren profil i pišeš tako ''pozitivne'' postove da je to nevjerovatno. Prvo aspekt negativnosti jel, drugo aspekt slobodnog vremena.

I uvijek su drugi krivi, ti si paćenik.

Je li misliš da samo ti imaš životu školu i nas smatraš budalama.

Mržnja rađa mržnju, dobro izrodi dobro. Ko ima šta lijepo da kaže neka kaže, ko nema neka ćuti. Sjećaš li se toga barem?
Dajem ti savjet koji bih i sestri dala.



Kako cce s ekod mene nakupiti kada samim gibetom moji prelaze na drugi, kada nestanu, tudja dobra djela prelaze na mene. To bi vjerniku trebalo biti dovoljno da se okani gibeta. Da se prepadnes.


Kako da mrzim osobu koja mi zeli tako dobro da mi preuzma sva losa djela? user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 19:01:50 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3321
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:02:08   
Medić*
ma ko je tebe i tu dalijah nekada uvrijedio?
Pusti se te price kako te na svskoj temi spominjemo...po dobru ne sigurno...jer to dobro nismo vidjele u ovo par dana kako pises..

Konkretno trazi halal od osobe koja ti je stala na zulj...mani se puste price

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3322
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 19:02:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 3323
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:02:59   
Finepex

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: Finepex

Hajd sve na stranu da nikom nije bilo jasno otkud sam s nekim problemima upoznata, to mi je najveci gek bio. user posted image user posted image user posted image user posted image

ja i dalje ne znam ko si ti,ali mi je žao nekako ako si stvarno trudna da se opterećuješ s ovakvim stvarima




Zasto bih se opterecivala, opteretit ce one koje ce o tome razmisljati, ko sam, sta sam, ko je kome sta rekao.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 3324
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:05:19   
Emica_sa
user posted image ja majke mi ovdje nista ne kontamuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *