|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  132 133 [134] 135 136   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 19:05:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 3326
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:06:00   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Iman83

Zanimljivo je kada krenemo druge optuživati za grijehe za koje će odgovarati pa samo nakupljamo iste ali eto, sebe ne gledamo.

Simptomatično je da nisi ni na jedan moj posto o gledanju prvo sebe pa onda drugih obratila pažnju a malo je reći da si blagoglagoljiva.
Kad već tjeraš mak na konac, mogu i ja tu igru igrati.

Ženo draga pa ti na najmanje 5 foruma imaš otvoren profil i pišeš tako 'pozitivne' postove da je to nevjerovatno. Prvo aspekt negativnosti jel, drugo aspekt slobodnog vremena.

I uvijek su drugi krivi, ti si paćenik.

Je li misliš da samo ti imaš životu školu i nas smatraš budalama.

Mržnja rađa mržnju, dobro izrodi dobro. Ko ima šta lijepo da kaže neka kaže, ko nema neka ćuti. Sjećaš li se toga barem?
Dajem ti savjet koji bih i sestri dala.



Kako cce s ekod mene nakupiti kada samim gibetom moji prelaze na drugi, kada nestanu, tudja dobra djela prelaze na mene. To bi vjerniku trebalo biti dovoljno da se okani gibeta. Da se prepadnes.


Aha ti se nadaš pozitivnoj nuli pa i ti gibetiš, jel?user posted image Misliš da je ispravno?

Ja ti evo govorim sve u lice, takva sam i inače. A ti mene tjeraš da tražim halala od pokrivene sestre koju sam ja uvrijedila, kada? Gdje?

Ko si ti uopće?




kada se problem rjesava, onda se svi pozovu, kaze se sta se ima reci, ako se moze pamtiti sta je ko i s kakvim tonom rekao, zasto se ne pamti nesta sto je bilo prije dvije godine? Svi smo tu da komentarisemo, moje je da napomenem sta je bilo prije dvije godine, ko mi je rekao, jos je tu, ocito me se neke sjecaju, al cudo pa se ne sjecaju sta mi je receno, pa sam i ja odbrusila, uglavnom, te zene, nisu se promijenile. Nakon mene, na nisanu su imale drugu clanicu. Zasto? Zbog vjerskog stava. Ne znam.. postaje mi nekako dosadno...user posted image

A znam da znate ko sam.

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3327
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 19:07:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 3328
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:07:25   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Iman83

Pa očito mrziš kad se ovoliko trudiš?

Mislim ako ti je tako nebitno, šta ćeš ovdje nakon dvije godine?

I da smo te spominjale na drugim temama, činile smo to javno. Gdje gibet ako ti čitaš i prisutna si? Slobodno si mogla i odgovoriti.




Kako se zvao onaj koji je svakome udjelio poklon ko bi ga ogovarao? Tako je kod mene, treba biti sretan. Ja sam samo ocekivala halalu, znaci da se sjeti, da kaze, ej halali, bilo je to i to. Ni tvoje rijeci nisu bile med i mlijeko, nisu ni moje, evo ruke. A ne, zna ko sam, al nesjeca se razloga sta sam ja zapamtila. Uostalom zar nije receno da se pricuvamo dove osobe kome je nepravda ucinjena. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3329
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:08:06   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Iman83

E moja Gerbo, davno sam te skontala. Toliko negativnosti, nema ko drugi biti.

user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3330
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:08:46   
Finepex

IZVORNA PORUKA: Iman83

E moja Gerbo, davno sam te skontala. Toliko negativnosti, nema ko drugi biti.



Nadimak bi mi bio duhovitiji od gerbo, zar ne mislis.user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3331
   [Obrisana poruka]
5.5.2015 19:10:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Finepex)
  Neposredna veza do poruke: 3332
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:10:17   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Iman83

E moja Gerbo, davno sam te skontala. Toliko negativnosti, nema ko drugi biti.


mislis an gerberka ?? jel

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3333
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:26:24   
InLove
Ja pomislih na amra_sa

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3334
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:28:10   
Finepex
Drugi put kada neko pocne pricati o nekome...da nema pojma..

Daliyah92
30.04.2015 u 10:41

Za: Finepex Odg: selam
Ma jah, odavno sam ja prestala se raspravljati sa takvim osobama, jer totalno drugacije misljenje imamo u svemu i treba vjecnost da se nesto razjasni :D



A bila sam prije na nekom forumu iz cista mira postala tema zafrkancije, bas kao i ti sad..


Ali sta bi insan.. tako jedino upoznamo neke osobe pravo..

< Poruku je uredio Finepex -- 5.5.2015 19:29:10 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 3335
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:29:49   
Finepex
Jel sad jasnije da se treba halal trazit.user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3336
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:30:49   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Finepex

Drugi put kada neko pocne pricati o nekome...da nema pojma..

Daliyah92
30.04.2015 u 10:41

Za: Finepex Odg: selam
Ma jah, odavno sam ja prestala se raspravljati sa takvim osobama, jer totalno drugacije misljenje imamo u svemu i treba vjecnost da se nesto razjasni :D



A bila sam prije na nekom forumu iz cista mira postala tema zafrkancije, bas kao i ti sad..


Ali sta bi insan.. tako jedino upoznamo neke osobe pravo..

e ako ista mrzim mrzim kada neko objavljuje privatne poruke , ovo je nisko da nize ne moze .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3337
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:31:16   
Medić*
Ma reci zeno javno ko vas je uvrijedio. Ne idi u grijeh veci stavljajuci nas sve u isti kos.
Ne sjecam se ni sa tom Daliyah sta je bilo??
Izjasnite se pa da zavesimo s ovom pricom.
Ja ne mogu reci nekome izvini ako znam da nisam uvrijedila.
Izvini samo za ono pravljenje drustva. Inace ne volim uvrijediti niti je to uvreda bila. A ti trazi halal od mnogo ovdje zena koje uzimas u usta ni krive ni duzne a krivca ne odajes !




_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3338
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:31:57   
InLove
Mirkice isto pomislih. Jako ruzno

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3339
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:33:24   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: Finepex

Drugi put kada neko pocne pricati o nekome...da nema pojma..

Daliyah92
30.04.2015 u 10:41

Za: Finepex Odg: selam
Ma jah, odavno sam ja prestala se raspravljati sa takvim osobama, jer totalno drugacije misljenje imamo u svemu i treba vjecnost da se nesto razjasni :D



A bila sam prije na nekom forumu iz cista mira postala tema zafrkancije, bas kao i ti sad..


Ali sta bi insan.. tako jedino upoznamo neke osobe pravo..

e ako ista mrzim mrzim kada neko objavljuje privatne poruke , ovo je nisko da nize ne moze .


a i nije dozvoljeno koliko znam

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 3340
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:33:24   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Finepex

Jel sad jasnije da se treba halal trazit.user posted image


S kim je pisala to Dsliyah. Ja ne vidim.

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3341
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:49:29   
koka i po
De visnja ziva bila zakljucaj ovu temu

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3342
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 19:52:37   
Medić*

IZVORNA PORUKA: koka i po

De visnja ziva bila zakljucaj ovu temu


Ja bih radije cekala da se izvini za ljagu koju baca na pogresne osobe !
A sigurno se nece....
Vidi neko ko treba da vidi!



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3343
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 20:00:09   
magicalani
A ko nam je ova? Ko ono neki dan rece...*evio a nije oduseviouser posted image eh...lijep dan danas. Ovo ce se sve svakako brisati...kad bi neki mogli mozak formatirati, pa fino ispocetka...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3344
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 20:50:04   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Medić*

Selam draga...neka si se odala fino. Sama.
Mogla si u startu reci.
Znam da te nikads ni tada nisam uvrijedila a ni sada do moments kad si pocela s glupostima....



Sta mislis da mi je bio cilj ostati mjesec dana i citati ful gibet svako svakoga. Da imam udjela u tome? Nije d ami je dovoljno bilo sto se niste promijenile, nego pogledaj samo da se karakter zena nije promijenio, jedino one su rodile, znaju, kako gdje, sta, al niko nista ne odgovara. I ako neko nesta napise iz svoga iskustva napadnu je kao onu iz Tuzle sto je otisla s foruma, sto je pricala o iskustvu s nj.doktoricom. Nista se nije promijenilo. Ostat ce zena koje ce uvijek imati potrebe svadjati se, proturijeciti, al moras priznati malo maske je moralo biti. Bilo bi previse upadno da je nije bilo.




Ma ne uzimaj zeno sve nas ovdjeu u usta, ko je trebao da se promijeni ti to s njima privatno rijesi.
Sta si se okomila na sve nas. Meni kada neko nesto kaze, uvrijedi me, povrijedi, pitam ga javno ili privatno zasto ?
Tio govoris o svim zenama i svrstavas ih u isti kos! Nemojmo generalizacije.
Ja mozda prerpostavljam ko si jer znam da je jedna bila uvriejdjena i otisla, nemam ja pojma zasto. Sama si spomenula svojim pisanjem i uputila na sumnju o kome se mozda radi. Javni je forum, sve se moze reci bez okolisanja i vrijedjanja.
Sad mi ovdje trebamo dumati ko te uvrijedio i ko je kriv. Okani se toga. Istina zna da zaboli ali neka zaboli onoga koga treba da zaboli ako ti je vec toliko stalo !

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3345
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 21:07:09   
ijaa
a koliko ste se udebljale?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3346
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 21:11:38   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ijaa

a koliko ste se udebljale?


U trudnoci puno, sad mrsam, idem prema cilju user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 3347
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 21:13:23   
minie

IZVORNA PORUKA: Bella.88


IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: Medić*

A nije to gibet drags. To je javno. İ jesam ti pravila drustvo. İ fino pisale dok me nisi bocnula. tada sam ironicno rekla da ti je sevsp praviti drustvo...

İ javno cu reci da dubokih problema imad sama sa sobom.
Ovo nije gibet. To je moja poruka javna tebi.

İ par puta sam te pitals nesto i ignorises....zasto?





Nisi se meni obracala, nego sma ja imala odlican momenat citanja sta se pise kada mene nema, jer ocito kada sma tu niko mi ne smije zucnut. Drugo je kada ti meni kazes direkt, kao sto sam ja tebi, pa se ti osjecala "probodenom", a drugo je ono sta si ti uradila, ( ne samo jednom) mene gibetila. Cuvaj se, od mene halal, ali zapamti za svaku napisanu rijec biti ces pitana. Ti klanjas, od tebe se makar nesta ocekivalo. halali sto sam ocekivala normalnog insana.

Ja nikog nisam uvrijedila, pokusala sam svakoj dati dobar savjet, da se drzi porodicnih veza, ako sam bila gruba, trazila sam halala, kao sto sam od curice trazila halala, ja s tim nemam problem. Al imam problem kada udjem na forum i na svakoj temi citam fin fin fin fin, kao sto sam citala u proslosti. Divne sestre, nema sta.


majke mi ti nisi čitava,što neko bi nekog bilo strah od tebe?
Allah dragi da te uputi i olakša ti trudničke dane ako si trudna
nije ni tebi lako


Bella svaka ti je zlata vrijedna.
E vela havle zene, ja stvarno ne znam sta li je ona umislila? Bas se ovih dana pitam wtf, ali ono bas i nikako da skontam.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 3348
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 21:13:34   
M.A.M.
E svasta procitah,pa se i nasmijah,Boze pameti prvo pa sve ostalo user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3349
   RE: Koliko ste se udebljale?
5.5.2015 21:19:15   
muaaa
Tresemo se od straha....de svega ti reci ko si,sta si?Da rijesimo misteriju!

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 3350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  132 133 [134] 135 136   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  132 133 [134] 135 136   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *