|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko ste se udebljale?
6.5.2015 19:36:13   
silverwolf
Bitno je da je bebana ok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 3376
   RE: Koliko ste se udebljale?
8.5.2015 14:52:45   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Finepex

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Finepex


IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: MicoTico
Imaš li ti djece? Jesi li se porodila?


Pitah te Finepex...


Ja cijelo vrijeme pricam o svojoj trudnoci, ti mene pitas imam li djece. user posted image

ne pratim te studiozno, a i hoćeš reći da trudnice ne mogu imati još djece?

Otkud sada to?


Mogu i 10 sto se tice mene, ja planiram inshAllah 10.user posted image Dobro da se ne pretjeruje, dovoljno 5.



Oce li te muz htjet kresnut jos koji put nakon poroda sa celulitom, salom i narandzinom kozom???

😂😂😂😂😂😂

Al si smjesna zeno....



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 3377
   RE: Koliko ste se udebljale?
8.5.2015 14:55:10   
Andy_Bec23
Evo da kazem moje iskustvo ja se udebljala 15,5 kila do poroda oatale mi 4 a bebac 5 mjeseci i ponosna sam na moje salo jer je vrijedno svega ... Nemojte se opterecivat sve majke su lijepe sa 5 kila vise ili 10 i svaka strija kada ugledate vase bebe ... Slozit ce se samnom svaka majka ... Ljubimo vas ja i D :)))

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu silverwolf)
Neposredna veza do poruke: 3378
   RE: Koliko ste se udebljale?
9.5.2015 2:25:59   
BebuskaBoo
30 sedmica 5kg user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 3379
   RE: Koliko ste se udebljale?
9.5.2015 7:21:20   
irenaSA

IZVORNA PORUKA: mamin_djecak

da se i ja ukljucim.. 19ta nedelja i vec +8kguser posted image do poroda cu da izgledam ko tenkuser posted image


Ja sam svaki mjesec trudnoće dobijala po 5 kg..na porod sada, drugi put otišla sa 107..dojim dušu mi izvuče ali 7 mjeseci kile stoje...sada sam korigovala ishranu i vježbam..pa vidjet ćemouser posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu mamin_djecak)
Neposredna veza do poruke: 3380
   RE: Koliko ste se udebljale?
9.5.2015 20:44:10   
novo Ime
zene drage blago vama ja sam ko morz a 24ta sedmica. Doduse ja sam imala pola godine prije trudnoce raznorazne hormonske terapije. 14 kg do sada dobila...jos cu jedno 20...a stara ko prahino magare...ne gine mi broj 50 sa 40 godina


_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 3381
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 6:51:44   
AAvalon

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Evo da kazem moje iskustvo ja se udebljala 15,5 kila do poroda oatale mi 4 a bebac 5 mjeseci i ponosna sam na moje salo jer je vrijedno svega ... Nemojte se opterecivat sve majke su lijepe sa 5 kila vise ili 10 i svaka strija kada ugledate vase bebe ... Slozit ce se samnom svaka majka ... Ljubimo vas ja i D :)))


apsolutno se slazem!!! ni moje skembe koje mi je ostalo poslije blizanaca sigurno nije bas najljepse, ali znam zasto je tu i ne samo da vrijedi, vec mi apsolutno ne smeta... da sam Bogdom mogla da ih nosim jos duze pa da dobijem i koju striju user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 3382
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 8:25:05   
LieToMe RR
Danas 25 punih sedmica +4,5 kg.
Zadovoljna s obzirom da sam u prvoj trudnoci jako puno izgubila na pocetku zbog povracanja i mucnina, onda vratila i to i na to do poroda 9 kg nabacila.
Sad nisam izgubila puno (svega 2 kg) pa sam vratila to polako i plus ovih 4,5 kg. Sve u svemu ok user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 3383
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 9:42:51   
Snowflake84
Danas punih 24 sedmice user posted image

Vaga kaze 57 kg, znaci ukupno dobila 8kg do sada 😀

Meni pase jer sam cijeli zivot mrsavica, tako da se nebih bunila da mi ostane svih tih 8kg...ma i 10 😀


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3384
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 13:08:41   
*nur*
Ja nikako ne mogu da odgonetne nekad mi vaga pokaže manje nekada više, zavisi šta jedem i da li idem na WC. E prije sedam dana sam rekla nema vaganja svaki dan, vagat cu se sammo jednom sedmično i to npr. nedeljom pred spavanje i tako sam se vagala prošle nedelje i imala sam 66,300 a sada ove 66,200 , mada sam sa strahom stala na vagu i mislila da će mi pokazati puno više povećanje jer se stvarno nekako debeljo i naduto osjećamuser posted image

(odgovor članu Snowflake84)
Neposredna veza do poruke: 3385
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 13:18:48   
LieToMe RR
Najrealnije je vaganje ujutru nakon obavljanja u toaletu (piskenja i sta vec user posted image ).
Ja se ne vagam navece. Tonus misica se povecava, onda nekad kasno i jedem, nalijem se vode i donata pa po cijelu noc ustajem. Najbolje pustiti metabolizam preko noci da obavi sta ima i ujutru se lijepo izvagati. Po mogucnosti sa sto manje garderobe na sebi user posted image  ja nekad na garderobi znam imati i po 1-1,5 kg vise.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 3386
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 14:15:35   
novo Ime
Ja se ne vagam nikako..mene vagaju kod dr..savko 4 hefte..divno da ste tako malo dobile..ja naginjem opasno na tenk...

_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3387
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:04:41   
sreca_

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Najrealnije je vaganje ujutru nakon obavljanja u toaletu (piskenja i sta vec user posted image ).
Ja se ne vagam navece. Tonus misica se povecava, onda nekad kasno i jedem, nalijem se vode i donata pa po cijelu noc ustajem. Najbolje pustiti metabolizam preko noci da obavi sta ima i ujutru se lijepo izvagati. Po mogucnosti sa sto manje garderobe na sebi user posted image  ja nekad na garderobi znam imati i po 1-1,5 kg vise.


Ovako i ja :) Kod mene je svako jutro ustajanje, WC, vaganje...Posto sam imala viska kg prije trudnoce, pa sam naglo pocela dobijati na pocetku, kako mi je dr. savjetovala kakva ishrana i treba i koliko, pocela sam da vodim "dnevnik dobijenih kg"....odlicno mi pomaze :) nekada se i preskoci to (ako odem roditeljima na par dana, onda se kod mame nalupam pite i cevapa, pa opet se vracam na svoju zdraviju ishranu :) mada, jedem ja i slatko i cokolade, keksice, sladoled, ali sve u granicama nekim (osim neki dan kada sam litar sladoleda pojela-onaj porodicni-za par sati :D ) a sta cu....jelo mi se :D jedino sto sam potpuno izbacila je cips....prije sam cips od 200 grama skoro svaku noc jela.....sada cim mi padne na pamet, kokice sebi pravim :D

Za par dana mi kontrola, vidjet cemo sta mi dr. kaze :D

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3388
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:05:50   
araj
ja moram kupiti vagu jer na GAK-u ne vagaju, a u apotekama izgleda ukinuli vage :( Ne znam koju vagu kupiti? Da ne pokazuje vise nego sto jeste hahahahha

(odgovor članu novo Ime)
Neposredna veza do poruke: 3389
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:06:57   
araj

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Danas 25 punih sedmica +4,5 kg.
Zadovoljna s obzirom da sam u prvoj trudnoci jako puno izgubila na pocetku zbog povracanja i mucnina, onda vratila i to i na to do poroda 9 kg nabacila.
Sad nisam izgubila puno (svega 2 kg) pa sam vratila to polako i plus ovih 4,5 kg. Sve u svemu ok user posted image



Iskreno ti zavidim na tako maloj dobivenoj kilazi :) Da je meni tako al ja se ne krecem. Kod mene strogo mirovanje :(

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3390
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:10:41   
sreca_
kod mene je najjeftinija digitalna vaga...placena 20KM, marka neka NEO (kupila sam u 4connect, na njihovoj stranici imas sada neke vivax vage po 21KM cini mi se)....ugl vaga tacno, odlicna mi je....nemoj bacati velike novce na vagu

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 3391
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:20:09   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: araj


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Danas 25 punih sedmica +4,5 kg.
Zadovoljna s obzirom da sam u prvoj trudnoci jako puno izgubila na pocetku zbog povracanja i mucnina, onda vratila i to i na to do poroda 9 kg nabacila.
Sad nisam izgubila puno (svega 2 kg) pa sam vratila to polako i plus ovih 4,5 kg. Sve u svemu ok user posted image



Iskreno ti zavidim na tako maloj dobivenoj kilazi :) Da je meni tako al ja se ne krecem. Kod mene strogo mirovanje :(


Sta ja znam, mislim da nije do kretanja nego do metabolizma i prehrane. Ja sam u prvoj mirovala i vise sam izgubila u pocetku jer sam imala jake mucnine, znala i na infuziji zavrsiti. Jos sam pred kraj morala lezati, bila otvorena. Cinjenica da se nisam puno udebljala ali sam nekako puno izgubila na pocetku. Sad recimo radim, sjedeci je posao, nisam bila na bolovanju, sve sam te neke mucnine nekako izdeverala. Ali jedem pomalo i cesce.
Gledam da se hranim zdravo, na posao si nosim obroke (nije mi mrsko ni corbice i variva nosati) samo kupim jogurt. ne pijem gazirano (pocastim se nekad uz pizzu ili cevape ali i to gledam da rijetko jedem). Grickalica nikad nisam bila fan. Uvijek imam voca na stolu. Jedino sam slaba na slatko ali tu se brzo disciplinujem. Vikendom recimo zgrijesim sa sladoledom user posted image  ili nekim kolacem, na poslu forsiram voce, hurme, eventualno keks onaj wellness. Pijem jako puno vode i cajeva (nezasladjenih) i kafu pijem gorku (urijetko je pijem jos uvijek mi ne pase).

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu araj)
Neposredna veza do poruke: 3392
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:28:30   
Arija84
Vodim se onim da je normalno da se udebljam od 12-15 kila, sada sam usla u 4 mjesec 5 kila dobila. kaže doktor da je to OK, otprilike preporučuju po kilo svaki mjesec do 8, jer se od tad se baš gomilaju :)
Vidjet ćemo, sreća da je ovo fini period kad već ima zdrave, domaće hrane, user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 3393
   RE: Koliko ste se udebljale?
11.5.2015 16:50:10   
sreca_
http://www.babycenter.com/pregnancy-weight-gain-estimator

Meni super stvar za pracenje kilaze user posted image
Jedino sto trebate svoju visinu i kg pretvarati ( http://www.csgnetwork.com/csgcvtcmeters2ftincalc.html za visinu u stopama i inchima, a za kg ukucate na google kg into pounds)

Ostalo cete shvatiti ja mislim....

(odgovor članu Arija84)
Neposredna veza do poruke: 3394
   RE: Koliko ste se udebljale?
12.5.2015 20:17:40   
rose
ja na prosloj kontroli u 25+6 imala 6kg u plusu...racunam da sam ostala trudna sa 75 user posted image ako do poroda u ova prepstala tri mjeseca bude max 2kg mjesecno ja sam zadovoljna...to je u totalu 12 kg sto se ne moze mjeriti s onih 20 u prosloj trudnoci user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu sreca_)
Neposredna veza do poruke: 3395
   RE: Koliko ste se udebljale?
12.5.2015 20:29:06   
ziel

IZVORNA PORUKA: Arija84

Vodim se onim da je normalno da se udebljam od 12-15 kila, sada sam usla u 4 mjesec 5 kila dobila. kaže doktor da je to OK, otprilike preporučuju po kilo svaki mjesec do 8, jer se od tad se baš gomilaju :)
Vidjet ćemo, sreća da je ovo fini period kad već ima zdrave, domaće hrane, user posted image


Uh draga, meni doktorica zaprijetila sto sam se 3 kg udebljala user posted image mislim ono zaprijetila opomenula da je puno :D a i ja sam usla u 4. mjesec

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Arija84)
Neposredna veza do poruke: 3396
   RE: Koliko ste se udebljale?
13.5.2015 9:01:38   
*nur*
Ja mislim da sam dobila oko 1-2kg, mislim da je to OK za 12 sedmicu

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 3397
   RE: Koliko ste se udebljale?
14.5.2015 12:53:26   
ziel
Zene ja kad sam isla na zadnju kontrolu kod doktorice, pokazalo da sam teza 3 kg,
tj. prva kontrola 79kg , druga kontrola (prije 3 nedjelje) 82kg
a jucer moja vaga kaze 81 kg. Jel moguce da se smrsa u ovom periodu ili je kod doktorice vaga netacna...

< Poruku je uredio ziel -- 14.5.2015 12:58:32 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 3398
   RE: Koliko ste se udebljale?
15.5.2015 13:33:43   
sreca_
Evo i mene nafrisko :) 28 sedmica, +4kg :) mada sam prije trudnoce imala malo viska (168cm visina, 68kg imala)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 3399
   RE: Koliko ste se udebljale?
15.5.2015 14:45:16   
novo Ime
zene drage, blago vama...ja mislim da sad imam stoju...oooooooooooooj...a pocela sam i oticati podobro

_____________________________

Endometrioza - 2007, 5x IUI, ICSI 3x, FET 1x
IDIOPAT
ICSI br.3 08.12.15 BINGO
"Kad pogodi te strijela sudbine, ti uzmi i poljubi je..."

(odgovor članu sreca_)
Neposredna veza do poruke: 3400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

forumi
DM

Da li ste član još nekog foruma osim RR?

DA-kojeg (65%)

NE (35%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *