|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   učinimo dobro djelo
6.11.2009 23:08:35   
milenium
ja također odavno želim upitati vas drage koje ste blizu da učinimo jedno dobro djelo,naravno oni koju mogu,oni koji su blizu,koji žele itd.Svi ste vjerovatno čuli,a bila je nedavno i reklama na rr pa možda ste tek tada i čuli za ''Majčino selo'' kod Međugorja.U tom ''selu''našle su utjehu brojne mame koje su zlostavljane od svojih muževa,brojne samohrane majke koje su svi odbacili ili prezreli i nemaju kamo,brojna napuštena djeca i bebe koja su ostavljena pred samim pragom te ustanove.Ustanova broji oko 300članova.Pomoć uvijek primaju,bilo kakvu,jer oni kako kažu žive od providnosti.
Pa ja vas stoga molim hajmo mi posjetit to selo tko želi i ponijeti im šta tko more,dakle idemo mi u svoje ime,ne u ime rr.Ja vozim,tko hoće nek mi javi na pp,ovdje ili na mob.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: učinimo dobro djelo
6.11.2009 23:13:58   
milenium
 1. Djeci u "Majčinom selu" dobri ljudi pomažu MOLITVOM. Dolaze iz vrlo složenih, teških i uništenih obitelji te u sebi nose veliku potrebu za ljubavlju, samopoštovanjem, za pozitivnim pogledom na sebe i svijet oko njih. Samo čista Božja ljubav može dodirnuti i zaliječiti ranjeni svijet tih malih duša.
2. Djeci u "Majčinom selu" možete pomoći i vašim MATERIJALNIM PRILOZIMA. I sami znate što je sve potrebno za normalan, svakodnevni život i rad djeteta u kući, školi, u igri...
3. Djeci u "Majčinom selu" možete pomoći i vašim NOVČANIM PRILOZIMA. Potrebno je djeci osigurati normalne uvjete života, a to znači da imaju struju, vodu, grijanje... Svi se ti troškovi pokrivaju vašim doprinosima.
Iz BIH Vaše uplate možete slati na:
UniCredit Bank d.d.
conto: 3381202201005284
adresa: «MAJČINO SELO»
88266 Bijakovići – Međugorje, BiH

Iz Inozemstva Vaše uplate možete slati na:
UniCredit Bank d.d.
s.w.i.f.t.: UNCRBA 22
IBAN: BA393380604802781703
Account No.: 5020120/48-06-027817
Adresa: Ustanova za predškolski odgoj i skrb "Majčino selo", 88266 Bijakovići – Međugorje, Bosna i Hercegovina

4. Djeci u "Majčinom selu" možete pomoći i ako postanete kum, odnosno kuma jednom određenom djetetu. To prije svega znači da želite s djetetom uspostaviti poseban odnos i prijateljstvo i pomalo preuzeti brigu za njegovu budućnost. Ukoliko ste zainteresirani za ovo «usvajanje na daljinu» popunite FORMULAR o USVAJANJU i pošaljite nam na našu adresu, a mi ćemo vam nakon toga poslati podatke o djetetu. form.pdf (Za pohranu dokumenta, desni klik na mišu pa odaberite "Pohranite kao..." or "Save Target As")

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: učinimo dobro djelo
6.11.2009 23:18:59   
milenium
Smještaj djece organiziran je po kućama kako bi se ostvarila bliskija veza među djecom i stvorio osjećaj obiteljskog života. U sedam obiteljskih kuća zbrinuto je 50-tak djece. U svakoj kući je maksimalno do osmero djece, o kojima se skrbe dva odgajatelja. 

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: učinimo dobro djelo
6.11.2009 23:58:42   
milenium
slikice sela i dječice vam imaju na googleu!da ja sad ovde ne stavljam!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:00:47   
teta berta
Pa idem naravno....
Ako me hoces povest, jer sam po struci novinar a medije ne pikateuser posted image user posted image user posted image
Salim se mogli bi... Ajmo zene....


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:02:03   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image
važno je da se onim pilićima pomogne, ne daj Bože nikome

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:03:19   
teta berta
Bilo bi dobro na sv.Nikolu da ih obradujemo...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:04:05   
Visnja RR
odlicna ideja... user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:04:19   
acudesa
javljajte se Hercegovke, nemojte da i ja dolazim...imam ja familije od Počitelja, Mostara, Konjica, Jablanice,...i njih da usput obiđemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:05:16   
milenium
IZVORNA PORUKA: teta berta

Bilo bi dobro na sv.Nikolu da ih obradujemo...


koja ideja ej!ako nisam pametna ja pametna si ti.šta ću ne može se bit i lip i pametanuser posted image

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:07:19   
Visnja RR
a mogu li vam ja dati jedan prijedlog user posted image
za Sv.Nikolu ce se mnogi sjetiti te djece...organizujte se kad to nije nikakav povod i obradujte ih...dakle bez povoda...faktor osmjeha iznenadjenja... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:08:09   
teta berta
haha to je samo dokaz da plavuse nisu g.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:08:16   
noaa
nije problem,al majcino selo nije ustanova kao domovi za napustenu djecu,mislim da se bas ne moze tamo ici kako tko hoce,poprilicno su zatvoreni.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:09:35   
milenium
nisu zatvoreni,idemo mi često.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:10:51   
milenium
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a mogu li vam ja dati jedan prijedlog user posted image
za Sv.Nikolu ce se mnogi sjetiti te djece...organizujte se kad to nije nikakav povod i obradujte ih...dakle bez povoda...faktor osmjeha iznenadjenja... user posted image


pa možemo mi kad god hoćemo!idemo i za sv Nikolu a idemo i još jedan običan dan!recite kad bi vi?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:11:42   
noaa
ok.znam da je nas par htjelo ici prosle godine pa se nikako nismo uspjeli dogovoriti sa "upravom"

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:14:28   
milenium
mi u zboru ćesto razgovaramo sa svećenikom i nešto organiziramo,tako je on jednom na kraju mise cijelom puku spomenuo ako tko želi da pomogne kako god a najviše da im je potrebno krompira,to je bilo ima 3 tjedna,rekao je da će sutradan doći jedan bus i to sve otrati gore ali taj bus je se vraćao četiri puta po ono što je narod donio.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:15:58   
milenium
pa ako je koja od vas u zboru ili frami ili bilo čemu da spomene svećeniku tu ideju,pa možda i vi kao župa pridonesete tome.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:16:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:18:41   
milenium
IZVORNA PORUKA: Maida RR

user posted image user posted image user posted image


a joj!vidi nje!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:20:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Maida RR

user posted image user posted image user posted image


a joj!vidi nje!user posted image


Sta znaci ovo???

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:22:20   
milenium
user posted image user posted image ma ništa,odjednom se iz vedra neba pojaviš ti.i plješćeš nam.baš si me iznenadila.ugodno mislim.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:24:44   
Anoniman
Iz vedra neba?? Pa ja sam on line sigurno 2 sata i svo vrijeme na forumu. Ako je ideja dobra sto ne bi pljeskala,to u prevodu znaci svaka cast ili podrzavam.

Ja sam komentarom iznenadjena, ali nema veze, svako dobro vam zelim i da vam se cilj ostvari.

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:27:12   
milenium
IZVORNA PORUKA: Maida RR

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: Maida RR

user posted image user posted image user posted image


a joj!vidi nje!user posted image


Sta znaci ovo???


to je značilo:Ajoj vidi nje duša dragauser posted image šta ću ja kad ova poruka nema zvuka pa da čuješ ton!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: učinimo dobro djelo
7.11.2009 0:27:41   
acudesa
moram ići, gibam, ahaaauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *