|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj porodici
4.12.2009 0:10:15   
elkina_mala
pisala sam vec i na hayat,i objavila sam poruku i ovdje,evo kopirat cu,naime,ovo je zaista istinito..nije tipa "daj da navucemo nekoga" zaista je zalosnouser posted image
u utorak sam poslala paket im,neke stvari za tu malu,i za stariju bracu,uglavnom tko zeli i tko moze da pomogne nek se javi za adresu,ja sam poslala,paket je tezio 3kg i kostala je postarina 29 e,preporuceno,...tako da...pomozimo koliko toliko,i sta bilo......svaka pomoc bi im dobro dosla...

Fahrudin I Mensura roditelji su troje maloljetne djece,zive u kuci njegovog oca a tu kucu djele sa jos dvije porodice.
Sve sto imaju u toj kuci su dvije male prostorije bez kupatila.Fahrudin je demobilisani borac,nema stalni posao,vec radi za dnevnicu ako ga neko zovne.
Njegova supruga Mensura boluje od nekoliko teskih bolesti,i dnevno pije po deset tableta.Novac je joj neophodan za njenu lijecenje,kao i za njena dva sina blizanca koji vecinom pjesace 7km,do skole jer karta im kosta 80KM za obojicu mjesecno.
Prvi su razred srednje skole i jos uvjek nemaju sav potreban skolski pribor.Cesto idu u skolu bez dorucka,jer nisu u mogucnosti kupiti ga....Najteze budekada najmladza kcerka koja pohadza prvi razred devetogodisnje skole,trazi da joj nesto kupe,a oni joj to nemogu priustiti.
Na dan Bajrama,isla je od kuce do kuce,cestitala Bajram,i novcem koji je skupila zeli sebi kupiti patike.
........
user posted image
meni je jako zao ove porodice,jer su fini ljudi,zato sam postavila temu...


_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 9:41:02   
baby girl
baš lijepo od tebe.  Zaista cijenim ovo što ljudi urede pored svojih problema, uvijek nađu sluha za druge..nemocnije..bolesnije.. Mogu li dobiti adresu ove porodice i ime i prezime na koje si poslala paket.
Hvala puno.


_____________________________

ko zna za što je to dobro:)

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 9:45:45   
milomoje
I ja bih zeeljela adresu da mi posaljes..puno mi je lakse poslati paket nego transakciju na racun u BiH, jer nije u EU...

(odgovor članu baby girl)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 11:41:39   
elkina_mala
baby girl jesil primila pp???poslala sam ti jutrosss...
Sta je ovako mali odazov???user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 11:50:28   
mamine oci
draga to sto je odziv mali neznaci da niko nece da pomogne,nazalost ovakvih tema ima mnogo i dvako zeli nekom pomoci neko ovoj porodici,neko drugoj i tako redom nemoze se svima pomoc ja zeli da tvoja akcija bue uspjesna i razumjem dazelis pomoci ti si istu temu postavila i na temi ispuni mi zelju pa javice se jos neko ja iskreno kad imam piomoci cu,al nezelim da laem ni sebe ni druge zaista nisam u mogucnosti kad god mogu odazovem se...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 11:56:05   
elkina_mala
mamine oci,ja sam pitala zasto je mali odaziv 2,,,??? nisam rekla MORA netko da se odazove,onaj ko nema nece se ni javiti...

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: potrebna pomoc jednoj veoma siromasnoj po...
4.12.2009 12:56:53   
lilith
mogu li dobiti na pp adresu ove porodice da im posaljem nesto?

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *