|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
6.6.2010 21:55:26   
anuska08
Već sam luda od nekih njegovim postupaka! Danas mi ponovno digao živac jer stalno pucketa prstima oko user posted image  glave (malo lijevo, malo desno. malo iznad glave) da vidi da li reagira na zvukove. Tobože, valjda dal čuje!!!user posted image user posted image user posted image Totlano me nervira!!!user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Vas svekar!!
9.6.2010 0:17:16   
Tidzi
Sta sam ja svojim prozivila...user posted image user posted image user posted image  Muka mi od njega kada ga samo vidim, a kad otvori jos usta user posted image user posted image user posted image !!! Ne znam kako oni ne kontaju da oni ne mogu moju dijecu voljeti vise od mene. Ja sam ih rodila i ja cu da ih odgajam onako kako ja mislim da je najbolje. Moj je mom malom kada je imao 8 mjeseci htio da stavi zapaljenu cigaru u usta, kao to bi bilo smijesno. user posted image user posted image user posted image user posted image  To je dovoljno da se vidi kakva je osoba.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Vas svekar!!
4.7.2010 9:51:50   
almicch
u suštini nije loš čovjek , samo svekrva ga kvari user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
zna pretjerat s glupostima, ali njemu je lahko objsnit stvari, pa se on i složi , većinom , ali ako je sveki se uplela u to, nema šanse prosvjetlit ga user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

;)) I can''''t hear you over the sound of how amazing I am !!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) ;))))

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Vas svekar!!
5.8.2010 21:42:15   
I and my angel
Kralj! Covijek je o sebi,pri sebi sto bi se reklo. Nikad mi ni zasto ne prigovara,ne zapitkuje... DObar je covjek,jeste da voli popiti,ali ni tad nije tezak. Mogu reci da smo u super odnosima! :)

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Vas svekar!!
6.8.2010 12:33:45   
cucu
Moj je cool, pravi onaj sovinista kome zena sluzi samo da mu pere noge cisti i sprema pa i da ga pita dok on lezi samo je brzo skonto da meni nemoze nista pa kad izvali neku sovinisticku samo gleda u mene i ceka sta cu rec da ga poklopim a ja kad to vidim samo kazem " deda, znas sta cu ja rec na to" i oboje se odvalimo smijat... Skonto covjek da ima neko gori od njega user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Vas svekar!!
6.8.2010 13:23:19   
I and my angel
hahahahha Ista situacija! :)

IZVORNA PORUKA: cucu

Moj je cool, pravi onaj sovinista kome zena sluzi samo da mu pere noge cisti i sprema pa i da ga pita dok on lezi samo je brzo skonto da meni nemoze nista pa kad izvali neku sovinisticku samo gleda u mene i ceka sta cu rec da ga poklopim a ja kad to vidim samo kazem " deda, znas sta cu ja rec na to" i oboje se odvalimo smijat... Skonto covjek da ima neko gori od njega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu cucu)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Vas svekar!!
8.8.2010 10:48:53   
ivanak
Moj je najveća budala na svijetu. Trebalo bi ga strpati u ludnicu.
Prti se u sve i svašta... daje djetetu od 14 mj. da se igra sa čepom od pive rđavim i da to stavlja u usta.... mislim strašno.


< Poruku je uredio ivanak -- 8.8.2010 10:51:47 >


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Vas svekar!!
8.8.2010 11:06:44   
Anoniman
Da vas utjesim, kod vas je barem svekar.
Kod mene moj tata radi sve te gluposti.
Najradje bih mu uvela zabranu pristupa mojoj djeci.

Zato mi je svekar divan, valjda zivotna kompenzacija.

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Vas svekar!!
10.8.2010 16:41:49   
bananica
moj svekar je za razliku od svekrve totalno ok, dobar covjek, ali je pod velikim uticaj svoje zene tako da ne dolazi bas do izrazaja, ona je ta koja drzi konce u rukama

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Vas svekar!!
11.8.2010 18:06:01   
srecka
eto i ovdje imam problem .....moj je uzasan .....stalno nas ucenjuje , kaze da je bolestan i da moramo provoditi odmor sa njima i ispunjavati im zelje, ici po starih ljudi njegovih prijatelja da bismo ga vozili i da se on ima cime hvaliti ....ODVRATANM MIJE NE MOGU GA OCCIMA VIDJETI NI NJEGA NI NJEGOVU ZENU !!!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Vas svekar!!
11.8.2010 18:16:59   
melly__
Moj je kako-kad user posted image
Nekad uzivam pricati sa njim a nekad ga ne mogu ocima smisliti kad pocne pametovatiuser posted image svi ga po tome znaju i niko se ne voli sa njim druziti iz tog razloga..jer misli da je najpametniji,u sve se razumije i sve najbolje zna..meni govori kako da cuvam sopstvenu user posted image kao da je on rodio a na jauser posted image
Ja nemam oca tako da nisam navikla da mi neko sve odredjuje u zivotu,ali on nekad pretjera momackiuser posted image a opet kad vidim kako pomaze svojoj zeni svaka mu cast...



_____________________________

17.06.

(odgovor članu srecka)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Vas svekar!!
11.8.2010 18:23:42   
srecka
mora da  svucim odvratno i ja sama , ali sam na totalnom izmaku snaga ...
Ja i moj muz 11 meseci u godini se ne pogledamo krivo , dok cim smo sa njegovima ( i to nas oni primoraju svojim pricama kako ce umreti ) pocnemo najgnusnije svadje gde jedno druigom govorimo kako se ne razumemo evo vec deset godina je tako !


(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Vas svekar!!
11.8.2010 18:29:02   
melly__
Znam kako ti jeuser posted image user posted image moj mm i ja se jedino zbog njih i svadjamo...i moj svekar je bolestan al ne pretjeruje toliko..nije ti lako nimalo...

_____________________________

17.06.

(odgovor članu srecka)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 0:14:11   
Anoniman
Sinoc gledam seriju 1001 noc - Seherzada... scena kada prevarena snaha razgovara sa svekrom... on joj govori "ti nisi moja snaha, ti si moja kcerka i ovo nije dom tvoga svekra ovo je tvoj dom"... suze mi frknuse same...
nedostaje mi moj svekar... nedostaje mi moj drugi babo... nedostaje mi kahva s njim... imala sam svekra kakvog niko na svijetu sigurno niti je imao niti ce imati... user posted image

(odgovor članu melly__)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 0:44:30   
sara.at
Sad kad spomenu tu seriju ja nazvala mamu i ona Kaze da Gleda seriju i ja nesvijesno zeni ispricam sljedecih 5epizoda sta ce biti na to jel bilo ovo jel Ono user posted image nisam stala dok mi nije rekla da idem u p.m da dotle nisu Jos dosli user posted image

Eh i meni je svekar dobar i palo mi je Jako tesko kad su mu parkinsonovu bolest otkrili jer tako je dobar nije to zasluziouser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 0:48:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara.at

Sad kad spomenu tu seriju ja nazvala mamu i ona Kaze da Gleda seriju i ja nesvijesno zeni ispricam sljedecih 5epizoda sta ce biti na to jel bilo ovo jel Ono user posted image nisam stala dok mi nije rekla da idem u p.m da dotle nisu Jos dosli user posted image

Eh i meni je svekar dobar i palo mi je Jako tesko kad su mu parkinsonovu bolest otkrili jer tako je dobar nije to zasluziouser posted image


ovo bi i moja rekla jos kod 3-ce epizode... ahhahahauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 0:58:49   
veeseelaa
pa ne da imamo lude svekrve imamo i lude svekre user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahah baš se ismijah
Moj je ok, nije zlonamjeran, onako malo nepromišljen al dobrica je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 1:10:01   
sara.at
Bambi mene je tesko zaustaviti kad pricamuser posted image dok me zena zakocila ja dosla do 5epizode i Jos reko ako Te sta intresuje a nemozes da Cekas pitaj sve Cu ti ispricatiuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Vas svekar!!
4.10.2010 1:49:27   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ne da imamo lude svekrve imamo i lude svekre user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahah baš se ismijah
Moj je ok, nije zlonamjeran, onako malo nepromišljen al dobrica je



Vesela ja kako se sjecm tvoji su najbolji za Bajramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad bi se od smejha upisala kad se sjetim kako si ti njih za Bajram opisala

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Vas svekar!!
20.11.2010 13:30:05   
big mamy
blago se onima od vas koje imaju lijepo iskustvo sa svekrom i svekrvom ...moje je loseuser posted image
moj svekar rijetko kad, kad smo kod njih ili kod nas propusti priliku da me za nesto ne" ujede"Ja im nevaljam i gotovo ma koliko se trudila.na pocetku mi je jako tesko zbog toga bilo ali sad mi je vec svejedno uvidjela sam da me nece zavoljeti ma koliko se ja trudila zato se vise i ne nadam i ne trudim i znate sta lakse mi je sad kad sam ravnodusnija!


_____________________________

Covjek je cvrsci od stijene......

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 320
   [Obrisana poruka]
24.11.2010 16:53:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu big mamy)
  Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Vas svekar!!
24.11.2010 17:57:34   
klemzi
Moj svekar je super čovjek, baš, baš je dobar, prava dobrica i poštenjačina, sam, žao mi, sad je bolestan user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 12:41:17   
Malenaoduvijek
u sustini je moj svekar super covjek, ali brate nekad je kao onaj margarin " u sve se mijesa".trenutno sam toliko ljuta da bih najradje rekla svima do vidjenja prijatno.uskoro moji pilici slave rodjendane, on dodje makoprije, on sve organizovao.torta ovdje, ovu cete mezu ovako cete onako cete.ja ga gledam kontam, pa ciji je rodjendan i ko su ovdje roditelji.
ja znam da oni zele pomoci, ali brate dragi pa nisam ja idiot.znam djetetu rodjendan organizovati.sreca pa mu nisam kcerka jer da je moj tata u pitanju rekla bih mu nego ovako cu to da prepustim mm.a on ce tek da me cuje kad dodje s posla
uh jesam ljuta user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 12:43:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ne da imamo lude svekrve imamo i lude svekre user posted image user posted image user posted image user posted image
hahahah baš se ismijah
Moj je ok, nije zlonamjeran, onako malo nepromišljen al dobrica je



Vesela ja kako se sjecm tvoji su najbolji za Bajramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sad bi se od smejha upisala kad se sjetim kako si ti njih za Bajram opisala


e to da, malo su bučni al nisu loši, dobrice su

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Vas svekar!!
19.1.2011 13:11:54   
ivanam28
hahaha mala1994 i kod meneje isti problem.moj svekar je stvarno fin covjek (za razliku od njegove zene) ali on je njih sve naucio da je njegova zadnja i kad je nesto bijelo ako on kaze da je crno svi to moraju potvrditi. ja sam na njega tako naucila i samo klimam glavom.mom filipu kad je rodjendan bio on se u sve petljao ko ce doci,koliko ce ostatiuser posted image , koju cu tortu ma sve zivo ja sizila.na kraju sam ipak uradila kako sam ja htjela i naumila jer sam imala podrsku mm (za zivo cudo). i zaista al zaista mrzim sto misle i on i svekrva da smo samo mala djeca koja se igraju mama i tata i da nas oni uce kako odgajazti djecu. opet ponavljam super je covjek ali brate kad mu moram svaki put reci jel kakio kako je kakio koje je boje ma daj... mislim da je to ipak puno

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *