|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 12:44:37   
neki
user posted image user posted image user posted image Ja se tek udala,taman dosli s bracnog,zaspali,a ja u nekakvim providnim krpicama,budim se ujutro kad njegova nana kuca na vrata,8h ujutro,heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne znam kako sam stigla prebaciti sta normalno na sebe,da joj otvorim vrata,jer je kucala,dok ja nisam otvorila,ma bjeziuser posted image user posted image user posted image Uopste ne postuju privatnost,a kad im kazem da ja ne zelim nonstop da im dolazim upravo iz tog razloga,jer sam naucila postovati sviju i njihovu privatnost,oni u mene blijedo gledajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 12:52:36   
slono
Nikad nisam bila u zajednici, ali zaista pokusavam da vas razumijem i suosjecam s vama.
Ne znam kako bih to izdrzala, ali ima ih koje tako dobro vladaju situacijom, samo ti roditelji moraju biti dobri blećci, a ta snaha mudrica da ne moze biti veca.
Vi to ocito niste cim vam se desavaju takve stvari. Ne daj mi Boze, ja bih nekoga odlezala!!!

Pokusajte sa svojim muzevima fino porazgovarati i neka ne budu kao vecina onih koji nece da izadju iz hatera svojih roditelja, a roditelji se izivljavaju na vama. Sram ih bilo!!!!
Moja mama je snahi rintala kucu kad je trebala roditi,sve joj stvari za bebu odnijela ispeglane i oprane, pomagala oko bebe, sto kupi meni, kupi i njoj, odlazila im kad se pozele da ne dosadjuje, kad je imala jedan problem ( svjesno prekinula trudnocu ), mama je vodila dr, bila s njom taj dan, pomogla dok ona lezi, jer svojoj mami nista nije rekla da se "ne sekira", i sad nakon svega toga, ne dolaze mojim roditeljima i ne znam da imam brata, a mama sina.
To je samo 10% . Moj brat je klepio usima i bukvalno sto ona kaze, tako je.
To je odvratno, zato treba naci neki kompromis.
Vjestice sve postignu, a papucari igraju kako one sviraju.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 12:55:21   
neki
Bas tako,draga moja papucari igraju kako ONE sviraju,nazalost...Ma ne kazem ja da moj muz nije na mojoj strani,jeste,ali bih voljela da je to malo viseuser posted image user posted image user posted image I da malo bolje vidi na one svoje lijepe zeleneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:00:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki

user posted image user posted image user posted image Ja se tek udala,taman dosli s bracnog,zaspali,a ja u nekakvim providnim krpicama,budim se ujutro kad njegova nana kuca na vrata,8h ujutro,heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ne znam kako sam stigla prebaciti sta normalno na sebe,da joj otvorim vrata,jer je kucala,dok ja nisam otvorila,ma bjeziuser posted image user posted image user posted image Uopste ne postuju privatnost,a kad im kazem da ja ne zelim nonstop da im dolazim upravo iz tog razloga,jer sam naucila postovati sviju i njihovu privatnost,oni u mene blijedo gledajuuser posted image user posted image user posted image


tako je jednom meni svekar uletio u kuću, ja bijah sama, mm negdje otišao
Zamalo me uhvatio polu golu, imala sam dojam da nisam izletila ja iz spavaće sobe da bi on ušaouser posted image user posted image user posted image
kaže mi: aj na kafu, došao amidža
ma rekoh kakav amidža, ne zanima me ni da je moj došao a ne od mm
I od tada me ne zovu kad amidža dodjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:01:13   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ma vala su smijesni bas,joj ljudi cudnihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:03:21   
veeseelaa
meni je to šega, snahu zovu da dodje a sina ne.
Vele meni svekar i svekrva da se njih dvoje nikad ne razdvajaju a mene zovu da kao s njima idem na vikendicu kad mm ne može
Rekoh im i mi idemo vašim stopama, ni mi se ne razdvajamo user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:04:53   
Chuchi
Ma ne brinem bas na cijoj ce strani biti (na mojoj je uvijek) ali da mi je samo da ne zivimo sa njima
ovako cim nesto zucnes, bio ti u pravu il ne bio, samo kaze: ovo je moja kuca, ja sam ovdje gazda.
ako ti se ne svidja po mom,slobodno mozes ici.
mislim, heeejjjj, valja tebi ostarit, i ovako si bolestan sad, a sta ce bit za koju godinu...molices me
da te pazim, cuvam, da smo s tobom, ako ne daj boze ne mognes u wc otic!

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:05:54   
neki
Ma bolje mi je da ne pricam provaleuser posted image user posted image user posted image Jednom,navece oko 20h otprilike,ja i muz se zakljucali i bacili se na posao u spavacojuser posted image user posted image user posted image U naka doba neko kucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,mi pogledamo,a njegov dedo viri kroz staklouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sreca,pa su sva svjetla bila pogasenauser posted image user posted image user posted image Odmah mi naumpade scena iz filma luda kuca,sa Drew Barrymore,kad ih ona babetina viriuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma mi premrli u momentuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:07:11   
_mamica_10
neki ma i meni se to desava!Moram se do vrata zakopcati i nositi majice do koljena,nemogu ni da se sriktam muzu kako treba!!!A on radi konobar,tamo vidja napucane cure do bola a ja umjesto da kad doje kuci vidi svoju dragu u sexy odjeci ili nesto ja to ne mogu,kazem ti ni odnos nemamo cesto radi takvih stvari,banu kaad zele,a ako zakljucam vrata dignu frku sto zakljucavamo vrata!Plus na prozor mi vire pa kako mogu mirno leci s njim!!!?? Jos sam psihicki pomahnitala od njih!Nekad mi dodje da pruzim ja jezik da im sve kazem al se zaustavim!Sve do jednog dana kad mi pukne film!MM jeste na mojoj strani,ali i ja bi takodjer zeljela malo vise da bude da i on s njima porazgovara da se ljudi zaustave malo jer neznam kuda ovo sve vodi! Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:07:30   
slono
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Rekoh im i mi idemo vašim stopama, ni mi se ne razdvajamo user posted image user posted image


Samo tako, oduser posted image bi to u skokovima!!!!! Politicki i diplomatski zacepiti usta!!!!!!
Onda ostanu bez teksta, a ti vodis 1:0!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:10:35   
meme27
IZVORNA PORUKA: _mamica_10

neki ma i meni se to desava!Moram se do vrata zakopcati i nositi majice do koljena,nemogu ni da se sriktam muzu kako treba!!!A on radi konobar,tamo vidja napucane cure do bola a ja umjesto da kad doje kuci vidi svoju dragu u sexy odjeci ili nesto ja to ne mogu,kazem ti ni odnos nemamo cesto radi takvih stvari,banu kaad zele,a ako zakljucam vrata dignu frku sto zakljucavamo vrata!Plus na prozor mi vire pa kako mogu mirno leci s njim!!!?? Jos sam psihicki pomahnitala od njih!Nekad mi dodje da pruzim ja jezik da im sve kazem al se zaustavim!Sve do jednog dana kad mi pukne film!MM jeste na mojoj strani,ali i ja bi takodjer zeljela malo vise da bude da i on s njima porazgovara da se ljudi zaustave malo jer neznam kuda ovo sve vodi! Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


ja bi lijepo sijela sa njom i rekla je da volim njenog sina i da zakljucavam vrata da imam s njim intimne odnose user posted image user posted image pa ako nisu skontali da trebate mira za takve stvari valjda ce tada skontati jel tako?user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:12:35   
meme27
ja bi rekla to
ja zakljucavam vrata da imam sex i nema te se sta ljutiti i dizati paniku
user posted image user posted image user posted image user posted image sigurno bi se otkacila jednom za uvijekuser posted image
cure ja se ne salim.....

< Poruku je uredio meme27 -- 23.6.2009 13:13:38 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:13:51   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: _mamica_10

neki ma i meni se to desava!Moram se do vrata zakopcati i nositi majice do koljena,nemogu ni da se sriktam muzu kako treba!!!A on radi konobar,tamo vidja napucane cure do bola a ja umjesto da kad doje kuci vidi svoju dragu u sexy odjeci ili nesto ja to ne mogu,kazem ti ni odnos nemamo cesto radi takvih stvari,banu kaad zele,a ako zakljucam vrata dignu frku sto zakljucavamo vrata!Plus na prozor mi vire pa kako mogu mirno leci s njim!!!?? Jos sam psihicki pomahnitala od njih!Nekad mi dodje da pruzim ja jezik da im sve kazem al se zaustavim!Sve do jednog dana kad mi pukne film!MM jeste na mojoj strani,ali i ja bi takodjer zeljela malo vise da bude da i on s njima porazgovara da se ljudi zaustave malo jer neznam kuda ovo sve vodi! Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


ja bi lijepo sijela sa njom i rekla je da volim njenog sina i da zakljucavam vrata da imam s njim intimne odnose user posted image user posted image pa ako nisu skontali da trebate mira za takve stvari valjda ce tada skontati jel tako?user posted image
           hahahahahahah ma govorila sam ja njoj al oni izgleda kontaju ja cu im pojesti sina!!!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:15:14   
lanelane
eh draga moja ja nemem toliko problema s svekrom kao sa svekrvom on se ni u sta ne mijesa a ona bi da moze i spavati sa mnom i muzem al sreca pa ne zivimo zajedno mada smo u njenoj vikendici a ona u gradu pa dodju petkom uvece i budu do nedjelje tada mi je smrt jedva cekam da odem i da budem svoj gazda i da radim kako i sta je hocu a ne da mora biti po njezinomuser posted image user posted image joj meni koliko me zivcira


(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:16:14   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: _mamica_10
Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! 


to je uobicajena pojava... hahaha svaki put kad ga ufatim kaze macke poderale kesu ,,,, hahah
jednom cu nabacati kondoma unutra, mozda se okani...
sve sam ja to njima govorila,cak i kad je svekar jednom u trenutku akcije stao na prozor i virio otisla sam gore svekrvi i rekla joj sve to ali nista se ne mjenja.Neku noc oko ponoci sam cak cula svekra oko vrata da ide,kad je moj muz izasao pitao ga sta radi kaze on kofol izasao da baci pis!!! ma kod mene je katastrofa ziva


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:17:18   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

eh draga moja ja nemem toliko problema s svekrom kao sa svekrvom on se ni u sta ne mijesa a ona bi da moze i spavati sa mnom i muzem al sreca pa ne zivimo zajedno mada smo u njenoj vikendici a ona u gradu pa dodju petkom uvece i budu do nedjelje tada mi je smrt jedva cekam da odem i da budem svoj gazda i da radim kako i sta je hocu a ne da mora biti po njezinomuser posted image user posted image joj meni koliko me zivcira


sta bi tek da ih gledas i tpis oboje svaki dan od jutra do mraka!user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:17:56   
nita
Uh, sjetih se da mi je prijateljica pričala da joj je svekar u rano jutro pokucao na prozor spavaće sobe i rekao: "Sine, vadi ga, eto babe!"(ne znam kojeg smješka da stavim ovdje ...)

< Poruku je uredio nita -- 23.6.2009 13:18:26 >

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:19:14   
meme27
user posted image user posted image ni jedna se ne javlja na moj komentar ali vidim da nekim ljudima(svekru/svekrvi) moras nacrtati nesto da bi te shvatili inace samo drze svoj pravacuser posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:20:05   
_mamica_10
ili kad mi dodje ko jucer -snaho sta ti rade djeca- reko spavaju,kad ona meni e ako spavaju haj sad gore rasprmimi malo kuhinju sudje skloni i to!Niti me pita mozes li molimte,niti imas li ti kakvog posla,samo tek tako!!!A ja goriiiiimmmmm!!!Ko da mi nije dovoljno iza dvoje djece da cistim i iza muza kamol jos oko niih!!!

_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:22:24   
neki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo meme27user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:24:07   
meme27
IZVORNA PORUKA: _mamica_10

IZVORNA PORUKA: meme27

IZVORNA PORUKA: _mamica_10

neki ma i meni se to desava!Moram se do vrata zakopcati i nositi majice do koljena,nemogu ni da se sriktam muzu kako treba!!!A on radi konobar,tamo vidja napucane cure do bola a ja umjesto da kad doje kuci vidi svoju dragu u sexy odjeci ili nesto ja to ne mogu,kazem ti ni odnos nemamo cesto radi takvih stvari,banu kaad zele,a ako zakljucam vrata dignu frku sto zakljucavamo vrata!Plus na prozor mi vire pa kako mogu mirno leci s njim!!!?? Jos sam psihicki pomahnitala od njih!Nekad mi dodje da pruzim ja jezik da im sve kazem al se zaustavim!Sve do jednog dana kad mi pukne film!MM jeste na mojoj strani,ali i ja bi takodjer zeljela malo vise da bude da i on s njima porazgovara da se ljudi zaustave malo jer neznam kuda ovo sve vodi! Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


ja bi lijepo sijela sa njom i rekla je da volim njenog sina i da zakljucavam vrata da imam s njim intimne odnose user posted image user posted image pa ako nisu skontali da trebate mira za takve stvari valjda ce tada skontati jel tako?user posted image
           hahahahahahah ma govorila sam ja njoj al oni izgleda kontaju ja cu im pojesti sina!!!




e onda joj reci hajde dodzi sa nama upali kameru i snimaj snahuuser posted image

< Poruku je uredio meme27 -- 23.6.2009 13:25:28 >


_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:31:00   
neki
Kaze meni moj djever,ja da sam na vasem mjestu,ja bi im go golcat otvaro vrata,pa da vidim onda kad bi dosliuser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:31:11   
ljubičica 28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jao žene baš se ismijah vašim dogodovštinama, posebno nitinoj prijateljici...nemam svekra, pa ne znam kako je, a svekrvu imam, a sa njom od kako sam se odselila nemam nikakvih problema. Nemojte me pogrešno shvatiti što se ismijah, žao mi vas je i  borite se za sebe i svoja prava na intimnosti..ali mi je toliko smiješno šta sve ljudi neće uraditi...ma ne mogu da dođem sebi user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:33:24   
meme27
IZVORNA PORUKA: neki

Kaze meni moj djever,ja da sam na vasem mjestu,ja bi im go golcat otvaro vrata,pa da vidim onda kad bi dosliuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:34:47   
slono
Zenice drage, ako ikako mozete, hvatajte se kakvog stancica i kirije pa neka se onda pitaju sta bi???? Nece ni oni vjecno zivjeti.... pa da budem ovako okrutna!!!!!user posted image user posted image
Bolje i te kakve takve odnose sacuvati na normali,a da vi uzivate i urahatite se.
Pa se najave kad ce doci, popiju kafu, pojedu kolac i razgulite, svak svojoj kuci!!!!user posted image user posted image



_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *