|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:34:53   
malena27 RR
ja nazalost nemam svekra user posted image user posted image ali sam ga jako voljela i postovala dok je bio ziv a mm i ja zabavljali (tad nismo bili u braku). uvijek je imao za mene lijepu rijec i govorio mojoj svekrvi kako bi volio da dozivi unucad od mene user posted image ali eto nije user posted image

kad procitam ove vase postove o virkanju i maltretiranju, kontam da su ti vasi svekri manijaci zivi. cuj gledaju snahu user posted image Boze sacuvaj, svakakvog svijeta user posted image




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:35:14   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jao žene baš se ismijah vašim dogodovštinama, posebno nitinoj prijateljici...nemam svekra, pa ne znam kako je, a svekrvu imam, a sa njom od kako sam se odselila nemam nikakvih problema. Nemojte me pogrešno shvatiti što se ismijah, žao mi vas je i  borite se za sebe i svoja prava na intimnosti..ali mi je toliko smiješno šta sve ljudi neće uraditi...ma ne mogu da dođem sebi user posted image user posted image user posted image



hahahaha ma smejsno jeste i zalosno!!! Hoces da se malo zamjenis s nama makar jedan dan!! Blago tebi


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:38:03   
meme27
IZVORNA PORUKA: slono

Zenice drage, ako ikako mozete, hvatajte se kakvog stancica i kirije pa neka se onda pitaju sta bi???? Nece ni oni vjecno zivjeti.... pa da budem ovako okrutna!!!!!user posted image user posted image
Bolje i te kakve takve odnose sacuvati na normali,a da vi uzivate i urahatite se.
Pa se najave kad ce doci, popiju kafu, pojedu kolac i razgulite, svak svojoj kuci!!!!user posted image user posted image





potpisujem svaku tvoju rijec

_____________________________

mala dijeca piju mlijeko a velika piju krv

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:39:24   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: slono

Zenice drage, ako ikako mozete, hvatajte se kakvog stancica i kirije pa neka se onda pitaju sta bi???? Nece ni oni vjecno zivjeti.... pa da budem ovako okrutna!!!!!user posted image user posted image
Bolje i te kakve takve odnose sacuvati na normali,a da vi uzivate i urahatite se.
Pa se najave kad ce doci, popiju kafu, pojedu kolac i razgulite, svak svojoj kuci!!!!user posted image user posted image


moj suprug samo radi,dvoje djece,nebi mogli to sebi priustiti mada bi jako voljela!!!Danas su kirije jako skupe,pa dok kirije dok rezije sve poplacamo dok djecu opskrbimo hrana ovo ono...gdje smo onda???Ni sad nije nista drugacije kako bi tek bilo pod kiriju sta da uzmemo.


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:43:52   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: _mamica_10

IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: _mamica_10
Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! 


to je uobicajena pojava... hahaha svaki put kad ga ufatim kaze macke poderale kesu ,,,, hahah
jednom cu nabacati kondoma unutra, mozda se okani...
sve sam ja to njima govorila,cak i kad je svekar jednom u trenutku akcije stao na prozor i virio otisla sam gore svekrvi i rekla joj sve to ali nista se ne mjenja.Neku noc oko ponoci sam cak cula svekra oko vrata da ide,kad je moj muz izasao pitao ga sta radi kaze on kofol izasao da baci pis!!! ma kod mene je katastrofa ziva



e da ti nije taj svekar neki manijak?? ja bih vala vec danas pakovala stvari, i bjezala, a muz ako hoce nek ide samnom, ako nece, onda ni sa njim nesto nije u redu....user posted image
kakav crni pish po avliji ( jedino ako nemate vanjski wc) i sta ce bacat pish pred mojim vratima?? kod mene su vrata ulazna tik do prozora od spavace sobe. kad se penjes uz stepenice prodjes kraj prozora, i ulazis na vrata. tako da ja mogu u akciju samo po noci, a i to tiho, jer oni spavaju u prostoriji ispod nase spavace, koja je btw. njihova trpezarija. Eto toliko o rahatluku. A njihove dvije spavace zjape prazne, tamo niko nikad ne udje, a spavaju na ugaonoj u trpezariji koja se ne razvlaci, nego svako na svoj kraj. E sad znam zasto nama ne daju rahatluka, jer ni oni nemaju pojma sta je brak. Ja mislim da su oni kao mladi samo djecu napravili i to je to sto se tice njihovog sexa.... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:49:46   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: _mamica_10

IZVORNA PORUKA: Chuchi


IZVORNA PORUKA: _mamica_10
Sinoc sam izbacila smece ispred vrata i krenula da istresem stoljnak kad imam sta vidjeti svekrva mi otvara kese od smeca,molim te!!! 


to je uobicajena pojava... hahaha svaki put kad ga ufatim kaze macke poderale kesu ,,,, hahah
jednom cu nabacati kondoma unutra, mozda se okani...
sve sam ja to njima govorila,cak i kad je svekar jednom u trenutku akcije stao na prozor i virio otisla sam gore svekrvi i rekla joj sve to ali nista se ne mjenja.Neku noc oko ponoci sam cak cula svekra oko vrata da ide,kad je moj muz izasao pitao ga sta radi kaze on kofol izasao da baci pis!!! ma kod mene je katastrofa ziva



e da ti nije taj svekar neki manijak?? ja bih vala vec danas pakovala stvari, i bjezala, a muz ako hoce nek ide samnom, ako nece, onda ni sa njim nesto nije u redu....user posted image
kakav crni pish po avliji ( jedino ako nemate vanjski wc) i sta ce bacat pish pred mojim vratima?? kod mene su vrata ulazna tik do prozora od spavace sobe. kad se penjes uz stepenice prodjes kraj prozora, i ulazis na vrata. tako da ja mogu u akciju samo po noci, a i to tiho, jer oni spavaju u prostoriji ispod nase spavace, koja je btw. njihova trpezarija. Eto toliko o rahatluku. A njihove dvije spavace zjape prazne, tamo niko nikad ne udje, a spavaju na ugaonoj u trpezariji koja se ne razvlaci, nego svako na svoj kraj. E sad znam zasto nama ne daju rahatluka, jer ni oni nemaju pojma sta je brak. Ja mislim da su oni kao mladi samo djecu napravili i to je to sto se tice njihovog sexa.... user posted image user posted image user posted image
  user posted image user posted image user posted image Upravo tako! Ma i ja bi najradije otisla i tako rekla suprugu ali gdje cu,imamo mi mjesta kod majke moje koja nas u svemu podrzava ali kako cu zeni doci na teret nije me ona tjerala da se udajem!!!A i ja mislim taj covjek isto ko da ocekuje da ce vidjeti nesto,tu nasu akciju.Kako ja sad mogu njih da postujem da budem fina s njima kad mi krv moju popise???


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 13:53:00   
lanelane
joj drage moje ni ja ne zelim da stajem izmedju muza i njegovih roditelja ali on sam zna kakvi su i na mojoj je strani al ja njih postujem i uvije sa lijepom rijeci docekam a svekrva me odmah sa kapije doceka kaze ti haman spavala ili gledas tv grijes daljinski bolje uzmi heklaj ili vezi to sam ja radila trebas i ti,a ko to sada radi na pijaci svega ima,i jos samo da je ne smijem od svekrve otici ni na pijacu dzaba sto mi muz kaze ona onda na njega galami sto ja idem sama jos sam mlada o ona svaki dan visi po pijaci i po kafama u gradu s  prijateljicama tuzno jel dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meme27)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:02:25   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

joj drage moje ni ja ne zelim da stajem izmedju muza i njegovih roditelja ali on sam zna kakvi su i na mojoj je strani al ja njih postujem i uvije sa lijepom rijeci docekam a svekrva me odmah sa kapije doceka kaze ti haman spavala ili gledas tv grijes daljinski bolje uzmi heklaj ili vezi to sam ja radila trebas i ti,a ko to sada radi na pijaci svega ima,i jos samo da je ne smijem od svekrve otici ni na pijacu dzaba sto mi muz kaze ona onda na njega galami sto ja idem sama jos sam mlada o ona svaki dan visi po pijaci i po kafama u gradu s  prijateljicama tuzno jel dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da da da! i ja sam jednom ostavila djecu muzu i otisla na kafu s prijateljicom,naravno preko dana preko noci i nije za mene da ispijam kafe bez dragog!Kad sam dosla kuci kaze mi muz kako su mu drobili starci zasto me je pustio sama da idem ja sam mlada neko ce me pogledati itd. kad izadjem s muzem zelim se dotjerati zasto da gleda u druge kad moze da gleda mene,moja svekrva odmah pita a sto si to obukla sramota je i te gluposti!!!Ona mi nasla pricati sta cu ja nositi a sta ne,jos malo pa cu je morati pitati mogu li ja u wc dA piskim?? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:04:49   
malena27 RR
Boze sacuvaj...zene kako vi to sebi dopustite da vam neko kroji zivot? ma da su mi rodjeni mama i otac ne bi mogli tako nesto reci...tuzno je kako se vasi muzevi malo ne trznu i ne reaguju na takvo ponasanje svekra i svekrve user posted image  user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:07:10   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: malena27

Boze sacuvaj...zene kako vi to sebi dopustite da vam neko kroji zivot? ma da su mi rodjeni mama i otac ne bi mogli tako nesto reci...tuzno je kako se vasi muzevi malo ne trznu i ne reaguju na takvo ponasanje svekra i svekrve user posted image  user posted image  
zato jer oni to negledaju kao neki bauk,oni su ipak njihovi roditelji!!! Ja svom nikako nemogu doglaviti da sve sto ih pitam i za uslugo nabije mi se na nos zestoko,al on i nakon moje price to ne registruje!! nazalost



_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:11:14   
malena27 RR
ma najbolje bi bilo da se vi preselite kod vasih mama i povedete svoje muzeve pa da vide malo kako izgleda kad ti neko non stop zvoca i naredjuje... ali punice inace vole zetove....tako da mislim da se puno ni jedan muskarac promijenio...znam po svojoj mami, nagadja zetu vise nego meni user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:16:18   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: malena27

ma najbolje bi bilo da se vi preselite kod vasih mama i povedete svoje muzeve pa da vide malo kako izgleda kad ti neko non stop zvoca i naredjuje... ali punice inace vole zetove....tako da mislim da se puno ni jedan muskarac promijenio...znam po svojoj mami, nagadja zetu vise nego meni user posted image

upravo tako!!moja mama kad bi joj god moj muz predlozio neku ideju za posao ili bilo sta ona ga je podrzala dok njegovi njega kao i mene nazivaju glupanima!to ne ide!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:17:48   
lely
Moram i ja nesto da vam ispricam.Ne radi se o meni ,ali eto....
Prica meni svekrva kako je to bilo kada se ona udala.Zivili su sami na spratu,a iznad njih su bili roditelji i brat od svekra.
Kaze kako je njima isto svekar znao cesto upasti u svako doba i pricati neke svoje price,ona kaze da taj covjek nije bio ni malo los,ali eto na to nije pazio.Upadao je u svako doba dana i noci ne pitajuci se sta li oni rade.
Tako je moj svekar jednom u dnevnoj sobi poredao pun sto kondomauser posted image
Kada je to vidio njegov otac,naravno nije mu bilo svejedno i vise nikada nije ulijetao bez da pita jesul slobodniuser posted image user posted image
Eto jedan savjet od moje sveki za sve vasuser posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:19:14   
lanelane
bas je lijepo vidjeti da se neko i slaze sa svekrom i svekrvom ali vecina nije tako i ja sam u situaciji bila kada negdje moram otici a svekrva ostane kod moje kuce kada se vratim sve zna gdje sta ima i gdje se sta nalazi pa veli sta ce vam ovo sta ce vam ono a ja tada pobijesnim al opet precutim radi muza mada njemu sve kazem i on onda njoj prenese da ne bude bas toliki seljak i da ne tura nos gdje mu nije mjesto 

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:25:07   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

bas je lijepo vidjeti da se neko i slaze sa svekrom i svekrvom ali vecina nije tako i ja sam u situaciji bila kada negdje moram otici a svekrva ostane kod moje kuce kada se vratim sve zna gdje sta ima i gdje se sta nalazi pa veli sta ce vam ovo sta ce vam ono a ja tada pobijesnim al opet precutim radi muza mada njemu sve kazem i on onda njoj prenese da ne bude bas toliki seljak i da ne tura nos gdje mu nije mjesto 
ma djaba ti njima i govoriti ko da oni slusaju sta im sinovi kazu!!!Onaj se moj istrese jedan dan,drugi je vec sve isto!Bas juce mu govori majka,sine moj tebi tvoji roditelji trebaju biti preci nego zena jer sam te ja rodila a zena moze da bude i da ode!!!To mu je rekla jer me je branio!I po njenom sad kad god ona digne frku na mene on mora biti na njenoj strani a ne na mojoj,jer majka je majka a ja mogu mu sad biti zena a sutra neka druga,mozete misliti!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:31:02   
lanelane
mm je sada na poslu ispocetka a i sada bas nije da nema obavezno je bili da pita sta ja kuham za rucak kada kazem sta kuham ona veli sta ce vam to sro nisi ono ili ovo,ko ne treba jesti puno tijesta deblja se od toga treba jesti vise povrca i mesa kuhanog ne przenog tesko za zeludac a kada kazem da pravim nako meso ili vec sta pa vi kaze samo jedete meso naskodit ce vam neznam sta da radim al znam da se puno ne sikiram ko iz pocetka  bas me briga ne vidi meuser posted image user posted image user posted image  
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:34:23   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

mm je sada na poslu ispocetka a i sada bas nije da nema obavezno je bili da pita sta ja kuham za rucak kada kazem sta kuham ona veli sta ce vam to sro nisi ono ili ovo,ko ne treba jesti puno tijesta deblja se od toga treba jesti vise povrca i mesa kuhanog ne przenog tesko za zeludac a kada kazem da pravim nako meso ili vec sta pa vi kaze samo jedete meso naskodit ce vam neznam sta da radim al znam da se puno ne sikiram ko iz pocetka  bas me briga ne vidi meuser posted image user posted image user posted image  
  ja sve kazem sta me briga al kad bude tako neka situacija pojedem se!Neznam ni ja sta da radim vjerujes li!Pa mozete li vi iznajmiti kakvu kucu ili stan da se odvojite negdje??


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:37:02   
lanelane
e stvarno je bezobrazna gdje ce tako govoriti da su mu roditelji preci od zene stvarno nema smisla al i kod mene je tako navikla mama sa sinom pa joj sda neobicno sto sin nije uz nju sto ima zenu al ja ne zna i ne vidim razlog zasto su ljubomorne na nas treba da budu sretna sto su im i sinovi sretni sa nama a joj da govore zena moze biti svako treba ih sve poslati na goli otok bez ista i pustiti da se zako pate do smrti, al mene tjesi sto mi svekrva ima kcerku jos nije udata pa ce vidjeti kada ona postane punica i kako je kada njeno dijete ko zeza jel tako user posted image user posted image user posted image user posted image pozzzzz

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 24.6.2009 14:53:41 >

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:38:22   
NazTas
joj drage moje ,nemate pojma koliko sam se ismijala ovim pojedinim situacijama o kojima ste pisali to mi je sve tako poznato,imam seku stariju od mene koja mi svaki dan prica sve ovo isto. sada kada sam naletila na temu nisam mogla da vjerujem  da toliko zena ima isti problem..tako mi je zao sto vas peglaju u svakoj od vas i vasih situacija vidim svoju seku ,nedajte seuser posted image user posted image

ja sam tek  svjeze udata,zivim na srecu sama sa muzem a njegovi roditelji zive od nas 30min  autom,znaci  nemogu bi bas tako bahnuti  kad im se prohtje..ali razumijem o cemu pricate jer to svaki dan od sestre slusam .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:40:45   
lanelane
ja bih to najvise voljela al nismo bas u situaciji da gdje idemo jer oni su nam obecali stan kupiti kada smo se tek uzeli a niko nista ne spominje pa tako da smo sav novac ulozili u ovu kucu gdje smo sada ali bit ce bolje nadam se

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:41:22   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

e stvarno je bezobrazna gdje ce tako govoriti da su mu roditelji preci od zene stvarno nema smisla al i kod mene je tako navikla mama sa sinom pa joj sda neobicno sto sin nije uz nju sto ima zenu al ja ne zna i ne vidim razlog zasto su ljubomorne na nas treba da budu sretna sto su im i sinovi sretni sa nama a joj da govore zena moze biti svako treba ih sve poslati na goli otok bez ista i pustiti da se zako pate do smrti, al mene tjesi sto mi svekrva ima kcerku jos nije udata pa ce vidjeti kada ona postane punica i kako je kada njeno dijete ko zajebaje jel tako user posted image user posted image user posted image user posted image pozzzzz
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:41:29   
Chuchi
pa draga mamice_10, pa ja ne znam sta da ti kazem na te tvoje ukucane.. pocevsi od muza! Pa nek mu mati onda radja djecu, i nek ga ona u krevetu zadovoljava, ako mu je ona najpreca... ja se slazem da mu roditelji treba da budu vazni u zivotu, jer oni su ga rodili, othranili, odskolovali, dali hljeb u ruke sto se kaze, ali on treba da ima i svoj zivot, svoju porodicu, trebaju mu pomoci da to ostvari, a ne sputavati ga u tome i govoriti kako njemu porodica ne treba... pa ako je zena to sto oni kazu, tj. moze da bude i da ode, pa kad ce on onda imati svoju porodicu, a trebala bi mu porodica biti na prvom mjestu, bar sto se mene tice. Znaci nema matere, nema oca, nema brata itd. moja porodica je na prvom mjestu, mm i moja djeca, i nase zajednicko, ljubav izmedju nas, a oni.. ko ih j... ako oni to ne razumiju, i ako svoje djete uce da bude tako... ja s tim covjekom nemam sta trazit...

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:42:33   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: lanelane

ja bih to najvise voljela al nismo bas u situaciji da gdje idemo jer oni su nam obecali stan kupiti kada smo se tek uzeli a niko nista ne spominje pa tako da smo sav novac ulozili u ovu kucu gdje smo sada ali bit ce bolje nadam se
  e sto ce ga kupiti!i meni isto tako evo i mi pare ulazemo u ovo,danas je tako vrjeme doslo otkud mi 100 000 za stan


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:44:10   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: Chuchi

pa draga mamice_10, pa ja ne znam sta da ti kazem na te tvoje ukucane.. pocevsi od muza! Pa nek mu mati onda radja djecu, i nek ga ona u krevetu zadovoljava, ako mu je ona najpreca... ja se slazem da mu roditelji treba da budu vazni u zivotu, jer oni su ga rodili, othranili, odskolovali, dali hljeb u ruke sto se kaze, ali on treba da ima i svoj zivot, svoju porodicu, trebaju mu pomoci da to ostvari, a ne sputavati ga u tome i govoriti kako njemu porodica ne treba... pa ako je zena to sto oni kazu, tj. moze da bude i da ode, pa kad ce on onda imati svoju porodicu, a trebala bi mu porodica biti na prvom mjestu, bar sto se mene tice. Znaci nema matere, nema oca, nema brata itd. moja porodica je na prvom mjestu, mm i moja djeca, i nase zajednicko, ljubav izmedju nas, a oni.. ko ih j... ako oni to ne razumiju, i ako svoje djete uce da bude tako... ja s tim covjekom nemam sta trazit...
u potpunosti se slazem s tobom,u pravu si!!!


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Vas svekar!!
23.6.2009 14:45:28   
Chuchi

IZVORNA PORUKA: lanelane

ja bih to najvise voljela al nismo bas u situaciji da gdje idemo jer oni su nam obecali stan kupiti kada smo se tek uzeli a niko nista ne spominje pa tako da smo sav novac ulozili u ovu kucu gdje smo sada ali bit ce bolje nadam se


Ja se ne mogu nakajati sto sam prije 2 god, u ovu kucu gdje smo sada, dakle njihovu, ulozili 15 ooo KM pa mogla sam sebi za te pare tada kupiti lijep komadic zemlje pa sebi praviti kucu, pa kad napravim-napravim.. a ovako ni pare ni jare.. i opet nisam svoj gazda, nego trpim i trpim...

_____________________________

Samo su tri muškarca u mom životu ;))

(odgovor članu lanelane)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *