|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme i kozmetika za bebe
24.9.2012 12:22:17   
damma
i moju djecu je ovaj isti becutan ujedao za oci i presli smo na ovaj vec duze vremena, najbolji je
http://www.kozmetika-afrodita.com/hr/njega-kod-kuce/nega-otrok/bebica/bebica-uljna-kupka---novo.php

nisam probala kremu a bila danas otisla u cm da kupim i pokupi samo sampon opet.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu adellino)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: kreme i kozmetika za bebe
24.9.2012 12:27:21   
Full Moon
Od rodjenja samo Niveine proizvode plus Pavloviceva kremauser posted image , ne bih mijenjala.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: kreme i kozmetika za bebe
24.9.2012 12:36:07   
mama_mo
Po rođenju mi smo L. kupali samo toplom vodom u koju stavimo par kapi maslinovog ulja (kupovali smo domaće), nikakve kupke, šamponi, ništa. I tako par prvih mjeseci. Kasnije smo Mustelu kupovali i prezadovoljni smo. Jest skuplja, al se isplati. Možda sad pređemo na Hipp. Za guzu koristimo pravljenu mast iz jedne ljekarne i odlična nam je.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 21:42:36   
Marija13
Drage moje, vec sam postavila anketu sa istim pitanjem...ali jako sam neodlucna user posted image koje preparate da uzmem za bebicu koja je na putu user posted image Ja licno vjerujem Nivei jer je i sama dugo koristim, ali moja sestricna je od nje dobila nekakav ekcem koji je nestao odmah nakon promjene kupke...a za hipp nisam jer se uzasno mnogo reklamira, na vjezbama samo o njemu pricaju pa sam skepticna prema tim placenim preporukama..

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 21:46:56   
Visnja RR
svako ima razlicita iskustva ...ja se kunem u HiPP ...od prvog dana do danas samo kupke , mlijeka za tjeo od HiPP...
i ja sam ih korisitila dok sam dojila ono malo vremena...da bi smo imale isti miris...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 21:54:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Marija13

Drage moje, vec sam postavila anketu sa istim pitanjem...ali jako sam neodlucna user posted image koje preparate da uzmem za bebicu koja je na putu user posted image Ja licno vjerujem Nivei jer je i sama dugo koristim, ali moja sestricna je od nje dobila nekakav ekcem koji je nestao odmah nakon promjene kupke...a za hipp nisam jer se uzasno mnogo reklamira, na vjezbama samo o njemu pricaju pa sam skepticna prema tim placenim preporukama..


iskreno letiš s akupovinom...ostavi ti nekome da na babine to doneseuser posted image

naime tebu treba voda, hipermangan i sad taj pslivaset koji radi mrse i predostriižnosti preporučuju...i bebu krema za guzu i to bademova...pa lijepo ua poteku po obiičnu badmeovu kremu d ati naprave...e nju da imaš...

ja svoju djecu, njih dvije ničim nisma kupala sem vodom i ispirala hipermanganom zadnju vodu...i mazala bademovom guze male....punih 2 mjeseca...

kasnije sma uzimala po volji...
nekada niveu šampon babi, pa smo rpobali i hipp, p tadašnji hit bubshen, pa i bekutan...
kako šapon za kupanje tako i mlijeko za tijelo...al nisma ih mazukala previše nikada...nije ni trebalo...bebe imaju dvoj divni miris...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 21:58:09   
amra_sa
Ja sam najviše koristila Niveine proizvode za bebe/djecu , mada mi je super i Afrodita, Johnson, Hipp - linija.
Za Pavlovićevu kremu sam čula da ima neki sastojak koji je "sumnjiv", ali i ja sam je koristila i još uvijek koristim tako da...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 22:00:30   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Ja sam najviše koristila Niveine proizvode za bebe/djecu , mada mi je super i Afrodita, Johnson, Hipp - linija.
Za Pavlovićevu kremu sam čula da ima neki sastojak koji je "sumnjiv", ali i ja sam je koristila i još uvijek koristim tako da...



to se misli na onu klasicnu krema koja nema nacrtanu kamilicu...

ali Pavloviceva original s kamilicom je za svaakodnevnu upotrebu...mi zahvaljujuci njoj nikad nismo imali ni ojed... preporucujem!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 22:08:27   
salmy
Mene iskreno niti jedna nije odusevila,sve sam probala....
Cesto sam koristila Johnson,a trenutno smo na Kosili sapunima,samponu i kupkici..do kada nemam pojma...

Kako je stariji sve su prilike da ce koristiti isto sto i mi...osim sapuna za guzu

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: kreme i kozmetika za bebe
29.9.2012 22:09:47   
smajli80
Svako ima neka pozitivna i negativna iskustva sa određenim markama.

Sa kćerkom sam koristila isključivo Nivea baby međutim ona je dodatno isušila veći onako njenu prirodno suhu kožu,poslije se ispostavilo da ima AD(ekcem).Pa smo prešli na Adermu(kolekciju za problematičnu kožu-po preporuci ljekara)Nivea je dosta jaka za bebe.

Sa sinom koristim SAMO I ISKLJUČIVO Becutan.Blag je za dječiju kožu i ima onaj predivan prepoznatljivi miris po kojem mirišu bebeuser posted image mmmm....
A o cjeni ni da ne govorim duplo je jeftiniji od Nivee i Jonsona.

Ja bih ti to preporučila pa ti vidi,ali ponajprije vidi šta ogovara tvojoj user posted image tj.tipu kože.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:11:20   
visnjica1
Gdje se moze kupiti pavloviceva orginal krema za bebe i koliko kosta .Hvala

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:14:12   
minie
IZVORNA PORUKA: visnjica1

Gdje se moze kupiti pavloviceva orginal krema za bebe i koliko kosta .Hvala


Ja kupujem onu sa kamilicom i super je. Ima je u Interexu, DM-u, apotekama... i kosta oko 6,5 KM, nama je super za guzu.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:17:38   
visnjica1
Super hvala ti na odgovoru citala sam da je dobro zato me i zanima, a obavezno cu poslat seku da mi kupi, ja sam naumila hippove proizvode koristiti za njegu bebe ali ovu bi pavlovicevu za guzu

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:22:16   
minie
IZVORNA PORUKA: visnjica1

Super hvala ti na odgovoru citala sam da je dobro zato me i zanima, a obavezno cu poslat seku da mi kupi, ja sam naumila hippove proizvode koristiti za njegu bebe ali ovu bi pavlovicevu za guzu


Meni su HIPP isto pravo dobri, Nivea je mom bebacu bila bas isusila kozu i bili su rekli da ima AD, ali je shea puter sve sredio hB, i od tada samo HIPP i to vrlo, vrlo malo.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:28:02   
visnjica1
Cula sam da je Nivea jaka za bebinu kozu, ja koristim isto penatenove proizvode posto i ja imam suhu kozu i bas mi fino odgovaraju nisu iritirajuci, cula sam da je i becutan super linija

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: kreme i kozmetika za bebe
10.10.2012 23:43:57   
animagical
ja momka kupam bekutanom, samponom i kupkom, guzu peremo bekutan sapunom, a ne mazem ga nicim...ni guzu ni tijelo ni lice...ima savrsenu kozu

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: kreme i kozmetika za bebe
11.10.2012 9:12:39   
Pretty mamma
Ma i ja sam počela s Laurom s Hippom, to su nam preporučivali u školici za trudnice, zna se kako to ide, da ne budem sarkastična.
Sada koristimo becutan. Probali smo sve, Laura nikad nije imala problema pa smo mogli tu i tamo zamijeniti koji šampon.
Nekako gledam da je becutano core business ipak kemijska industrija, dok Hippu nije nego prehrana. Idem logikom i više vjerujem Alkaloidu :)

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: kreme i kozmetika za bebe
11.10.2012 9:18:48   
Jeca_Perec
ja sam dobila savjet za bebicu ... sto se tice kupanja, da koristim blagi sampon za kupanje u vodu kapnem , a poslije kupanja laganog brisanje pamucnim rucnikom...na kozu glave u predjelu kose, posebno ako je djete sklono tjemenjaci, maslinovo ulje lagano utrljati na kozu glave u predjelu kose, prije kupanja...malo da odstoji, pa onda prati samponom i lagano trljati pelenom pamucnom, da se odstrane naslage tjemenjace ako ih ima.. a od kozmetike da se koristi A derma, vecina dermatologa bebica to savjetuju..




< Poruku je uredio Visnja RR -- 11.1.2013 20:07:05 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: kreme i kozmetika za bebe
11.10.2012 9:20:38   
danery
ja nisam ništa za curukad je bila beba koristila osim par kapi bademovog ulja u vodu za kupanje....kasnije tek hipp kupku,i to isto jako malo....
nisam ju mazala uljima i losionima,samo lice a-derma kremom jer je imala blaži dermatitis....i sad kad je hladnije ju mažem tom kremom,inače ništa drugo....

(odgovor članu Pretty mamma)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.10.2012 10:56:02   
Babydoll
Da li znate gdje mozemo kupiti Dr.Pasha kremu za bebe - prijateljica je dobila 2 na poklon i hvali je, pa da probamo. Usput da li ste imali negativnih iskustava sa tom kremom?

____________________________________________________

user posted image Dani 17.04.2012.

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.10.2012 12:23:27   
Alannah
Vidjela sam DR.Pasha kremu u Konzumu,pa pogledaj tamo.

(odgovor članu Babydoll)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.10.2012 15:18:13   
Babydoll
Hvala Vam!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: kreme i kozmetika za bebe
22.10.2012 13:05:18   
Babydoll
Drage mamice, nasli smo Dr.Pasha kremu za bebe u Alma Rasu na Dobrinji iiiiiiiiiiiiiii diiiiivna je diiiivna je :) Odusevljeni smo.. Mala guza je mekana, nema osipa, cak i konstantke iritacije od pelena su ublazene :))) Kuca nam mirise predivno i mama krade malo kreme :D Preporucujem od srca svim mamicama, a najvise onim koje imaju problema sa pelenskim iritacijma :)

Pa paaa i od Danija!

(odgovor članu Babydoll)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.11.2012 13:09:30   
adellino
Znam da sam Vas sve već pitala za Avon kremu, ali me interesuje da li je neko u međuvremenu od Vas probao da koristi?

(odgovor članu Babydoll)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.11.2012 13:35:36   
EEDITH
slažem se sa smajli,iz moja 3 iskustva sve je različito,sada se trenutno mučimo sa AD(EKCEM),i koristimo a dermu,i nisam nešto pretjerano zadovoljna,dok sam sa D bila mirna bez previše mazanja,a ima savršenu kožu i ten,on je dosta tamniji od ovo dvoje i sa njima stalno problemi sa kožom.E je već super jer je veliki ,ali kada je bio beba isto imao ekcem,sreća pa je brzo prestao,ali sa malenom muke prave.malo bude dobro pa se vrati,tako da je sve to individualno.što se tiče cijena to je samo reklama nije nužno i kvalitet,bar ja tako mislim

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *