|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme i kozmetika za bebe
30.8.2012 12:24:15   
minie
Sto manje krema i sampona, kozmetike i sl. Ja svom R koristim sada HIPP kozmetiku (mm mu kupio u Njemackoj), a mazemo lice i tijelo priprodnim i bez ikakvih dodataka Shea butterom. Kao mali je dobio osip po kozi i dr rekli da je AD, a HB sad nista nema. Sampon i kupku korisim svaki 3 puta kad se kupa, jer sve to isusuje kozu.
Za guzu korisitmo bademovu kremu, a probali i Weleda sa ekstraktom nevena, ali nam ne odogovara.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: kreme i kozmetika za bebe
30.8.2012 12:27:32   
hapymum
ja svoju H kupam sa Plivasept samponom od kako se rodila,a mazem je bademovom kremom i zadovoljna sam,doduse samo guzu mazemo

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: kreme i kozmetika za bebe
30.8.2012 13:43:42   
Latinka
I mi smo našeg Imrana prvih mjesec dana kupali Plivasept šamponom, mazali samo guzu Pavlovićevom. Kasnije sam kupila u DM Babylove kupku i šampon (od glave do pete) i njihovo ulje i pokazalo mi se super. Maramice isto njihove bijele, sensitive, bez mirisa, a odavno smo na bademovoj za guzu. Šamponiranje svako drugo, eventualno treće kupanje. Ima suhu kožu i sve mu to odgovara
Sretno!

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: kreme i kozmetika za bebe
30.8.2012 17:19:58   
Alannah

IZVORNA PORUKA: minie

Sto manje krema i sampona, kozmetike i sl. Ja svom R koristim sada HIPP kozmetiku (mm mu kupio u Njemackoj), a mazemo lice i tijelo priprodnim i bez ikakvih dodataka Shea butterom. Kao mali je dobio osip po kozi i dr rekli da je AD, a HB sad nista nema. Sampon i kupku korisim svaki 3 puta kad se kupa, jer sve to isusuje kozu.
Za guzu korisitmo bademovu kremu, a probali i Weleda sa ekstraktom nevena, ali nam ne odogovara.



minie gdje kupujes organski shea maslac? ja se citavu trudnocu mazem njim,ili ga topim i pravim kreme. Kupujum preko ebaya,a voljela bih naci ga gdje ovdje,ovamo postarina poskupa.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: kreme i kozmetika za bebe
30.8.2012 23:35:00   
lost
Od rođenja Hipp washgel za tijelo i kosu, Hipp bodylotion, a za guzu Nivea umirujuća krema za guzu, nama jedina efikasna poslije Bephanten masti

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.9.2012 9:52:58   
Alannah
Danima citam vase postove i jos se nisam odlucila.Da li je neko koristio Afroditinu kozmetiku za bebe,pise da ne sadrzi parabene i slicne komponente?

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.9.2012 10:06:12   
Mya_81 RR
Ja nisam od njih za curicu koristila ništa, ali imaju dobrih proizvoda koje sam ja često koristila tako da ne sumnjam da nisu dobri i za manje.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.9.2012 11:28:36   
Kviki

IZVORNA PORUKA: Alannah

Danima citam vase postove i jos se nisam odlucila.Da li je neko koristio Afroditinu kozmetiku za bebe,pise da ne sadrzi parabene i slicne komponente?


Ne znam za komponente, ali Kids Natural 2 u 1 šampon za kosu i tijelo predivno miriše na dječijoj kosi user posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.9.2012 11:53:27   
ninuska
ja svoju curicu kupam sa Nivea šamponom/kupkom sensitive i super nam je. Jednom sam kupila Becutan šampon i nikad više, jer je ujeda za oči. Tijelo ne mažemo ničim, jedino kad vidim da je koža suha namažem Pavloderm kremom koju koristimo i za guzu user posted image .

(odgovor članu Kviki)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: kreme i kozmetika za bebe
1.9.2012 14:36:54   
Ombra
kupila komplet niveinu kozmetiku i zafrkala se....pedijatar m irekao da ima AD a u biti je sve od kozmetike bilo...pa sam koristila jedno vrijeme avene i Adermu po savjetu pedijatra i postepeno presla na becutan i Hipp...sad koristimo becutan kupku i sampon te Hipp mlijeko za tijelo....pantenol kremu za lice koristim i ponekad avene...
Ja bih licno da sad opet rodim koristila aderma kupku i kremu...pa postepeno uvodila djeciju kozmetiku.....i da...ivina krema u pocetku je zakonnnnnnnn od glave do pete namazes dijete i mirna

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: kreme i kozmetika za bebe
4.9.2012 14:59:08   
damma ars
Koristila sam chicco kozmetiku za starije dijete, no kada smo se susreli sa AD krenuli smo sa Mustelom. Jeste poskupa ali definitivno najbolje iskustvo imam s tom kozmetikom. Iza toga sam kombinirala i HiPP, Nivea-u, Chicco, Aderma, ali uvijek u proljece ukljucim Musteline proizvode. Sa kcerkicom sam prva tri mjeseca koristila samo Mustelu, sampon za bebe protiv tjemenjace je prva liga, te njega koristim svako ljeto povremeno. Poslije tri mjeseca sam koristila ostale brand-ove koje sam gore spomenula, ali kao sto rekoh obavezno u proljece ide kura Mustela.

(odgovor članu Ombra)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: kreme za bebe
21.9.2012 15:20:12   
adellino
Neki dan sam od prijateljice dobila na poklon Avonov baby Hidrantni losion za tijelo i kremu protiv osipa od pelena. Pravo da vam kažem nisam ni znala da Avon ima proizvode za bebe... ne volim eksperimentisat s novim proizvodima, jer mi dijete ima osjetljivu kožu, pa me interesuje ima li neko ikakvo iskustvo s ovim proizvodima? Naročito me interesuje ova krema protiv osipa, jer se s tim borimo često.
P.S.
Piše na proizvodima da su bez parabena i boja, te da su pogodni za osjetljivu kožu

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: kreme za bebe
21.9.2012 15:28:31   
Lejla D

IZVORNA PORUKA: adellino

Neki dan sam od prijateljice dobila na poklon Avonov baby Hidrantni losion za tijelo i kremu protiv osipa od pelena. Pravo da vam kažem nisam ni znala da Avon ima proizvode za bebe... ne volim eksperimentisat s novim proizvodima, jer mi dijete ima osjetljivu kožu, pa me interesuje ima li neko ikakvo iskustvo s ovim proizvodima? Naročito me interesuje ova krema protiv osipa, jer se s tim borimo često.
P.S.
Piše na proizvodima da su bez parabena i boja, te da su pogodni za osjetljivu kožu



Draga adellino, ja imam kremu protiv osipa i koristimo je već nekih 10 dana. Za sad je sve ok. I meni je bilo bitno da je bez parabena, mada farmaceuti tvrde da je naučno dokazano da on nije štetan. Al, oko toga je tolika frka da ne želim riskirat. Krema u sebi ima aloe i kamilice, a ima i A i D vitamin, nema umjetnih boja. Moj bebac ima 8 mjeseci... i nismo baš imali prevelikih problema s osipima!Sreća!

(odgovor članu adellino)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: kreme za bebe
21.9.2012 15:39:07   
adellino

IZVORNA PORUKA: Lejla D


IZVORNA PORUKA: adellino

Neki dan sam od prijateljice dobila na poklon Avonov baby Hidrantni losion za tijelo i kremu protiv osipa od pelena. Pravo da vam kažem nisam ni znala da Avon ima proizvode za bebe... ne volim eksperimentisat s novim proizvodima, jer mi dijete ima osjetljivu kožu, pa me interesuje ima li neko ikakvo iskustvo s ovim proizvodima? Naročito me interesuje ova krema protiv osipa, jer se s tim borimo često.
P.S.
Piše na proizvodima da su bez parabena i boja, te da su pogodni za osjetljivu kožu



Draga adellino, ja imam kremu protiv osipa i koristimo je već nekih 10 dana. Za sad je sve ok. I meni je bilo bitno da je bez parabena, mada farmaceuti tvrde da je naučno dokazano da on nije štetan. Al, oko toga je tolika frka da ne želim riskirat. Krema u sebi ima aloe i kamilice, a ima i A i D vitamin, nema umjetnih boja. Moj bebac ima 8 mjeseci... i nismo baš imali prevelikih problema s osipima!Sreća!



Maramice i vlažne maramice trošimo za medalju. Jedno dijete 11 mjeseci, drugo 3 godine. Ponekad mi se čini da ništa drugo nemam u torbi :D Naročito ljetos. Do nedavno sam koristila Pampers... Prešla sam na Avon baby vlažne maramice , jer se smiju koristiti i za lice, a ne ostaje onako ljepljivo, ko od nekih.

(odgovor članu Lejla D)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:40:41   
mayra
od rodjenja koristimo Becutan maramice, mlijeko za tijelo, kupku, kremice, jedino sampon Mustela protiv tjemenice. Pojavila se nekad u trecem mjesecu, kupili Mustelu, nakon 2 pranja sva nestala. Mustelini proizvodi su skupi, ali su odlicni i dugo traju. Mi sampon koristimo vec 7 mjeseci a kupamo se svaku ili svaku drugu noc.
Sad ce te me objesiti kad ovo napisem ali... vidim da mnoge spominju atopijski dermatitis. Eh mi smo njega rijesili urinom. Stavim D na tutu, popiski se, namazem, lice kao papir. Pozdrav

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:42:51   
minie
IZVORNA PORUKA: Alannah


IZVORNA PORUKA: minie

Sto manje krema i sampona, kozmetike i sl. Ja svom R koristim sada HIPP kozmetiku (mm mu kupio u Njemackoj), a mazemo lice i tijelo priprodnim i bez ikakvih dodataka Shea butterom. Kao mali je dobio osip po kozi i dr rekli da je AD, a HB sad nista nema. Sampon i kupku korisim svaki 3 puta kad se kupa, jer sve to isusuje kozu.
Za guzu korisitmo bademovu kremu, a probali i Weleda sa ekstraktom nevena, ali nam ne odogovara.



minie gdje kupujes organski shea maslac? ja se citavu trudnocu mazem njim,ili ga topim i pravim kreme. Kupujum preko ebaya,a voljela bih naci ga gdje ovdje,ovamo postarina poskupa.


Draga najblize gdje ga imas kupiti je Zagreb user posted image Ovaj sto mi koristimo je MM kupio u Njemackoj i stvarno je prva liga.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:44:23   
minie
IZVORNA PORUKA: mayra

od rodjenja koristimo Becutan maramice, mlijeko za tijelo, kupku, kremice, jedino sampon Mustela protiv tjemenice. Pojavila se nekad u trecem mjesecu, kupili Mustelu, nakon 2 pranja sva nestala. Mustelini proizvodi su skupi, ali su odlicni i dugo traju. Mi sampon koristimo vec 7 mjeseci a kupamo se svaku ili svaku drugu noc.
Sad ce te me objesiti kad ovo napisem ali... vidim da mnoge spominju atopijski dermatitis. Eh mi smo njega rijesili urinom. Stavim D na tutu, popiski se, namazem, lice kao papir. Pozdrav


Kod nas vise nista nema, ali ako se, ne daj Boze, ponovo pojavi, probam, ako stvarno djeluje.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:48:22   
mayra
Ja sam koristila i adermu, i pavlovicevu, i razno razne pravljene kreme, dok mi moja nana koja ima 90 godina nije rekla da to uradim i stvarno djeluje. nadam se da vam se nece vracati, ali ako se vrati, probaj, nemoze skoditi.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:55:26   
minie
IZVORNA PORUKA: mayra

Ja sam koristila i adermu, i pavlovicevu, i razno razne pravljene kreme, dok mi moja nana koja ima 90 godina nije rekla da to uradim i stvarno djeluje. nadam se da vam se nece vracati, ali ako se vrati, probaj, nemoze skoditi.


Malo cu OT, ali ja cula da djecja mokraca jos nesto lijeci, tj kad beba ima upalu uha, samo malo da se naspe i prodje.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 15:59:07   
mayra
Moj D trenutno ima upalu uha, na antibioticima je, i bas cu da probam. Hvala na savjetu.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 16:39:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: mayra

Ja sam koristila i adermu, i pavlovicevu, i razno razne pravljene kreme, dok mi moja nana koja ima 90 godina nije rekla da to uradim i stvarno djeluje. nadam se da vam se nece vracati, ali ako se vrati, probaj, nemoze skoditi.


Malo cu OT, ali ja cula da djecja mokraca jos nesto lijeci, tj kad beba ima upalu uha, samo malo da se naspe i prodje.


ja se ne bih igrala s tim. Da fasuje kakvu bakteriju...

(odgovor članu minie)
  Neposredna veza do poruke: 521
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 19:11:40   
minie
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: mayra

Ja sam koristila i adermu, i pavlovicevu, i razno razne pravljene kreme, dok mi moja nana koja ima 90 godina nije rekla da to uradim i stvarno djeluje. nadam se da vam se nece vracati, ali ako se vrati, probaj, nemoze skoditi.


Malo cu OT, ali ja cula da djecja mokraca jos nesto lijeci, tj kad beba ima upalu uha, samo malo da se naspe i prodje.


ja se ne bih igrala s tim. Da fasuje kakvu bakteriju...


Ja licno nisam probala, ali je meni mama kad sam bila mala po savjetu jedne zene tako uradilai kaze prestalo je, eh sad, je li zbog toga ili nije, ja ne znam.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: kreme i kozmetika za bebe
21.9.2012 21:04:36   
mayra

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: mayra

Ja sam koristila i adermu, i pavlovicevu, i razno razne pravljene kreme, dok mi moja nana koja ima 90 godina nije rekla da to uradim i stvarno djeluje. nadam se da vam se nece vracati, ali ako se vrati, probaj, nemoze skoditi.


Malo cu OT, ali ja cula da djecja mokraca jos nesto lijeci, tj kad beba ima upalu uha, samo malo da se naspe i prodje.


ja se ne bih igrala s tim. Da fasuje kakvu bakteriju...


Mokraca zdrave osobe je sterilna, ali posto je upala uha u pitanju, mozda i ima kakvih bakterija.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: kreme i kozmetika za bebe
22.9.2012 20:59:25   
Bambi09
Mi koristimo Becutan kozmetiku, ali u posljednje vrijeme sam primjetila da Nane place jer ga ujeda sampon za oci i to Becutan sa kamilicom. Da li jos neko ima problema s tim?
U pitanju je ovaj sampon
user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: kreme i kozmetika za bebe
24.9.2012 9:18:19   
adellino

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Mi koristimo Becutan kozmetiku, ali u posljednje vrijeme sam primjetila da Nane place jer ga ujeda sampon za oci i to Becutan sa kamilicom. Da li jos neko ima problema s tim?
U pitanju je ovaj sampon
user posted image



Bambi 09, i mi smo imali taj problem. Nikako nam nije bilo jasno dok nismo isprobali na sebi, najiskrenije. Blago peckanje se osjeti u ocima, sto svakako bebama predstavlja sigurno jos i vecu nelagodu :( uglavnom ja sam se zaista iznenadila sa Avonovom kupkom . Ne znam tacno kako se sada zove, uglavnom ima naznaka " za bebe bez suza". Odlicna je, a jos i super mirise, a pri tome ne iritira oke. Svi sretni :D probaj sa tim

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *