|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme za bebe
7.9.2010 8:51:05   
/MMK/
Nivein ruksak najjeftiniji u CM, 57 KM, viđen još u Merkatoru oko 61 i biljnoj apoteci u Merkuru ( Otoka).

_____________________________

09.2010.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: kreme za bebe
7.9.2010 8:56:20   
/MMK/
IZVORNA PORUKA: bebaa

molim vas pomoc...nisam majka pa ne znam sta treba kupiti za bebu koj ako bog da treba uskoro da doje na svijet...a htjela bi kupiti svu kozmetiku potrebnu za njegu novorodjenceta...odlicila sam da to bude nivea ne osnovu gore iznesenih  iskustava ali neznam sta sve...i da li se odma kupuju cucle,koje velicine ili kako to vec ide,i flesice...ma nemam pojma pa vas molim da mi hitno odgovorite jer je pitanje danakad ce izletiti...


Ja takođe očekujem bebu, ( dosta sam se informisala) i na bazi vlastitih stavova odlučila da ne pretjerujem s kozmetikom.
Kupila pavlovićevu i bademovu kremu, hipermangan, hidrogen, bivacin prah,kamilicu, becutan sapun, pripremila maslinovo ulje, sebi rivanol, hrastovu koru i bivacin ako zatreba ( sprej).
Ovo sve znači za početak, a nakon mjesec ću vidjeti kakva je koža aBd kod bebi i skontati jel se trebam iskesati eventualno za mustelu ili uzeti niveu ili becutan i opet ne pretjerivati.

Cucle i bilo kakve flašice mi ne pada na pamet da kupujem, planiram dojiti, a ne znam ni jedan razlog zašto bih djetetu davala cucu, može ga samo omesti u dojenju.

< Poruku je uredio /MMK/ -- 7.9.2010 8:58:23 >


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: kreme za bebe
7.9.2010 9:25:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: bebaa

hanadu puno hvala na ekspeditivnosti...ali ja sam malo trzila po ovim prodavnicama ovaj nivein ruksak i nigdje ga ne nadjo kazu da ih se vise ne nabavlja...znas li da li je to tacno i da li ima negdje to uzeti...hvala ti jos jednom...

u interexu košta 55 KM....
ja ga kupila svojoj seki pred porod...
prije 3 mjesecauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 453
   RE: kreme za bebe
7.9.2010 9:34:39   
nikita
bebaa ja nisam u pocetku koristila za bebu kozmeticke proizode, tek nekad sa 2-3 mj sam pocela sa samponom i kupkom i to ne svako kupanje...u pocetku sam bebe kupala sa par kapi maslinova ulja ...nekako mi za tek rodenu bebu previse tih kemikalija a nisu male dusice ni prljave ...bolje ti je da tih 55km potrosis na nesto drugo, mada znam kako se sad osjecas, ja sam isto htijela sve kupiti i sto mi treba i sto mi ne treba...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: kreme za bebe
20.10.2010 17:26:02   
Mila_80
ja za bebu koristim sve od Mustele ( šampon, kupka, ulje) , a za guzu Ivinu mast...prvih 40 dana sam je često kupala samo sa kamilicom i malo praha hipermangana i sve je super, bebina koža ko bebina :)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: kreme za bebe
21.10.2010 18:30:47   
Mila_80
da li mažete bebi lice nekom kremom, ja danas pitala pedijatra da li treba i kaže on meni obavezno a kad sam pitala kojom kremom on meni kaže po vašem izboru? e sad ne znam šta da radim

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: kreme za bebe
21.10.2010 18:33:44   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Mila_80

da li mažete bebi lice nekom kremom, ja danas pitala pedijatra da li treba i kaže on meni obavezno a kad sam pitala kojom kremom on meni kaže po vašem izboru? e sad ne znam šta da radim


I nama su rekli da mazemo lice,pogotovo jer je ovdje suh zrak,a jako sunce.Mada,mene nekako strah da se ne naviknu.
Ipak,nekad ih malo namazem Becutan kremicom.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: kreme za bebe
22.10.2010 9:10:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mila_80

da li mažete bebi lice nekom kremom, ja danas pitala pedijatra da li treba i kaže on meni obavezno a kad sam pitala kojom kremom on meni kaže po vašem izboru? e sad ne znam šta da radim

ja najčešće u ovim hladnijim danima koristim niveinu kermu za lice za djecu koja je upravo dobra za hladne dane da djeci ne puca koža i ne isušuje se.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mila_80)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: kreme za bebe
22.10.2010 9:15:50   
esmina i bebina mam
Moja Esma ima od rodenja osjetljivu kozu tako da smo joj korisitili po preporuci dermatologa Eucerin a sada A-dermu (nije je bilo kupiti jedno vrijeme) i odlicne su.... skuplje su obe su oko 15 KM ali mogu dugo trajati narocito ova druga jer je gusca a prvu smo koristili svi u kuci i prezadovoljni smo user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: kreme za bebe
22.10.2010 11:38:33   
aazra
Ja sam kupila zastitnu kremu za lice za dijete zbog vjetra ali nikada mu je ne stavljam iako ne znam da li bih trebalauser posted image

Jos kontam da mu kupim kremu protiv bora jer kada place pravo se mrstiuser posted image


_____________________________








(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 460
   Ivina mast
24.10.2010 11:46:51   
minulina
user posted image Guser posted image de  se moze kupiti ivina mast?

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: Ivina mast
24.10.2010 11:51:01   
kovrdjava
U svim apotekama mila,pogotovo biljnim

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu minulina)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: Ivina mast
5.11.2010 9:40:03   
Lalana

Kakva su vasa iskustva sa samponima za djecu, naime, u zadnje vrijeme mojoj curici koja ce uskoro napuniti cetiri godine, ne odgovaraju ovi baby samponi, ili ja tako mislimuser posted image
Nakon kupanja, kosa joj bude, sto ono kod nas kazu, kao metlauser posted image , cak nikada ne mirise na sampon, koristimo Johnson i Niveu u zadnje vrijeme, ali nikako nisam zadovoljna.

Kada se smije preci na sampon za odrasle, dakle npr. na neki sampon koji i ja koristimuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: Ivina mast
5.11.2010 9:44:17   
Lalana
Jao ovdje je promjenjen naziv teme, tem je kozmetika za bebe, a ne ivina mastuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: Ivina mast
5.11.2010 9:52:54   
henna ze
moja ima 8 i po godina i  evo tek neka dva tri puta sam joj kosu oprala našim šamponom..iz istog razloga..koji god baby šampon da uzmem..kosa joj kao metla..hem se spetlja..nit miriše katasrofa..al ja mislila to nešto do mene i do nje...i onda ja njoj uzmem naš...
inače ja ne koristim one markirane šampone u malim bočicama...nego uzimam nešto što bi moglo biti malo prirodnije sa manje hemije..meni su odlični afroditini šamponi od 1l od koprive, kamilice...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: Ivina mast
5.11.2010 9:55:37   
mama75
Lalana ja svojoj koristim Chicco sampon i kupku (2u1) od kako se rodila i bas sam prezadovoljna - kosa joj se sjaji, lako se ceslja... Par puta sam joj kupila neke sampone djecije ( Winx, Kitty i sl) i zaista nisam bila zadovoljna. Isto tako sam joj znala ponekad oprati mojim samponom (Fitoval) ako mi je nestalo ovog Chicco. 

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 466
   RE: Ivina mast
5.11.2010 10:07:51   
Lalana
ma vjerujete njoj je sve do sada odgovaralo, ali ima vec mozda nekih pola godine, nikako nismo zadovoljni, kosa joj bukvalni smrdi nakon kupanja, a kad se oznoji ne pitajte, a ne petlja se nego jednostavno nema volumena i zivosti. Ne znam sta da radim, mozda da skroz predjem na sampone koje i ja koristim.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 467
   RE: Ivina mast
5.11.2010 10:13:22   
mama75
Mislim da se neces pokajati ako pokusas ovaj Chicco, jer se moja curica isto jako znoji po glavi i kosa joj se strasno usmrdi. Kada joj operem ovim bude OK, ali samo 2-3 dana. A ni poslije onih sampona za odrasle nije bilo bolje user posted image Ali to je sada vec neka druga tema

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE:kreme i kozmetika za bebe
5.11.2010 10:17:56   
DM
U svakom postu koji pišete možete promjeniti naziv teme-evo sad na dalje -krema i kozmetika za bebe!
P.S.Mislim da je ovo izvorni naziv teme?!


< Poruku je uredio doublemum -- 5.11.2010 10:21:48 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: kreme za bebe
20.11.2010 11:28:40   
rose

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

polako...user posted image
popreporuci patronažnih sestara beba se do 40 dana kupa kamilicom i sa malo hipermangana unutra (kamilica cvijet kupi u hipermarketu jeftinije nego u apoteci i hipermangan kupi u apoteci)

a nakont oga šampon za bebe...
ja sam koristila moge ...al najbolji mi je nivein...
eh sad kupiš nivea šapon, nivea puder u prahu, nivea kremu, nivea ovo-ono...najbolje je da kupiš nivein rukdak kozmetike za bebe košta 55 KM dođe ti sva kozmetika unutra čak i krema u sluačju pelenkosg osipa jako dobra gusta sa puno cinka...imaš divan ruksak za šetnje sa bebom i podlogu za presvlačenje bebe...dobiješ i sapun kojim pereš bebinu guzuuser posted image

cucle i flašice....
ja bih ti savjetovala da ih ne daješ odmah...zato nemoj ih odmah ni kupovati...
ja sam tu grešku napravila sa prvom bebom...i ona je radi cuce i flašice sa čajem od komorača odmah izgubila snagu da siki siku...sa drugom bebom nisma imala ni cucli ni flašicu do njenog 2 mjesac života...nisma ništa propustila ali sam dojila 14 mjeseciuser posted image

ja koristim Nuk cuce i flašice...
a ti nemoj odmah kupovati pa kada vididš kako ide sa bebom biraj flašice...
recimo ako ti bude trebala pumpica izdajalica odna bebi uzmi Avenr flašice pa i cucu istu...
ako beba bude fino dojila ali bljucala,...onda uzmi dr. brown bočice...
a a ko ne uspije dojenje iz nekoga medicinskog razloga onda uzmi Nuk, chicco itd....

e imaš mnogo tem kod nas ovdje
koje bočice uzeti
pa šta mi treba za novorođenče...
malo pordurfaj pdf bebe i naći ćeš mnogo toga

user posted image




ovu moju babica treci dan okupala samponom, koristim hipp...pupak jo otpao juce, znaci 6i dan...za kamilicu rece da joj brisemo lice koje je sada cisto nakon fototerapije na pedijatriji gdje se malo osula...a za hipermangan rekla da je samo od vrata nanize speremo nakon kupanjaj

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: kreme za bebe
21.11.2010 13:49:07   
rose
mislim da necu koristiti hipermangan...nikako nismo uspjeli da napravimo blagu otopinu a izgorio vrh cackalice...zrna su presitna...necu da rizikujem opekotine na bebi

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: kreme za bebe
21.11.2010 13:52:11   
škorpija
rose nemoj ni kamilicu, i ona je jak alergen i moj se bebi kao je bio mali stalno izasipao od nje, čista voda i povrećemo hip kupka ili sampon ali ne svaki dan, dovoljno jednom sedmično. sto manje krema i kupki, samo čista voda i koža će biti prelijepauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: kreme za bebe
21.11.2010 15:40:26   
rose
mi smo je breisali kamilicom i sinoc malo polili i nema reakcija

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 473
   RE: kreme za bebe
22.11.2010 15:06:19   
megi
rose
ja sam svoju curu kupala u hipermanganu jer je imala bubuljica po tijelu
i nije tesko otpinu za napraviti
navlazi cackalicu i samo uzmes dva tri zrna u pola litre vode da bude skorz blijeda boja, njezno roze kako je meni sestrica objasnila  i kupasuser posted image
ma nece bebi nista biti samo laganini a pomogne kad treba

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: kreme za bebe
22.11.2010 15:31:34   
Anoniman
ja potpisujem ovu moju skorpijuuser posted image

a mi smo konacno presli na drugu kozmetikuuser posted image ...odlucili smo da je cika hipp zaradio dovoljno para i novaca od nas...sad smo na nivei...dobro misrisemouser posted image ..voljela bih da smo na penatenu samo ga je tesko naci...trebala bih obici pola sa da pokupujem sve... a to mi bezze

(odgovor članu megi)
  Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *