|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme za bebe
6.12.2010 13:07:55   
lejna_
Mi kombinujemo niveu i becutan -nakon svakom mijenjanja pelena i pranja guze, ... jednom jednu, drugi put drugu, a i pavlovica ponekad - kos svekrve. I ulje babylove nakon kupanja. I jekoderm - ako ugledam nesto ncrveno. user posted image
Sve joj odgovaraju.

Na sve je navikavam i do sada stvarno nikakvih problema sa kožom.

pozz dadada

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: kreme za bebe
6.12.2010 13:17:28   
teacher75
koju kremu koristite za lice djece sada kad je zima? ja kupila niveu protiv zime i vjetra

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: kreme za bebe
6.12.2010 13:26:48   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

koju kremu koristite za lice djece sada kad je zima? ja kupila niveu protiv zime i vjetra

i ja tu koristim
Nivea za zaštitu od hladnoće i vjetra...zaštitna krema ...skin senzitiv....

ja sma je i starijoj kupovala redovno...i sada je namažem kada idemo vani zimi
mlađa mi ima na licu crvenu flekicu i sigurna sma bila da je od vjetra kada smo vani.
Juče smo bile kod doktorice jer je bolesna i pita me čime joj mažem...ja kažem ova krema kaže ona čudi je da joj nije pomogla jer je dobra...
i onda je zaključila da se to njoj još itritiralo o mandarina i narandži koje ona jako voli i puno jede...pa nam je malo obustavila to
ali rekla mi je da kupim Pntegal mast galas porizvodi...ja kupila...
jutros se sve povuklo a imamo fleku 20 dana...
a mast i cijena...smiješno 3,75 KM

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: kreme za bebe
6.12.2010 13:44:48   
reallove
molim vas za savjet...moj Emin u poslijednje vrijeme ima suhu kozu...obrazi su mu stalno ispucali i crveni,sinoc sam primjetila da je i na nogama koza suha..namazala sam mu johnson kremu,nije bas pomoglo..od kozmetike nismo nikad nista koristili sam bademovu kremu,ponekad..za kupanje od rodjenja koristimo samo johnson ili glemo sampon..ako imate neki prijedlog pisiteuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Kreme i kozmetika za bebe
6.12.2010 13:48:13   
Hanady RR
trebaš mu koristiti masnije kreme, tačnije ulje nakon kupanja a za lice također ovako nešto sa pentanolom kao ova niveina krema...
isušuje mu se koža u zimskom periodu pa je treba hidratizirati....
ja svoje cure mažem samo nakon tuširanja i kupanja uljem bebi Hipp ili bekutan....
tako da je njima koža super a lice obavezno moram za izlazak vani jer su zaista osjetljive svijetle putiuser posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.12.2010 13:49:05 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu reallove)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Kreme i kozmetika za bebe
6.12.2010 13:52:14   
lejna_
IZVORNA PORUKA: reallove

molim vas za savjet...moj Emin u poslijednje vrijeme ima suhu kozu...obrazi su mu stalno ispucali i crveni,sinoc sam primjetila da je i na nogama koza suha..namazala sam mu johnson kremu,nije bas pomoglo..od kozmetike nismo nikad nista koristili sam bademovu kremu,ponekad..za kupanje od rodjenja koristimo samo johnson ili glemo sampon..ako imate neki prijedlog pisiteuser posted image


Koliko ja znam,.... kada je koža suha treba koristiti hidrantnu, a ne masnu kremu, ... iz mog iskustva nivea baby krema je hidratantna , .. košta oko 5KM, a bjerovatno ih ima još nekih koje su dobre, ...
To je moje iskustvo, a možda ti se javi neko kompetentniji, ..
pozz

< Poruku je uredio Hanady RR -- 6.12.2010 13:53:28 >

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: kreme i kozmetika za bebe
26.12.2010 22:53:47   
rose

IZVORNA PORUKA: dadada

Andrej je imao osut i ojeden vrat od bljucanja, a svaki dan se kupao, jedino sto je nama pomoglo to je nistatin krema...nekada se takav isti ojed znao pojaviti i na preponama...isto sam nistatinom maala i fakat odmah prodje



moze li se to kupiti u apoteci bez recepata? moja beba ima mjesecd i po i s desne strane ima taj vratni nabor crven i posut sitnim bijelim tackicama...pretpostavljam da je od slijevanja mlijeka jer je vrlo nepristupacno za ocistiti kasnije...trenutno je mazem hipp kremom s pasntenolom i cinkom kao i guzu i ne vidim bas da prolazi...mozda su se uhvatile neke gljivice pa samo nistatin pomaze user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: kreme i kozmetika za bebe
26.12.2010 23:30:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: dadada

Andrej je imao osut i ojeden vrat od bljucanja, a svaki dan se kupao, jedino sto je nama pomoglo to je nistatin krema...nekada se takav isti ojed znao pojaviti i na preponama...isto sam nistatinom maala i fakat odmah prodje



moze li se to kupiti u apoteci bez recepata? moja beba ima mjesecd i po i s desne strane ima taj vratni nabor crven i posut sitnim bijelim tackicama...pretpostavljam da je od slijevanja mlijeka jer je vrlo nepristupacno za ocistiti kasnije...trenutno je mazem hipp kremom s pasntenolom i cinkom kao i guzu i ne vidim bas da prolazi...mozda su se uhvatile neke gljivice pa samo nistatin pomaze user posted image
ja sam kupila bez recepta....pitaj u nekoj privatnoj apoteci...e sad ne znam da li cete odbiti jer su poostrili pravila

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 483
   RE: kreme i kozmetika za bebe
26.12.2010 23:43:32   
Mjeseceva Pratilja
Mi imamo kremu na bazi cinka i maslinovog ulja i odlicna je protiv crvene goze, crvenila ispod rucica, na naborima, ispod vrata. Nije ostrog mirisa. Dosta je blaga i ucinkovita.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: kreme i kozmetika za bebe
27.12.2010 13:56:00   
rose
a kako se zove krema i gdje je ima kupiti? gledam danas kao da je bolje malo i da je hippova krema pomogla imam i niveinu na bazi nevena i cinka pa mogu i to probati

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: kreme i kozmetika za bebe
20.1.2011 12:45:48   
edinna
mom bebiju je 6 i po mj i dosad smo sve koristili pavlovic kremu medjutim zadnji par dana mu se osipa po preponama i dok ga nemazem ok je a cim namazem iskoci opet i nasla sam na netu da je pavlovic krema stetna jer sadrzi bornu kiselinu koja je stetna za bebe tak da nezz sta sad da radim koju bi mi vi kremu preprucili da je dobra za guzu

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: kreme i kozmetika za bebe
22.1.2011 12:34:18   
Mila_80
Ivina mast je odlična za guzu ali mislim da se može kupiti samo u Mostaru...a meni je odlična i od Mustele Vitaminska krema za guzu, ja kombinujem te dvije kreme

_____________________________

ESMA-to mi je ljubav-05.07.2010.

(odgovor članu edinna)
Neposredna veza do poruke: 487
   [Obrisana poruka]
22.1.2011 13:04:20   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mila_80)
  Neposredna veza do poruke: 488
   RE: kreme i kozmetika za bebe
22.1.2011 13:08:35   
marinčii
mi koristimo ivu mast sa dodatkom peruanskog balzama i dosad nismo niti jednom imali problema ni s crvenilom niti sa ikakvim osipom a imamo skoro pa 19 mjeseci,e sad jeli to ima kupiti kod vas neznam al raspitaj se po ljekarnama ,

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: kreme i kozmetika za bebe
23.1.2011 19:35:38   
edinna
pili smo sad pmarmamed bademovu kremu i super je sve mu se povuklo crvenilo odsad samo nju uzimam

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.3.2011 9:53:21   
Dinkica
Eh ja svoju djevojčicu plaho ne lickam, šampon nam je mustela ili bubchen, kako kad, međutim nekoliko dana se mislim da li da joj počnem lice njegovati nekom kremom. Koža joj nije pretjerano suha, normalna ali od nedavno se na jednom obrazu pojavi malo suho i planirala sam da joj kupim Mustela cold kremu klik , a onda pomislim kako je najbolje da koža diše a s druge strane bojim se da joj koža ne ogrubi, ili je sve to genetika, pitala bih ja pedijatra ali nemamo skorijih pregleda pa ako neko ima stručno mišljenje bila bih zahvalna...

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu edinna)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: kreme i kozmetika za bebe
20.2.2012 21:16:02   
mamma mumi
Da li je neko koristio himelajine kreme za bebe?Koje kreme su po vama dobr za novorodjencad?

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: kreme i kozmetika za bebe
14.3.2012 13:34:21   
lana32
Ja svojoj bebi od pocetka koristim A dermu .dermopedijatrijsku liniju ,pokazala se odlicnom,narocito njihova krema za pelensku regiju.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: kreme i kozmetika za bebe
14.6.2012 14:48:08   
selebriti
Imate li preporuku nekog djecijeg sampona koji ne ujeda za oči?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.6.2012 18:07:59   
Miimy
Interesuju me iskustva sa Babylove kozmtikom....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: kreme i kozmetika za bebe
16.6.2012 18:12:36   
hatepsut
Mimi nemoj pretjerati s kozmetikom,mi smo kupili sve nivea za K. pola nisam iskoritstila vjeruj mi.opet cu ja o vjezbama :) sestra nam preporucila samo neki djeciji sapun za prve dane/mjesec jer se lako ispire i bademovu kremu.a ulja i raznorazne kreme da ostavimo za kasnije

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: kreme i kozmetika za bebe
17.6.2012 0:01:06   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Miimy

Interesuju me iskustva sa Babylove kozmtikom....

mi koristimo njihov sapun, ali nam se sampon nije svidio. ostalo nismo probali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: kreme i kozmetika za bebe
17.6.2012 0:03:51   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Miimy

Interesuju me iskustva sa Babylove kozmtikom....


Super je krema sa cinkom za guzu.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: kreme i kozmetika za bebe
17.6.2012 11:07:26   
Candy
Eh, ja sam sa prvom bebom koristila bademovu pavloviceva (pocela sam sa pharmamed, al me nije zadovoljilo), baby ulje samo malo poslije kupanja jer se rodila u zimu pa da joj se koza ne susi, i kupila onu kupku Babylove od glave do pete, na pumpicu, e to mi je super stvar, ujedno i kupka i sampon... To sam isto uzela i sad za drugu bebu i ne misim ga puno mackati, sve je to hemija...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: kreme i kozmetika za bebe
17.6.2012 13:02:00   
emči
mi koristimo bademovu pharmamed i stvarno nam je odlična, ako se slučajno malo ospe, namažem i zaista se vrlo brzo povuče. šampon je nivein, ima ga još malo ali dok se potroši kontam kupiti babylove 2u1 da isprobamo.

(odgovor članu Candy)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *