|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 0:07:03   
Dalil@
@ Eminice, hvala na info! user posted image

(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 0:09:15   
triplemama
Dalil@ za djecu sa AD je kolekcija Stelatopia nama su naručili u apoteci pa probaj i ti a u SA ima gotovo u svakoj.
Mi imamo kupku i kremu. Malo je skuplje ali zato trajeeee 

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 7:25:29   
kana
probala sam pavlovicevu i super je.Jedan dan se od nervoze ova moja beba toliko izgrebe po licu(svrbe ga desni) a slijedeci dan kada ga namazem Pavlovicevom,nema nista.Koje otkrice!

Sad se osjecam kao oni sa reklama o cang slangu user posted image

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 8:07:37   
Emina*
IZVORNA PORUKA: kana

Sad se osjecam kao oni sa reklama o cang slangu user posted image


Ti si meni kraljica user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 8:14:07   
Emina*
IZVORNA PORUKA: dina RR

a ja kupila skoro sve Johnsonovo... user posted image user posted image
e jesam glupa kako nisam vidjela ovo da predlazete....
idem sutra u potragu za ovom mustelom... valjda cu je naci ovdje kod mene
a sta ako je ne nadjem?? user posted image user posted image user posted image user posted image



E onda cu ti je ja maksuz poslati, sunce moje user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 10:29:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Eminica

IZVORNA PORUKA: dina RR

a ja kupila skoro sve Johnsonovo... user posted image user posted image
e jesam glupa kako nisam vidjela ovo da predlazete....
idem sutra u potragu za ovom mustelom... valjda cu je naci ovdje kod mene
a sta ako je ne nadjem?? user posted image user posted image user posted image user posted image



E onda cu ti je ja maksuz poslati, sunce moje user posted image   user posted image



ma ti si moje sunce user posted image
cmokachaaaa

(odgovor članu Emina*)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kreme za bebe
5.6.2008 10:50:00   
bezelye
Dinchy prohodaj ti i vidi gdje ima Mustela i posto je. Pa jos fino muzicu objasni sta, kako i koliko kosta. On nek primi "k znanju" a ti koristi to sto si vec kupila.
E ako bude problema sa malom guzarom onda ga posalji da kupi Mustelu. Hvala Bogu da postoji takvo nesto ali ne treba sad luditi za tim. Eto sad se pojavila Mustela i nista drugo ne valja user posted image  
E nasla se i ja da ti pametujem user posted image  a tebi svekrva pedijatar.

Mi smo se odlucili za Niveu. Plus bademova, to mi mama donosi iz Bosne. Od Mustele imam jedno malo pakovanje Dermo-Cleansing Gel za novorodjencad od 50 ml (standardno je 500 ml). To smo dobili u bolnici na kontroli kad sam usla u 7. mjesec. Neki promotivni paket "Postajem mama" sve u fazonu Pampers. Dosao je DVD "Postajem mama" malo o trudnoci, malo o bebi i na kraju puuuno o Pampersu user posted image
Eto imam i Mustelin katalog pa, ako ne-daj-Boze bude problema, u katalogu mogu pokazati MM sta da mi kupi. Do tada ostajemo pri Nivei.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kreme za bebe
12.6.2008 18:01:08   
leka
mi od drugog mjeseca muku mučimo s kremama zbog AD i do sad smo dali bruku para i ne bih žalila da je pomoglo ali ništa nije, čak ni Aven ni Exomega a dr nam je zadnji put preporučila Mustelu al sam bila sumnjičava jer do sad ništa nije odgovaralo, osim naravno kortikosteroida al ga max izbjegavam. a prije par dana sam naletila na Fenistil gel koji bukvalno za minutu ublažuje svrbež (kod AD) pa eto ako ga niste probale ja ga toplo preporučujem a i nije toliko štetan, antihistaminik je. sutra odmah odoh po Mustelu nadam se da ćer ona pomoći

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kreme za bebe
21.6.2008 2:17:42   
aazra
Jedno pitanje - koje ulje za tjemenjacu preporucujete i koji sapun?

Za tjemenjacu mislim da je najbolje i cula sam tako premazati bebinu glavicu uljem i staviti kapicu i poslije oprati. Ali kojim uljem ako Johnsonovi nisu dobri?


(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kreme za bebe
21.6.2008 8:53:38   
Emina*
Imas Hipp ulje, meni super user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kreme za bebe
22.6.2008 1:18:10   
aazra
Hvala ti, ti meni uvijek pomognes...

Moze li se hipp-ovo ulje koristiti jos za nesto osim za tjemenjacu? Znam da se ulja mogu koristiti umjesto krema, ali kazu i da se nakupljaju dlacice i da nisu praktocna, pa ne znam.

Je li za prevenciju tjemenjace dovoljno svakodnevno kupanje i blago cetkanje?


Jos nesto, miada nema veze s ovim vise je kozmetika za mamu. Dali ste cule za "peruvianum" balzam poslije epiziotomije da koza postane glatka i sta ste koristile ako ste koristile mast za bradavice - "bepanten" ili "purlan - medla", ili nesto trece?

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kreme za bebe
22.6.2008 8:21:43   
Emina*
Draga Azraa, nema na cemu da mi se zahvaljujes, drago mi je da mogu pomoci..
Kod mene malenom se pojavila tjemenjaca, i ja sam uradila, kako si i napisala gore..
Namazala sam mu glavicu uljem, stavila kapicu, drzala tako nekih sat vremena, i onda sam ga okupala, vjeruj mi da se vise nije pojavljivala nikako, znaci trajala je mozda oko 2 dana user posted image ..
Kupamo ga svako vece, i cesljam mu "kosicu" (hehe, nema nista, pravi celo user posted image ) cetkom, ja mislim da je to dovoljno...
I ja, zaboravih reci, ja mu ne stavljam inace te kapice na glavu, nemam pojma, kazu da i kad stavljas kapice na glavu, moze i od toga tjemenjaca da se pojavi,ja nisam....

A mast za bradavice,kupila sam i bepanthen i purelan,
i iskreno ona purelan je meni nekako gusta, i ne godi mi nikako..
Ja sam u DM-u kupila Babylove mast za bradavice, ona mi je bas extra, a i kao da mi hladi, bas mi je super...  A i jeftinija je dosta od ove user posted image

A sto se tice ulja, ulje mozes i ti koristiti.. hehehe, pravo dobro mirise user posted image   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Eminica -- 22.6.2008 8:23:41 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kreme za bebe
22.6.2008 9:01:51   
kana
kupila sam mustelu i predobra je.U Zenici nismo nasli pa je muz kupio u Sa kad je isao na ispit.43 KM ali ne zalim..Vrijedi svakog dinara!

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kreme za bebe
22.6.2008 9:09:09   
Nedzmy
ja sam dosad za bebinu guzu koristila pavlovićevu kremu, ali onda sam na poklon dobila babylove kremu za guzu i lice i pravo sam se odušeila. ima ih kupiti u svim dm marketima, a i cijene su pristupačne user posted image  iako za naše bebe ništa nije preskupouser posted image

_____________________________

Affan 19.08.2008

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kreme za bebe
23.6.2008 0:30:31   
aazra
Cao svima,

Vidim hvalite tu "mustelu", ali ja licno mislim da vrijedi isprobati ove druge proizvode, pa ako se pojavi alergija onda "mustela".

Ja mislim da cu isprobati "niveu" i hipp".

Eminice, mislim da za sada necu kupovati hipp ulje ali dobro je da znam da ga kupim ako mi bude trebao.
Ne znam kontam da prije porodjaja ne pretjerujem s tom kozmetikom, samo ono sto je neophodno.

A obavezno cu vidjeti tu kremu za bradavice u DM-u. jesi li sigurna da nema neki misris, nesto zbog cega beba ne bi htjela da doji...?
A moram ti reci, i ja sam u T. Limacu kupila komplet cesalj i cetkicu, pa se nadam da cu i ja akbgd. uskoro "cesljati" svog celuuser posted image

(odgovor članu Nedzmy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kreme za bebe
23.6.2008 7:51:45   
Emina*
Azraa. nema sigurno, pise i na kremi da s ne mora prati dojka prije podoja, tako da je sigurno...
Ja sam koristila i tu, a i Purelan, ova druga mi je nekako gusca pa me pravo nervirala....
A od ulja beby, imas i Niveino, nije bitno, ali kako si rekla nema potrebe sad za nekim tamo eksperimentisanjem, vidjeces kako ce se sta pokazati, i zaista je samo ono osnovno potrebno...
Mi smo na poklon dobili citavu Hipp kolekciju, hehe, zato i govorim user posted image   user posted image

Mozda tvoj celo bude imao vise kose od mog user posted image   user posted image


< Poruku je uredio Eminica -- 23.6.2008 7:52:23 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kreme za bebe
25.6.2008 14:15:44   
aazra
Neko od vas je rekao da koristi "nivea sensitive wash" kao kupku pa me zanima kakva je?

Gledala sam u merkatoru hipp-ovu kozmetiku, malo je skupa, ali ipak bih kupila kupku ako je i za tijelo i za kosicu.

A krema za tijelo za bebe, sta preporucujete losion ili neku kremu?
Toliko hvale taj johnson, ali izgleda da je bas agresivanuser posted image .

S tim sigurno necu eksperimentisati....

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kreme za bebe
25.6.2008 14:21:29   
Emina*
Azraa, ja ne znam za Niveinu komzmetiku, ali ti za Hipp-ovu mogu reci.... 
Mozda je skupa, ali je kolicinski vise dodje, tako da se svodi na isto user posted image
Ima onaj novi Waschgel od Hipp-a, on ti je i za kosu i za tijelo, a jos ima onaj dozer gore...
Ja ga koristim umjesto sapuna i perem mu guzu s njim, i super je.....
On ti je dovoljan i mozda neko mlijeko za tijelo
(meni bolje od losiona, malo je gusce pa kad ga masiram, fino se razmaze user posted image )

< Poruku je uredio Eminica -- 25.6.2008 14:22:51 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kreme za bebe
25.6.2008 22:43:45   
suncan_dan
Beba pocinje od prilike 3mijeseca da drzi kad lezi na stomaku da dize glavu duze vrijeme. a kreme za lice nekoristim nikakve, nego je mazem sa bademovim uljem.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kreme za bebe
25.6.2008 22:47:25   
Visnja RR
semi83 moja Asja je vec sa dvije sedmice drzala glavicu odignuti po desetak sekundi a sada i po nekoliko minuta (nema jos 3 mjeseca) user posted image

< Poruku je uredio Visnja -- 25.6.2008 22:54:04 >

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kreme za bebe
28.6.2008 23:31:06   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Visnja

semi83 moja Asja je vec sa dvije sedmice drzala glavicu odignuti po desetak sekundi a sada i po nekoliko minuta (nema jos 3 mjeseca) user posted image


user posted image super, neurekla se ona.moja malena je 3 1/2 mijeseci mogla je isto tako rano da drzi glavicu al sad moze pravo da je drzi. To sto sam pisala je prosijek.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kreme za bebe
29.7.2008 13:20:00   
Gigana
Nivea Sensitive Wash je meni super, koristim ga za kupanje, peremo i glavicu i tijelo, a i guzu, umjesto sapuna.  Super miriše i što je najvažnije, nema nikakvih reakcija na bebinoj koži, već samo super miris.  Pravo je nježan, a i pakovanje je zgodno, ima dozer gore, tako da je baš praktično kad držiš bebu u jednoj ruci, a drugom samo stisneš dozer.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kreme za bebe
24.8.2008 1:00:34   
aazra
Evo otvaram ponovo ovu temu..
Kupila sam "hippovu" kozmetiku, onaj "washgel" sto ima kao onaj dozer. 
Iako sam se dvoumila sa niveinom, ali ove dodje kolicinski vise. Uzela sam i baby ulje super mirise, pa ga kontam i ja koristiti jer mi je pri kraju bademovo. A moram se mazati, ako jedan dan preskocim odmah me svrbi stomak.

Divno mirise. Samo ne znam je li i za bebu, pise da se "koristi tokom trudnoce i nakon nje", ali valjda se podrazumijeva da je i za bebuuser posted image .
Mozda uzmem i onaj losion. Super je sto vecinu ovih proizvoda mogu koristiti i trudnice i mame. Kontam sto bezveze da kupujem sebi losion za tijelo kad mogu uzeti 2 u jednom za sebe i bebuuser posted image .




(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kreme za bebe
24.8.2008 10:07:48   
rozi
I ja sam koristila Hippov losion i u trudnoci , a i sada . Super mi je. Bebu sam jednom namazala citavu i nije bas dobro reagovao , tako da ga od rodjenja mazem samo na pregibima i to Hippovom zastitnom kremom( koristila sam pavlovicevu, ali sam prestala nakon onog sa bornom kiselinom). Uljam mu znam masirati stomacici, a kao sto kazes miris je stvarno super.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kreme za bebe
24.8.2008 10:55:06   
Mrka
Mi smo    za sina od prvog dana koristili sve proizvode od Penaten. Tako je i dan danas. E, sad kad dodje curica, ne znam sta kupiti ili ostati i dalje vjerna Penatenu ako bebici bude odgovarao.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *